شاهین نجفی ترسید + فیلم گفتگوی وی با BBC

به دنبال صدور فتوای آیت الله صافی گلپایگانی مبنی بر ارتداد یک خواننده هتاک که در جسارتی بی سابقه، به جد بزرگوار امام زمان، حضرت امام هادی (علیه السلام) توهین هایی شرم آور کرده است، شبکه بی بی سی فارسی با تهیه یک گزارش کاملا هدفمند و ترتیب دادن گفتگو با وی، به یاری این […]

به دنبال صدور فتوای آیت الله صافی گلپایگانی مبنی بر ارتداد یک خواننده هتاک که در جسارتی بی سابقه، به جد بزرگوار امام زمان، حضرت امام هادی (علیه السلام) توهین هایی شرم آور کرده است، شبکه بی بی سی فارسی با تهیه یک گزارش کاملا هدفمند و ترتیب دادن گفتگو با وی، به یاری این عنصر هتاک و دین ستیز پرداخت.

بازوی رسانه ای دولت انگلیس که شاهد شعله ور شدن خشم شیعیان و مسلمانان و تمامی دوستداران خاندان پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و جریحه دار شدن قلوب آنها می باشد در این گزارش تلاش کرد با بکارگیری شگرد کهنه “سیاسی کردن موضوع”، از گسترش نفرت ایرانی ها و مسلمانان از این هتاکی بکاهد.

گزارشگر بی بی سی با تقسیم ایرانیان به “مدافعان و طرفداران” این عنصر هتاک و مخالفان وی که خواهان اعدامش هستند، از زبان طرفداران وی این هتاکی ها را آزادی بیان عنوان کرد و با نشان دادن صحنه هایی از کنسرت های وی چنین برایش به مرثیه سرایی پرداخت: «در میان فریاد های طرفدارانش که کارهای اینچنینی را آزادی بیان می دانند، عده ای خاموشی ابدی این خواننده را می بینند».

بی بی سی در ادامه با بیان این مسئله که “خبرگزاری فارس، عامل انتشار این خبر بوده است، ترانه ای از این خواننده که در دفاع از فتنه سبز خوانده بود را پخش کرد و به این ترتیب تلاش کرد با انتساب او به جریان فتنه سبز، مساله را سیاسی قلمداد کند.

بی بی سی به این گزارش هم بسنده نکرد و گفتگویی با وی ترتیب داد.

مجری بی بی سی از او پرسید: «آقای نجفی شما به خاطر این موجی که ایجاد شده و مسائل امنیتی ای که برایتان به وجود آمده نمی خواهد بگویید که کجا هستید؟ فکر می کنید الان قربانی این ماجرا هستید یا عاملش؟»
این عنصر هتاک پاسخ داد: «فعلا فکر نمی کنم که عامل یا قربانی وجود داشته باشد این فقط یک اتفاق بوده و به نظر من باید می افتاد».

وی در ادامه چنین هتاکی هایی را رسالتی برای خودش دانست و گفت: «من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعاتش فکر نمی کنم. در واقع من رسالتی را که نسبت به خودم دارم، انجام می دهم».
مجری بی بی سی با وجود توهین های آشکار این خواننده رپ خارج نشین به مقدسات اسلامی از او پرسید که “آیا فکر می کنید به ائمه توهین کرده اید؟”

وی در جواب با نفی توهین به ائمه اطهار (سلام الله علیهم)، انتشار فتوای آیت الله صافی گلپایگانی را مسئله ای سیاسی دانست و افزود: «فکر می کنم عده از دوستان داخل ایران از فتوای این مرجع در جهت اهداف سیاسی خود، برای تحت تاثیر قرار دادن مردم سو استفاده می کنند».

این خواننده هتاک در پاسخ به این سئوال هدفمند مجری بی بی سی که “این کار به هر حال برای بعضی ها متفاوت است؟”، توهین قلمداد کردن جسارتهایش به ائمه اطهار را برداشت برخی! از مردم ایران که تحت تاثیر عربها هستند! دانست و گفت: «ممکن است این تفاوت وجود داشته باشد این به درک آدمها و دین و شرایط سیاسی و اجتماعی بر می گردد. فرقه های مختلف اسلامی به شدت نظرات متناقض و متفاوتی دارند… من به عنوان یک هنرمند کاری که به قلبم می آید باید بنویسم.

یعنی من دیگر نمی آیم این را بررسی کنم که ممکن است کارم چه تبعاتی در مقابل قشری از مذهبیون داشته باشد… مذهب ملت ایران به شدت در بین آنچه در بین اعراب است متفاوت می باشد.»
وی در پایان،هتاکی های خود را آگاهانه دانست و گفت: «نباید انکار کنم کف بخشی از کار من آگاهانه است ولی این کار آگاهانه سوار بر بخشی از کار ناآگاهانه من است.»!!

شایان ذکر است حمایت انگلیس از عناصر مرتد و هتاک به مقدسات اسلامی، برای اولین و آخرین بار نیست وبه نظر می رسد مخفیگاه سلمان رشدی عضوی دیگر پذیرفت.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

همه چیز در مورد گذشته شاهین نجفی در این وبلاگ
carismaaa.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :عدالت

قابل توجه افرادی که طرفدار این موجود پلید بودند به چه روزی رسیده ایم که یک افیونی کافر شده بت یکسری از جوانان ما

نويسنده ديدگاه :رضا

اگه شلوارشم خیس کنه، حکمش عوض نمی شه.
اعــــــــــــــــــــدام.

نويسنده ديدگاه :حسین

شاهین باید به اشدّ مجازاتش برسه تف به ذات کثیفش

نويسنده ديدگاه :سینا

به نام پروردگار هستی.
اسم خودت رو نزار هنرمند تو هنوز به انسانیت ن

نويسنده ديدگاه :amir

به نظر من گفتن یسری کلمات باعث هیچ ظلم و اسیبی به شخصی نیست چون ادم اگه انسان باشه فهم و شعور داره میتونه اهمیت نده ولی گفتن این حرفا بهتر از نگفتنشه ما مشکلمون نداشتن ازادی بیان و فکر نکرده قضاوت کردنه

نويسنده ديدگاه :آرش

این نادان باید اعدام بشه – کسی اگه شبهه داره میتونه از دفتر مراجع بپرسه و تمام دین رو رد کنه و اونها هم منطقی جوابگو هستند و این اتفاق در تاریخ بارها و بارها افتاده و هیچکس متعرض اون آدم نمیشه- لا اکراه فی الدین – اما اینکه بخواد به اسم آزادی بیان به ارکان دین اهانت کنه معلوم میشه دنبال حقیقت نیست و یک دشمن درحال جنگه خب کسی به دشمن درحال جنگ شیرینی تعارف نمیکنه پس هر جا اونو ببینیم به سزای اعمال کثیفش میرسونیمش – یا حق موفق باشید

نويسنده ديدگاه :shahin

اگر منو دیدی من رو به سزای اعمالم برسون

نويسنده ديدگاه :Kamran

Manam Kamelan Ba Harfe Amir Moafegham . Shahin Nemikhad Tohin KOne Be Dino Emam Shahin Faghat Dare Be Dolat Kenaye Mizane

نويسنده ديدگاه :عدالت

آقای امیر شما که فکر کردی و قضاوت کردی راجب توهین و کفر این حرومی چه میگی ؟؟؟؟؟ این چیزها به قضاوت چه ربطی داره برو شعری که در ستایش شیطان گفته را بخون جالبه یکسری افراد از این پست حمایت میکنند. کمی در زمنیه شیطان پرستی و فراماسونی تحقیق کن بعد شعر را بخوان و بعد خودت فکر کن و قضاوت کن. وقتی طرف خودش اصرار دارد که کافر است و داتما این را تکرار میکند شما چرا خودتو به اون راه میزنی. شعرهای اجتماعی هم که میخونه پوششیه برای ترویج افکر منحرفش تا یک مشت آدم بلانسبت ……. بگن نه این موجود شعرهاش اجتماعی و اعتراضیه آخه شما چرا انقدر سطحی به قضایا نگاه میکنید کمی هم به لایه های زیرین آثار هنری نگاه کنید بد نیست

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام به همه دوست داران معصومین.
من خودم تا کمتر از ۱۲ ساعت پیش از طرفدارای سر سخت شاهین بودم ولی واقعا با این آهنگی که خوند به اعتقادات ما و الگو های ما توهین کردو… .
شاهین فقط و فقط باید بمیره.
آره شاهین باید بری بمیری همینو بس… .
به قول خودت:از چیزی دم بزن که اگه کره خوری بشه اسهال نشه/شاهین بده طمع نکن… .
آره کاش طمع نمیکردی.
ولی اگه شاهین اینو بخونه خوبه:
اگه به ائمه توهین کردی به مولا علی دیر نشده.
توبه کن که خدا ارحم الراحمینه.

سلام
امیر جون داداش سرت را از توی برف دربیار ……
نمی خوام جوابتا بدم چون خودت بهتر از هر کس دیگه ای جوابته میدونی…
اعدام این کثافت هم حداقل مجازات برای یک بیت این حروم.. است

نويسنده ديدگاه :hidden

شاهین..ببین..با توام..فقط..هیچکی جواب هم نده..مخصوصا عدالت..شاهین!تو رو به لحظه ای که لااقل یک نفر!یه نفر شعرتو گوش میدادو به توو کارت ایمان داشت قسم مدم..بیا و به این آدما بگو که نه شیطان پرستی و نه به امام فحش دادی..! ؟آخه چرا باید شعری مثه مهدی یادمون بره ها؟؟؟؟ هییییچ رپری شعری به اون ظرافت نکرده ..شاهین!اگه توهین بود داداش محمد راس میگه…برگرد پسر..هیچ وقت نمیخواستم روزی بیاد که دودل شم دربارت..هیچ وقت…!!!

عزیز من
من علاقه شما رو به این رپر درک می کنم ولی باید بدونی کسی که به این وضوح توهین می کنه مرتده.
اگر قصد اعتراض داشت چرا مثل ۱۰۰۰ تا رپر دیگه فقط به حکومت فحش نداد؟؟؟؟
چرا پاس امام وسط کشید؟؟؟
یه ذره فکر کن
ممنون میشم

نويسنده ديدگاه :hidden

به= یا دلیل المتقین
آقا ممنون که لااقل شما یه کم با انصاف بیشتری جواب دادی..ولی..من میگم منظوره شاهین از نقی امام هادی نیس که خدایی میرم تا تهشو در میارم..اگه باشه اسمشم نمیارم..خودش هم گفت تو مصاحبش که منظورش با ائمه نبوده ..آقا شوخ طبعی خداییش اصن چه ربطی به امام داره؟..اگه این قضیه روشن بشه قبول!!ولی من عمرا قبول ندارم که شاهین شیطان پرسته..باس تحقیق کنیم بعد دربارش نظر بدیم..ممنون از نظرت داداش /خواهر من!

از یه حروم زاده بیش از این انتظار نمیره!!! شاهین نجفی به فجیه ترین وجه تکه تکه خواهد شد و عبرت ابدی خواهد شد برای هر تخم حرومی که بخاد به مقدسات شیعه اهانت کند!!!
شاهین نجفی ازین به بعد از همه کسو همه چیز باید بترسی و هر لحظه از زندگی بوی مرگ میده

اگر آن روزها دربرابرتوهین سلمان رشدی محکم ایستاده بودیم امروز شاهد بی حرمتیهای یک همجنس باز به ائمه وبزرگان دین ومذهبمان نبودیم بیایید پول یک روز نفت را بدهید وزمین را از وجود این ملحد نجس پاگ کنید.

نويسنده ديدگاه :امیر

سلام به دوستان
آقا امیر واقعا” فکر می کنی هیچ منظوری نبوده هنوز از این موجود دفاع میکنی باید چه کاره دیگری انجام بده تا باور کنیم این موجود چه نیتی داره حتما” باید بیاد ….فکر میکنی شوخی بوده خوب الان شوخی فردا …. الام با اعتقدات فردا با ناموس بهتره به بعضی ها اجازه ندیم حتا در مورد بعضی چیزها حرف بزنند چه برسد….

نويسنده ديدگاه :seti

salaam behoma javona
age mitonesm mese savakia shekakarnjash midadamva
bayad in heyvan b ashade mojazat khodesh bmire
vala gheyr….

