افشاگری فضلی نژاد علیه شاهین نجفی + دلیل فرار نجفی به آلمان

پیام فضلی نژاد گفت: شاهين نجفي در دوره اصلاحات گروه هاي زيرزميني موسيقي رپ را در رشت و تهران ترتيب مي داد و در سال ۸۴ از ترس مجازات بدليل ارتكاب جرائمي نظير همجنس گرايي به آلمان گريخت. به خبرگزاري دانشجو، درباره ماهيت و پيشينه شاهين نجفي خواننده هتاك به امام هادي (ع) گفت: «شاهین […]

پیام فضلی نژاد گفت: شاهين نجفي در دوره اصلاحات گروه هاي زيرزميني موسيقي رپ را در رشت و تهران ترتيب مي داد و در سال ۸۴ از ترس مجازات بدليل ارتكاب جرائمي نظير همجنس گرايي به آلمان گريخت.

به خبرگزاري دانشجو، درباره ماهيت و پيشينه شاهين نجفي خواننده هتاك به امام هادي (ع) گفت: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

پژوهشگر موسسه کیهان افزود: در سال ۱۳۸۷ که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان روزنامه «کیهان» پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در ۸ مهرماه ۱۳۸۷ نوشت: «اخيراً برخي از وبلاگ هاي دانشجويي اپوزيسيون با گرايش ماركسيستي، بيانيه‌اي از يك گروه موسيقي با عنوان تپش ۲۰۱۲ منتشر كرده اند كه در آن از راه اندازي كمپين يكصد هزار امضاء خبر مي دهد.

وي با اشاره به ماهيت اين گروه تصريح كرد: اين گروه مبتذل خود را متشكل از تعدادي جوان ايراني و آلماني معرفي مي كند… اعضاي اين گروه هدف خود از تشكيل چنين محفلي را تلاش براي جمع‌آوري امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (۱۰ دسامبر) به پارلمان اروپا در بروكسل اعلام كرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌هاي بين‌المللي را به شرايط حاكم در ايران و به اصطلاح نارضايتي مردم جلب كند.»

فضلی نژاد با ارائه پیشنهادی به مسئولان قضایی کشور مبنی بر «درخواست بازداشت و استرداد نجفی توسط اینترپل» اظهار داشت: با توجه به سابقه این خواننده همجنس‌باز و اتهامات و جرائم وی که در حوزه سرزمینی ایران قبل از فرار واقع شده و توسط مراجع ذیصلاح قضایی کشور خودمان قابل رسیدگی کیفری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، پیشنهاد می کنم که با تدبیر دادستان محترم کل کشور درخواست بازداشت و استرداد شاهین نجفی به ایران از کانال پلیس اینترپل داده شود. این خواننده هتاک باید در ایران به دست عدالت سپرده شود و این یک مطالبه مردمی است.

عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با بازخوانی پیشینه فعالیت‌های این خواننده هتاک ادامه داد: وقتی شامگاه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ آقای «حسین شریعتمداری» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از همکاری شهید «صانع ژاله» با روزنامه «کیهان» سخن گفت، رسانه‌های غربی چند ساعت را در شوک و بهت ناشی از این خبر به‌ سر بردند و فردای آن روز، جز واکنش‌های سراسیمه، کاری از دستشان ساخته نبود. اما، کمتر از ۱۵ ساعت پس از مصاحبه مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، تلویزیون‌های فارسی‌زبان اپوزیسیون برانداز و رسانه‌های کردی‌زبان ضدانقلاب برنامه‌های عادی خود را برای پخش یک «خبر ویژه» قطع کردند و با نشان دادن تیزری تبلیغاتی از یک ویدئو کلیپ (نماهنگ) گفتند «سلطان رپ ایران علیه حسین شریعتمداری می‌خواند!» و برخی از سایت‌های خبری اروپایی نیز تیتر زدند: «ساخت موسیقی اعتراضی توسط یک همجنس‌گرای مشهور درباره مدیر کیهان».

وي ادامه داد: در همان هنگام، جریان رسانه‌ای «فتنه سبز ماسونی» در سایت‌های «فیس بوک»، «تویتر» و «یوتیوب» صفحات ویژه‌ای را ساختند تا «نماهنگ» این «همجنس‌باز مشهور و سلطان رپ ایران» را به صورت ویژه و در گسترده‌ترین سطح ممکن منتشر کنند. سرانجام شامگاه ۲۸ بهمن، تنها یک روز پس از گفتگوی ویژه تلویزیونی «حسین شریعتمداری»، نسخه کامل این نماهنگ در رسانه‌ها پخش شد.

