بازیگر جنجالی ایران این بار در BBC + فیلم

“زهرا امیرابراهیمی” بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر با بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس آغاز کرده است. بازیگر نقش «زهره» در […]

“زهرا امیرابراهیمی” بازیگر سابق سریال های تلویزیونی در ایران، از چندی قبل و پس از مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) و تکذیب حواشی پیرامون روابط خصوصی خود، به استخدام این شبکه در آمده و همکاری خود را به عنوان گزارشگر با بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس آغاز کرده است.
بازیگر نقش «زهره» در سریال معروف “نرگس” ، در مصاحبه با بی بی سی فارسی، علت خروج خود از ایران را واکنش های مردم به شایعات انتشاریافته در مورد خود عنوان کرده است؛ شایعاتی که به دنبال انتشار یک کلیپ غیراخلاقی منتسب به وی، فراگیر شد.
امیرابراهیمی که در پاریس اقامت دارد، ارتباط کلیپ یادشده با خود را انکار کرده و به بی بی سی گفته است: «شاید تولیدکنندگان آن از کردار خویش پشیمان شده باشند.»

 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossein

یعنی واقعا باید به اینگونه اشخاص چی بگیم
یکی نیست به این خانم بگه اگر کلیپ دروغ بود چرا فرار کردی
حالا فرار کردی به درک چرا رفتی داری ضد اسلام کار میکنی
اصلا این از این کارش چه نتیجه ای میخواد بگیره ما نمیدونیم اصلا شاید میخواد با خدا بجنگه؟؟
ای کاش این نظر منو میدید
بش میگفتم برایت متاسفم

نويسنده ديدگاه :sara

ظاهرا این دختره رفته اونجا تا با کارکنان بی.بی.سی ، کلیپ های جدیدتری از خودش بده. آخه همه ما میدونیم که مدیر بخش فارسی بی.بی.سی هم اینکارست!!

نويسنده ديدگاه :hemin

به هیچ کس بیخود افترا نبندین.خدا جای حق نشسته.با حرفامون گناه مردمو رو خودمون سنگین نکنیم.شاید هم واقعا کاری نکرده باشه بیچاره.پس عاقلانه بنویسیم.

نويسنده ديدگاه :مجید

این بیچاره هااز هنر و هنرمندی بویی نبرده اند-(دیر امده اند و زود می خواهند مطرح شوند)-برای سوپراستار شدن دست به هر کاری میزنند -پایبند هیچ اصول و عقیده ای در خور شان ومنزلت مردم مسلمان کشورایران نیستند-همه خطاهایشان را انکار میکنندو روز از نو روزی از نو…از این دسته هنر مندنماها که اسکار هم میگیرندو با احساسات ۷۰م بازی میکنندکم نیستند…گلشیفته-معتمداریا-لاکانی و…برای بازیچه شدنشان در غرب متاسفم…

نويسنده ديدگاه :نازی

با نظر آرشام موافقم چون خودش اون فیلم رو پخش نکرد یک رابطه خصوصی با دوستش داشت که ممکن همسران شما و فرزندانتان و خیلی از عزیزانی که در کنارما هستند یک رابطه اینچنینی داشته باشند که ما خبر دار نشدیم این هم از بدشانسی این خانم بود لطفاآخرتتون رو بابت اشتباهات دیگران بر باد ندهید.

نويسنده ديدگاه :شروین

این سارا خانم اینگار خودش اینکارست که می دونه مدیر فلان فسمت چه کارست با مردم چکارداری زودباش بیا بغل عمو

نويسنده ديدگاه :عادله

سلام.به نظر من هر کی هر کاری کرده به خودش ربط داره خودش میدونه با خدای خودش .
برای چند لحضه هم شده خودتو بزار جای اون میدونم نمیشه ولی اتفاقی که دیگه پیش اومده(چه میشه کرد )

نويسنده ديدگاه :عادله

سلام.به نظر من هر کی هر کاری کرده به خودش ربط داره خودش میدونه با خدای خودش .
برای چند لحضه هم شده خودتو بزار جای اون میدونم نمیشه ولی اتفاقی که دیگه پیش اومده(چه میشه کرد )

نويسنده ديدگاه :Kamy

بنظر من. . .نمیدونم شاید از همون اول ىه نقشه اى داشته که میخواسته از این کارا بکنه مثل شاهین نجفی که طلبگی خوند ولی حالا. . .
Kamy

نويسنده ديدگاه :اشکان

به نظر من هر کسی به خودش مربوط میشه که چکار داره میکنه. این ما ها هستیم که تو کارم خودمون موندیم و جالبه که همیشه واسه بقیه هم تعیین تکلیف می کنیم. به نظر من که کارش اصلا اشتباه نیست. ما هم تو زندگی مون از این اشتباهات زیاد کردیم و وقتی تو ایران جایی نداره مطمئنا حق زندگی کردنو که داره.

نويسنده ديدگاه :فرشته

من که ندیدم.خداعاقبت همه روختم به خیرکنه.وقتی میگه نبودم لابدنبوده دیگه

نويسنده ديدگاه :درصدف

منم میگم کار خودشه اماندیدم اخه اگه کار خودش نبوده چرا فرار کرده

نويسنده ديدگاه :امین

با طرف رابطه داشته صد در صد

KHAMENEI