نويسنده ديدگاه :تسلیت

باعرض تسلیت برای تسلای قلب مولایمان صاحب الزمان:
آقاجان توروبه حق امام ومولایمان وجدتان ابوالحسن علی النقی(ع)خودتون هم برای ظهورتون دعاکنید آقا جان.
آقاجان تاآمدنتان ماهرآنچه خدبه وسیله پیغمبرش حکم کرده اند راباجهدهم برای خودمان وهم درمقابل دشمنانمان بامصلحت خواهی نایب امرتان به لطف خدااجرامیکنیم ودرحال توکل برخداوتوسل برائمه نگاهمان به ظهورهرچه سریعترحظورتان است
اللهم عجل لولیک الفرج

به لینک زیر هم یه نگاهی بندازید هرچندمیدونم بیش از پیش دلتان به رنج میاد ولی توروخدا ببینید شاهین هاسوزناکترن یاشاهین صفتهایی که با بی خردی تام حمایت ازاورا حتی قابل نظر دادن میدونن.
http://www.zohur12.ir/%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d9%81%d8%b6%d9%84%db%8c-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af-%d9%88-%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%ac%d9%81%db%8c/#more-28988

کی شود دریا ز پوز سگ نجس کی شود خورشید با پوف منطمس
لعنت همه انبیا واولیا الهی بر زنا زاده ای مثل این کثیفی که نامش را هم بردن کفاره می خواد تخم حروم جرات داری بیا گیلان خودمون لشتو می بریم قبرستون.

شاهین خیلی لاشی هستی برو بمیررررررررر

نويسنده ديدگاه :حسن

سلام واسه اون ایرانی هایی که ازاین حیوونه پست حمایت میکنندوطرفداریش میکنند واقعا متاسفم خاک برسر کسی که از این لحظه به بعد اهنگ های این پست روگوش بده

نويسنده ديدگاه :هرکی

سلام.تا به حال شوده فکر کنیم چرا شاهین نجفی.یا عبدل مالک ریگی یا هر جوان ایرانی چرا به این روزا میفته برین دنبال علتش بگردیم بعد بیایم درموردش نظر بدیم

نويسنده ديدگاه :منتظر

سلام من هم واسه اون ایرانی هایی که ازاین حیوونه پست حمایت میکنندوطرفداریش میکنند واقعا متاسفم خاک برسر کسی که از این لحظه به بعد اهنگ های این پست روگوش بده وحتی اسمشو به عنوان یه آدم به زبون بیاره

نويسنده ديدگاه :ماه

این انسان نیست!حیوونه!

خدمت امام زمان {ع} آقا جان امروز که بر این اتفاقات و توهینات صبرمان به سر آمده نشانه خوبی بر ظهور شماست آقا جان ما آنقدر در این دوره توانا به مقابله با این مفسدین نیستیم تو رو خدا بیا آقا بیا نجاتمون بده

نويسنده ديدگاه :abolfazl

قابل توجه اونایی که بی خودی ازش طرفداری می کنن:
هرکسی با هر چیزی که دوست داره و علاقه محشور می شه.این …….. چی هست که ازش طرفداری می کنین و خیلی محرتمش می دونین.

ولعن الله قوم ضالمین.
آخه مردک احمق خاک تو سرت کنن.
آخه مشنک فکر نکن ما بچه شیعه ها ساکت میشینیم تا شما نوکران یهود واسرائیل برای پول خود فروشی کنید وبه مقدسات ما توهین کنید.
هفته پیش رفته بودم سامرا با اربابم بیعت کردم.
یهودیها بدونن ما نوکران ائمه هستیم وتا آخرین قطره خون از مقدسات خود دفاع میکنیم.

نويسنده ديدگاه :kasra

هرچی فحش خواهر و مادر بهش بگیم کمش نیست

نويسنده ديدگاه :جعفر

اسلام علیک یا امام الهادی انقی
سلام به دوستان
من اگه جای این دولت کریمه جمهوری اسلامی باشم
اینجور جانورهای بی ناموس رو می اندازم کف خیابانهای شهر تهران تا هر چی آدم و بنی و بشر و …. هست از روش رد شن و مثل … پخش خیابونها شه
دیگه چهره اش هم برای هیچ بنی و بشری قابل تشخیص نباشه.
به اشد مجازات باید محکوم بشه
باید تمام عالم بفهمن که بی حرمتی به مقدسات اسلام یعنی این
تا دیگه کسی از مادر زاده نشه که بخواد از این گوه ها بخوره
با تشکر
برای امام هادی یه صلوات بفرستید
یا علی انقی به داد ما برس

نويسنده ديدگاه :simin

شما از اول انقلاب انقدر با موسیقی سنتی ایران مقابله کردید که جوابش هم ای نوع موسیقی ها نو ظهور میشود.