فضلی نژاد اظهار داشت: نماهنگ «شهید سبز: صانع ژاله» با صدای «شاهین نجفی» که به «حسین شریعتمداری» به عنوان «پلیدترین انسان روی زمین» تقدیم شده است، تنها واکنش کارگزاران فتنه سبز به جدیدترین افتضاح و رسوایی سیاسی‌شان بود. ۴۸ ساعت پیش از انتشار سخنان مدیرمسئول «کیهان» درباره خدمات ارزشمند شهید «صانع ژاله» به جمهوری اسلامی و در حالی که کارشناسان امنیتی سرنخ‌های متعددی را از نقش محوری «گروهک تروریستی مجاهدین خلق» (منافقین) برای ترور وی به دست آورده بودند، رسانه‌های وابسته به مثلث سرویس‌های جاسوسی CIA و موساد و MI۶ پروژه «شهیدسازی» برای «سبزها» را کلید زدند. گرچه در ابتدا «رادیو فردا» حتی نام این «شهید جدید سبزها» را نمی‌دانست و به تعبیر آقای شریعتمداری خبر از «کشته شدن خانم ژاله صانعی به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی» می‌داد!

نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که ۲ وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.

فضلي نژاد همچنين با اشاره به حمايت آمريكا از اين خواننده هتاك، خاطرنشان كرد: چندی پیش نيز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

باشی تو همی کلاغ کوفی مسلک

شاهین کجا و این رخ بی غیرت

با اسم هنر خونی به دل ما کردی

لعنت به تو که زخم دلم وا کردی

بی شک تو بدان ذلیل و خار و پستی

حرمت اهل ولا و صاحبت بشکستی

نويسنده ديدگاه :hovaxshatrah

کامنت بالا یعنی چی؟ مثلا شعر گفتی؟ برای کثافتی مثل این خواننده ی رذل تف هم حیفه. واقعا که باید مطمئن بود برای خوندن چنین شعری لااقل باید اون روز ۱۰۰ بار مفعول واقع شده باشه که به چنین درجه ای از (درکه ای) رسیده باشه.

نويسنده ديدگاه :abbas ahmadi shoshi

یکی نیست منو ساپورت کنه برم اونجایی که شاهین گستاخ رو که مثل موش غایم شده رو بکشم.
بی غیرت وطن فروش بی شرفففففففففف خوووووووووک

با تشکر از سایت ظهور من هم شیعه هستم و به امام زمان اعتقاد دارم و از اینکه پیام منو درج می کنید ممنون

۱٫ فرض کنید ما مسلمون نبودیم، مثلا دینمون زرتشتی بود و فکر می کریدم خدای واقعی خدای ماست،
حالا یه سری آدم تو یه مملکت دیگه برفرض مسلمون بودن و یه سری کارهایی که میکردن که برای ما خیلی خطرناک و ترسناک بود مثلا سنگسار می کردن یا قربانی میکردن برای خداشون مثلا آدمها رو و حیوانات رو و… اگه ” کسی هم حرفی می زد می گفتند تو داری به مقدسات ما اهانت می کنی سرتو الان با چاقو تا ته می برم،کسی حق نداره بگه حرفی بزنه و اگه افشاگری بکنه به دشتور خدی ما که خدای واقعی هست کشته میشه،
۲٫ خوب ما نمی گفتیم چرا؟ نمی گفتیم این خلاف انسانیت و را خدا هست؟
یا اگه کاری نمی تونستیم بکنیم شاید به ناسزا هم می گفتیم تا جون و روح انسانها رو حفظ کنیم
نمی گم اسلام اینطوریه ولی شرایط بقیه نسبت به ما اینطوری شده،

حالا خدا به این عظمت و بزرگی با آفرینش این نطام بزرگ بیاد بگه هر کی حرف زد سرشو ببرید، میشه؟!!!
این کسایی هم عقده های خون و کشتن و… را دارن با طالبان هیچ فرقی ندارن

شاهین جان خداوند یارو یاورت، انشالله خوبی ها با تو همراه خواهد بود وروشنایی روزی بر تاریکی غلبه خواهد کرد
شاهین جوان و عزیز با وجود اینکه این جهنمیان قاتل رو می شناختی باز از درد و رنج مردم گفتی،از گشنگیمردم بیچاره تو ایران ثروتمند از دزدی های میلیاردی از فساد از فرهنگ نادرست از آزار انسان و حیوان، از سنتهای خطرناک تا اوین و کهریزک و دانشجو و مادر بیچارش
درود خداوند بر تو

