دانلود مستند فراماسونری دجال آخرالزمان نیست !

بدون شک شما عزیزان مقاله معروف و معتبر فراماسونری: دجال آخرالزمان را مطالعه کرده اید و دانستنی های فراوانی از ان کسب نموده اید . . . اما در این مطلب مستندی به نام “مستند فراماسونری دجال آخرالزمان نیست ” را که توسط سایت ردپا کلیپ تهیه شده است را برایتان قرار داده ایم تا […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/jypw9qgji4cf05b5vnq0.jpg

بدون شک شما عزیزان مقاله معروف و معتبر فراماسونری: دجال آخرالزمان را مطالعه کرده اید و دانستنی های فراوانی از ان کسب نموده اید . . . اما در این مطلب مستندی به نام “مستند فراماسونری دجال آخرالزمان نیست ” را که توسط سایت ردپا کلیپ تهیه شده است را برایتان قرار داده ایم تا شاید ردی بر این نظریه باشد.حتما این مستند جذاب را دریافت کنید ونظراتتان را درباره آن به ما اعلام نمایید !

 

(قسمت۱) – ۱۹مگابایت

دانلود

(قسمت۲) – ۱۹مگابایت

دانلود

(قسمت۳) – ۱۹مگابایت

دانلود

(قسمت۴) – ۱۹مگابایت

دانلود

(قسمت۵) – ۲مگابایت

دانلود

دانلود در یک فایل کیفیت متوسط – ۱۸ مگابایت

دانلود

گردآوری و توسط : ظهور۱۲

انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم ! انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم !

۸ تیر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام عزیزان به دلیل برخی مشکلات دیدگاه این مطلب غیرفعال بود که فعال شد . منتظر نظراتتان هستیم
در انجمن هم میتوانید پیرامون موضوع بحث کنید
یاعلی

با سلام و عرض ادب
من با اجازه شما ، مطالبی رو که نوشتید رو در مجله مان می خوام چاپ کنم .
بسیار مطالب خوبی دارین
انشالله موفق باشید

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام دیدبان-فدایی لر

حتما اما ذکر منبع رو فراموش نکنید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :دینا

با سلام خدمت شما و ممنون از جوابتان
امروز هم که در حال دیدن برنامه بسوی ظهور بودم این نظریه را رد کردن و کارشناس برنامه اقای یوسفیان گفتند که دجال یک جریان است .

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام دینا گرامی
بله امروز در این باره صحبت کردند . به زودی جوابیه استاد خادم الامام رو هم قرار میدیم.انشالله
یاعلی

سلام مطالب جالبی بود به ما هم سربزنید ممنون

http://www.masomtube.loxblog.com
http://www.nuralmahdi.loxblog.com
http://www.emaman.loxblog.com

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” گروه فرهنگی معنوی نور المهدی ”
ممنون از شما . حتمایاعلی

نويسنده ديدگاه :matey

بسیار سخنرانیه عالی ای بود و همشو قبول دارم … من چند وقته منتظرم یکی همچین کاری رو بکنه و بالاخره همچین چیزایی رو علنی بگن .

واقعا استاد رائفی و وعده صادقو شست انداخت رو بند ! منم واقعا به استاد رائفی درباره مصداق سازی دجال انتقاد داشتم … حتی اگه یادتون باشه توی سخنرانی اولشون توی دانشگاه علامه طباطبایی استاد رائفی در ذیل “نشانه تک چشم دجال روی یک دلاری” به داستان کور شدن چشم راست ابلیس توسط حضرت ابراهیم در مسیر قربانگاه اشاره کردن … که اینطور استنباط میشد که دجال همان ابلیس است !!!

برای دوستانی که این سخنرانی رو دیدن میخوام یه چیز جالبی بگم :

همونطور که سخنران گرامی گفتن … دجال میتونه یه موجود رجعتی و برزخی باشد .
چند سال پیش حدود سال ۸۶ از یکی از اساتید در این زمینه که البته دکترای الهیات هم داشتن شنیدم که گفتن فضای یکی دو سال قبل از ظهور فضایی با قواعد برزخی است (البته اینجا نمیتونم کامل توضیح بدم اگه کسی مقاله های ایشونو خواست ایمیل بزنه بهم، مقالاتشون در مورد نظام بشر و نظام عالم بسیار جالب هست) … البته با دلیل گفتن !

