شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!

مقاله ای تحلیلی در دو قسمت درباره وضعیت شان استون،‌فردی که ادعای شیعه بودنش تحت پوشش خبری تمامی رسانه های جهان قرار گرفت بخش اول آیا شان استون ما را بازی داد ، حکایت بازی دو سر باخت ! مقدمه به نوشته ظهور۱۲ : در این مبحث سعی داریم به شخصیت جنجالی ماه های اخیر […]

مقاله ای تحلیلی در دو قسمت درباره وضعیت شان استون،‌فردی که ادعای شیعه بودنش تحت پوشش خبری تمامی رسانه های جهان قرار گرفت

بخش اول آیا شان استون ما را بازی داد ، حکایت بازی دو سر باخت !

مقدمه
به نوشته ظهور۱۲ : در این مبحث سعی داریم به شخصیت جنجالی ماه های اخیر یعنی ” شان استون ” فرزند کارگردان معروف هالیوود ” الیور استون” بپردازیم . بحث ها در مورد ” شان استون ” از آنجا آغاز شد که این فرد اواخر شهریورماه ۱۳۹۰ برای آشنایی با سینما و سینماگران ایرانی به ایران آمد و در جشنواره‌ی فجر در کنفرانس بین‌المللی «هالیوودیسم و سینما» حضور یافت. اما شان استون زمانی به یک شخصصیت جنجالی در رسانه ها تبدیل شد که گفته شد این فرد که پدر یهودی و مادر مسیحی دارد ، به دین اسلام و مذهب تشیع گرویده است و حتی نام خود را از ” شان استون” به ” شان علی استون ” تغییر داده است. عکس ها و فیلم های که در آن شان استون شهادتین بر زبان جاری می کند و برای ادای نماز وضو می گیرد ، همه ی این شواهد این خبر را تایید می کردند . از این روی رسانه های داخلی خصوصاً رسانه ملی سنگ تمام گذاشتند و این اتفاق خوب و مبارک را به نحوی بسیار خوبی پوشش دادند .

این جنجال خبری به گونه ای بود که حتی رسانه های غربی در برابر این خبر واکنش بسیار منفی نشان دادند ، همانطور که از رسانه ها صهیونیستی انتظار می رفت . اما به یکباره در یک خبر کاملاً گنگی که از برنامه صرفاً جهت اطلاع خبر ۲۰:۳۰ پخش شد ، اعلام شد که ” شان استون ” نه تنها مسلمان نشده است حتی اسم خود را نیز از نام “شان” به “علی” تغییر نداده است ، بلکه دین اسلام را مانند دیگر ادیان به رسمیت شناخته است [!]

البته این نتیجه گیری به خاطر مصاحبه شان استون با دو خبرگذاری مهم امریکا بود که در آن گفتگوها موضوع اسلام آوردنش را به طور غیر مستقیم ، البته به شکل کاملاً مشخصی رد کرده بود . هرچند بعد از مدتی نامه ای که در فضای مجازی پخش شد که گفته می شد منتسب به شان استون است و در آنجا بر مسلمان بودن خود تاکید داشت . در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا شان استون این جنجال را به پا کرد ؟ آیا از این کار هدفی داشته است ؟ آیا پشت پرده دست هایی در کار بوده ؟ آیا این یک بازی طراحی شده توسط دشمن بوده یا خیر ؟ در این مورد نکات بسیار ریز و مهمی وجود دارد که می تواند ما را در تحلیل این واقعه کمک کند . ابتدا لازم است نظر خود را در این مورد بیان نمایم ، به نظر بنده جنجال شان استون یک بازی دو سر برد بود که توسط صهیونیست ها طراحی و اجرا شد که در ادامه به آن می پردازیم . بررسی جنجالی که رخ داد :

برداشت اول
شان استون وارد ایران می شود و اعلام می کند که مسلمان و شیعه شده است و بواسطه این خبر ، موج خبری بسیار بزرگی را در رسانه های جهان به راه می اندازد که مسلمانان از شنیدن این خبر خشنود و واکنش مثبت نشان می دهند و دشمنان نیز آن طور که انتظار می رفت عصبانی می شوند . هرچند که دشمنان واکنش بسیار منفی در این زمینه از خود بروز می دهند ولی نکته بسیار عجیب آنجا است که می بینیم در برابر این اتفاق ، رسانه های غربی که در این مواقع سیاست بایکوت خبری در پیش می گیرند ، این بار واکنش و پوشش بسیار گسترده ای به این خبر می دهند ! در صورتی که این کار به هیچ وجه با منطق و استراتژی دشمن علیه ما جور در نمی آید ، چون واکنش رسانه های غربی در این باره همیشه به یک گونه بوده اما گویا این بار اوضاع جور دیگری شده است . رسانه های صهیونیستی بشدت علیه شان استون موضع می گیرند و او را می کوبند ، نکته بسیار مهم دیگر آن است که به طور مداوم در خبرگزاری ها از شیعه شدن “شان استون ” و تغییر نامش به نام مبارک “علی(علیه السلام)” خبر می دهند . اگر در این مورد استراتژی های صهوینیست ها را در قبال اسلام بدانیم آنجاست که متوجه خواهیم شد که صهیونیست ها تنها سدی که در وضعیت فعلی در مقابل خود می بینند را فقط شیعه اعلام می کنند ( لطفاً به نظرات استراتژیست های صهیونیست در مورد شیعه مراجعه کنید مانند فرانسیس فوکویاما و... )

علت آنکه صهوینیست ها و دشمنان تنها شیعه را دربرابر خود می بینند آن است که دشمنان متاسفانه اسلام غیر شیعه را با نفوذ وهابیت و سران دست نشانده عرب دچار تغییر کرده اند تا با این کار اسلام و مسلمانان را تحت کنترل خود داشته باشند . از این روی فقط شیعه است که بواسطه تبعیت از سخنان ائمه ( علیهم السلام ) و پیروی از ولایت فقیه دچار استحاله نشده است . اما چرا در رسانه های صهیونیست و دشمن بر شیعه شدن ” شان استون ” و نکته مهم دیگر تغییر نامش به نام ” علی(علیه السلام) ” انقدر تاکید می شود ؟ آیا قرار است در آینده استفاده ای از این کار بکنند ؟

برداشت دوم
شان استون وارد امریکا می شود و با جنجال رسانه ای که ایجاد شده است ، بلاجبار برای پاسخگویی وارد رسانه هایی که حسابی هیاهویی به پا کرده اند می شود . در مصاحبه هایی که با شبکه های سی ان ان و فاکس انجام می دهد ، تغییر دین و مسلمان شدن خود را کاملاً رد می کند . او ابتدا در مصاحبه ای با شبکه خبری فاکس می کند مسلمان شدن خود را رد می کند و می گوید : تغییر مذهب واژه جالبی‌ نیست چون من معتقد نیستم شما می‌‌توانید از یک خدا روی گردانید. از یک خدا به همان خدا . و در ادامه استون مصاحبه‌ای با سی‌ ان ان انجام داد که در آن از عبارت “پذیرش محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)” به جای “تغییر مذهب” سخن گفته بود. او در این مصاحبه گفته بود: من احساس نمی‌‌کنم که مسلمان بودنم بیشتر از مسیحی‌ بودن و یا یهودی بودنم است… من با این حرف مهاتما گاندی موافقم که گفت: “من یک هندو، یهودی، مسیحی‌، مسلمان و بودایی هستم”. ( یعنی همان پلورالیسم دینی و تکثرگرایی شیطانی غرب ، یعنی هر مذهب یا هر مکتبی که می خواهی داشته باش ولو آن مکتب ساخته دست انسان باشد ، سرانجام رستگاری می شوی …!

کات در همین نقطه همه چیز در غرب در مورد شان استون پایان می یابد با فهماندن این نکته به مخاطبانشان که شان استون مسلمان نشده است بلکه همان اعتقاد پلورالیسم غربی دارد ! ماجرای شان استون در اینجا در بین رسانه های غربی صهیونیستی پایان می یابد . بازی دوسر برد دشمن و دوسر باخت ما پایان می یابد . البته این فیلمی که برای رسانه های غرب و مردمش تمام شده برای ما هنوز قرار است ادامه داشته باشد ! و هنوز برنامه دشمن ادامه دارد ، دوباره خبر می رسد که شان استون در نامه ای که به خبر ۲۰:۳۰ ارسال می کند ، اعلام می دارد که هنوز یک مسلمان و شیعه است . نامه ای که دیگر هیچ ارزشی ندارد ، زیرا آنجا که باید از حقانیت اسلام دفاع می کرد این کار را نکرد ، اما این سوال مطرح می شود که این بازی رسانه ای چه تبعاتی در پی داشت ؟ و چه اهدافی پشت آن بود ؟

آیا واقعاً دست آورد ما از ورود او به ایران باید این می بود که این فرد اسلام را برسمیت بشناسد یا نه !
عمق فاجعه آنجایی آشکار شد که بعد از بازتاب گسترده مسلمان شدن شان استون در رسانه های داخلی به خصوص رسانه ملی ؛ خبر ۲۰:۳۰ در یک خود زنی کاملاً آشکار ، اعلام کرد که ما اشتباه کردیم ، شان استون نه مسلمان شده و نه نامش را تغییر داده است . این همان بازی دوسر باخت بود که دشمن برای ما طرح ریزی کرده بود ! این خبر حکایت از یک بازی دو سر برد دشمن می داد که رسانه ملی از ترس ضربه دشمن که معلوم نبود چه می بود مجبور به خودزنی کرد . اما چرا خود زنی ؟ ، چون که ما اگر خودزنی نمی کردیم و این خبر را اعلام نمی کردیم ، ضربه دشمن به طور قطع بدتر بود . مهمترین هدف پشت این برنامه ضربه به اسلام و تشیع و به بازی گرفتن مردم مسلمان دنیا خصوصاً ایران بود . در این برنامه اعتقادات و باورهای مردم را هدف گرفته بود اما نه مردم ایران بلکه اعتقادات صدها هزار انسانی که در جای جای دنیا بدنبال دین و آیین حق هستند . آنچه ماحصل این بازی بود ، آن بود که در باور بسیاری از مردم دنیا این باور ایجاد شد که شان استون اسلام را در آن حد ندید که دینش باشد [!] بلکه این دین را مانند یهودیت دین پدرش و مسیحیت دین مادرش برسمیت شناخته است . یعنی افرادی که به دنبال حقیقت می روید ؛ من شان استون فرزند الیور استون یهودی زاده اسلام را امتحان کردم اما چیزی در آن ندیدم که اسلام را دین خود کنم ، پس شمایی که بدنبال راه حقیقت و دین نجات بخش هستید ، اگر راه من را بروید همان می شود که رفتم حقیقت چندانی در پس اسلام نیست . آنجاست که متوجه می شویم که چرا رسانه های صهیونیستی غربی ، پوشش فوق العاده زیاد و عجیبی به این موضوع دادند که بعد از رد مسلمان شدن شان استون توسط خودش و ارایه تفکر پلورالیستی ( تکثرگرایی دینی با مدل غربی) دوباره همه چیز بایکوت رسانه ای می شود . آنجاست که به یک باره می بینیم این خود بازی دیگری از برنامه های اسلام ستیزی غرب است در منحرف کردن انسان های حق جوی که به دنبال حقیقت هستند ، انسان هایی که که وقتی در تحقیقات خود به اسلام می رسند ، با تمام وجود احساس می کنند که دین حق را پیدا کرده اند و گمشده ای که سال ها در پی آن بوده اند را یافته اند . به همین خاطر دشمن این برنامه ها را برای انحراف مردم دنیا طرح ریزی کرده است . نکته بسیار مهم و ریز دیگر آن است که در این رابطه قربانی اصلی ، مذهب حقه شیعه می باشد . همان مذهبی که نگذاشته است صهوینیست ها و دشمنان خواب راحتی داشته باشند . این سوال در افکار عمومی خصوصاً در بین مسلمانان پیش می آید که چرا شیعه نتوانست او را مسلمان کند و آنجاست که به شیعه و مرکز شیعه جهان یعنی ایران ضربه وارد می شود و به طور قطع نامه شان استون که با برنامه فرستاده شده است را به حساب خود ما می گذارند . البته این نامه از پروژه ای شیطانی دیگری خبر می دهد که در ادامه به حول و قوه الهی به آن خواهیم پرداخت و آنها را رسوا خواهیم نمود . نکته بسیار جالب آنجاست که حتی ویکی پدیایی که شکی بر صهیونیست بودن آن نیست این ماجرا را با تمام جزییات حتی نامه آخر شان استون به ایران که دوباره بر مسلمان بودنش تاکید دارد ، پوشش می دهد ! البته فقط به زبان فارسی [!]

ویکی پدیایی که مشی ضد اسلامی و ضد شیعی او کاملاً روشن و آشکار است . حالا چرا دایه عزیز تر از مادر شده است ؟! این مطلب را افرادی بیشتر متوجه می شوند که ویکی پدیا را تحلیلی بررسی کرده اند و دیده اند مطلبی قرار داده نمی شود مگر آنکه با خط مشی صهیونیستی آنها و برنامه هایشان یکی باشد وگرنه به سرعت حذف خواهد شد .

بخش دوم شان استون نماد جدید ضد فراماسونری غرب ، پروژه ای جدید برای ما بعد از رسوایی عبدالله هاشم

در این قسمت به چرایی مسلمان و شیعه شدن شان استون و پروژه جدید و پیچیده دشمن اشاره خواهیم کرد .اما خوب است که به مصاحبه های او با رسانه ها که مرتبط با بحث جنجالییش است توجه ای کنیم تا بیشتر با تفکرات او آشنا شویم. نکته بسیار مهم که در این مصاحبه ها کاملاً آشکار است ، آشنایی بسیار زیاد و عجیب شان استون با ایران و دین اسلام است که واقعاً جای تامل دارد ، گویا سالیان سال است در این دو حوزه مطالعه [!]داشته است.

برنامه ی ” اورایلی فاکتور” فاکس نیوز ، گفتگویی با شان علی استون در خصوص سفرش به ایران

شان استون : به احمدی نژاد گفتم بس کنید این ماجرای مزخرف “مرگ بر امریکا” را
شان استون : من کاملا موافقم، کاملا. باید بگویم که اصلا نمی شود هولوکاست را انکار کرد.

اورایلی فاکتور : ایا مشکلی با اینکه ایران سلاح هسته ای داشته باشد داری.؟

شان استون: خیر، من مشکلی ندارم. به خاطر اینکه ایران یک جمهوری است. و در انجا احزاب وجود دارد. بسیار شبیه به کشورما. از نظر اقتصادی، اشوب و نارامی زیادی در ایران وجود دارد. من فکر می کنم که انجا هم می تواند در هفته اینده ، چند ماه دیگر یا سال اینده جنبش “اشغال تهران” به وجود بیاید. این هم به خاطر ان است که ایران کشور داینامیک و پویایی است.

شان استون در توهینی آشکار به رییس جمهور ایران سعی در تبرئه کردن خود از اتهام هم پیمان شدن با ایران را در بین مخاطبین امریکایی دارد و در ادامه بر واقعی بودن هولوکاست تاکید می کند و آن را یک اصل اساسی و تغییر ناپذیر عنوان می کند . تایید هولوکاست توسط او این نتیجه را در بر دارد که هولوکاست را فردی ( شان استون) قبول دارد که در مورد اسلام تحقیق کرده و مسلمان و شیعه شده است و مدتی با ایران در ارتباط بوده است کشوری که هولوکاست را یک افسانه خوانده است ! و در ادامه با زیرکی خاصی ، تلویحاً بر این مطلب صحه گذاشته می شود که ایران به دنبال سلاح هسته ای است و تایید و تزریق این تفکر به بینندگان ، آن هم به روش غیرمستقیم که ایران به دنبال سلاح هسته ای است که این کار بوسیله فردی که ایرانی ها او را خیلی تحویل گرفته اند [!] صورت می گیرد . بحث دیگر در این گفتگو بحث تغییر در نظام حکومتی ایران است و شان استون با یک دید تحلیلی ! و پیوند زدن عجیب جنبش وال استریت امریکا به نظریه شورش مجدد در ایران نظرش را در این مورد این گونه بیان می کند که امکان شورشی مانند وال استریت در ایران هست و به این صورت کدهایی را به افراد خاص می دهد، اصلاً بعید نیست او هم بدنبال تفکرات موسساتی آمریکایی آلبرت انیشتین و امریکن اینترپرایز که طراح انقلاب مخملی هستن به ایران آمده باشد و بخواهد همان تفکرات افرادی مثل تاجبخش و جهانبگلو را اجرا کند و به تحقیق و تحقق این خواسته بپردازد ، آن هم در آزادی کامل البته در کنار ناز و نوازش کردن های رسانه های ایران !

… در ادامه مصاحبه سایت باراک اوباما دات آی آر با شان استون پیش از اسلام آوردن وی و در جریان کنفرانس هالیوودیسم است که نکات بسیار مهم و قابل تاملی در خود دارد … !

شان! به عنوان یک کارگردان آمریکایی برای ما از تاثیر هالیوود بر روی بنیان خانواده‌ بگویید :

سوال خوبیست. فکر کنم این سوال بیشتر به والت دیزنی و تاثیر آن مربوط بشود. به نظر من، کمپانی والت دیزنی مجری بخشی از سیاست‌های گروهی است که آمریکایی‌ها به آن “ایلومناتی” می‌گویند و در ایران به “فراماسونری” معروف است. والت دیزنی، از همه چیز سمبل‌سازی می‌کند. یعنی از پیغام‌های پنهان زیادی در فیلم‌ها و کارتون‌هایش استفاده می‌کند تا اهداف این گروه را برآورده کند...شاید برای بعضی‌ها عجیب باشد اما مثلاً در کارتون دامبو که در آن نماد اهرام همواره جلوی چشم مخاطب است، بر بزرگترین نماد ایلومناتی یعنی چشمی که در یک هرم است، تاکید می‌شود؛ چشمی که همه را زیر نظر دارد. کسانی که خودشان جزو این گروه هستند حواسشان هست و خوب تشخیص می‌دهند اما مردم عادی نه؛ به این نکات توجهی ندارند و این نمادها، تنها در ضمیر ناخودآگاه آن‌ها، به عنوان نمادهایی مطلوب ذخیره‌سازی می‌شود.

دیزنی دنیا را طوری به شما نشان می‌دهد که مردها و زن‌ها در آرزوها غرق هستند، زن‌های خوب همه پرنسس هستند و مردهای خوب پادشاه؛ زن‌ها منتظرند پادشاهان روزی بیاید و آنها را با خود به سرزمین رویاهایشان ببرند. با این کارها بچه‌ها را از دنیای واقعی دور می‌کنند و آن‌ها را شستشوی مغزی می‌دهند و اینطور تلقین می‌کنند که تو اگر یک دختر هستی، بهترین وضعیت برای تو این است که یک پسر بیاید تو را ببوسد و با خود ببرد!

در بعد سیاسی نیز این مسئله مصداق دارد. مثلاً در داستان “ویزارد– واز” که یک تئاتر صحنه‌ای معروف در آمریکاست، همین قضیه صادق است. براساس این تئاتر، یک کارتون هم تولید شده که نقش منفی داستان یک جادوگر است. اگر از خیلی‌ها بپرسید که نماد ویزارد در جهان واقعی کیست می‌گویند بن لادن است. مخاطب امروزی وقتی بن لادن را می‌بیند یاد آن جادوگر ویزارد می‌افتد و خیلی جالب است که وقتی اعلام کردند که بن لادن کشته شده است، ۳۰ آوریل بود که این، روز خاصی برای یهود است. در این داستان ویزارد هم، بعد از مرگ جادوگر، پادشاه ازدواج می‌کند و شما می‌بینید دقیقاً روز بعد مرگ بن لادن، پرنس ویلیام انگلیس چنان جشن ازدواج باشکوهی را برگزار می‌کند.
همه صنعت هالیوود دارای پیغام پنهان است و مثلاً همین اتفاق ۱۱ سپتامبر نیز با نمادهای ایلومناتی ارتباطات زیادی دارد. در حقیقت دو رقم ۱ موجود در ۱۱، ستون‌های کابالیسم هستند. همینطور ساختمان پنتاگون که همان نشانه پنج‌ضلعی و نماد را شیطان را دارد. اگر از من بپرسید که این همه تلاش دولت آمریکا برای استفاده از نمادها در شئون مختلف زندگی مردم چیست می‌گویم که هالیوود از نمادگرایی برای شرطی کردن مخاطبانش استفاده می‌کند تا بعداً با استفاده از همین سیستم کدگذاری و نمادگرایی، به خیال خود بتواند از مخاطب استفاده خاص خودش را ببرد.

در ادامه برای آنکه بتوانیم از این موضوع تحلیل خوبی داشته باشیم باید بیشتر با این فرد آشنا شویم . شان استون فردی است که بیشتر بواسطه پدرش ” الیور استون ” فیلمسازمشهور هالیوود شناخته می شود ، پدری یهودی که گفته می شود غالباً یک فیلمساز سیاسی است . علت معروفیت اولیور استون هم موضوع فیلمسازی متفاوت او بوده است که غالباً در هالیوود از سیاست جنگ طلبانه کشورش انتقاد کرده و از دیگر ویژگی های او زبان رک و تند او است که پدر” شان استون” را به شخصیت خاصی بدل ساخته است . غالباً اولیور استون را یک نماد ضد هالیوود و ضد نظام سرمایه داری می دانند . پس پدر به نوعی نماد ضد نظام سلطه شناخته می شود و در کنار این شخصیت جنجالی ، پسر نیز شخصیت جنجالی خاص خود را دارد . شان استون فردی که است که دارای اطلاعات بسیار قابل توجه و قابل تاملی در مورد انجمن های مخفی است ، انجمن های مخفی که به قول او ایلومناتی است و به گفته خود شان استون : (( در ایران نام فراماسونری بر آن نهاده شده است .)) از ویژگی های دیگر “شان استون” شرکت او در مراسم و آیین های راز آلود شیطان پرستی است که توسط ایلومناتی یا همان فراماسونری اجرا شده است و به گفته او در مصاحبه ای که او با ” الکس جونز ” داشته است از حضور خود در این مراسم های شیطانی پرده برداشته است . البته هدف خود را از حضور در این مراسم شیطان پرستی ، رسوایی آنها اعلام می کند ! نکته بسیار مهم دیگری آشکار می شود ، شواهد و اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که شان استون بزودی تبدیل به نماد جدید ضد فراماسونری در غرب خواهد شد [!]

این سخنان شان استون بسیار جای تامل و حرف های بسیاری در خود دارد . دوستانی که در عرصه دشمن شناسی تحقیق و کار کرده اند حتماً متوجه کد دادن های شان استون آن هم به صورت بسیار ماهرانه شده اند . این صحبت ها به طور قطع ، صحبت های فردی است که سال ها در زمینه فراماسونری کار کرده است !

آنچه در گفته های او در مورد ایلومناتی یا فراماسونری مشخص است ، ظاهراً شان استون دارد از روی فیلم مستند ظهور ( آریوال) که توسط تیم عبدالله هاشم ساخته شد ، این کدهای بسیار جالب و قابل تامل را می دهد . وقتی به مستند اریوال مراجعه می کنیم ، متوجه می شویم که یکی از تاثیر گذارترین بخش های مستند ظهور ( البته تاثیری بشدت منفی بر مخاطب که ترس و دلهره از فراماسونری را در او ایجاد می کند ) همان “دامبو فیل پرنده ” و “علاالدین و غول چراغ جادو و پرنسس ها اغوا گر” است که بارها توسط محقق ارزشمند عرصه دشمن شناسی “علی اکبر رائفی پور ” به طور صحیح گفته شده است برعکس انچه در اریوال بود و شان استون به صورت کاملاً اتفاقی ! همان قسمت “دامبو فیل پرنده ” و قسمت ” علاالدین و پرنسس ها و زنان زیبا که توسط غول آبی به نمایش در آمده ” را یادآور می شد.( استفاده هوشمندانه از کدهای خاص که نشان دهنده تبحر او در این زمینه است و از مباحث مطرح شده در مورد فراماسونری در ایران کاملاً اطلاع دارد )[!] یکی از هولناک ترین و وحشتزا ترین بخش مستند آریوال در مورد فراماسونری همین بخش است . که البته این قسمت از مستند اریوال و قسمت های اینچنینی که ترس از فراماسونری را ایجاد می کند صد درصد مورد انتقاد قرار دارد و قطعاً اشتباه است .

نکته بسیار مهم که در این بین باید مورد توجه قرار بگیرد آن است که وقتی در مورد انجمن های مخفی بررسی و تحقیق می کنیم می بینیم که هرجا این انجمن های شیطانی کسی را در برابر خود دیده اند که آنها را رسوا می کند ، به راحتی فرد مقابل را از صحنه حذف کرده اند ، حتی افرادی که ابزار قدرت در اختیارشان بوده است و از بالاترین جایگاه اجتماعی برخوردار بوده اند برای نمونه ادواردو آنیلی تنها وارث خاندان آنیلی ها با ثروت نجومییش که تازه مسلمان شده بود و وضعیتش از نظر اسلام آوردن و شیعه شدن مشابه با شان استون بود . با این تفاوت که ابزار قدرت و جایگاه اجتماعی بسیار بسیارقوی تر در اختیار داشت اما به راحتی کنار زده و شهید شد . نمونه دیگر پرنسس دایانا بود که بالاترین جایگاه و قدرت اجتماعی داشت اما چون در برابر انجمن های مخفی ایستاد و زمزمه های مسلمان شدنش مطرح شد به راحتی حذف شد . حتی صهیونیست ها رییس جمهور آمریکا را مانند جان اف کندی را که در اظهار جنجالیش گفته بود که « نگذارید به شما نظم نوین جهانی بدهند » براحتی حذف و ترور شد و حتی بالاتر از آن اسحاق رابین ، پنجمین نخست وزیر فراماسون رژیم صهوینیستی به دليل تخلف از بعضي آرمان هاي صهيونيستي و ماسوني , به دست يک صهيونيست افراطي کابالیست کشته شد. این افراد به خودی ها هم رحم نکردند …

اما در این بین شاهد آن هستیم که فردی مثل الیور استون ( پدر شان استون) که به نماد ضد هالیوود و ضد سیاست آمریکا معروف است ، براحتی هر کاری می خواهد می کند ، بر علیه رییس جمهورهای آمریکا براحتی فیلم می سازد ، برعلیه جرج بوش و نیکسون فیلم می سازد و درباره جان اف کندی که ترور شد فیلم جنجالی می سازد و از آن طرف بر علیه نظام سلطه و نظام سرمایه داری که همان همنژادهای یهودی صهیونیستی او هستند با دو فیلم وال استریت بر علیه شان کار می کند و حتی با هوگو چاوز و فیدل کارسترو ارتباط دوستانه ای دارد . اما هیچ اتفاقی برایش نمی افتد آنجاست که مشخص می شود پشت پرده خبرهایی است که این فرد یهودی هنوز هم با فیلم هایش خبرساز می شود بدون آنکه مشکلی برایش پیش آید . قطعاً با وجود این فرد می خواهند این مطلب را به مخاطبین برسانند یعنی آنکه در هالیوود و امریکا آنقدر محیط باز است که فردی مثل او هر کار می خواهد می تواند بکند ! این یعنی تطهیر هالیوود توسط این فرد یهودی . شان استون در سفرش به ایران درباره ی هالیوود می گوید :« اما باید گفت نمی‌توان بدون کمک و حمایت استودیوهای هالیوودی فیلم ساخت. چون توزیع و نمایش آن به مشکل خواهد خورد. » حال این سوال را باید از او و پدرش مجدداً پرسید که چطور الیور استون فعالیت می کند آن هم براحتی ! و موضوع آنجا جالب تر می شود که فرزند او نیز جنجالی می شود و بر علیه فراماسونرها و انجمن های مخفی و مراسم شیطان پرستی آنها صحبت می کند که به گفته خود شان استون حتی در آن مراسم نیز شرکت داشته است و از برملا کردن اسراری در آینده سخن می گوید. [!]

پایان قسمت اول – منبع : ظهور۱۲

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :محسن

سلام دوست گرامی و ارزشمند
در مورد مقاله ای که نوشتید تمام نکات ان را با دقت مطالعه نمودم ….باید یک نکته را به شما بازگو نمایم ان هم این است که مستند ارایوید توسط عبدالله هاشم ساخته شده است و مستند ۵۰ قسمتی اریوال توسط نوریگا و ارکنار ساخته شده است …بهتر است که متون مقاله را اصلاح نمایید تا معاندان ایرادی به این مقاله ارزشمند نگیرند ….در باقی همه مطلب قابل قبول است و شما درست میفرمایید و منتظر دیگر مقالات شما هستم ….با ارزوی توفیق روز افزون

نويسنده ديدگاه :سلام

سلام محسن جان

مستند اریوال درسته که کار نوریگا و ارکنار ، اما سرپرست اون کار عبدالله هاشم بود ، در دنیا اون مستند رو به نام عبدالله هاشم می شناسند خصوصاً در ایران ( نکته مهم اینه که اون مستند رو در ایران با نام عبدالله هاشم می شناسند – در این مورد کاری به بقیه کشورها نداریم ) ، یکی دو سال پیش علت اینکه قرار شده بود از عبدالله هاشم دعوت بشه بیاد توی ایران به خاطر همون مستندش بود ( که اگر اشتباه نکنم موافقت نکردن بچه های بالا) ، حتی توی برنامه رازی که نادر طالب زاده اجراش می کرد ، در ماه رمضان یک برنامه ویژه در مورد همون آریوال گذاشتن و بحث بر روی عبدالله هاشم بود و حتی توی اون برنامه صحبت عبدالله هاشم پخش شد که برای برنامه راز نادر طالب زاده آماده کرده بود و مخاطبش مردم ایران بودند و در اونجا بود که در مورد مستند جدیدش به نام ارایود خبر داد
ما باید سعی کنیم ریشه ها رو شناسایی کنیم ، اینکه واقعاً مسئول اصلی اون کار کی بود ،نوریگا و ارکنار یا عبدالله هاشم!
اینجاست که بحث تحلیلی میشه !

سلام و خدا قوت به بچه های سایت
مطلبو کامل و دقیق خوندم هنوز کمی برای تصمیم گیری و اظهار نظر از نظر بنده به فرصت نیازه ولی در کل تحلیلی که شده خوبه حتی اگرهم اشتباه باشه ولی به نکات خوبی اشاره کرده

نويسنده ديدگاه :ستار

واقعا براتون متاسفم!!نمیدونم چرا ازمیون یک میلیلاردونیم مسلمان فقط اهل تشیع برحق هستند ومنحرف نشدند!!اما بقیه مسلمان ها
ای داد بیداد توی خواب خرگوشی فرو رفتن!!!؟؟؟وفقط تشیع با فراماسونری مبارزه می کند!!جمع کنید این بندوبساطو!!اگه اشخاصی همچو عبدالله هاشم نبودند.هنوزم که هنوزه مردم ایران با فراماسونری اشنا نمیشدند!وسایت های همچو شما بوجود نمی امدند!حالا شما هی شخصیت عبدالله هاشم روبکوبید… توی ایران خودمون پر از نماد فراماسونری هست اگه عرضه دارید اونا رو بردارید!چون ایرانیان برطبق گفته ی شما گردانندگان اصلی سپاه امام زمان می باشند!؟ومن الله التوفیق

نويسنده ديدگاه :امیر

آقای ستارخان قبل از اینکه اسم عبدالله هاشم به ایران بیاد اشخاصی مثل استاد رائفی پور استاد خادم الامام استاد شفیعی و… روی فراماسونری کار میکردند.
اشخاصی مثل دیوید آیک هم توی آمریکا روی فراماسونری کار میکردند ولی آدمای درستی نبودند بلکه مهره خود ماسون ها بودند. پس دلیلی نداره هرکس مثل عبدالله هاشم از فراماسونری حرف زد آدم درستی باشه

نويسنده ديدگاه :سمیه

سلام
من متوجه نشدم که چرا مستند ظهور مورد انتقاده میشه توضیح بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم
اول از همه از سایت خوبه ظهور۱۲ تشکر میکنم بابت خبر رسانی به موقعش.
نکته دوم:ستار جان قبل از عبدالله هاشم جناب استاد رائفی پور راجع فراماسونری سخنرانی های زیادی کرد یا دست کم قبل از انتشار ظهور تو ایران ایشون پیشدستی کردن.پس لزوما عبدالله هاشم این کارو نکرد.
نکته سوم:درواقع عبدالله هاشم تو مستند ظهور کاره ای نبود فقط ی الهام بودو بس.
نکته چهارم:ستار جان اصل وحدت بین مسلموناست خصوصا مسلمونای ایران نه مذهب.امام خمینی (ره) بارها و بارها به این نکته اشاره کرد.ستار جان ما ایرانیا باید اتحادمونو حفظ کنیم که بتونیم با هم دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایرانو از بین ببریم.ما با اتحاد هشت سال جلو دنیا از ناموسو شرفو دینو خاکمون دفاع کردیم.ما واسه این اتحاد خون دادیم دشمنو شاد نکن دوست عزیز.
ومن الله التوفیق

واقعا برای شما متاسفم که با این کارها و دلایل مسخرتون با یک فرد تازه مسلمان شده اینجوری برخورد میکنید.اخه کدوم حرف این بنده خدا اینا بود که شما نوشتید؟اگر هلوکاست رو انکار نکرد بقول همون رائفی پور هوش زیادی بخرج داده.مثلا انکار میکرد تا بندازنش زندانو نتونه کارایی که میخواد رو انجام بده؟اگه راست میگین قسمت اصلی حرفش رو مینوشتین که از رییس جمهور دفاع کردو حرفی زد که از انکار نکردن هلوکاست مهمتر بود و باعث ایجاد سوال برای شنونده ها میشه که اگر اروپا یهودیها رو قتل عام کرد پس چرا مسلمانان فلسطین باید تاوان پس بدن.اگه علی استون آدم اونا بوده پس اونا خیلی باید احمق باشن که یک همچین چیزی رو از یک برنامه پربیننده پخش کنن.
۲٫در مورد انرزی هسته ای!اقای استون در اول حرفشون گفتن رییسجمهور بارها تاکید کرده که ایران قصد ساخت سلاح هسته ای نداره و این چیزی که شما نوشتین مربوط به چاله ایست که مجری میخواست استون رو در اون گرفتار کنه که آقای استون در کمال ناباوری حرفی رو زد که توی ایرانی کهنه مسلمان جرات نداری بزنی.
۳٫از نظر شما محمد سام مسلمان نیست که گیر به اسم این بنده خدا میدین که چرا کامل اسمشو عوض نکرده؟مگه بخاطر من یا شما مسلمون شده که طبق سلیقه ما رفتارکنه؟
۴٫دست از این نماد گرایی های مسخره بردارین.این کار شماکمکی به ظهور امام زمان نمیکنه.نشانه های ظور مشخصه و عوض این کارا و حرفای مسخره و کوبیدن یک مسلمان شیعه برید کاری کنید تا امثال شاهین نجفی و گلشیفته از جامعه کهنه مسلمان ما بیرون نیاد.در مورد اقتصاد ایران بله تا زمانی که افراد فاسد هستند هرکسی از بیرون بیاد و با مردم صحبت کنه میفهمه مردم دنبال اقتصاد پاکند همون چیزی که رهبر میخان و بارها گفتن و هنوز ما با لجبازیهای سیاسی مسئولان شاهد گرانی و فقر هستیم اینو از گوجه کیلویی ۴۰۰۰ تومان میشود فهمید نه؟
۵٫باز باید بگم ادمایی که شما میگی استون اجیر شده اوناست خیلی باید احمق باشن که اونو مسلمان شیعه معرفی کردن چراکه من مسلمون زاده بااین کارشون از خودم خجالت کشیدم که قرآن رو کامل و با دقت نخوندم،امام زمان یادم رفته،به نماز دقت نکردم،تا حالا چند بار از شنیدن صدای اذان گریم گرفته….شما چی؟؟؟؟؟؟ من با مسلمان شدن آقای استون دوباره مسلمان شدم و مطمئنا پشت رهبری خواهم بود تا ظهور رهبر اصلی…..
با تشکر.