و این شهامت و روح بزرگ تو رو نشون میده البته چشمان اینها از گناه پره و اصلا درک نمی کنن،واقع درود بر شرفت
خداوند همیشه یارو یاورت هستن و کل ایرانیان پاک و همینطور مردم دنیا

از خدا هم به ۱۲ نسل بعد از پیامبر بیشتر اهمیت میدن برای همینه که خود مسلومنهاکه دینشون رو به ایران با حمله گسترش دادن بهما شیعین میگن کافر

البته مطمنا پیامبر هم اینها رو جزو کافران و شیاطین می دونه
ممنون

بخونید کامل حتما متن آهنگ سال خون شاهین نجفی، این مرد دلاور،شجاع و مد خدا که برای مردم و خدا خودشو پیش یکسری قاتل و وحشی به خطر انداخت

واقعا چفدر از این انسانها هست در دنیا، همه به فکر خودشونن، این کل زندگیشو گداشت

خدا حفظت کنه ما هم پشتت هستیم
خیلی بزرگی شاهین،خیلی

کی بود؟ تا صب بیدار بودیم یادت میاد؟/سیگار پشت سیگار از استرس زیاد/شاید حبسه سرنوشتمون تو صندوق/ شاید فرجی بشه معجزه ای در بیاد/ اون چیزی که ما باور داریم و می خوایم/بحث بد و بدتر نبود،فریاد-/مث غده تو گلوهامون گره خورده بود/ ولی کسی جواب گریه هامون و نداد/سال بدی بود اما من و تو بد نبودیم/ این یه امتحان بود برامون رد نشدیم/ یاد گرفتیم جواب مشت همیشه مشت نیس/زدن و ما باتوم خوردیم و اونا ساندیس/ خواستن به لجن بکشن رنگ پیرهنتو/ شکستن تنو بستن دهنتو/گفتن به اونچه که نکردی اعتراف کن/ مث ندا به عزا میشونیم مادرتو/ ما مرز بین مرد و زنو خط زدیم/ حتی به عشق مجید(مجید توکلی) روسری سر کردیم/حرفامون روشن بود و گوشاشون کر بود/ همه درخت شدیم حکممون تبر بود/ کوچه خیابونا همه بوی خون میداد/ جلو چش رستم، سهراب جون میداد/دستی که قلم داشت و قلم کردن/به اسم خدا کشتن و قلع و قمع کردن/ سالی که شیشه نوشابه بو کهریزک میداد/ چقد دلم یه شکم سیر گریه می خواد/چقد وقتی که داد زدی قبطه خوردم/ با تو شکنجه شدم و با تو مُردم/ چقد مشت کوبیدم روی میز تحریر/ چقد فحش دادم به هرچی تاریخ و تقدیر/ دونه دونه شعرام همه رنگ خون داشت/ مث یه شاهینی که تو قفس جنون داشت/ سال بدی بود اما من و تو بد نبودیم/شکستن مارو ولی ما سرپا موندیم/به سلامتی هرچی سرو سبزه/ هستیم سربالا این رمز نبضه-/ بودن ماست ،فردا آفتاب درمیاد/منم مث تو مطمئنم این روزا سر میاد/

سال بد سال باد سال اشک و خون/ سالی که پر از بغضه از فرطه جنون

سال من سال تو سال عشق و غرور /سال یه دست با رای سبز زیر ساطور

نويسنده ديدگاه :علی سرحدی

Salaam
kasi ke mosalman bashe bayad aghide va eteghadatesh seft o mohkam bashe
laaghal age kasi ke 2kelas savad dasht miomad ahang mikhoond man migoftam mifahme
akhe kasi ke alaf o vele khiabon o hamjens bazo kesafat tarin adame
biad baraye man tain taklif kone
age mitonest moshkele khodesho hal mikard
alan be eteghade man tohin shode

az hamin ja elame amadegi mikonam baraye har organi ke niaz bashe baraye az beyn bordanesh

aghai ke doroood midi be on sheytaan
va migi mosalmoni

man age zartosht ham bodam age behem tohin mishod bazam miraftam jelo

نويسنده ديدگاه :sadegh_shoushi

namoosan age bezaranam yak fkrayi daram bara mojazatesh ke ta hala dolate keyfari ham be zehnesh nareside 😐 velam knid asab nadaram 😐 shahin boz boz bo0o0o0zzzZZzZZZ

