پایان لیگ قطر ؛ کاپیتان فرهاد برمی گردد؟؟؟!!

هفته بیست و دوم پایانی لیگ ستارگان قطر شب گذشته با برگزاری ۶ دیدار همزمان به پایان رسید. در حساس‌ترین دیدار هفته پایانی رقابت‌ها تیم فوتبال الغرافه، حریف هفته آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمان ۷ دوره لیگ قطر مقابل السد، آخرین قهرمان آسیا با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید. برای […]

هفته بیست و دوم پایانی لیگ ستارگان قطر شب گذشته با برگزاری ۶ دیدار همزمان به پایان رسید.


در حساس‌ترین دیدار هفته پایانی رقابت‌ها تیم فوتبال الغرافه، حریف هفته آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمان ۷ دوره لیگ قطر مقابل السد، آخرین قهرمان آسیا با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید.
برای الغرافه که در این دیدار فرهاد مجیدی را در ترکیب داشت، تاردلی و موید حسن (۲ بار) گلزنی کردند تا به این ترتیب الغرافه با کسب ۳۱ امتیاز و رسیدن به جایگاه ششمی به کار خود در لیگ امسال خاتمه دهد. السد نیز به مقام چهارم رسید تا با توجه به حضور۴ نماینده از لیگ قطر در لیگ قهرمانان آسیا السد یکی از نمایندگان قطر برای فصل آینده این لیگ محسوب شود.
فرهاد مجیدی نیز با به ثمر رساندن ۷ گل برای الغرافه به کار خود پایان داد. وی در نیم فصل اول نیز ۹ گل برای استقلال به ثمر رسانده بود تا در مجموع فصل ۱۶ گل به ثمر رسانده باشد، ضمن اینکه در خصوص بازگشت وی به استقلال نیز باید منتظر ماند و دید آیا وعده فتح‌الله زاده مبنی بر بازگشت مجیدی به استقلال پس از پایان فصل لیگ قطر محقق می‌شود یا خیر.
در سایر دیدارها لخویا، قهرمان فصل جاری لیگ قطر و حریف سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان، حریف هفته پایانی استقلال در آسیا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و العربی در حضور هادی عقیلی مقابل القطر بدون گل متوقف شد.

*جدول رده‌بندی لیگ برتر قطر در پایان فصل:

۱-لخویا  ۴۳ امتیاز  (سهمیه آسیا)

۲-الجیش  ۴۱ امتیاز  (سهمیه آسیا)

الریان  ۳۹ امتیاز  (سهمیه آسیا)

۴-السد  ۳۶ امتیاز  (سهمیه آسیا)

۵-الخور ۳۲ امتیاز

۶-الغرافه  ۳۱ امتیاز

۷-الوکره  ۲۸ امتیاز

۸-الخراتیات  ۲۵ امتیاز

۹-العربی  ۲۴ امتیاز

۱۰-القطر  ۲۴ امتیاز

۱۱-ام صلال  ۲۰ امتیاز

۱۲-الاهلی  ۱۲ امتیاز (سقوط به لیگ دسته اول)

۲۶ فروردین ۱۳۹۱ |
KHAMENEI