نويسنده ديدگاه :احمدی

سلام.سخت در اشتباهید.من در دانشگاه اصفهان پای صحبت هاش بودم.اینکه
پلورالیسم دینی نیست..یعنی همه ی ادیان رو قبول داره که اسلام هم همینو میخواد.واینکه گفته تغییر مذهب نداده بگنه ای درسته.چون یک برای تقیه ودوم برای اینکه خداش که عوض نشده..دین اسلام را که دین همون خداست پز

نويسنده ديدگاه :Atlan

یه سوال دارم هدف شما دینه یا ناسیونالیسیمی؟

نويسنده ديدگاه :hossein

اصلا با حرفهای هیچکدومتون موافق نیستم
دیگه بحث شیطان پرستی و فراماسونی و بذارید کنار
کله زندگیتون شده بحث در مورد این مطلب
مهم اینه ما دیگه میدونیم دجال چیست !!!
تورو خدا فقط دنبال مبارزه با این نظام باشید
حالا هی بحث کنید که کی درست میگه کی غلط اونا از کارشون دست میکشن ؟؟؟
دعا کنید برای ظهور منجی
فقط دعا کنید .هممون میدونیم که ظهور خیلی خیلی نزدیکه باز هم گناه گناه گناه
بابا کجان این ۳۱۳ نفر مرد ؟
یه چیزه دیگه که از خودم میگم
(اون چیزی که با چشم سر میبینید اونی نیست که باید ببینید )
اگر پی به این حرفه من ببرید به تمام سوالاتون خواهید رسید
یا علی
((((اللهم عجل اللولیک الفرج))))

به نام خدا

از دیدن تیتری که انتخاب کردین شوکه شدم !!!
اومدم و شروع کردم به خوندن مقاله,

ولی بااااور بفرمایید هرچی سعی کردم قسمتی از اونو بپذیرم نتونستم .
حتی بخشهایی از صحبتهای آقای استون که انتخاب کردین مثل همون انتقادهای بی پایه ی “فراهانی” به دکتر رائفی پور و عباسی ــه .

من ۱% هم قانع نشدم . امیدوارم اونایی که مقاله ی شما رو میخونن اونقدری بدونن و اطلاعات داشته باشن که مقاله ی شما رو مرجع و منبع قرار ندن !!

ضمن اینکه توجه همه ی دوستان رو به این نکته جلب میکنم که :

امام خمینی رحمه الله, میفرمودن نگاه نکنید که عده ای چی میگن و چی می نویسن,
به این توجه کنید که چه کار میکنن …

استفاده ی آقای استون از منابع اسلامی,
با قدرت فنی ای که ایشون دارن,
برای معرفی موضوعاتی که مورد سوء استفاده قرار گرفته در غرب,
مثل “جن”, میتونه خیلی خیلی مردم جهان رو به محتوایی که در اسلام هست آشنا کنه .

کاری که باصطلاح هنرمندان ما هرگز به سمتش نرفتن .

این افتخاری برای اسلام نیست,
اسلام همیشه عزیز و بزرگه,
این افتخاری برای خود بنده در مقابل خالقشِ .

شان کریستوفر علی استون, حقانیت ادیان ابراهیمی رو درک کرده,
و شاید با این عقیده, در عمل از خیلی از مسلمانان شیعه بیشتر به سوی حق دعوت کنه …

پس همسنگر دشمنان حق و حقیقت نشیم برادران …

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نويسنده ديدگاه :mojtaba1746

ماجرای “شان استون” جدیدترین پیاده سازی قاعده ی صهیونیستی “۹۹ راست و یک دروغ” در بین مخاطبین شیعه به حساب میاد. بی بی سی و بنگاه های تحت امر مرداک چند دهه ی متوالیه که براساس همین قاعده، اهداف خودشون رو نشونه گیری می کنن. انگلیس ؛ اساسا وهابیت ، بابیت و بهائیت رو با همین ترفند بین مخاطبین کودنش جا انداخت. هاشم عبدالله هم مطابق با همین قاعده پیش رفت (و البته ناکام موند) این اولیش نیس مطمئنا آخریش هم نخواهد بود. در این قاعده ، عامل هدفش(“یک دروغ” ) رو به دقت از پیش تعریف می کنه و اون رو تا اطلاع ثانوی پنهان باقی می گذاره ، و تا جلب اعتماد کامل مخاطب با هزینه کردن موافقت ۹۹ درصدی با نظر مخاطب (“”۹۹ راست” ) تظاهر به موافقت با اون می کنه ، به محض اطمینان از اعتماد صورت گرفته ، هدف (“یک دروغ” ) رو علنی و برملا می کنه .

نويسنده ديدگاه :ELENOR

سلام به دوست خوبم
منتظر قسمت دوم هستیم و منتظر نقد جامع ما هم باشید
پیروز باشید
و من الله توفیق

نويسنده ديدگاه :ساره

سلام
واقعا متاسفم
دراسلام سوئ ظن گناه بزرگی است از نشانه های مومن حسن نیت است وقتی کسی می گه مسلمانم شما بایدبپذیرید وخوشحال باشید مگر اینکه خلافش ثابت بشه که هنوز ثابت نشده اگر کسی نظراتش منطبق بر نظر مانباشه مسلمان نیست؟!!!!این نوع برخورد خودسری ودیکتاتوریست بجای اینکه مسلمانی به جمع ما اضافه شده خوشحال باشید تخریبش می کنید برطبق گفته خودتون اون اطلاعات زیادی از اسلام وایران داره پس مطمئن باشید اینقدر اسلام وقران حق وشیرین هست که اگه کسی هم بخواد به ظاهر مسلمان بشه مجذوب حقانیت آنها میشه وواقعا مسلمان میشه مگه اینکه شناخت درستی نداشته باشید که اینگونه قضاوت می کنید من بااحترام مقاله شما رارد میکنم وشدیدا متاسفم.

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام ساره
بله ما باید از اسلام اوردن فردی خوشحال باشیم در این حرفی نیست ، یه وقت یه فرد عادی ایمان میاره . اگر این فرد عادی فردا دینش رو دوباره عوض کنه اتفاق خاصی پیش نمی یاد ، ولی اگر یک شخصیت شناخته شده این کار رو بکنه اون موقع دیگه اتفاق ناخوشایندی پیش میاد . پس باید ما در مورد ایمان آوردن شخصیت های شناخته شده بیشتر دقت کنیم خیلی سریع علنیش نکنیم که اگر برنامه ای بود به ما ضربه نزنه . آخه قبلاً در صدر اسلام یه بار یهودی ها اومده بودن برای بی اعتبار کردن اسلام ، دینشون رو در ظاهر تغییر داده بودن و می خواستن شبش دوباره مجدداً به دین خودشون برگردن که آیه ارتداد نازل شد . یعنی خدا می فرماید که مراقب باشید .دقیقاً شان استون همین کار رو برای دنیای غرب کرد !

============================================

ارتداد یکی از ادوات و ابزار یهود بوده، یهود برای اینکه آئین اسلام و جامعه‌ی اسلامی را سست کند، به برخی از جوانان خودشان و گاهی به بعضی از وابسته‌های خودشان مبلغی می‌دادند و می‌گفتند پیش پیامبر اکرم (ص) بروید و بگویید ما به دین شما که اسلام است و به تو ایمان آوردیم و کلمه‌ی شهادتین را هم به زبان جاری کنید، چند روزی هم در نماز و سایر اعمال مسلمانان شرکت کنید، بعداً به سوی دین اولی خود بر گردید، این کار شما سبب می‌شود که دیگران هم متزلزل بشوند، این از برخی آیات استفاده می‌شود که اتداد یک ابزار و ادواتی بوده برای سست کردن ایمان مومنین:

«وَقَالَت طَّائِفَةٌ مِّنْ أَهْلِ الْكِتَابِ آمِنُوا بِالَّذِي أُنزِلَ عَلَى الَّذِينَ آمَنُوا وَجْهَ النَّهَارِ وَاكْفُرُوا آخِرَهُ لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ» آل عمران: ٧٢ .

