مکان جدید نشست کلوب بیلدربرگ مشخص شد

یک نویسنده آمریکایی معتقد است معترضان در آمریکا باید از ظرفیت جنبش وال استریت برای مبارزه با برگزاری نشست سالانه گروه «بیلدربرگ» در این کشور استفاده کنند تا بتوانند موثر واقع شوند. به گزارش فارس، پایگاه تحلیلی «اینفو وارز» به بررسی و تحلیل کتاب «کیمیای رنسانس مدرن» به قلم «جی جی وایبز» پرداخت. در این […]

یک نویسنده آمریکایی معتقد است معترضان در آمریکا باید از ظرفیت جنبش وال استریت برای مبارزه با برگزاری نشست سالانه گروه «بیلدربرگ» در این کشور استفاده کنند تا بتوانند موثر واقع شوند.

به گزارش فارس، پایگاه تحلیلی «اینفو وارز» به بررسی و تحلیل کتاب «کیمیای رنسانس مدرن» به قلم «جی جی وایبز» پرداخت. در این کتاب آمده است که نشست سالانه گروه «بیلدربرگ» امسال در کشور آمریکا برگزار خواهد شد. نویسنده این کتاب تقارن زمانی جنبش «وال استریت» با این نشست سری را فرصت مناسبی برای انجام تظاهرات گسترده علیه گروه فریب‌کار «بیلدربرگ» می‌داند.

نشست سالیانه گروه مخوف «بیلدربرگ» مجددا در آمریکا برگزار خواهد شد

به نظر می‌رسد که مکارترین و گمراه‌کننده‌ترین مردان جهان هم از هوش چندانی برخوردار نیستند. گروه بدنام و سری «بیلدربرگ» که در سال گذشته نشست سالیانه خود را در هتلی در کوه‌های کشور سوئیس تشکیل داد، امسال تصمیم دارد مکان نشست خود را مجددا به آمریکا بازگرداند. این گروه به منظور تشکیل جلسات خود در امسال از ۳۱ ماه می تا سوم ماه ژوئن به شهر شانتیلی در ایالت ویرجینیا باز می‌گردد. آخرین جلسه‌ای که این گروه در این شهر داشته است مربوط به سال ۲۰۰۸ می‌شود. حتی در آن زمان نیز شمار زیادی از مردم سرتاسر دنیا به این شهر آمدند و علیه جلسات محرمانه این طبقه اشراف‌زادگان به اعتراض پرداختند. حتی اعضای پارلمان «اتحادیه اروپا» به منظور اعتراض در این شهر اجتماع کرده بودند و در حین تظاهرات، یکی از این اعضای پارلمان مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفت. اکنون، با بازگشت جلسات این گروه به آمریکا و انگیزه ایجاد شده از جانب جنبش اشغال «وال استریت»، بهترین موقعیت فراهم شده است که به افراد گروه «بیلدربرگ» نشان دهیم چه کسی برای دنیا تصمیم‌گیری می‌کند.

با حمایت جنبش «وال استریت»، میزان اعتراضات به گروه «بیلدربرگ» بیش‌ از سال‌های گذشته خواهد شد

در واقع، مهم‌ترین شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی دنیا در یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق دنیا نشست محرمانه‌ای را تشکیل می‌دهند و ماه‌هاست که در نزدیکی این منطقه اعتراضات گسترده‌ای علیه این جلسات صورت می‌گیرد. مطمئنا من اولین کسی نیستم که به مخالفت با این گروه برخاسته است، چراکه هرساله میزان اعتراضات نسبت به این جلسات محرمانه بیش‌تر می‌شود. من فکر می‌کنم که جنبش «وال استریت» حتما باید از تظاهرات علیه گروه «بیلدربرگ» حمایت کند چراکه نقاط مشترک زیادی بین این جنبش و تظاهرات گروه «بیلدربرگ» وجود دارد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :jao

گروه بیلدربرگ نام خود را از هتلی در کشور هلند می‌گیرد که برای نخستین بار در سال ۱۹۵۴، میزبان اعضای کنفرانس بود. دفتر گروه بیلدربرگ در شهر لیدن در استان هلند جنوبی و در نزدیکی شهر لاهه در کشور هلند قرار دارد.

KHAMENEI