نتایج نهایی انتحابات در استان ها به جز تهران

به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه حائز اكثریت نسبی آراء شده اند، به شرح زیر می باشد: ۱- در حوزه انتخابیه تویسركان آقای كاظم سلیمی با ۲۰۳۴۴ رأی. ۲- در حوزه انتخابیه مهریزو بافق وابركوه و خاتم و بهاباد آقای عباس زارع زاده مهریزی دخیل […]

به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه حائز اكثریت نسبی آراء شده اند، به شرح زیر می باشد:
۱- در حوزه انتخابیه تویسركان آقای كاظم سلیمی با ۲۰۳۴۴ رأی.
۲- در حوزه انتخابیه مهریزو بافق وابركوه و خاتم و بهاباد آقای عباس زارع زاده مهریزی دخیل با ۴۴۲۷۱ رأی.
۳- در حوزه انتخابیه آباده وبوانات و خرم بید آقای رحیم زارع با ۳۹۵۶۱ رأی.

همچنین اسامی دیگر نمایندگان حائز اکثریت نسبی آراء به جز تهران که توسط ستاد انتخابات کشور اعلام شد به شرح زیر می‌باشد:
۱- در حوزه انتخابیه زابل، زهك و هیرمند خانم حلیمه عالی با ۷۰۰۰۱ رأی.
۲- در حوزه انتخابیه طوالش و رضوانشهر و ماسال آقای محمود شكری با ۸۴۵۶۵ رأی.
۳- در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره آقای ابراهیم آقا محمدی با ۸۹۶۴۹ رأی.
۴- در حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان آقای عباس صلاحی با ۲۰۱۷۱ رأی.
۵- در حوزه انتخابیه ملایر آقای احمد آریایی نژاد با ۵۰۶۳۱ رأی.
۶- در حوزه انتخابیه همدان وفامنین آقای ابراهیم كارخانه با ۶۲۲۷۰ رأی.
۷- در حوزه انتخابیه اردبیل- نمین- نیر- سرعین آقای مصطفی افضلی فرد با ۷۵۹۷۶ رأی.
۸- در حوزه انتخابیه لنجان آقای مجید منصوری بیدكانی با ۴۹۴۱۱ رأی.
۹- در حوزه انتخابیه دهلران و درهشهر و آبدانان آقای علی محمد احمدی با ۵۲۶۵۲ رأی.
۱۰- در حوزه انتخابیه بهبهان آقای محمد باقر شریعتی با ۲۴۷۴۸ رأی.
۱۱- در حوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان با ۶۱۷۷۹ رأی.
۱۲- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان وهویزه آقای ناصر صالحی نسب با ۲۵۹۵۸ رأی.
۱۳- در حوزه انتخابیه دورود و ازنا آقای عباس قائید رحمت با ۵۶۷۳۲ رأی.
۱۴- در حوزه انتخابیه ایذه و باغملك آقای حجت اله درویش پور با ۹۰۶۰۰ رأی.
۱۵- در حوزه انتخابیه اردل و فارسان و كوهرنگ و كیارآقای حمیدرضا عزیزی فارسانی با ۵۷۵۹۴ رأی.
۱۶- در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقای عیسی امامی با ۹۶۵۷۴ رأی.
۱۷- در حوزه انتخابیه اصفهان آقای حمیدرضا فولادگر با ۱۳۰۶۳۶ رأی.
۱۸- در حوزه انتخابیه سمیرم خانم سكینه عمرانی با ۲۰۵۳۴ رأی.
۱۹- درحوزه انتخابیه شیراز آقای سید حسین ذوالانوار با ۹۸۵۱۵ رأی.
۲۰- درحوزه انتخابیه كرمانشاه آقای محمد رزم با ۸۷۱۵۵ رأی.
۲۱- درحوزه انتخابیه پلدختر آقای علی كائیدی با ۲۵۹۰۰ رأی.
۲۲- درحوزه انتخابیه بروجرد آقای بهرام بیرانوند با ۵۳۳۰۴ رأی.
۲۳- در حوزه انتخابیه سنندج و دیواندره و كامیاران آقایان سالار مرادی با ۵۳۲۱۱ رأی و سید احسن علوی با ۴۱۵۷۷رأی.
۲۴- در حوزه انتخابیه رشت آقایان غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با ۴۳۹۴۶ رأی و جبار كوچكی نژاد با ۴۱۰۸۶ رأی.
۲۵- در حوزه انتخابیه آبادان آقایان محمد سعید انصاری با ۲۳۱۲۱ رأی و سید حسین دهدشتی با ۲۰۲۰۱ رأی.
۲۶- در حوزه انتخابیه اهواز وباوی آقایان سید شكر خدا موسوی با ۱۲۲۵۸۹ رأی و ناصر سودانی با ۹۹۰۶۵ رأی.
۲۷- در حوزه انتخابیه تبریز و آذرشهر و اسكوآقایان میرهادی قره سید رومیانی با ۱۲۵۴۷۱ رأی و رضا رحمانی با ۱۲۵۰۳۷ رأی و محمد اسماعیل سعیدی ۱۲۰۹۲۸ رأی.
۲۸- در حوزه انتخابیه مشهد و كلات آقایان جواد كریمی قدوسی با ۱۹۵۳۸۰ رأی و محمد حسین حسین زاده بحرینی با ۱۸۸۲۹۱ رأی.
۲۹- در حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران و ملكشاهی آقایان احمد شوهانی با ۶۳۰۱۵ رأی وعلی اكبر متین با ۶۲۸۳۲ رأی.

بر چسب ها
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI