بازار داغ نقل و انتقلات لیگ برتر

سوت پايان ليگ‌برتر يازدهم با آغاز مذاكرات تيم‌ها و با مربيان و بازيكنان همراه شد. در حالي كه اصفهاني‌ها مشغول جشن و پايكوبي هستند تيم‌هاي ديگر از روز گذشته فصل نقل و انتقالات را به طور غيررسمي آغاز كردند و حتي جابه‌جايي‌هايي هم صورت گرفت. با هم نگاهي مي‌اندازيم به اين نقل و انتقالات.سرمربي جوان […]

سوت پايان ليگ‌برتر يازدهم با آغاز مذاكرات تيم‌ها و با مربيان و بازيكنان همراه شد. در حالي كه اصفهاني‌ها مشغول جشن و پايكوبي هستند تيم‌هاي ديگر از روز گذشته فصل نقل و انتقالات را به طور غيررسمي آغاز كردند و حتي جابه‌جايي‌هايي هم صورت گرفت. با هم نگاهي مي‌اندازيم به اين نقل و انتقالات.سرمربي جوان صبا كه پيش از اين اعلام كرده بود به منظور باز گذاشتن دست مديران باشگاه به آنها اعلام كرده كه فصل آينده در اين تيم نخواهد ماند، به گفته خودش به احتمال ۹۰‌درصد كار او با باشگاه پيكان تمام است و امروز جلسه‌اي با مديران باشگاه پيكان خواهيم داشت تا همه چيز قطعي شود.
ايوان پتروويچ كه فصل قبل در شاهين توپ مي‌زد و به همراه اين تيم به دسته يك سقوط كرده بود، يك روز پس از پايان ليگ يازدهم با حضور در باشگاه صنعت مس كرمان، قرارداد داخلي دوساله‌اي با اين باشگاه امضا كرد.
عبدالرضا داوري رييس هيات‌مديره باشگاه مس مي‌گويد سرمربي جديد مس كرمان تا روز دوشنبه از ميان ابراهيم‌ قاسم‌پور و امير قلعه‌نويي انتخاب خواهد شد. روز گذشته مديران مس با قلعه‌نويي در دفتر سعد محمدي رييس شركت ملي صنايع مس جلسه‌اي برگزار كردند. اين در حالي است كه قلعه‌نويي به باشگاه تراكتورسازي فهرست فصل بعد خود را داده و بازيكناني مانند طالب‌لو، فونيكه سي، عنايتي، آبشك و خسرو حيدري را در اين فهرست قرار داد.
باشگاه نفت آبادان تكليف سرمربي فصل آينده را خود مشخص كرد تا اولين باشگاهي باشد كه براي ليگ دوازدهم تكليف خود را بداند. مسوولان اين باشگاه قرارداد يك‌ساله‌اي را با آلبرتو كاستاي پرتغالي امضا كردند. كاستا نام عماد زعتره، فونيكه‌سي، عباس محمدي، حبيب منگلشي، هدايت شهرياري و حسين سلامي را در فهرست بازيكنان مازاد قرار داده است.
جدايي عبدالله ويسي از صبا باعث شده كه مديرعامل اين باشگاه خيلي سريع دست به كار شده و باب مذاكره با چند مربي را آغاز كند. گزينه‌هاي اصلي باشگاه صبا براي انتخاب جانشين ويسي دو مربي باتجربه ليگ هستند و مديرعامل صبا مذاكراتي را با منصور ابراهيم‌زاده و مجيد جلالي انجام داده است. مديرعامل باشگاه صباي قم از آمدن علي دايي به صباي قم اظهار بي‌اطلاعي كرد.
مديران فولاد خوزستان بعد از قطعي شدن جدايي مجيد جلالي، دو يا سه گزينه خارجي مد نظر دارند و گفته مي‌شود يكي از اين گزينه‌هايي كه به مديران فولاد پيشنهاد شده و قرار است روز ۲۸ ارديبهشت روي آن بحث شود والدر ويرا است، كه سابقه مربي‌گري در تيم‌ملي ايران را دارد.
علي كريمي كه پيش از اين زمزمه جدايي‌اش از پرسپوليس به گوش مي‌رسد، روز گذشته اعلام كرد دوست دارد در پرسپوليس باقي بماند: اين فصل تازه تمام شده است و بايد قدري فرصت داد. به هر حال قرارداد بستن بايد دوطرفه باشد هر چند هر بازيكني دوست دارد در پرسپوليس بازي كند و من هم از اين قاعده مستثنا نيستم، بنابراين بايد منتظر ماند كه چه اتفاقي رخ مي‌دهد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI