اطلاعاتی درباره آرم PlayBoy + تصویر آرم پلی بود در صدا و سیما

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از معنی آرم پلی‌بوی (خرگوش پلی‌بوی) استفاده از محصولات و ارم این کمپانی در كشور ما رو به افزایش است. و با توجه به آن كه استفاده از محصولات اين شركت، در سرتاسر جهان برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع مي‌باشد، اما در ایران آرم اين شركت را به […]

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از معنی آرم پلی‌بوی (خرگوش پلی‌بوی) استفاده از محصولات و ارم این کمپانی در كشور ما رو به افزایش است. و با توجه به آن كه استفاده از محصولات اين شركت، در سرتاسر جهان برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع مي‌باشد، اما در ایران آرم اين شركت را به عنوان یک علامت فانتزی گاه بر روی بعضي از لباس‌ها و تی‌شرت‌هاي کودکان و نوجوانان دیده مي‌شود، و حتي مارك آن، به عنوان شركت سازنده، روي لباس‌ها و عطرهاي برخي فروشگاه‌ها نيز يافت مي‌گردد، و به تازگي برخي فروشگاه‌هاي فروش بدلجات و حتي طلا فروشي‌ها نيز اقدام به ساخت آرم اين شركت نموده‌اند، كه هم جاي تامل داشته و هم مراقبت مسئولين ذيربط را بيشتر مي‌طلبد.

پلی بوی نام يك مجله معروف آمریکایی است که ماهیانه در ده‌ها کشور، و به زبان‌های مختلف منتشر می‌شود و شامل مقالات سیاسی، اجتماعی، ورزشی، و مصاحبه‌هايي با اشخاص مهم دنیا است. اما اين همه ماجرا نيست، بلكه رسالت اصلی این مجله كه در قالب مقالات ذكر شده مطرح مي‌گردد، با ديدگاه مسایل بصورت صرفا جنسی است، و همواره بر روي جلد آن، تصاويري مستهجن از دختران و زنان كاملا برهنه به چاپ می رسد.

این مجله، که در جامعه آمریکا-كانادا، به مجله مردان شهرت دارد، به گرفتن مواضع شدید لیبرالي در مسایل مهم سیاسی آمريكا و جهان معروف است.

بنيانگذار اين مجله كه شخصي به نام “هيو هيپر” است، به جهت سخنراني‌هاي تندي كه در آن‌ها از آزادي‌هاي كامل جنسي به عنوان انقلاب جنسيت سخن مي‌گفت، به عنوان نماد جنسيت‌گرايي آمريكا معروف شد، و در پي آن در سال ۱۹۵۳ اقدام به انتشار يك مجله كاملا سكس‌گرا، كه همه مسائل جامعه، از قبيل سياست، ورزش، كار و … را با ديد مسائل سكس، مطرح مي‌نمود، و بعدها با گسترش ايده خود به يك تراست جهاني، مجله پلي-بوي را به پلي بوي اينترپرايز تغيير داده و سلطه خود را به تمامي نشريات نوشتاري و صوتي تصويري گسترش داد.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :مهرداد

بی خیال بابا نیت مهمهکی به این چیزا اهمیت میده آرم که باعث انحراف نمیشه ما خودمون شلوغش میکنیم اونیم که نمیدونه با خبر میشه اون وقت آگاهانه میره دنبالش

نويسنده ديدگاه :مهرداد

نیت مهمه کی به این چیزا اهمیت میده آرم که باعث انحراف نمیشه ما خودمون شلوغش میکنیم اونیم که نمیدونه با خبر میشه اون وقت آگاهانه میره دنبالش

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام.
لطقا به وبلاگ من بیاید و آخرین مطلب پست شده با عنوان ” آهنگ جدید شاهین نجفی با نام نقی ” که در آن به ساحت مقدس امام هادی توهین شده است، دیدن کنید و در نشر و پخش آن در وبلاگهایتان، ما را یاری فرمایید.
با تشکر،مدیریت وبلاگ جنبش ماسون ستیزی

نويسنده ديدگاه :raheleh

خب حالا انقد شما چيز نباشيد ديگه

نويسنده ديدگاه :عدالت

playboy یکی از پایه ها و ارکان فراماسونها برای منحرف کردن فکر جوانان از خداوند و حقیقت میباشد و متاسفانه خیلیها گول زیباییهای ظاهری این مجله را میخورند و کم کم به تمام مقدسات خود پشت میکنند این مجله بر روی بزرگترین نقطه ضعف مردان یعنی شهوت و سکس دست گذاشته و متاسفانه موفق شده میلیونها طرفدار برای خود دست و پا کند تا جایی که بعضی از دختران برای مدل شدن در این مجله حاضرند دهها نفر از آنها سواستفاده کنند تا حتی یک عکس کوچک از آنها در این مجله باشد واقعا خدای بزرگ به ما کمک کن و انتقام خودت را براینها وارد کن که هر روز جوانان بیشتری را منحرف میکنند

نويسنده ديدگاه :سامان

هیپوفیز خود مردی سکس گرا و همجنس گرا بود.مردم ما نباید از این ارم استفاده کنند………………….ممنون از شما.

نويسنده ديدگاه :پدرام

اگه شما مطرحش نکنین – این بچه های کوچیک کشور ما این چیزارئ نمیفهمن
خود شما هستین که این چیزا رو یاد بچه های ما میدین

نويسنده ديدگاه :بیتا

سلام
درابتدا باید به پدرام بگم که اکثر این ارم ها ومارک ها اهداف بلند مدت داره وقتی شما این ارمو در همه جا ببینید به عنوان یک الگو برای شما شناخته میشه وزمانی که دنبال یک جنس اشنا میگردید از ان استفاده میکنید .
خطاب به پدرام باید بگم که امروزه دیگه کار از نگفتن گذشته همون بچه هایی که شما ازشون صحبت میکنید خیلی غرق این مسائل شدن ما نمیتونیم چشم بچه هامونو ببندیم ولی میتونیم مسائل درست وغلطو بهشون یاد بدیم تا خودشون راهشونو انتخاب کنند.
جدای ازاین مسائل شرکتplay boy یکی از شرکت هایی است که ازلحاظ مالی به صهیونیسم کمک زیادی میکنن وهمین هزینه ها مسبب جنگ با فلسطین میشه .بهتره هممون چشم هامون رو باز کنیم تا بفهمیم خواسته یا ناخواسته داریم به جنگ وخون ریزی در جای جای دنیا کمک میکنیم.
تا کی بخوابیم یا بهتره بگم خودمونو به خواب بزنیم و….

نويسنده ديدگاه :farzin

سلام واقعان مرسي

نويسنده ديدگاه :avengerboy

ایول مهرداد

نويسنده ديدگاه :فایزه

همین بیخیالی ها بی چاره مون میکنه

KHAMENEI