جمعی از یهود به یکدیگر گفتند بیائید به آنچه بر مسلمانان نازل شده در آغاز روز ایمان بیاوریم و در پایان روز از آن بر گردیم (بعید نیست که منظور از آغاز و پایان روز این باشد که فاصله ایمان و کفر شما کوتاه باشد خواه از آغاز روز شروع شود یا از وقت دیگر و این کوتاهی فاصله سبب خواهد شد که بگویند آنها اسلام را از دور چیزی خیال می‌کردند ولی از نزدیک چیز دیگری یافتند و لذا به سرعت از آن باز گشتند.
پس یکی از ابزار یهود در عصر اسلام ارتداد بوده ، الآن هم قسمتی از این ارتداد‌ها سیاسی است، نه ارتداد واقعی، یا اول ایمانی نداشته‌اند یا اگر هم ایمانی داشته‌اند، بخاطر مبالغی که از این و آن می‌گیرند، تظاهر به ارتداد می‌کنند تا بتوانند در جامعه اسلام شک و تردید ایجاد کنند.

بنابراین، اگر اسلام در باره مرتد سخت گیری می‌کند چون ابزار یهود است و ضررش فردی نیست بلکه ضرر به ایمان و اخلاق جامعه می‌زند، دیگران هم کم کم متضرر می‌شوند و نظام به هم می‌خورد.

نويسنده ديدگاه :سلام

محمدازنظرت ممنون وکاملا هم موافقم اما حرف من اینه که از ابتدا نباید توی رسانه ملی اعلام میکردند(به نوعی جو گیر شدند )وبعد هم استون هنوز چیزی را انکار نکرده واین موضوع را هم درتظر بگیر که اگه باز دوباره عجولانه قضاوت بشه عواقبی بدتر داره اول از هم شعور ملت ایران زیر سوال میره دوم اینکه به همون دلیل معروفیت استون اگه اشتباه کنیم به بیشتر انچه می تونستیم مازشهرتش برای تبلیغ ومعرفی اسلام استفاده کنیم به تخریب اسلام وشیعه پرداختیم امیدوارم داستان(درصدراسلام) مرد مسیحی که مسلمان شد ولی به خاطر افراط همسایه اش در امورات دینی در آغاز مسلمان شدنش دوباره مسیحی شد تکرارنشه ،قدمهای اهسته وحساب شده استوارتر از قدمهای تندوعجولانه است .

نويسنده ديدگاه :امين

با تشكر!
مقاله بسيار خوبي بود. مثل اينكه واقعاً ظهور نزديكه! حق و باطل خيلي به هم نزديك شدن.
دوستاني كه نظر مخالف به مقاله دادن به اين نكته مقاله هم بد نيست جواب بدن:
آدماي گنده تر از استون چرا اون جور ناجور حذف شدن ولي اينيكي نه؟
مخصوصاً ادواردو آنیلی كه بسيار تو شيعه بودنش متعصب بود. نكته اينه كه پلوراليسم ديني بسيار مطلوب غربه و شيعه ي معتقد به اين نظريه اصلاً براي نظام سرمايه داري صهيونيسم خطر نداره ( تركيه ، عربستان و … ) اونجايي كه بايد از حق دفاع كرد، تشيع حرف اول و آخر رو ميزنه… خودشون هم بارها اعتراف كردن ( فوكوياما).
مگه قصه دنيا غير از اينه برادر؟: يه نفر مياد و حق همه رو احقاق ميكنه، از بزرگترين ظلم ( ظلم به حضرت علي ع و سيلي به خانم فاطمه زهرا ) تا كوچكترين اون.
هركي شيعه خالص باشه، براي اونا خطر داره ولاغير….

نويسنده ديدگاه :امين

با تشكر!
مقاله بسيار خوبي بود. مثل اينكه واقعاً ظهور نزديكه! حق و باطل خيلي به هم نزديك شدن.
دوستاني كه نظر مخالف به مقاله دادن به اين نكته مقاله هم بد نيست جواب بدن:
آدماي گنده تر از استون چرا اون جور ناجور حذف شدن ولي اين يكي نه؟
مخصوصاً ادواردو آنیلی كه بسيار تو شيعه بودنش متعصب بود. نكته اينه كه پلوراليسم ديني بسيار مطلوب غربه و شيعه ي معتقد به اين نظريه اصلاً براي نظام سرمايه داري صهيونيسم خطر نداره ( تركيه ، عربستان و … ) اونجايي كه بايد از حق دفاع كرد، تشيع حرف اول و آخر رو ميزنه… خودشون هم بارها اعتراف كردن ( فوكوياما).
مگه قصه دنيا غير از اينه برادر؟: يه نفر مياد و حق همه رو احقاق ميكنه، از بزرگترين ظلم ( ظلم به حضرت علي ع و سيلي به خانم فاطمه زهرا س ) تا كوچكترين اون.
هركي شيعه خالص باشه، براي اونا خطر داره ولاغير….

اظهارات وی بشرح زیر است:
من قلب خود را تسلیم الله کرده‌ام
(من بر این باورم که اسلام ادامه رسالت پیامبران خدا از حضرت ابراهیم (ع) تا حضرت عیسی (ع) است. اگر حضرت موسی (ع) شریعت را آورد، حضرت عیسی (ع) تقوا را، حضرت محمد (ص) الگوی معرفت و دانش است. من همیشه خداپرست بوده‌ام، در نتیجه تغییر خداپرستی که نداده‌ام بلکه با پذیرفتن اسلام(( به آغوش اسلام آمده‌ام. ))شهادتین من گسترش دین من است با اعلام این که حضرت محمد (ص) پیامبر و فرستاده خداوند است.)
خوب اين نشون ميده كه اين يه درك واقعي و درست از اسلام و ساير اديان ابراهيميه.اگه به كلي يهود يا مسيحيت رو نفي مي كرد بايد شك مي كرديم كه هدفي در كاره!و در واقع همه ما مسلمانها هم همين هستيم و پيام حضرت موسي و عيسي را قبول داريم(البته مسيحيت و يهوديت راستين).شان استون هميشه خود را معتقد به اديان (ابراهيمي) اعلام كرده و خواسته اين شبهه را كه اسلام ديني متفاوت غير قابل درك و متعلق به يك عده خاص است را از اذهان دور كند.(حتي من درباره يه كشيش تازه مسلمان خوندم كه مي گفت گمان مي كرده مسلمانها خدا را قبول ندارند و صندوق سياهي در مكه را طواف مي كنند!) خب واقعا چنين افكاري در مورد اسلام در غرب وجود دارد و اين اقدام شان استون در برطرف كردن شبهات در مورد اسلام تاثير قابل توجهي خواهد داشت.اينكه مهم اين است كه دستور خداوند رو قبول داشته باشيم نه اينكه خود را منسوب به اسلام كنيم كه اگر مسلمان شديم پس تعاليم حضرت عيسي و موسي
را نفي مي كنيم!منظور اقاي استون اين بوده است نه پلوراليسم ديني.
به نظر من شان استون آنقدرها هم فرد مهمي نيست!(مثل آنيلي و…)كه قرار باشد مثلا ترور شود! هيچ وقت فرزند يك فرد مشهور به پدرش نميرسد!و در ضمن شباهت ها و اشتراكاتي با پدرش تفاوت هاي آشكاري هم دارد.همانطور كه خودش گفته مايل است كم كم از زير سايه سنگين اسم پدرش خارج شود.
(در نظر بگيريد كه افراد ضد يهودي و مخالف سياست هاي آمريكا كه سالم و زنده اند مثل مل گيبسون هم در هاليوود هستند..!)اينگونه افراد صاحب مالكيتي در هاليوود نيستند كه به خاطر آن كشته شوند بلكه افرادي صاحب نظر هستند كه با هوشمندي و سياست توانسته اند جايگاه خود را در هاليوود صهيونيست حفظ كنند تا بتوانند با نفوذ در اين رسانه عظيم افكار و نظرات خود را منتشر كنند.
اگر مثلا در رسانه هاي ما پخش شود مردم جهان بيشتر دريافت مي كنند يا در هاليوود؟بنابراين مجبورند يه سري كارارو بكنند تا…
رسانه هاي ماهم اشتباه كردند كه مثلا اين موضوع را در اخبار اعلام كردند!اگر در يك برنامه اي مثل راز باشد جالب است اما چه ضرورتي داشت در ۲۰ و ۳۰ پخش شود!
در ضمن يادتان باشد اغلب مردم ايران منكر اينكه با وجود اينهمه فساد مالي بدتر از سرمايه داران آمريكا جنبشي مشابه وال استريت راه بيفتد نيستند!

