بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟

آخرين آمار و اطلاعات منتشر شده حاكي از آن است كه در ميان خودروهاي زير ۱۰ ميليون توماني در ايران، خودرو چيني ام.وي.ام ۱۱۰ سه سيلندر وضعيت بهتري نسبت به بقيه دارد. در حال حاضر انواع پرايد بنزين‌سوز و ام.وي.ام ۱۱۰ سه سيلندر تنها خودروهاي توليدي زير ۱۰ ميليون توماني موجود در ايران محسوب مي‌شوند […]

آخرين آمار و اطلاعات منتشر شده حاكي از آن است كه در ميان خودروهاي زير ۱۰ ميليون توماني در ايران، خودرو چيني ام.وي.ام ۱۱۰ سه سيلندر وضعيت بهتري نسبت به بقيه دارد.

در حال حاضر انواع پرايد بنزين‌سوز و ام.وي.ام ۱۱۰ سه سيلندر تنها خودروهاي توليدي زير ۱۰ ميليون توماني موجود در ايران محسوب مي‌شوند كه در اين بين ام.وي.ام ۱۱۰ سه سيلندر طبق بررسي شركت بازرسي و كيفيت ايران كيفيت‌ بهتري دارد.

در ماه فروردين هم ام.وي.ام ۱۱۰ و هم انواع پرايد در اين بررسي در سطح خوب ارزيابي كيفي شده‌اند. در اين بين ام.وي.ام ۱۱۰ تنها از نظر صداهاي غيرعادي، ترمز و موتور و انتقال قدرت وضعيت بدتري نسبت به انواع پرايد داشته و در ساير بخش‌هاي فني برتري با خودرو چيني بوده است. در مجموع نمره منفي ام.وي.ام ۱۱۰ معادل ۹۸/۸ بوده در حالي كه نمره منفي خودرهاي پرايد ۱۰۹ بوده است.

در بين انواع پرايد نيز به ترتيب سايپا X131، سايپا X132 و سايپا X131 پارس خودرو باكيفيت‌ترين‌هاي خانواده پرايد بوده‌اند.

به گزارش ایسنا،اين در حالي است كه مجموعه خودروهاي زير ۱۰ ميليون تومان از نظر كيفيت در بين كل خودروهاي موجود در بازار رده‌هاي پايين را به خود اختصاص داده‌اند كه با توجه به قيمت آنها موضوع چندان عجيبي نيست.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :بینام

اما این موضوع که قیمت تمام شده این خودروها یک دهم قیمت فروش اونها هم نمیشه عجیبه!!!

نويسنده ديدگاه :عباد

واقعا چرا باید قیمت فروش خودروهای تولید داخلی ایران(سمند ،پراید ) تو کشوری مثل سوریه حدودا نصف قیمت اینا تو ایرانه؟ بلکه خیلی کمتر!!
داریم باج میدیم؟…یا بحث ۴دیواری،اختیاری گفتن نظامه؟!!
چرا یه مرد پیدا نمیشه اینا رو برای ملت توضیح بده؟

KHAMENEI