جدول وضعیت قرارداد ۱۵ بازیکن استقلالی در پایان فصل

هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علي فتح‌الله‌زاده در روزهايي پاياني دومين سال حضورش پشت ميز مديريت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد […]

هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علي فتح‌الله‌زاده در روزهايي پاياني دومين سال حضورش پشت ميز مديريت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد براي فصل آينده در اين تيم بماند و جايگاهش را به شخص ديگري واگذار خواهد كرد.

هر چند لیگ یازدهم فوتبال کشور به پایان رسید اما فصل هنوز برای بازیکنان ۳ تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس تمام نشده و آنها باید در آخرین دیدار از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف حریفان خود بروند.

اتمام رقابت های آسیایی به معنای آزاد شدن ۱۵ بازیکن اصلی و بزرگ استقلال است و شرایط مالی و مشکلاتی که در فصل جاری برای برخی از بازیکنان این تیم به وجود آمد  حاکی از آن است که استقلال در فصل نقل و انتقالات یک خانه تکانی اساسی انجام می دهد.
از سوی دیگر هنوز وضعیت مدیریت و کادر فنی این باشگاه نیز مشخص نشده است. هر روز خبری مبنی بر ابقا یا اخراج فتح الله زاده و مظلومی از این باشگاه می رسد و روز بعد تکذیب می شود. در این بین علي فتح‌الله‌زاده در روزهايي پاياني دومين سال حضورش پشت ميز مديريت باشگاه استقلال گفت قصد ندارد براي فصل آينده در اين تيم بماند و جايگاهش را به شخص ديگري واگذار خواهد كرد.
مدیر عامل محبوب آبی پوشان پایتخت كه در تابستان گذشته با رقم‌هايي قابل اعتنا بازيكنان بزرگي را به استقلال آورد، هنوز نتوانسته به طور کامل مبالغ مربوط به قرارداد آنها را پرداخت كند و خوب مي‌داند در پايان فصل بسياري از اين بازيكنان كه قرارداد يك‌ساله شان به پايان مي‌رسد حاضر به تمديد قرارداد نخواهند شد.
فتح الله زاده از نظر مالي به ته خط رسيده و چنان تحت فشار است كه براي اولين‌بار با ميل شخصي‌اش از مديريت استقلال انصراف داده است. در حال حاضر قرارداد تعداد زيادي از بازيكنان كليدي استقلال به پايان رسیده و آقاي مديرعامل براي سرپا نگه داشتن اين تيم نه تواني در پاهاي خود مي‌يابد و نه مي‌تواند به موجودي گاوصندوق باشگاه تكيه كند. اين همان بن بستي است كه باشگاه‌هاي بزرگ پايتخت يك سال در ميان با آن مواجه مي‌شوند و در نهايت همه چيز با تغيير شخص مديرعامل و تزريق بودجه‌اي محدود از سوي وزارت ورزش به پايان مي‌رسد. جدول زیر وضعیت قرارداد بازیکنان استقلال را مشخص می کند.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI