فراماسونری و بازی تراوین

توضیح روند بازی http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B…B%8C%D9%86 این بازی آنلاین با توجه به محیط ساده و غیر گرافیکی ای که داره باعث میشه تا با پایین ترین سرعتها هم قابل بازی و پیگیری باشه توی اکثر کشورها این بازی با توجه به سادگی و جذابیتش انجام میشه که لیست کشورها و سرورهای متعدد اون رو می تونید اینجا […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/i568k90y0t0bs5jnnhiu.png

توضیح روند بازی

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B…B%8C%D9%86

این بازی آنلاین با توجه به محیط ساده و غیر گرافیکی ای که داره باعث میشه تا با پایین ترین سرعتها هم قابل بازی و پیگیری باشه

توی اکثر کشورها این بازی با توجه به سادگی و جذابیتش انجام میشه که لیست کشورها و سرورهای متعدد اون رو می تونید اینجا ببینین

http://travian-utils.com/?w=n

این بازی حتی در سطح بین المللی هم بازی میشه که پسوندش .com هست

من خودم توی دو تا سرور این بازی بودم ( تمومش کردم ) و الان هم هستم

این بازی با توجه به روندش که ساخت زمین و همسایگی با دیگر بازیکنان هست باعث میشه که شما روابط و برخوردهای جالبی با افراد دور و برتون داشته باشید . چون با بازیکنان مختلفی بازی و تعامل دارید بنابراین با شخصیتهای متفاوتی هم برخورد می کنید که می تونه هم جالب و هم دردسر ساز باشه براتون

شما باید هر چه سریعتر قوی بشید و با دیگران دوست بشید و اتحاد تشکیل بدین تا بتونید از هم محافظت کنید

از نکات جالب بازی که بگذریم مطالب و اثراتی توی این بازی وجود داره که باید بررسی بشه که من سعی میکنم اونهایی رو که متوجهش شدم و به نظرم مهم میومد بیان کنم.

اهداف بازی

توی این بازی شما توی این بازی از اول که شروع میشه توسط آموزش دهنده ی اولیه به شما آموزش میده که دو راه برای بازی دارین ۱ روش اقتصادی و بازرگانی ۲روش نظامی ولی عملا وقتی که مشغول به بازی میشین متوجه میشید که راه اقتصادی اصلا کاربردی نیست و باعث پیشرفت شما نمیشه و بازی طوری طراحی شده که شما باید نیرو بسازین و به همسایه هاتون حمله کنید و منابعی که اونها در حال تولیدش هستن رو غارت کنید .
این اتفاق با توجه به اینکه بازی حدودا ۱ سال طول میکشه باعث میشه تا کاملا توی ذهن جوونها و نوجوونها و کودکانی که اونو بازی میکنن جا بندازه که تنها راه پیشرفت ( در زندگی ) تجاوز به حقوق دیگران هست و استفاده از اموال دیگران !
توی این بازی شما باید با غارت خودتون رو از همه ی اطرافیانتون قویتر کنید
این بازی به شما میفهمونه و تلقین میکنه که هیچوقت نباید بزاری همسایت قوی بشه
معمولا بازیکنای قوی سرور این شعار رو توی پروفایلشون می گذارن که هر کس توی ۱۳×۱۳ من زمینی بگیره با تمام قدرت نابود میشه ، حتی کسانی که جزو اتحاد من باشه ! و عملا تمام همسایه هاشون رو یا انقدر غارت می کنن تا حذف اکانت کنن یا اونا رو مجبور میکنن که برای اونا دفاعی بسازن یا باید عضو اتحاد اونها باشن تا بی خیال بشن !
یک اتفاق جالب دیگر و عجیب این بازی این هست که شما این قابلیت رو دارین که نیرویی رو تربیت کنید به نام رییس ،رییس قبیله و سناتور ( در نژادهای مختلف ) که این توانایی رو داره که به یکی از دهکده های بازیکنان دیگر حمله کرده و پس از چند بار حمله آن دهکده و اهالی آن به امپراطوری شما می پیوندند !
شاید این آموزشی باشه برای ضمیر ناخودآگاه افراد به خصوص کم سن ترها تا این امر براشون عادی بشه که اگر توی دنیای واقعی هم کشور یا کشورهایی خواستند شبیه روش این بازی کشور گشایی کنند و کشورهای دیگر رو غارت کنن این افراد که کم هم نیستن به راحتی قبول کنن این مسئله رو و قبح این عمل شکسته بشه

در این بازی شما یا باید بازیکنی قدرتمند و تهاجمی باشین یا باید نیرویی باشید در اختیار یک اتحاد قدرتمند
در غیر این صورت شما هیچ شانسی برای پیروزی و حتی ادامه ی بازی ندارید
شاید این نوع بازی که شما مجبور به انتخاب آن می شوید در صدد این باشد که به شما بفهماند و تلقین کند که در دنیای واقعی هم یا باید یا جزئی از یک کشور قوی بود و یا اگر در کشور قدرتمندی نیستید لااقل کشورتان باید در راستای اهداف قدرتهای بزرگ جهانی حرکت کند ( در غیر این صورت به زودی نابود خواهد شد ) جمله ی معروف بوش رو که یادتونه : کشورها یا با ما هستن یا بر علیه ما ! هیچ کشور بی طرفی نداریم !

اما نکته ی اصلی و جیب این بازی که هدف نهایی اون هم هست اینه که شما باید به کمک اعضای اتحادتون در آخرای بازی یک ساختمون رو که معروف به شگفتی جهان ( هست رو بسازین و به سطح ۱۰۰ برسونید که بازی با قهرمانی شما و اتحادتون تموم میشه البته در این راه کلی باید بجنگید و از اون دفاع کنید
ولی چه چیزی باعث میشه که من فکر کنم واقعا عجیبه اینه که این ساختمون شگفتی ها کاملا شبیه برج معروف بابل هست که عکسش رو در زیر می بینید :

شگفتی جهان

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/w3cmblf0250fkul9v6qh.jpg

برج بابل

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/bj690tad8o82cmxmdz.jpg

برج بابل ساخته شده توسط یهودیها

نکته ی دیگه اینکه قبل از این اتفاق موجوداتی با نام ناتار از زیر زمین بیرون آمده و کتیبه های جادویی با خود می آورند که شاید اشاره ای باشد به ظهور اجنه قبل از اتمام دنیا…

دوستای عزیزم اگر نکات دیگه ای به ذهنتون رسید خوشحال میشم که برای تکمیل تر شدن بحث بفرمایید

پشت پرده تراوین

سلیمان در چهارمین سال سلطنت خود بنای هیکل را شروع نمود(که به معبد سلیمان معروف شد) و ۱۸۳۶۰۰نفر در آن جا مشغول بود. از این‌ها ۳۰۰۰۰ از یهود بودند که به نوبت کار می‌کردند، یعنی ده هزار نفر در هر ماه و ۱۵۳۶۰۰ از کنعانیان بودند. و چون مدت هفت سال و نیم از این بگذشت بنا در سال ۱۵۶۰ قبل از مسیح انجام یافته نیکوترین بنای دنیا و فخر اورشلیم گردید.

سی سال بعد از تکمیل بنا شیشق پادشاه مصری بر رحبعام (rahob”am) پسر سلیمان حمله برد و گنجینه‌های هیکل را غارت کرد.
در سال ۵۸۸ پیش از میلاد زمان حکمرانی صدقیا، نبوکدنصر (بخت‌النصر) به اورشلیم حمله کرده و بنای هیکل را به تمامی ویران ساخت.

آنچه خواندید قسمتی از داستان معبد سلیمان از سایت ویکی بود
http://en.wikipedia.org/wiki/Solomon%27s_Temple

