جدیدترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران

به گزارش جهان به نقل از فوتبال آنلاين، هنوز فصل نقل و انتقال بازيكنان فرا نرسيده است که زمزه هايي از عقد قرار داد داخلي چند تيم ليگ برتري با بازيكن و مربيان به گوش مي رسد. در گزارش زير بخشي از شنيده ها در مورد نقل و انتقالات را مي خوانيد. پترويچ با مس […]

به گزارش جهان به نقل از فوتبال آنلاين، هنوز فصل نقل و انتقال بازيكنان فرا نرسيده است که زمزه هايي از عقد قرار داد داخلي چند تيم ليگ برتري با بازيكن و مربيان به گوش مي رسد. در گزارش زير بخشي از شنيده ها در مورد نقل و انتقالات را مي خوانيد.
پترويچ با مس ۲ ساله بست
در هفته هاي پاياني ليگ مسئولان تيم مس كرمان مذاكراتي را با مدير برنامه هاي اين بازيكن انجام دادند و با پايان فصل اين مذاكرات را رسمي كردند، به اين ترتيب آنها قراردادي ۲ساله با پترويچ كه سابقه حضور در پرسپوليس را داشت امضا كردند تا پس از تعطيلات و بازگشت دوباره اين بازيكن به ايران قرارداد وي را در هيئت فوتبال ثبت كنند در همين رابطه شنيديم عباس پورخسرواني نيز ديگر بازيكن مورد نظر مسي ها است و با او نيز به توافق رسيدند.

لوپز، حاج صفي و فروزان در تراكتور ماندند

لوپز برزيلي پس از مذاكرات مجدد، قراردادش را يك فصل ديگر با تراكتورسازي تمديد كرد و راهي كشورش شد عملكرد اين بازيکن و گلزدن هاي مكرر وي باعث شد مسئولان تراكتورسازي بار ديگر با وي وارد مذاكره شده و قراردادش را براي يك فصل ديگر تمديد كنند.

از سوي ديگر احسان حاج صفي و محسن فروزان هنوز با اين تيم قرارداد دارند و فصل بعد نيز در تيم تراكتورسازي توپ خواهند زد، اين در حالي است كه قلعه نوعي ليستي متشكل از بازيكنان خارجي و داخلي به باشگاه ارائه داده است تا براي فصل بعد جذب كنند.

افشين و كاسترو در ليست تراكتورسازي

مسئولان باشگاه تراكتورسازي خواهان جذب آرش افشين و كاسترو هستند. پيش از اين مسئولان تراكتورسازي با افشين، بازيکن فولاد خوزستان، مذاكراتي را انجام داده بودند و حتي در نظر داشتند وي را فصل قبل به تبريز بياورند. اما به دليل قرارداد اين بازيكن جوان با فولاد او نتوانست به جمع تراكتوري ها ملحق شود.

از سوي ديگر ايگور كاسترو ديگر گزينه اين تيم نيز فصل قبل از گزينه هاي تراكتورسازي بود و مسئولان اين باشگاه تلاش كردند وي را جذب كنند اما مسئولان باشگاه ذوب آهن مانع شدند تا وي يك فصل در ذوب آهن مصدوم باشد. به نظر مي رسد در فصل جديد بار ديگر آنها قصد دارند او را به خدمت بگيرند و مذاكراتي را هم در اين رابطه با او انجام دادند.

حدادي فر از ذوب آهن جدا شد

قاسم حدادي فر به تيم ذوب آهن بر مي گردد اين بازيكن كه به صورت قرضي راهي تراكتورسازي شده بود فصل بعد دوباره به جمع اصفهاني ها بر مي گردد.

اين بازيكن فصل گذشته در حالي به اين تيم پيوست كه گفته بود قصد دارد يك سال به شكل قرضي در تيم تراكتورسازي كار كند به همين دليل در فصل جديد بار ديگر به اصفهان بر مي گردد و دوباره در جمع ذوب آهني ها توپ خواهد زد.

ويسي به پيكان پيوست

ويسي سرمربي سابق صبا بعد از رفتن كاظمي از تيم فوتبال پيكان با قرار دادي دو ساله سكان هدايت اين تيم را براي فصل دوازدهم ليگ برتر در دست گرفت.

طالبلو در تيم آينده قلعه نويي
وحيد طالب‌لو، دروازه‌بان فصل گذشته شاهين بوشهر، هنوز تيم آينده‌اش را انتخاب نكرده است ولي اين شايعه مطرح شده كه او دروازه‌بان مورد نظر امير قلعه‌نويي در فصل آينده است و اين مربي به هر تيمي برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان اول با خودش خواهد برد.
طالب‌لو در مورد اين شايعه گفت: پيامك ليست قلعه‌نويي براي تراكتور به من هم رسيد و فكر نمي‌كنم اين موضوع چندان عجيب باشد. من قبلا زيرنظر اين مربي بازي كردم و اين شايعه اي است که رسانه‌ها آن را مطرح کرده اند. من هيچ مذاكره‌اي با تراكتور انجام نداده‌ام و صحبتي هم در اين مورد با قلعه‌نويي نداشته ام.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :احسان

ببخشید اخبار نقل و انتقالات رو دوباره چک کنید فرکی رو یادتون رفت که به فولاد اهواز رفت

KHAMENEI