ولیعهد عربستان : تهدیدات ایران را نمیتوانیم تحمل کنیم!

شاهزاده نایف ولیعهد عربستان سعودی در جلسه وزاری کشور شورای همکاری خلیج فارس گفت: هر گونه تعرض به کشورهای شورا، تعرض به تمام کشورهای شورا محسوب می شود. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از انتخاب، رویترز نوشت: عربستان سعودی به ایران هشدار داد که نمی تواند تهدید به حاکمیت کشورهای حاشیه […]

شاهزاده نایف ولیعهد عربستان سعودی در جلسه وزاری کشور شورای همکاری خلیج فارس گفت: هر گونه تعرض به کشورهای شورا، تعرض به تمام کشورهای شورا محسوب می شود.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از انتخاب، رویترز نوشت: عربستان سعودی به ایران هشدار داد که نمی تواند تهدید به حاکمیت کشورهای حاشیه خلیج فارس را تحمل کند.

بنا بر این گزارش، شاهزاده نایف ولیعهد عربستان سعودی در جلسه وزاری کشور شورای همکاری خلیج فارس گفت: هر گونه تعرض به کشورهای شورا، تعرض به تمام کشورهای شورا محسوب می شود.

وی در ادامه اشغال جزایر سه گانه توسط ایران و نقش این کشور در درگیری ها در بحرین را محکوم نمود!

ولیعهد عربستان سعودی افزود: ما تاکید می ورزیم که عربستان سعودی و باقی کشورهای شورا در خطی واحد در کنار بحرین و امارات در جهت حفظ حاکمیت و ثبات این دو کشور می ایستیم.

همچنین، سعود فیصل، وزیر خارجه عربستان هفته ی گذشته اعلام کرد که کشورهای عربی خلیج فارس به دنبال تشکیل یک اتحادیه با سیاست های دفاعی و خارجی مشترک است.

بر چسب ها
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

اعراب نشون دادن که تحملشون بیشتر از این حرفهاست آنها سالهای سال بلکه قرون متمادی زیر بیگانگان خوابیده اند از این به بعد هم زی ما خواهند بود

نويسنده ديدگاه :عباس

مردیکه پدر سوخته مفت خور عرب مثلا چه … میخوای بخوری. تو حرومزاده دلقک اگر راست میگی برو سرزمینهای اشغالی اعراب رو از اسراییلیها پس بگیر.شما اعراب کثیف (بغیر از اعراب شریف ایرانی)جز خوردن و خوابیدن و رسیدن به زیر شکمتون کار دیگه ای بلد نیستیداون گاو بزرگتون صدام حرومزاده بود که هیچ … نتونست بخوره.

شما اعراب کثیف برید زنهای که به سربازان آمریگایی داده اید رو جمع کنید بعد به فکر حمله به ایران باشید. همه اعراب را….داریم

KHAMENEI