در این سخنرانی هم شبهه ای وجود دارد … ممکن با خودتون بگین پس اینکه گفتن دجال خری داره که هر قدمش چند مایله چی میشه اینکه دیگه حتی اگه فرض کنیم رجعت هم بکنه دجال ممکن نیست !؟ شاید خرش هم رجعت میکنه !!؟
البته از طرف دیگر این شبهه هم مطرح است که اگر امواج رادیویی یا رسانه خر دجاله ، ایران هم که داره از این خر استفاده میکنه !!!
این برای بنده هم همچنان سوال است که فرصت نشده از استادم بپرسم … ولی فعلا با این جواب که در فضای برزخی همه چیز ممکن است خودم را راضی کردم !
برای مثال شما در روایات ظهور در قسمت جنگی که در فلسطین صورت میگیره خوندین که یاران امام زمان تمام یاران سفیانی را میکشند بطوری که اگر از یاران سفیانی کسی پشت سنگی باشد … سنگ صدا میزند که پشت من دشمن هست بیاین او را بکشین (قریب به مضمون) !!! من تا قبل ازون ماجرا فک میکردم امام صادق (ع) تشبیه کردن و میخواستن قدرت سربازان اسلام رو نشون بدن … یا اینکه شنیده یا خوانده اید که یاران امام زمان اگر به کوه بزنن اونو متلاشی میکنن ! و ازین دست …
و همان مسئله رجعت ها هم احتمالا در فضای برزخی صورت میگیرد … در نشانه ها احتمالی ظهور “خروج یاجوج و ماجوج”(که البته در یهودیت هم هست) را داریم که در چنین فضایی و با قوانینی که الان در آن هستیم امکانش نیست (شاید هم باشه کی میدونه) ! البته این مسائلی که گفتم به سال های پس از ظهور مربوط است، اثبات وجود فضایی با قوانین برزخی پیش از ظهور بیش تر در راستای استفاده از نشانه حتمی دود و خروج حتمی دابه الارض میباشد (که اگر دابه الارض را امام علی(ع) فرض کنیم پس رجعت ها قبل از ظهور هم اتفاق میفتد) …

در کل قضیه خیلی پیچیدست و خدا بهمون رحم کنه … من که به شخصه بیشتر سعی میکنم خودمو آدم کنم ! البته از علائم ظهور هم نمیشه دست برداشت .

RealMatey@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :ahmad masror

سلام
به نظر من حرفهاي آقاي قنبريان علمي بود
اگر فراماسونري دجاله چرا قبل از ظهور درست شده
درصورتيكه دجال بعدازظهور خروج ميكنه
بهترين عنوان همان زمينه ساز بودن خروج دجال است

نويسنده ديدگاه :حسين

حرفهاي آقاي قنبريان منطقي تره

سلام
بامقايسه حرفها ونظرات به نظر بنده استفاده رمزي كردن از روايات اشتباه است وزمينه ساز بودن خروج دجال ملموستر است
از سايت ردپا كليپ وآقاي قنبريان هم متشكريم كه اين روشنگري را انجام دادند

نويسنده ديدگاه :میثم

سلام

من با دانلود از سایتی که توش فایلها رو آپلود کردید مشکل دارم لطفا فایلها رو در جای دیگری آپلود کنید.