اما فکر می کنید داستان بازی تراوین چیست

کل هدف بازی تراوین طرح ساختن عمارت جادو یا شگفتی جهان است
یعنی در اواخر بازی با حمله به شهر های قوم ناتار نقشه ساخت منزل گاه پایان بازی را باید شروع کنید اما این قوم ناتار یک قوم با هوش بالاتر از شما در بازی هستند قومی با مشخصات برتر و با هوش تر از بازیکنان هستند ، شما تمام تلاشتان را میکنید و به آنها حتی حمله میکنید و تمام گروه خود را متحد و گروه ای دیگر را تخریب میکنید تا شما تنها اتحادی باشید که به آنها حمله کرده و بر آنها پیروز شوید ولی در نهایت نقشه خود قومی ناتاری را به غنیمت میگیرید یعنی قومی که به آن حمله کرده اید.
پشت پرده این سناریو چیزی نیست جز عادی جلوه دادن یک مفهوم عمیق و بسیار ناراحت کننده و آن این که ناتار که تنها یک نام هست و میتواند هر نام دیگری مثل یهود یا صهیونیست را هم به خود بگیرد تنها قصد دارد که نقشه خودش را عملی کند حتی به قیمت از دست رفتن سرزمینش و یا سکونت گاهش.
پس این قوم معلوم است که در جاهای دیگری سکونت دارد معلوم است که فرماندهی اصلیش در سپاه خود شما وجود دارد
بله طرح بازی تراوین همان هدف اصلی صهیونیست هاست که هدف آنها هم ساخت عمارتی بسیار عجیب و البته جادویی است به نام معبد سلیمان ، و نه تنها این اسم بلکه چندین فلسفه و هدف دیگر در این بازی تنها اسم خود را عوض کرده اند.به عبارت دیگر طبق نقشه ، هدف چیزی نیست به جز آماده کردن مردم برای ساخت معبد سلیمان.
(در تراوین بعد از ۳۰۰روز در سرورهای عادی و پس از ۱۰۰ روز در سرورهای اسپید) ناتارها توسط سرور آزاد می‌شوند
و ۱۳ نفر می توانند ۱۳ دهکده ناتارها رو تسخیر کنند”

۱۳ چه عددی است ؟
چرا به جای عدد ۱۳ ، عدد دیگری نیست ؟
آیا ۱۳ به صهیونیست ها مربوط است ؟
نماد ها و حتی پرچم های مذهبی و ملی آنها چند ستاره دارد ؟
ستاره های دلار چند تاست؟
تعداد حرکت ها شیطان پرستان چه قدر است؟
و …

درایران تراوین بازها به متوسط روزی ۸ ساعت تراوین بازی می کنند
آیا مردم ایران متوجه نیستتند؟
آیا نمی فهمند که
مثل تراوین همچون توهینی بس گستاخانه به شعور و فهم بازیکنان است و توانایی شما در بازی تنها به اندازه ایست که به درد اجرا نقشه و ساختن معبد آنها میخورید و نه بیشتر و نقشه کشیدن و هدف نقشه از دست شما بر نمی آید و فهم تراوین باز ها فقط در حد اجرای نقشه ناتار و ساخت معبد ویژه آنهاست.
این همه تلاش این همه زمان که دست کم ۹ ماه به طول میکشد برای این است که یک بازی تمام شود بازی که در آن شما برای موفقیت مجبور به خرید طلا و پر کردن جیب دشمنان واقعی و خارج از بازی خود میشوید

آنهم با خارج کردن ماهیانه میلیون ها دلار ارز از ایران، واقعا به چه قیمتی ؟

در آخر هم فرهنگ و غایت آنها ساخته شود؟

آیا وقت آن نرسیده است که بازی تراوین را تحریم کرده و به سمت و سیاق بازی های ایرانی که متناسب با فرهنگ ایرانی ساخته شده است برویم.

نظر یکی از بازیکنان

این مطلب رو تو پروفایل یكی از بچه ها تو سرور ۶ خوندم و منو شدیدا تحت تاثیر قرار داد یه كم تحقیق كردم و دیدم از نظر روان شناسی و تربیتی مطلب درستیه و بهتون سفارش میكنم این مطلب رو با دقت بخونید و به عنوان یه وظیفه به بقیه دوستاتون برسونین تا خودشون تصمیم بگیرن این مطلب صرفا جنبه اگاهی داره و هر شخص در هر سن وجنس ومذهب وبا هر نیتی كه این بازی روشروع كرده بنا به فكر و تصمیم خودش با تحقیقی كه می كنه میتونه این مطلب رو قبول یا رد كنه
فقط خواهش میكنم واقع بین باشید و منصفانه و بدون غرض به این موضوع نگاه كنیدچون این موضوع امریه كه بطور غیر مستقیم روی شخصیت و رفتارمون تاثیر میذاره

بسم الله الرحمن الرحیم

توی این اتحاد و بازی لحظات خوشی رو با هم داشتیم . امروز آخرین روز و آخرین ساعتیه که من و دوستان خوبم (شایان و ایتالی) روی این اکانت هستیم . دلیل اصلی اینکه این اکانتو ترک می کنم اینجاست :

بیداری

بچه ها تقریبا دو سال از عمرمو پای تراوین بودم . نتیجش این بود که تحصیلمو از دست دادم . برای ورزش کردن دیگه وقتی نذاشتم و مهمتر از همه اینکه پای کامپیوتر چشمام ضعیف تر از قبل شد . خیلی از مسائل دیگه هم بود . به کارم ضربه زد . روابط منو کم کرد و کلی ناراحتی های عصبی برام به وجود آورد .

خواهش می کنم گوش کنید . این بازی توسط یهودی ها و علی الخصوص ماسون ها به وجود اومده . کسانی که دوست دارن این موضوعات رو بدونن خواهش می کنم سی دی های استاد علی رائفی پور را از اینترنت دانلود کنن . خواهش می کنم این کارو بکنید . هرگز پشیمون نمی شید . خصوصا سی دی فراماسونری دجال .

این بازی دقیقا نمونه ای از آخر الزمانه . جایی که مردم وحشیانه برای بالابردن سطح خودشون به همسایگانشون تجاوز می کنند و دارایی هاشون رو به سرقت می برند . جالب اینجاست که هر کس بیشتر شقاوت و زورگویی داشته باشه . بیشتر دزدی کنه و بیشتر جنایت کنه بهش مدال میدن .

و در آخر بازی زمانی که ناتارها آزاد می شن شما سرزمین مقدس رو باید غصب کنید و در اونجا عمارت جادو رو بسازید . چیزی که قرن هاست صهیونیست و یهودیت به دنیال اونه که در جایی که قبلا این عمارت بود (بیت المقدس) دوباره ساخته بشه .

خیلی جالبتر اینجاست که تو این بازی مسلمانان به ناتارها (حیوانات) تشبیه شدند . کسانی که در آخرالزمان جلوی ظلم و جور و ستم ایستادگی می کنند و از آخر همیشه این زورگو ها هستند که برنده این بازی هستند . هر چند که این خواب خوشیه برای صهیونیست ها اما با همین بازی به ظاهر ساده ذهن من و شما رو دارن به مسائل آخر الزمان عوض می کنند .

اگه دقت کنید آبادی های اشغال نشده سرزمین هایی هستند که ناتارها در اون زندگی می کنند . این واحه ها به شما این امتیازو می ده که تولیدات بالاتری داشته باشید . درست مثل مستعمره های کشور های اروپایی . می دونید که اروپایی ها نیاز به خاور میانه و منابع طبیعی اون دارند ولی طوری با این کشورها رفتار می کنند که اونها رو مستعمره خودشون کردند .

نمونه ای از کاپیتولاسیون رو میتونید در حمله به همین آیادی ها داشته باشید . شما در حین بازی به این آبادی ها حمله می کنید . نیروهاشونو می کشید و منابعشونو به سرقت می برید اما هیچ بار اونها به شما حمله نمی کنند و هیچوقت مواخذه نمی شید .

دوستان مطلب زیاده . خواهش می کنم به منبعی که دادم مراجعه کنید (استاد علی رائفی پور) . خواهش می کنم از خواب مصنوعی که اینها برای شما ایجاد کردند بیدار شوید . خودتون به این قضیه ایمان دارید که این بازی جز ضرر برای شما هیچی نداره . آخرش هم هیچی به برنده نمی دن .

بیشتر از این وقتتون رو نمی گیرم .

از خدا هدایت بخواهید .

این مطلب صرفا برای موتورهای جستجو تهیه شده و قرار دادن ان در سایت به منزله تایید ان نیست !

۱۰ مرداد ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ali

man nemitunam hameye neveshte hatuno copy konam komakam konid

نويسنده ديدگاه :ali

hamash tagsirre shomast
alan daran mano az bazi mindazan birun

نويسنده ديدگاه :امیر حسین

مطلباتون منو تحت تاثیر قرار داد.
منم تا حالا ۲ تا سرور بودم.
یه نکته ی جالب هم در مورد ابادی های تسخیر نشده اینه که اگه دقت کنیم خیلی ها میان و غارتش میکنن و کسی هم چیزی بهشون نمیگه.درست مثل کشور های تحت سیطره ی غربی ها که اونا همشون به نوعی از اون کشور ها استفاده میکنن ولی اخرش همه چی فقط به یکی از کشور ها برمیگرده.

نويسنده ديدگاه :other

سلام و خسته نباشید
باور کنید این مطالب را قبول دارم
اما به خدا این فقط یه بازیه شما یه نگاه به بازی جنگ خدائیان بندازین این بازی که توسط کشور خودمون ایران طراحی واجرا میشه چرا کسی در این مورد بحثی نمی کنه.
اونم دقیقا از همین استراتژیک استفاده می کنه ثبت نام و آموزش و گسترش قدرتمنی و زور گویی و در نهایت هم که شگفتی جهان

اگه جوابی دارید و می خواهید این بحث رو بشکافین به این آدرس ایمل بزنید خوشحال میشم

prf_m@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :ali

vali man in chizayi ke neveshitid gabul daram

نويسنده ديدگاه :محسن

سلام با تشكر از اين مطالب.
در جواب دوستمون كه نسبت به بعضي از بازي هاي ايراني اشاره كرد(جنگ خدايان)نميدونم اين بازي كجاييه ولي ماسونها جوري فعاليت ميكنن كه فكرشم نميكني اونا فعلا دارن با اعمال نماد هاشون توكشور ما فعاليت ميكنن.براي مثال تك چشم جهان بين.الان خيلي از شبكه هاي استاني و سراسري گرفته شده از همين هستن كافيه فراماسونري در ايران و صدا و سيما رو search كني از همه مهمتر تر علامت پيام بازرگاني شبكه يك و…
اونا بيشتر دارن رو نسل جوان كار ميكنن از طريق انواع بازي ها فيلم ها((هاليود)كه متاسفانه بعضي فيلم هاي داخلي هم دارن كمكشون ميكنن)كه متاسفانه اكثر مردم جهان توسط ماسون ها هيتموتيز شدن.به اميد روزي كه همه از اين خوابه مصنوعي بيدار شن

نويسنده ديدگاه :حسن

من موافقم
ميدان انقلاب تهران رو برداشتن علامت ستاره داوود گذاشتن ببين تا كجا پيش اومدن

نويسنده ديدگاه :HellGate

Framasonery is our God … shut up and eat your breakfast ….Lol bobo

نويسنده ديدگاه :k1 keyvan

ببخشید یادم رفت به این ایدی

dangerous.senator

نويسنده ديدگاه :نوید

خیلی ممنون ولی چند درصد از بچه های تراوینی اینو میدونن؟
قبول دارم همین که شما میگی….

نويسنده ديدگاه :محمد

آقا ببین همه این حرف ها درست اینها یه تفریحه کا دیگه ای که نیست شما شغال رو با گرگ یکی می کنیآخه آرم شبکه یک چه ربطی به فراما سونری داره حالا ایراد بنی اسرائیلی بگیرید

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

تو مطلب حرفی دراین باره زده شده ؟

نويسنده ديدگاه :marilyn manson

salam be hameye dustan
man heavy metal bazam va kolan hamash to metal hastam
tebgh akharin amari ke man dar avordam
fra mason ha ye ferghe male zaman mesriyan bastan budan ke batarh komak be adamaye faghir tasisi shod
freemason be manaye banaye azad hast
haj namazi ke to shiraz koli bimarestan o chizaye dige sakhte free mason bude
on ke shoma migid ye ferghe hast ke tavasot
(keshvaresho namigam)
dast kari shode va alan hich kodum az afrad on ferghe hata zende nistan
dustani ke ghalb yakhe dide bashan midunan mosuesh chiye
ina hamash alaki hast alaki khoddetuno mashghul in chiza nakonid on ferghe dige vojud nadare

نويسنده ديدگاه :دجال

عالــــــــــــــــــــی

نويسنده ديدگاه :مباشر

بیخودی این قدر پیله نکنید. بعضی ها عقل دارن می فهمن. بعضی ها هم دنیا رو بکوبی تو سرشون نمی فهمن. من نمی گم بشین ۸ ساعت پاش.
می پم در حدی باش که معتادش نشی. مواظب باش

KHAMENEI