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سیمین خانوم ، بنده حاضرم قسم بخورم که تو هیچ دوره مثل انقلاب برای موسیقی تلاش نشده !سنتی که دیگه جای خود دارد ، برید از پدر و مادراتون بپرسید که امثال شجریان چه زمانی معروف شدند

نويسنده ديدگاه :ساقی

سلام.یه نفر گفت از امام حسین مظلومتر امام زمانه من اونموقع حرفشو نفهمیدم اما الان میفهمم امام زمان اینهمه توهین به جد بزرگوارشو میشنوه وغصه میخوره.من شیعه هستم اما هیچوقت به خودم اجازه ندادم به دیگر ادیان و اعتقادات مردم توهین کنم اما شیطان پرستی کفر و گناه بزرگی.بچه ها صبور باشید تا آمدن آقا امام زمان چیزی نمانده ایشون میان و خودشون جواب این گستاخی ها رو میدن.آمین

نويسنده ديدگاه :هری پاتر

واقعا ظهور نزدیک است……….

نويسنده ديدگاه :ناهید

لعنت بر زات کثیفش………

نويسنده ديدگاه :مهدی

بنام خداوند بخشاینده مهربان
با سلام به همه دوستان

اولا از خدا برای همه طلب مغفرت دارم. دوما از خدا می خوام این جور آدم ها رو یا به راه راست هدایت کنند و یا برای همیشه نابود.
من نمیدونم چرا با ائمه مشکل دارند، مشکلتون حکومته خوب باشه. مشکلت دینه خوب باشه تو مسلمون نباش. مگه ما حق داریم به دین کسی توهین کنیم.؟
در دین ما این همه از پیامبران قبلی حمایت شده ولی در ادیان دیگه فقط پیغمبر خودشون رو خوب میدونن و بقیه بدن.
در مورد ائمه که هیچ کسی حرفی نمیتونه بزنه تحقیق کنه و مطالعه کنه به عنوان یک فرد رو گفته هاشون بعد نظر بده.

ولی در آخر کلام خیلی ناراحتم از خودم و بعضی بچه شیعه ها. ما میگیم این آقا دل امام زمان رو بدرد آورد. شاید ما که معتقدیم بیشتر دل امام زمان رو بدرد میاریم. من خودم رو میگم. خداوند حق الناس رو نمی بخشه. یه مقدار شیطون رو لعنت کنید. مراقب رفتارمون باشبم و از دینمون دفاع کنیم. تعصب بیجا خیلی خوب نیست هرچند که من هم متعصب هستم. معتقدم ولی گناهکارم.
امیدوارم امام زمان از همه راضی باشه و خداوند خودش ما رو به راه راست هدایت کنه. همیشه سعی کنیم نه اینقدر شل باشیم که زود عوض بشیم و همه چیز رو از دست بدیم چه خ.ب و چه بد. و نه اینقدر سفت (بی منطق البته) که چیزهای درست رو نبینیم و حق را بعضی از اوقات از بین ببریم.
به امید ظهور حضرتش …. صلوات

نويسنده ديدگاه :tata

ببخشیدمیشه بمن بگین شاهین تو کدوم اهنگش به امام معصوم توهین کرده؟جزو البوم جدیدشه؟دارم ازکنجکاوی میمیرم

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

تاتا گرامی در اهنگی به نام نقی

نويسنده ديدگاه :hiochkas

حیف شد خواننده ای قدرتمند مثل شاهین نجفی که تمام ایران طرفدارش بود با دوتا اهنگش همهی زحمتاشو به باد داد کاش این اهنگارو{…}نمیخوند

نويسنده ديدگاه :hiochkas

کاملا موافقتم سیمین جون

نويسنده ديدگاه :hichkas

kasraجون یکم با ادب باش خودش این اهنگارو خونده به خوانوادش ربطی نداره که خوانوادشو قاطی میکنی.نمیدونم چرا ولی تو خون ایرانیا وجود داره

نويسنده ديدگاه :sasan

شاهین هم خوب هم بد.برای من خوب برای خیلی هابد.

نويسنده ديدگاه :منتظر

لعنت بهت عوضی آشغال

نويسنده ديدگاه :دایان

لعنت به کسی که به فکر و طرفدار این بیناموس باشه . از ما گفتن بود یه وقت نگی نگفتی یا روز قیامت چوب داغ میکنن تو …..

نويسنده ديدگاه :....

بی شعور ازش متنفرم

نويسنده ديدگاه :X

LANAT B KASI K MARO VASE TAFDARE SHAHIN BOODAN B FOSH MIKESHE

KHAMENEI