ممنون از شما

نويسنده ديدگاه :بنیادگرا

سلام. البته من فقط اشکال شاگردی میکنم:
۱-باتوجه به اینکه احیاء مردگان انسانی، به صورتی که با همان قالب مادی به دنیا بازگردند جزء مسلمات قرآنی و تاریخی است، و رجعت حین و پس از ظهور برخی انسانها در روایات بر همین منوال بیان شده، تعبیر موجود رجعتی با اوصاف مذکور مثل تنزل فرشتگان برای تجسم، ناقص به نظر می آید.
۲- چه اشکالی دارد رجعتی از برزخ در کار نباشد و از شیاطین جن و مشخصاً خود ابلیس ملعون با پیش زمینه مفصلی که برای موعد ظهور موعود تهیه دیده، تجسم پیدا کند به عنوان آخرین حربه اش؟
۴- مصادیق موجود رجعتی هم ظاهراً با برخی روایات متناقضند از جمله دابة الارض که در قرآن آمده به امیرالمؤمنین در روایات تعبیر شده و بازگشت جسم مادی ایشان یا دیگر ائمه طبق سخن اول هیچ منعی ندارد.
پس: با توجه به اینکه برخی روایات به خروج وی قبل از ظهور و برخی پس از ظهور اشاره دارند، و با توجه به اینکه شیطانی ملعونتر از ابلیس نیست که بخواهد و از ابتدای آفرینش آدم قول داده باشد که در برابر موعود امم قد علم کند و این گردنکشی صدالبته دار و دسته انسانی و نیز جنی میخواهد آنهم جنیان و انسانهایی که کاملاً تحت امرش باشند و نیازی به جادو و هیولا بازی نیست، و نیز عدم نیاز به معرفی ابلیس در روایات با تعابیر عجیب و غریب و مرموز، لذا انطباق دجال با جریانی ابلیس پرست اما به ظاهر کاملاً انسانی و معمولی که پیروان سرسخت و بیشماری هم داشته باشد که در دوره نزدیک به ظهور با عِده و عُده کامل و فریبندگی تمام در برابر موعود امم قد علم کند و سپس به عنوان آخرین حربه، فرمانده اش که ابلیس ملعون باشد و مصداق کاملتر آن نشانه هایی باشد که در ظاهر و باطن پیروانش و نمادهایشان تجلی داشت، به صحنه بیاید، معقولتر و منطبقتر با روایاتی به نظر میرسد که نابودی ابلیس را به دست مبارک مهدی منتظر میدانند و فروخفتن ابدی جبهه باطل شیاطین جن و انس و تجلی تمام عیار این جبهه در جریان منحوس پیرو او، فراماسونری، را هم ایضاً. والله العالم

نويسنده ديدگاه :بنیادگرا

گفتم شاید حجم نظراتم جا نشه توی یه ارسال، ادامه اش حالا:
در هر صورت اگر هم این فرض را بپذیریم که فراماسونری مقدمه ساز خروج دجال است با این تحلیل همخوان است که از باب هم سنخ بودن مقدمه با ذی المقدمه فراماسونری باید بخشی یا همه نمادهای دجال را داشته باشد تا مؤمنین از قبل از خروج وی راه خود را از جریان حامی او و بالتبع از خود دجال سوا کرده باشند. عملکرد دجال هم که با عملکرد ابلیس در وقت ظهور با هم انطباق دارد پس دجال یا خود ابلیس است یا آخرین تیر ترکش او که به مدد جریان حامی اش، فراماسونری، به میدان مهدی منتظر و یارانش می آیدو و خلاصه در قرآن حریفی بالاتر از ابلیس و یهود (از جن و انس) در میان اهل جبهه باطل و آن نبرد نهایی در مقابل جریان حق، مصداقی دیگر ذکر نشده. و این همپیمانی منحوس، نتیجه ای منحوستر از تولد جریان فراماسونری به عنوان قویترین بازوی اجرایی این دو، نداشته است. غیر از این است؟!

نويسنده ديدگاه :jacko

سلام
آقا من كه كامل گيج شدم. هر كي يه چي ميگه و مثب اينكه تازگي ها بين هم سنگر ها مد شده كه زير آب هم ديگر رو ميزنن.
من كه نفهميئم كي اين وسط راست ميگه!!! استاد رائفي پور يه چي ميگه استاد عباسي نفي ميكنه. استاد عباسي ميگه استاد شفيعي سروستاني نفي ميكنه. آقاي سروستاني ميگه حجه الاسلام غفاري رد ميكنه و …….

نويسنده ديدگاه :محمد حسین

دستتون درد نکنه.
با اجازه من این مطلب رو تو وبلاگم گذاشتم

نويسنده ديدگاه :محمد نصیر

باسلام
دوستان امید وارم حالتون خوب باشه در درس انگلیسی دوره دبیرستان مطلبی بود که می گفت تحصیل هدف نیست بلکه وسیله برای رسیدن به هدف است .می خوام بگم که این مباحث هدف نیستند بلکه وسیله ای برای رسیدن به هدف است .اما هدف چیست ؟هدف از امدن پیامبران .کتاب های آسمانی و امامان این است که همه گواه وجود مقدس الله هسنتد. فراموش نکنید که خدا برای رهنمای انسان به سمت خود این عزیزان را فرستاده .نحوه امدن این عزیزان هم مهم است اما نباید ما از هدف دور بشیو .مواظب باشید این مباحث رو هدف قرار ندید.

