آب و برق مساجد و حسینیه‌ها رایگان شد

به گزارش مهر،‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز دوشنبه در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۱ در بخش درآمدی، بند الحاقی ۲۸ را به تصویب رساندند. به گزارش مهر، تصویب این بند با پیشنهاد حذف دو عبارت همراه بود. با پیشنهاد سلمان ذاکر نماینده ارومیه و عبارت ” به میزان متوسط مصرف […]

به گزارش مهر،‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز دوشنبه در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۱ در بخش درآمدی، بند الحاقی ۲۸ را به تصویب رساندند.

به گزارش مهر، تصویب این بند با پیشنهاد حذف دو عبارت همراه بود. با پیشنهاد سلمان ذاکر نماینده ارومیه و عبارت ” به میزان متوسط مصرف سال ۱۳۸۹″ بعد از عبارت “هزینه مصرفی” حذف شد همچنین با پیشنهاد موسوی نماینده فلاورجان عبارت “روستایی” بعد از عبارت “دارالقرآن‌ها” حذف شد.

در بررسی این پیشنهادات اکثر نمایندگان شهرستان‌ها اعلام موافقت کردند و پس از آنکه هیات رئیسه از مخالف با این پیشنهادها خواست تا صحبت کند لاریجانی با مزاح گفت بعید می دانم مخالفی صحبت کند.

لاریجانی همچنین در بخش دیگری وقتی با درخواست نمایندگان برای ارایه پیشنهادات در این بند مواجه شد گفت: نمایندگان مسابقه در خیرات دارند.

وی همچنین در رای گیری اولیه برای پیشنهاد حذف عبارت “به میزان متوسط مصرف سال ۸۹” از نمایندگان خواست تا در رای گیری شرکت کنند و به با مزاح به آنها گفت در این رای گیری شرکت کنید بلکه عاقبت به خیر شوید.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
KHAMENEI