نويسنده ديدگاه :الله اکبر

خطاب به اسم “خخدازیباست”
تو ازخداچی میدونی که اسمتو چنین گذاشتی؟میدونم همین یعنی توهین به خدا ولی توباش وآگاه باش که خدایمان آگاه است!
تواون دنیاکه رفتی کسی بهت میگه چه کسی نون تورا قطع کرد؟چه کسی باعث شدخودفروشی کنی؟شاید یه مثقال هم اعتقادومعرفت به خدا نداشته باشی
وقتی دربرابرتوهین به امامانت(البته اگربویی ازامامتشان برده باشی)غیرت نداری بدبخت اگه مادرخواهرتوهم جلوچشت شاهین نجفی(….)من احتمال میدم که میگی مادرم یا خواهرم خودش از این کاررضایت کامل دارن!!
اگراون رذل پست فطرت شاهین نجفی باشه شاهین نجفیییهاازاون پست ترن چراکه سگ کوی سگان کوی بی دینانند.

نويسنده ديدگاه :آزاد منش

نقي نامي كه فخر اسمان است
تلفظ كردنش حظ دهان است
امام قد بلند ماه رويي
كه جد حضرت صاحب زمان است
به كوري دو چشم ان حقيري
كه از فرط حقارت بد دهان است
به هر ديوار اين دنيا نوشتم
نقي زيبا ترين نام جهان است.
(لعنت ابدي بر شاهين نجفي بي شعور)

نويسنده ديدگاه :مسافر

بنام بزرگ عاشق هستی
ضمن عرض سلام به همه دوستانی که کامنمت گذاشتند و علاقه خودشون رو به ائمه اطهار و معصومین (ع) و وطنشون ابراز کردند.راستش کلی حرف دارم در مورد این موضوع که در قالب یه کامنت نمی گنجه فقط همین بس که این موجود کثیف که در واقع تمام بود و نبود خودش رو فروخت تنها یه سگ دست آموز و عروسک خیمه شب بازیه واسه یه گروه و یا بهتر واسه ارتش شیطان که عمری به درازای تاریخ رو تلاش کردن تا همه ارزشهای انسانی رو از بین ببرن که البته در ممالک خودشون تا حد زیادی هم موفق شدند اما این رو باید بدونن که مقام ائمه معصومین و جایگاهشون تو دل انسانهای پاک نهاد علی الخصوص ایرانیان خیلی بالاتر و بیشتر از این حرفهاست که بتونن با علم کردن امثال این خوک کثیف یا هر موجود پست دیگه ای لطمه ای بهش وارد کنن. ما فقط به عشق ائمه زنده ایم و برای ولایت و وطنمون لحظه ای در تقدیم جانمون تردید نخواهیم کرد. حرف اخرم اینکه ای کاش مجازات این موجود کثیف اهریمنی رو به من می سپردن.
یا عشق اللهم عجل لولیک الفرج

چه طور با فرهنگ ترین مردم دنیا یعنی ایران می توانند به یک هم جنس باز اعتماد کنند .ای مردم ای مردم اینده ی کشور خود راتنها می توانید باتلاش وایمان به خدا بسازید .با گوش دادن به اهنگ های یک خواننده ی زد کشور خود نمی توانید ایران رابسازید .حال زمانی رسیده است حرف کتر شریعتی صابت شده است که هرکس بی دین باشد ان را ازاداندیش می نامنداین خواننده را ول نکنید بلکه برای او دعا کنید .ای اقا برگرد اسلام بدتر از توراهم بااغوش گرم پذیرفته پس برگرد. محمد

نويسنده ديدگاه :فهیمه

شاهین نجسی تف به ذات کثیفت ، تف به شرف و حیثیتت
تو اگه مرد بودی پشت اونا قایم نمیشدی و چرندیاتت رو پرت کنی بیرون نامرد بی غیرت
مهدی جان التماست میکنم بیا جان مادرت زهرا بیا دیگه وقتشه بیای

نويسنده ديدگاه :امير

جناب سيد محمد رضوي شما بهتره اول بريد املا تونو درست كنيد بعد بياييد اينجا واسه ما قصه بگيد.

نويسنده ديدگاه :محسن

فقط میگم خاک بر سر اونی که اسم خودشم گذاشته خخدا زیباست
آخه احمق تو هیچی حالیت نمیشه از شیعه و شیعه بودن بعد اسم خودتو گذاشتی شیعه؟
به امید نابودی همه کافران و مرتدان و پیروانشان

نويسنده ديدگاه :sarasxs21

ای سگ انگلیس نامسلمان خاک تو سر خودت و حمایت کنندهات

نويسنده ديدگاه :علی

واسه بدنام کردن راه دیگه ای پیدا نکردین…

نويسنده ديدگاه :tina

شاهین عاشقتم دوستت دارم به شرطی که با خدا و امام ها کاری نداشته باشی.اخه قربونت با ائمه که نمیشه شوخی کرد!

نويسنده ديدگاه :Alireza

علی این آدم ارزش بد نام کردن نداره
چشاتم وا کن از عقلتم کمی استفاده کن حیفه ها

نويسنده ديدگاه :AYDA

دوستان عزیز شاهین یک روانی هست …. بسپاریدش به خدا
صبر ما آدم ها کمه … کمی صبر کنید ببینید عاقبتش رو که خدا به چه سیاهی میکشوندش

نويسنده ديدگاه :شهروز

واقعا از ظهور۱۲ ممنونم

نويسنده ديدگاه :معصومه

اگه هدایت نشد…خدا ذلیلش کنه…بگین ایشاالله…………..!

نويسنده ديدگاه :mahia

واقعا خاک بر سرت خخدا زیباست پست فطرت تو یه اشغالی مثله همون شاهین الکی اسمه شیعه رو تو دهنت نیار حیوون به زودی عاقبت همون رذل و هم میبینید هم جنس بازای کافر ارزوی مرگ به بدترین شکل و دارم واستووووووون

نويسنده ديدگاه :Reza

آدمای ضعیف توهین میکنن.شماهم ضعیف هستین که توهین میکنین.شمامیتونین دوازده امامتونو پشت سرهم بگین که به یه همچین آدمی توهین میکنین

نويسنده ديدگاه :moein

دوست عزیز sarasxs چرا بی احترامی میکنی اولا خاک توسر خودت دوم تو واقعا sxse هستی

vali ma baiad saboor bashim
ma ejaze mojazate kaci ro nadarim
ke be ma tohin nakarde
baiad sabr konim khoda harja salah dooooonest javabesho mide

نويسنده ديدگاه :mahdiyar

dige shoomaha nemikhad adaye mosalmon haro dar biyarin shoma khodeton badtar az shahin najafi ke che arz konam shoma hata az merlin manson ham batar hastid man nemigam khobam man sheytan parast nemigam hastam vali dost daram besham dige khaheshan az in kossher ha nabafid mamnon

نويسنده ديدگاه :دریا

توجه کردین خیلی حرف میزنین…

نويسنده ديدگاه :ناشناس

شاهین نجفی همیشه زندست….. نه شما و نه گنده تر از شماها میتونید کوچیکترین صدمه بهش وارد کنید. پس بیخود پارس نکنید

نويسنده ديدگاه :AmiR

همیشه زنده نیست اون شاهین نجسی بی غیرت وطن فروش رو خواهیم کشت ب امید روزی که اخبار بگن شاهین نجفی مرده من اون روز عروسیمه کسایی که ب آهنگ های مزخرف شاهین گوش میدن ایمانتون ضعیف خواهد شد و بعد از مدتی شیطان پرست میشین و آخرش مثل شاهین بی غیرت وطن فروش ترسو شاهین نجسی بیشعور لحظه شماری میکنم بمیری همت کنین شاهین نجسی رو از بین ببریم

شاهین نخواهد مرد کوچک ها فکر میکنند با ریختن خون میتوانند کسی را از بین ببرند در صورتی که اهل قلم میدانند بعضی چیز هارا نمیتوان از بین برد برای از بین بردن باهوشان باید هوشی بالا تر را خرج کرد. از دوستانی که مسلمان هستند خواهش دارم تا از مرگ و ریختن خون حرف نزنند ما کلی تلاش کردیم تا به مردم جهان بفهمانیم که ایران تروریست نیست با نظر دادن های کوتاه فکرانه تمام زحمات عده ای را به خطر نیاندازید اگر فرد غربی این نظر هارا بخواند شک او به یقین تبدیل میشود که ایرانیان و مسلمانان همان داعش هستند باهوش باشید در جواب امیر عزیز باید بگم امیر کبیر – سعدی – حافظ – مالکوم ایکس و …. مردند یا کشته شدند اما هنوز که هنوز است همه شان زنده هستند.
با تشکر از ظهور ۱۲

نويسنده ديدگاه :ناشناس

هرچی هم باشع بازم عاشقتم شاهین اادامه بده شراعظم

KHAMENEI