نويسنده ديدگاه :ELENOR

متاسفانه این مقاله دارای اشکالات زیادی است
نقد مفصل این مقاله را می توانید در سایت بیداری اندیشه در آدرس زیر مطالعه کنید
و من الله توفیق
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-16781.html
………………..
ELENOR

نويسنده ديدگاه :علي

متاسفانه در مقالت دچار بي انصافي شدي
شان استون مسلمان شده و منظورش از اون صحبت ها اين بود كه اسلام ادامه ي بقيه ي اديانه….
البته طبيعيه كه فعلا تمام افكارش اصلاح نشده و زمان مي بره
ان شاء الله
مراقب باش مديون نشي…

نويسنده ديدگاه :زهرا

سلام. فقط میتونم بگم واقعا متاسفم براتون.
۱٫آقای استون اسمش رو به شان علی استون تغییر نداده بلکه “شان کریستوفر علی استون” هست
۲٫صرفا جهت اطلاع – به گفته یکی از افراد آگاه و در جریان که مستقیما باهاشون صحبت کردم- صرفا جهت پر کردن برنامه اون گزارش رو گذاشت و البته بعدا هم عذر خواهی کرد چون حرفی بی پایه و اساس زده بود. فیلم اصلی مصاحبه شان استون با خبرگزاری فارس رو میتونید از یوتیوب ببینین.
تو صرفا جهت اطلاع گفت : شان استون اسمشو به علی تغییر نداد. درسته کریستوفر رو به علی تغییر نداد اما تو گزارش چرا بقیه حرفشو حذف کردن؟! تغییر نداد بلکه شد : شان کریستوفر علی استون.
هم چنین منظور از اینکه به دین اسلام convert نشدم اینه که اسلام دین جدا و متفاوتی از مسیحیت و یهودیت نیست بلکه خدای این مذاهب هم یکیست.
۳٫در هیچ یک از مصاحبه های آقای استون موردی که نشون بده ایشون مسلمون نشده وجود نداره. تنها صحبتی که خیلی ها رو دچار تردید کرد این صحبت ایشون بود که به اسلام convert نشدم بلکه اسلام رو accept کردم. و با توجه به صحبتهای بعدی ایشون متوجه میشیم منظور این بوده که خدای مسیحیت و اسلام یکیست پس چطور میشه از مسیحیت به اسلام convert شد.حقیقت اسلام پذیرفتن خدای یگانه و پیامبر اکرم (ص) به عنوان آخرین پیامبر الهی و روز قیامت است. شان استون در همه صحبتهاش به این موارد اشاره داشته.
۴٫در متن اومده :”نامه ای که دیگر هیچ ارزشی ندارد ، زیرا آنجا که باید از حقانیت اسلام دفاع می کرد این کار را نکرد” چرا همچین حرفی میزنین واقعا؟! من همه فیلمهای مصاحبه شان استون رو دیدم میتونید تو یوتیوب سرچ کنید ببینید! هیچ جا حرفی که به ضرر اسلام تموم شه گفته نشده! تنها حرفی که ممکنه به مذاق ما ایرانیا خوش نیاد دیدگاه شان استون در مورد هولوکاسته و اون هم خیلی هوشمندانه بیان شده چون اگه در این مورد هم مخالفت میکرد احتمال به خطر افتادن جونش ۲برابر میشد.
۵٫چه هوشمندانه حرفارو تغییر میدین!!! نصف جمله رو گرفتین و بقیه رو ننوشتین!! در متن اومده “شان استون : به احمدی نژاد گفتم بس کنید این ماجرای مزخرف “مرگ بر امریکا” را”!! چرا بقیه اش رو ننوشتین!؟!؟ گفت نگید مرگ بر آمریکا؛ بگید مرگ بر مظام امپریالیستی آمریکا.. جه راحت حقیقتو تحریف میکنین
۶٫ این حرف رو رو چه اساسی نوشتین؟! “شان استون در توهینی آشکار به رییس جمهور ایران سعی در تبرئه کردن خود از اتهام هم پیمان شدن با ایران را در بین مخاطبین امریکایی دارد”
چرا از روی هوا و هوستون حرف میزنید؟! جز اینکه شان استون مدام میگفت ahmadinejad is misunderstood?!? دفاع از این بیشتر؟؟
.
.
.
اصلا دیگه نمیخوام ادامه ی این مطلب مزخرف و پو و واهی رو بخونم!!

واقعا انقدر متاسف شدم که نمیدونم چی باید بگم. الکی خودتونو مدیون یه مسلمون کردید که من مطمئنم ایمانش از من و شما خیلی قوی تره…
خدا هدایتمون کنه ان شالله

نويسنده ديدگاه :احمد

سلام

هدف نویسنده از نگارش این مقاله این بود که از این به بعد حواسمون بیشتر جمع باشه که شخصی مثل عبدالله هاشم ، بوجود نیاد . اگر نمی دونید بدونید که عده ای از جوانان شیعه ایران به احمد الیمانی ایمان آوردن ، البته این تعداد بسیار بسیار کمه ولی قابل تامله ، هر چند که صهیونیست ها در پروژششون شکست خوردن .
این مقاله یعنی هشدار…!

نويسنده ديدگاه :نسيم

آقا اصلا شان استون دشمن توطئه گر صهيونيست ماسون وهابي بهايي جاسوس…..
در نقش يه فيلمساز مثلا مي خواد چه پروژه خطرناكي! انجام بده!
مثلا روابط ما رو با اسرائيل خوب كنه كه خب اين يه موضوع مسلمه كه ما اسرائيل به رسميت نمي شناسيم حالا خودش و هفت جدآبادش هم بيان هيچي عوض نميشه
يا مثلا ميخواد كودتا راه بندازه و جاسوسي كنه كه همه فعاليتهاش تحت نظره
كي روي اسم علي تاكيد كرده؟ هميشه علي رو در كنار ساير اسماش گفته يعني بعد شان و كريستوفر.
مل گيبسون ثروتمند ترين فيلمساز هاليوود به ضد صهيونيست و ضد يهودي بودن معروفه حتي به خاطر مصائب مسيح چند وقت از دست يهودياي افراطي فراري بود اما زنده است و سالم!وضعش هم توپ!
اين صفاتي كه شما به اين شخص نسبت داده ايد در شان اين همه ادعاي مسلماني كه داريد نيست و شخصيت خودتان را با بيان اين الفاظ ناشايست نشان مي دهيد.شما از هيچ خطري پيشگيري نمي كنيد بلكه توهم خطر به وجود مي آوريد و شايد هم خودتان مهره شخص خاصي هستيد كه ميخواهيد توجه مردم را جلب كنيد تا حواسشان پي يه سري مسائل خاص نرود…جالب اينكه هميشه اين سايت در صفحه اول گوگلي است كه در صهيونيستي بودن آن شكي نيست!
اينم بدون كه ما ايرانيا كشته مرده اين آدم نيستيم اما به حرمت علي(ع) احترامشو نگه مي داريم حتي اگه جاسوس باشه.با مسلمان شدن ايشان توجه عده زيادي به دين,قرآن و نهج البلاغه برگشت.خود من كه به زور لاي نهج البلاغه رو باز مي كردم حالا با مطالعه اين كتاب متوجه عظمت شخصيت علي(ع) شدم.
فكر نكنم اگه شخصي توطئه داشته باشه خدا وسيله اي براي هدايت مردم غافلش قرار بده!
همونطور كه تو يه مصاحبه ازش پرسيدن به نظرت هدف زندگي ما انسانها روي زمين چيه؟
گفت:من دوست دارم وسيله اي باشم براي خدمت,و اجراي خواسته هاي خدا روي زمين…

نويسنده ديدگاه :سمندون

شما سايتا فقط وقت فكر كردنو از آدم مي گيريد.

نويسنده ديدگاه :saturn

با نظر خانم نسیم و زهرا صد در صد موافقم

نويسنده ديدگاه :حامی

سلام. باید گفت به صورت غیر منطقی تند و شتابزده قلم زدید. اندکی تامل نشون می ده بعضی مواقع ماهم کم میاریم چه توقعی از اون تلزه مسلمان بزرگ شده در متن سیستم نوین جهانی باید داشت.

نويسنده ديدگاه :علی

با سلام
در دین اصلی وجود دارد به نام تقیه امیدوارم که شما هم بدونید این به چه معنی است
یک روز زمانی که کافران در حال شکنجه یکی از اصحاب پیامبر بودند این یار پیامبر زمانی که دیگر نمیتواند مقاومت کند به پیامبر اهانت می کند تا از انجا رهایی پیدا کند پس از این که فارغ شد به نزد حضرت رسول میرود و به ایشان چنین عرض میکند که من برای این که مرا نکشند مجبور شدم این کار را بکنم ایا من دچار گناه شده ام ؟در پاسخ پیامبر به ایشان میگوید خیر بلکه این تقیه است.
حال درمورد شان استون من حدس میزنم که ایشون رو تحدید کردند ودر ایران هم به ایشون گفتند که اگر تحدیدی نسبت به تو وخانوادت ایجاد شد میتوانی دین خود را انکار کنی چرا که تاریخ امریکا ثابت کرده که هرکس در مقابل ارزش های انها ایستادگی کند او را از سر راه بر خواهند داشت.
خواهش میکنم نظرتون رو به ایمیل بنده ارسال کنید با تشکر

نويسنده ديدگاه :313

زهراجان واقعامتاسفم!!!!!!!!!!!
بهتره یکم فکرکنی اگه شان استون واقعامسلمون شده بودواسمشوعلی گذاشته بودشان کریستوفرکه یه اسم کاملایهودی هست روازروخودش برمیداشت!!!!!!!!!!!شان استون یه یهودیه مارانوسه!!!!!!
باتفکرعمیق دشمناتونوبشناسید………….

