هندوها این دختر را می پرستند!

افکار نیوز – به گزارش تک ناز، نام این دختر اکنون کوماری است که به معنای دوشیزه می باشد و خدایی است که باعث خوشبختی است و شیطان را از آدمی دور می کند. وی تنها ۱۳ روز در سال در معرض دید عموم است و بقیه سال را در معبد به سر میبرد و […]

افکار نیوز – به گزارش تک ناز، نام این دختر اکنون کوماری است که به معنای دوشیزه می باشد و خدایی است که باعث خوشبختی است و شیطان را از آدمی دور می کند.
وی تنها ۱۳ روز در سال در معرض دید عموم است و بقیه سال را در معبد به سر میبرد و کسی اجازه دیدن وی را ندارد. او از سن سه سالگی و از سال ۲۰۱۰ به این مقام رسیده است. نام واقعی وی مانیکا شایکا است. او بعد از گذراندن ۳۲ تست و به تکامل رسیدن از این طریق به این مقام رسید!!!

به گزارش  دادگاهی در نپال خواستار برگرداندن حقوقی انسانی این دختر که از زندگی عادی مثل بچه ها محروم است شده است.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :حسین

با پیشرفت علم جهل هم پیشرفت کرده تبریک میگم بهشون خدای جدیدشونو…

نويسنده ديدگاه :savior

مامان و بابای خدا کجان؟!

نويسنده ديدگاه :علی

دیگه خریت شاخ و دم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :شهاب

اون ۳۲ تستش اگه میشد ۳۳ تا بدون شک میگفتم کار خود ناکس فراماسون هاست.اما الان با شک میگم کار خود ناکس فراماسون هاست.معلوم نیست فلان فلان شده ها باز چه نقشه پلیدی توی اون کلشون دارن.به هر حال واسه ما که فرقی نمی کنه.هرکاری دوست دارن بکنن.نصر من الله و فتح القریب. ان شاءالله.

نويسنده ديدگاه :شهاب

راستی یادم رفت بگم که علامت هایی همچون : زن قرمز پوش، تک چشم اونم درست وسط پیشونی، عدد ۱۳ و ۳۳ … از علایق شدید فراماسون هاست.

KHAMENEI