انحراف مستند ساز فیلم The Arrivals ، عبدالله هاشم !

حتما شما هم ” عبدالله هاشم ” یکی از سازندگان مستند ۵۲ قسمت ظهور (The Arrivals) را میشناسید و اطلاعات کمی درباره این فرد دارید ، این فرد که بر طبق برخی گفته ها تازه شیعه شده است در انجمن رسمی خودش به برخی اعمال پرداخته است که نشان از منحرف بودن وی است ، […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/9y52d1nclsvu1v75k3d2.jpg

حتما شما هم ” عبدالله هاشم ” یکی از سازندگان مستند ۵۲ قسمت ظهور (The Arrivals) را میشناسید و اطلاعات کمی درباره این فرد دارید ، این فرد که بر طبق برخی گفته ها تازه شیعه شده است در انجمن رسمی خودش به برخی اعمال پرداخته است که نشان از منحرف بودن وی است ، برای اثبات این گفته هایمان قسمتی از مقاله مهم ” مهدویون و امتحانی بزرگ ” را برایتان قرار داده ایم که در آن در این باره توضیحاتی ارائه شده است … حتما این مطلب را تا آخر مطالعه بفرمایید …

به موازات فیلم مستند « ظهور بسیار نزدیک است »، فیلم مستند دیگری توسط فیلم ساز معروف مسلمان آقای « عبدالله هاشم » و در خارج از کشور ساخته شده است که « Age of Appearance : عصر ظهور » نام دارد.(۱۶۹) این فیلم (عصر ظهور) از نظر زمان ساخت، زودتر از مستند « ظهور بسیار نزدیک است » ساخته شده است و علی رغم نیت سالم و تلاش های قابل تقدیر سازنده ی آن « عبدالله هاشم »، این مستند ساز از احادیث ضعیف برای اثبات سخنان خویش بهره جسته است؛ به نحوی که یک قسمت از این مستند، به طور کامل به شخصیت برجسته ی « ابا هریره »!!! جاعل معروف حدیث که مورد لعن و سرزنش معصومین (علیهم السلام) و حتی خلفای راشدین بوده است، پرداخته و پیشگویی های منتسب به وی را به عنوان احادیث معتبر و نشان دهنده ی دانشی مخفی که از پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) نزد وی به ودیعه گذاشته شده، معرفی نموده است!!!(۱۷۰)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/7ayisf9uk4yuaxp3oa6j.jpg

فیلم مستند « Age of Appearance : عصر ظهور » ساخته ی « عبدالله هاشم » فیلم ساز معروف مسلمان.

نویسنده ی این سطور، گرچه با اصل بررسی نشانه های ظهور و نیز بررسی احتمالی مصادیق آن ها مخالف نیست، اما به دلیل استفاده ی سازنده ی فیلم از احادیث ضعیف السند، استناد به « ابا هریره » ی جاعل و گرته برداری پالایش نشده از مقاله ی معروف و قدیمی نویسنده ی عرب با عنوان « أنت الآن فی عصر الظهور » نوشته ی « فارس فقیه »(۱۷۱) در اکثر کلیپ های مستند « Age of Appearance : عصر ظهور »، ایرادات جدی به مستند نامبرده، وارد می داند که در جای خود به آن ها اشاره خواهد گردید.