نويسنده ديدگاه :حسن باقری

ببخشید یه سوال
بعضی میگویند هاشم فیلم پسر خوبیه !
بعضی میگویند هاشم فیلم پسر بدیه !

آقا ما گیج شدیم …….
خواستم ببینم موضع سایت محترم شما چیه ؟
با تشکر از سایت خوبتون

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

آقای حسن باقری ، موضع سایت ما و تمامی سایت ها مذهبی در رابطه با عبدالله هاشم کاملا روشن هستش ، این فرد منحرف هستش و در این باره مطالب مختلفی در سایت ما ارسال شده است

نويسنده ديدگاه :علیرضا

خدا نکنه استون هیچ وقت فارسی یاد نگیره که ببینه راجع به مسلمون شدنش چیا توی این سایت ها مینویسن…

نويسنده ديدگاه :فاطمه

سلام به نظر من بهتر عجله نکنیم وبا حسن ظن و هوشیاری منتظر بمونیم زمانهمه چیز رو معلوم می کنه وبدونیم که ما وکیل وصی خداوند نیستیم خدا خودش مواظب دینش هست ما بهتر مواظب ایمان خودمون باشیم وبا تهمت و بد بینی سستش نکنیم

نويسنده ديدگاه :نازنین

فاطمه جان در این هیچ حرفی نیست که خدا دینش رو حفظ می کنه

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ – الصف:۸٫

می خواهند نور خدا را به دهانهایشان خاموش کنند ولی خدا کامل کننده ، نورخویش است ، اگر چه کافران را ناخوش آید

They desire to put out the light of Allah with their mouths but Allah will perfect His light, though the unbelievers may be averse
آیا این معنی را می دهد که ما بخوابیم !و از دین خدا حراست نکنیم !

«انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»
« ﻫﻤﺎﻧﺎ ﺧﺪاوﻧﺪ، ﺣﺎل ﻣﺮدم را. ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻧﻤﯽ دﻫﺪ، ﻣﮕﺮ آﻧﮑﻪ آﻧﺎن ﺧﻮد ﺣﺎل ﺧﻮﻳﺶ را ﺗﻐﻴﻴﺮ دﻫﻨﺪ »
پس وظیفه ماهوشیاری و بیدار بودن است و باید همیشه مراقب نفوذی ها باشیم نه اینکه به خواب خرگوشی بریم .

نويسنده ديدگاه :yas.hu

ظهورزمانیه ک درستی ازنادرستی قابل تشخیص نیست فقط چند نشانه مونده بجای این حرفاوبازی باکلمات خودتونو واسه ظهور اماده کنید امام زمان ب منتقد احتیاجی نداره نکنه زمانی برسه ک بیاد وشما هنوز تو خونه اول سرگردونین خیلی زودتر ازاونچه که فکرشوبکنین شاید همین جمعه!!!اون روزه که پشیمونی واین حرفا وبحثاسودی نداره فقط افسوسه که میمونه.باتوجه به این مسائل بهتر درک کنیم که اقامون خیلی تنهاس یاعلی بگین بلندشین فقط چندروزدیگه باقی مونده وگرنه…………………

نويسنده ديدگاه :حامد

دوست عزیز اطلاعات شما درباره شان اصلا درست نیست. اون واقعا شیعه شده و در مصاحبه های مختلف کاملا پیداست. فقط اون ادیان رو در یک مسیر میبینه و اصل اسلام هم بر اساس قرآن همینه. یعنی ما ادیان قبلی رو تصدیق می کنیم.

نويسنده ديدگاه :سینا

مقاله خیلی طولانیّه
سعی کنید مقالات رو خلاصه تر کنید

نويسنده ديدگاه :ali

سلام
میشه بفرمایین اگه خبر ایران خودزنی نمی کرد، غربی ها چیکار می کردند؟
لطفا به ایمیل بنده جواب بدین
ممنونم

در ضمن به نظر من خیلی از این چیزایی که شما فرمودید(هر چند با قاطعیت نمی توان رد کرد) ولی منطقی نیستند.

نويسنده ديدگاه :saeed

سلام

لطفا – لطفا – در چند جمله کوتاه بفرمایید مستند Arrival تا چه حدی صحیحه و آیا قابل اعتماده و در ضمن مشکل عبدالله هاشم چه چیزی بوده ؟

با تشکر

نويسنده ديدگاه :پوریا

انکار هولوکاست جز اصول دینه یا فروع دین؟!
مقاله ات خیلی سطحی بود!!
واقعا من نمیدونم علی استون مثلا میتونه چه ضرر و زیانی به ما وارد کنه؟!
من تموم مصاحبه هاشو دیدم حتی توی ترکیه خیلی اطلاعاتش بالاست
الان هم واسه نتیجه گیری خیلی خیلی زوده
سوء ظن را کنار بگذارید

نويسنده ديدگاه :فاطمه

من فک میکنم خیلی تند رفتیدبه نظرمن شان فردی آگاهه واطلاعات زیادی درباره مذاهب و…داره واین بهش کمک میکنه که بادیدبازتری با مسائل وموضوعات مختلف نگاه کنه وتندوافراطی وبدون فکرحرف نزنه…همونطورکه دوستان گفتن زمان صحت عمل اون رونشون خواهددادولی درس نیس بایه تازه مسلمان اینطوربرخوردکنیم.اگه فقط این گفته ی خودتونم بپذیریم که تاکیدکردیدکه شان فقط بپذیرفته که اسلام روهم مثل دین یهودومسیح پذیرفتم پس بازم نمیشه اون رودشمن دونس وکارش روهدف دارچون پذیرفتن اسلام مثل یهودومسیح ازدید اون یعنی احترام گذاشتن به اسلام ومسلمان و..پذیرفتن خواسته های برحق اونا نه اسلام ستیزی پس مقالتون که گفتین بازی خوردیم کاملا ردمیشه از دیدمن…

نويسنده ديدگاه :bt

سلام. فکر نکنید من خواب موندم. از همون اول از برنامه راز تا همین امروز که داشتم درباره علی آقامطلب می نوشتم موبه مو در جریان ماجراها بودم.اما فکر می کردم ماجرا تموم شده و حضرات بالاخره مسلمان شدن علی آقا رو قبول کردن.ببینم ما خوابیم یا خودمونو زدیم به خواب؟ چرا با این تند روی ها چهره اسلام رو خراب می کنید؟یادتون رفته علی آقا تازه مسلمونه نه کهنه مسلمون؟من مسلمون زاده شاید نتونم به این زیبایی از اسلام دفاع کنم. خود ایشون و مترجمشون گفتن به ایشون باید برای شناخت بهتر اسلام فرصت داد. نه اینکه بجای تشویق یه کودک نوپا برای راه رفتن بهش ایراد گرفت. این خیلی جالبه که وقتی کسی مسلمون میشه هم مسلمونا و هم دشمنای اسلام اونو متهم کنن، ضعف ما اینجاست دیگه. تو کشورای دیگه مردم دارن گروه گروه مسلمون میشن اما تو ایران برعکس. ما اگه واقعا نگران اسلامیم بریم یه فکری بکنیم برای کسایی که دارن از دین خارج میشن، نه با افراطی گری و حکم صادر کردن جای خدا همونهایی رو هم که به اسلام رو میارن رو دور کنیم. شااااااااید حرف شما یه روووووزی درست از کار دربیاد اما من میگم اون موقع هم لااقلش اینکه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد چون من خیلی هارو دیدم که با دیدن علی آقا رفتن دوباره اسلام رو بشناسن. همه که مثل شما نگاه نمی کنن.اگه علی آقا مسلمون شده باشه که خدا خودش حفظش می کنه اگه نه و اعلام کنه که دیگه نیست به خاطر فشارهای امثال شماهاست که ادعای دین داری داریده و خدا خودش دوباره اونو به راه راست هدایتش کنه.

نويسنده ديدگاه :فاطمه

منم فکرمیکنم تندرفتید.زمان واقعیت این که بازی خوردیم یانه روروشن خواهدکرد.به نظرمن اون بادیدوایدولوژی خودش صحبت کردوکاملا بی طرف.شان فردی آگاهه واطلاعات زیادی داره که این بهش کمک میکنه که بادیدبازتری به مسائل وموضوعات مختلف نگاه کنه وواقعیتهاروخوب درک میکنه.حتی اگه حرف شماروبپذیزیم که من نمیپذیرمش! ولی بازنمیشه گفت اون یک دشمنه،چون خودتون قبول داریدوگفتیداین روکه اون فقط گفته اسلام روبه عنوان یک دین مثل دین یهودومسیح به رسمیت شناختم واین حرفتون یعنی اسلام ستیزنیس که بخوایم این تهمت روبهش بزنیم که این کارش بازی بوده وهدف خاصی داشته پس مقالتون موردتاییدمن نیست.

KHAMENEI