نويسنده ديدگاه :MEHRAN

سلام
یه جورایی از این مطالب خوش میاد .. و میخوام دهن این فراماسونا رو سرویس کنم— هر چی اطلاعات بیشتر بذارین که به صورت مطلب باشه ممنون میشم
آخه نمیتونم این فیلم ها رو دانلود کنم … خیلی طول میکشه
ممنون

نويسنده ديدگاه :mehty

تشکر

نويسنده ديدگاه :قاسم 21

سلام به نظر من استادراعفی پور برای اینکه مخاطبان هنگ نکنند اول قضیه دجال رو مطرح کرد بعد گروه فری میسنری رو تشریح کرد تا همه بیان تو خط و البته نشانه هاشو بدونند ولی هدف اصلی خود یهودیان هم این بود که همه سرگرم این باشند ولی استاد روندشو تغییر داد وقبل از اینکه پاتک بزنند تک بعدی رو زد دجال یه گروه است که ساخته دست یهود همه اینها دجال یا همون فری میسنری ویهود پیرو تک چشم اصلی که شیطان است هستند

نويسنده ديدگاه :شاهین

جالب ترین قسمت سخنرانی که باعث شد از اون به بعد با دقت بیشتری به این سخنرانی گوش کنم همونی هست که حتما شما هم توجه کردید.
صحبت از بیت المقدس و نشان داد مسجد قبه الصخره!!!
واقعا جالب بود که پژوهشگر ما وقتی داره از قدس شریف سخن به میون میاره عکس مسجد قبه الصخره رو نشون میده! که توی مقالات دیگر و سخنرانی های متعددی که تهیه و برگزار شده، گفته شده که چرا به عوام مردم همیشه این مسجد به جای قدس نشان داده شده.
منظور از لیوسفر در فیلم لوسیفر هست :دی
جای دیگری میگن دلار همان نان نیست چون پشتش کوهی از دود باید داشته باشه و نداره، توی مطلبی که استاد رائفی پور با عنوان راز های دلار نوشته اند بخشی که مربوط به ریزش برج های ۱۱ سپتامبر هست و با تا کردن اسکناس ها نشون داده میشه شما دود رو مشاهده می کنید که پشت اسکناس ها مشخص است
جای دیگری گفته میشه دجال غذا می خوره و توی بازار راه میره، بعد تو قسمت تجسم یک موجود برزخی میگه فرشته هایی که تجسم پیدا کرده بودند غذا نمی خوردن!

نويسنده ديدگاه :مهدی

تقابل اقایان قنبریان و رائفی پور در دجال بودن یا نبودن فراماسونری
همانطور که می دانید نظریه ای است که فراماسونری همان دجال احادیث است و نظریه دیگری که ان را رد می کند و در این بین عده ای این را و عده ای ان را می پذیرند دراین بین ما کلیپی اماده کرده ایم را در ان اقایان قنبریان با بررسی احادیث و جمیع جهات اثبات می کنند که دجال نمی تواند فراماسونری باشد و اقای رائفی پور به ضرث قاطع می گویند هست به هر حال ببینید و قضاوت با شما

اقای قنبریان : در این که فراماسونری زمینه ساز خروج دجال است تردیدی نیست

به هر گونه سوال و شبهه ی توسط اقای قنبریان پاسخ داده می شود
در سایت ashoora72.com
در صورت تمایل باز نشر دهید

نويسنده ديدگاه :مهدی

تقابل اقایان قنبریان و رائفی پور در دجال بودن یا نبودن فراماسونری
همانطور که می دانید نظریه ای است که فراماسونری همان دجال احادیث است و نظریه دیگری که ان را رد می کند و در این بین عده ای این را و عده ای ان را می پذیرند دراین بین ما کلیپی اماده کرده ایم را در ان اقایان قنبریان با بررسی احادیث و جمیع جهات اثبات می کنند که دجال نمی تواند فراماسونری باشد و اقای رائفی پور به ضرث قاطع می گویند هست به هر حال ببینید و قضاوت با شما

اقای قنبریان : در این که فراماسونری زمینه ساز خروج دجال است تردیدی نیست

به هر گونه سوال و شبهه ی توسط اقای قنبریان پاسخ داده می شود
در سایت ashoora72.com
در صورت تمایل باز نشر دهید
..

نويسنده ديدگاه :Mohamad

ندیده میگم هیچکس در حال حاظر منطق ودریات استاد عزیزم رائفی رو نداره

نويسنده ديدگاه :m

سلام دوستان من که حسابی گیج شدم که حق با کی هست میشه یه کتاب معتبر معرفی کنید تا بیشتر تحقیق کنم یا مقاله به ایمیلم ارسال کنید

KHAMENEI