اما فیلم مستند مذکور، چند نکته ی مهم را به همه ی عزیزان فعال مهدوی، گوشزد می کند:
الف) وجود فیلم مستند « Age of Appearance : عصر ظهور » که حتی قبل از مستند « ظهور بسیار نزدیک است » ساخته شد و حتی در آن به شباهت آقای « دکتر احمدی نژاد » و « شعیب بن صالح » اشاره گردید نیز نشان می دهد که بر خلاف ادعا ها و اتهامات مطرح شده در مورد سیاسی و انتخاباتی بودن اهداف ساخت فیلم و نیت ناصحیح سازندگان « مستند ظهور بسیار نزدیک است »، این ادعاها چندان صحیح نمی باشد و به احتمال قریب به یقین، سازندگان این فیلم مستند (ظهور بسیار نزدیک است)، نیت نامناسبی نداشته اند؛ چرا که امثال « عبدالله هاشم » در خارج از کشور نیز به ساخت چنین فیلم های مستندی مبادرت ورزیده اند و برچسب سیاسی زدن به امثال « عبدالله هاشم » و فیلم مستند وی، مسئله ی غیر محتمل است. بنابراین افرادی که تهمت سیاسی بودن به فیلم مستند « ظهور بسیار نزدیک است » و سازندگان آن زده اند، باید در ادعای خود تجدید نظر نمایند!
ب) عزیزانی که بر برخورد قهری با سازندگان « مستند ظهور بسیار نزدیک است » پافشاری نموده و در حال حاضر نیز پافشاری می نمایند، در مقابل « عبدالله هاشم » و فیلم مستند « Age of Appearance : عصر ظهور » وی چه می توانند بکنند؟! وی که در خارج از کشور به سر می برد و نمی توان وی را دستگیر کرد؟!
این مسئله، لزوم برخورد علمی و صحیح را با اینگونه مستند ها که بعضاً احادیث قوی و ضعیف، و مطالب مستحکم و متزلزل را در کنار یکدیگر به مخاطب ارایه می نمایند، بیش از پیش نشان می دهد و لزوم برپایی کرسی های آزاداندیشی را در این گونه مسایل یادآوری می نماید تا در قالب این کرسی ها بتوان نقدها و اشتباهات واضح موجود در فیلم های اینچنینی را به صورت منصفانه، علمی و دقیق و به دور از هر گونه توهین و نحقیر، ارایه نمود.

ج) روی آوردن « عبدالله هاشم » به احادیث پیرامون نقش ایرانیان در آخرالزمان، نشان می دهد که عظمت فرهنگی و معنوی ایران شیعی آخرالزمان در روایات به اندازه ای است که حتی اهل تسنن نیز مجبور به اذعان به این مسئله شده اند و برخلاف « ارکنار و نوریگا » سازندگان مستند « The Arrivals : ظهور » که تحت تأثیر عقاید « شیخ عمران حسین »، نقش مهم ایران را در مقابله با « فراماسونری دجال » نادیده گرفته اند، « عبدالله هاشم » مجبور به بیان احادیث آخرالزمانی پیرامون زمینه سازی ایرانیان در « عصر ظهور » شده است که البته این مسئله را باید به فال نیک گرفت.
د) آن عده از عزیزانی که بی وقفه به مستند « ظهور بسیار نزدیک است » تاخته اند و در بیان نقدهای آن، از دایره ی انصاف خارج گردیده اند، در مورد فیلم مستند « عبدالله هاشم » یعنی « Age of Appearance : عصر ظهور » چرا سکوت کرده اند؟! مگر خون خارجی ها از ایرانی ها رنگین تر است؟! چرا در مقابل مستندهای خارجی مات شده و در مورد مستندهای ایرانی واکنش نشان داده اند؟
جالب این که مستند « ظهور بسیار نزدیک است » حداقل به تمجید از جاعل معروف حدیث « ابا هریره » نپرداخته و در این زمینه منطقی تر از فیلم « Age of Appearance : عصر ظهور » عمل کرده است!
بنابراین عزیزان منتقد نباید در این موارد برخورد دو گانه داشته باشند؛ چرا که همان نکات مهمی که در مورد نقاط ضعف و اشکالات متعدد « ظهور بسیار نزدیک است » مطرح است، در مورد « Age of Appearance : عصر ظهور » نیز وجود دارد و نقاط قوت آن ها نیز مشترک می باشد!

