آخرین اخبار از تیم پرسپولیس

تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه در عربستان ميهمان الاتحاد است. از همين رو دنيزلي تصميم گرفت پرسپوليس پس از بازي با الشباب در امارات بماند و تمرينات خود را دنبال کند. روز پنجشنبه گرماي شديد هوا قرمزپوشان را دچار دردسر کرد تا حدي که برخي بازيکنان […]

تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه در عربستان ميهمان الاتحاد است.

از همين رو دنيزلي تصميم گرفت پرسپوليس پس از بازي با الشباب در امارات بماند و تمرينات خود را دنبال کند. روز پنجشنبه گرماي شديد هوا قرمزپوشان را دچار دردسر کرد تا حدي که برخي بازيکنان معتقد بودند تيم بايد به ايران مي‌آمد و سپس راهي جده مي‌شد.

* دنيزلي آخرين اطلاعات الاتحاد شامل فيلم بازي‌ها، وضعيت بازيکنان،‌ تعداد کارت‌هاي زرد و قرمز بازيکنان و ورزشگاهي که قرار است در آن به ميدان بروند را گرفت.

* دنيزلي در واکنش به ناراحتي مازيار زارع از نبودن در ترکيب و خودداري از همراهي پرسپوليس گفت: مشکل خاصي بين ما نبود و زارع با نظر من نيمکت نشين بود. به جز زارع ۴ بازيکن ديگر ما هم از ليست بيرون بودند. ما صلاح مي‌دانيم کدام بازيکن وارد زمين شود و کدام بازيکن بايد از ليست بيرون برود.

پس از اين موضوع کادر فني پرسپوليس جلسه‌اي با مازيار زارع داشت و به اين بازيکن در خصوص اتفاقات بازي با الشباب تذکري جدي داد. گفته مي‌شود با پادرمياني برخي بازيکنان مشکل زارع با دنيزلي حل شده است.

* ايمون زايد پس از بازي با الشباب کمي از ناحيه زانو دچار مشکل شده بود ولي پزشکان اعلام کردند اين بازيکن براي بازي با الاتحاد مشکل خاصي ندارد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI