امیر عباس فخر آور : من یک صهیونیستم !

امیر عباس فخر آور از عوامل دسته چندم ضد انقلاب که مدتهاست با پادویی امریکایی ها و اسرائیلی ها سعی می کند کیسه ای از دلارهای امریکایی برای خود بدوزد، در واکنش به افشاگری باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص پازل عوامل پشت پرده فتنه ۸۸، بالاخره به هویت واقعی خود اعتراف کرد. به گزارش گروه […]

امیر عباس فخر آور از عوامل دسته چندم ضد انقلاب که مدتهاست با پادویی امریکایی ها و اسرائیلی ها سعی می کند کیسه ای از دلارهای امریکایی برای خود بدوزد، در واکنش به افشاگری باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص پازل عوامل پشت پرده فتنه ۸۸، بالاخره به هویت واقعی خود اعتراف کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران،وی در وبلاگش با اشاره به فیلم افشا گری باشگاه خبرنگاران، درخصوص نقش اسرائیل و امریکا در هدایت فتنه ۸۸ و به کار گیری عواملی چون فخرآور در این امر، با حماقت زاید الوصفی عملکرد خائنانه اش را موفقیت آمیز ارزیابی کرد.

فخر آور وقیحانه از دیدار و صرف شام با سران رژیم اشغالگر قدس و عوامل اصلی کشتار مردم مظلوم غزه و لبنان با افتخار یاد کرده و با اعتراف به اینکه هویتش صهیونیستی است با بی شرمی تمام به مردم ایران نیز توهین می کند و آنان را صهیونیست می نامد.

۷ فروردین ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :kiyarash

aval az in ke sale no mobarak. va bayad begam dasto pan jat dard nakoni

نويسنده ديدگاه :Joker

من همیشه به سایتتون سر میزنم بوکمارکتون هم کردم
واقعا خبرهای خوبی میزنید دستتون درد نکنه

KHAMENEI