۱۸) عزیزان باید این هشدار را جدی تلقی کنند که هر شخصی و در هر جایگاهی، قابلیت فریب خوردن از شیطان را دارد و هیچ فرد، گروه یا سخنرانی در داخل یا خارج از کشور، از این امر مستثنی نیست. به همین دلیل نباید از هیچ فرد، گروه یا برنامه ای بت ساخت و گفته ها و نوشته هایش را وحی منزل تلقی نمود و اشتباهاتش را به انحاء مختلف توجیه نمود؛ بلکه باید باب انتقاد سازنده برای همه ی افراد، سخنرانان، فیلم سازان و … باز باشد و مخاطبان و طرفداران افراد نامبرده نیز بدون هیچ تعصبی، با این انتقاد ها برخورد نمایند و از نویسنده ها و سخنرانان محبوب خود، بت و اسطوره نسازند که اینگونه اسطوره سازی ها، در درجه ی اول، سخنرانان و نویسنده ها و فیلم ساز های معروف را در سراشیبی سقوط ناشی از غرور قرار می دهد و در درجه ی دوم، موجب انحراف مخاطبان آن ها به واسطه ی طرفداری بی چون و چرا و افراطی می گردد.
« عبدالله هاشم » فیلم ساز مشهور مسلمان نیز که خدمات مهمی به فضای فکری جوامع مسلمان ارایه نموده، از این قاعده مستثنی نبوده و متاسفانه گرفتار این اسطوره سازی و تبعات ناشی از آن شده است که همین امر موجب انحراف وی را فراهم آورده است!
بله عزیزان! متاسفانه « عبدالله هاشم » علی رغم ساخت فیلمی در زمینه ی شباهت « سید حسن نصرالله (مد ظله العالی) » با « سید یمانی »، اخیراً منحرف شده و به طرفداری از مدعی دروغین « سید یمانی » یعنی « احمد الحسن الیمانی » که در ابتدای مقاله به آن اشاره گردید،(۱۷۲) پرداخته و حتی لوگوی « ستاره شش گوش » طرفداران « احمد الحسن الیمانی » را در بالای وبسایت خود، وارد نموده است!(۱۷۳) (این اشتباه وحشتناک از سوی شخصی که فیلم های متعددی درباره ی فراماسونری و نمادهای آن ساخته است، بسیار عجیب می باشد!)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/m4es0issj3lc6rg3eewp.jpg

استفاده ی « عبدالله هاشم » فیلم ساز معروف از « ستاره ی شش گوش » لوگوی طرفداران « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی ».

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/kiwpd69oo1sjlx7qfrzn.jpg

استفاده ی « عبدالله هاشم » فیلم ساز معروف از « ستاره ی شش گوش » لوگوی طرفداران « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی ».

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/w21wfv4zkawbt8r62lqo.jpg

« ستاره ی شش گوش » سمبل یهود و فراماسونری در وبسایت « احمد الحسن الیمانی »! مدعی دروغین مهدویت، نشان می دهد که وی سر در آخور یهود و فراماسونری دارد.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/sinvramdp4bi1z0l09p.jpg

وبسایت فارسی « احمد الحسن » ملقب به « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی » و زمینه سازی برای ظهور. . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/d6wsyw0zdi321rd8kwag.jpg

« ستاره ی شش گوش » سمبل یهود و فراماسونری در اعلامیه های تبلیغی « احمد الحسن الیمانی »! مدعی دروغین مهدویت، نشان می دهد که وی سر در آخور یهود و فراماسونری دارد.

متاسفانه اتفاق فوق، برای هر یک از محققان، مخاطبان و سخنرانان مهدوی ممکن است پدید آید و زحمات چند ساله ی آن ها را بر باد دهد که البته بنده ی حقیر نیز از آن مستثنی نیستم.

بدین ترتیب همه ی محققین مهدوی و مخاطبانشان باید این هشدار را جدی تلقی کنند و از اسطوره سازی، خودداری نمایند.این اشتباه وحشتناک از فیلم سازی که فیلم های مستند متعددی پیرامون « فراماسونری و یهود » ساخته است، بسیار عجیب می باشد!
به همین دلیل و دلایل متعدد دیگر است که بنده همواره نسبت به کپی برداری سخنرانان و فعالان مهدوی کشور، از مستندسازان خارجی، هشدار داده ام.
امیدوارم که دوستان بر اشتباهات و حمایت های چشم بسته ی خود، پافشاری ننمایند.

همچنین نکات تکمیلی درباره ی این اقدام انحرافی « عبدالله هاشم » را می توانید در لینک های زیر ملاحظه فرمایید:

http://www.hashemstudios-board.com/viewt…san#p36481
http://wup-forum.com/viewtopic.php?p=192636

منبع : خادم الامام (عج) – وبسایت وعده ی صادق


https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/psd1po8y9uo9s39dl0xs.gif

۴ تیر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سـلـام

الان وقت كافي براي خوندن اين مطلب بسيار بسيار مهم را ندارم ، بعد از مطالعه عميق صد در صد ديدگاهم را عرض ميكنم .
در حال حاضر فقط در يك جمله :
هر چه بگندد نمكش ميزنند ، واي به روزي كه بگندد نمك

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :سوخته

مجموعه طرحهای خون
سایت اختصاصی طراحی شهدا
http://www.warpic.ir

نويسنده ديدگاه :سلام

آره برادر من خون خارجیها رنگین تره ، دلیلش هم اینکه به عنوان مثال انگلیسیها هر جرم و جنایتی که از دستشان بر آمده در حق ما کرده اند و ها هر ساله برای یاد گیری زبان این شیطانیان مبلغ قابل توجهی را خرج می کنیم در حالی که عده ای از خودمان را که راه ظلم و ستم را پیش گرفته اند چنان لعن و نفرین می کنیم و بیزاری می جوییم که انگار بدترین خلق خدا بوده اند

نويسنده ديدگاه :مسی

خودت بریدی و دوختی
دوخط نوشتی بعد تفسیر المیزان پشت بندش حالا مگه کسی چیزی گفته که داری از تیم مبشران ظهور حمایت میکنی ،تازه همونا غلط میکنن با احساسات ملت بازی کنن،حالا خوب یا بد،نه افراط نه تفریط
شماام گاهی جو میگیرتون ها! فنه به کار فرهنگیتون نه به این پستی که زدید،فکر کنم عصبانی بودی نوشتی یا از سر دوستی و حمایت!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام مسی عزیز
همه میدانند که هیچ حمایت یا دشمنی در کار نیست و ما هم با هیچ نهاد و فرد و شخصی عقد اخوت نبسته ایم واقعیت را میگوییم . نقد میکنیم به جا ، همانطور که در مطلب آیا ظهور نزدیک است کامل در اینباره بحث کردیم و موضع خودمان را در انجا اعلام کردیم
با تشکر از شما یاعلی

نويسنده ديدگاه :دانشجوی بیدار

رفیقی خارجی دارم به اسم ژرمن ووخل که یکی دو سال قبل شیعه شده است. با او در مورد مستند ظهور صحبت کردم گفت که تیم عبدالله هاشم از او درخواست همکاری داشتند ولی او همکاری نکرد زیرا عبدالله هاشم و تیمش را منحرف می دانست. او میگفت که آرکنار یکی از اعضای تیم عبدالله هاشم گفته که حکومت جمهوری اسلامی ایران دیکتاتوری است. همچنین آنها از احادیث شناور و ضعیف استفاده کرده اند که توسط هیچکدام از بزرگان فعلی تشیع مانند امام خمینی علامه طباطبایی مطهری مصباح یزدی بهشتی و… به انها پرداخته نشده است

نويسنده ديدگاه :ردپا كليپ

سلام
نظریه مشهور: فراماسونری دجال آخرالزمان است

ولی ما می گوئیم نیست(البته در خباثت اين جريان شكي نيست)

حتما مستند “فراماسونري دجال آخرالزمان نيست” را دانلود کنید
حرفي نو
منتظر نقدهای شما هستیم

هدف ما فقط روشن شدن این موضوع است

يا حق

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ردپا کلیپ

خود بنده هم سوالاتی و اشکالاتی دارم که شاید بتوان گفت اصلا این ماجراها ربطی به فراماسونری و دجال و تک چشم و اینها ندارد و کلا یک ماجرای دیگری است . در حال تحقیق هستیم انشالله با دعای شما نتیجه را عنوان خواهیم کرد

یاعلی

نويسنده ديدگاه :سارا

ابوهریره شاید در زندگیش اشتباه کرده اما در لحظات مرگ از پیامبر حدیث نقل میکند که قسمت زیادی از این حدیث با توجه به احادیث موثق درست است.
بی خود به هر کس انگ انحراف نزنید!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام سارا خانوم گرامی

در این باره شما درست میفرمایید و بنده منبع این مقاله را ذکر کرده ام ، بنده تخصصی در این باره ندارم لذا اظهار نظری در این باره نمیکنم

از شماهم بینهایت سپاسگذاریم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام حاج امیر خیلی مقاله خوبی بود
من عضو تالار هاشم بودم
و این انحرافات رو می دیدم اما افسوس که زدن ما رو از سایت فنگلش انداختن بیرون
جالب اینجاس که اونا احمد الحسن رو به عنوان امام احمد الحسن علیه السلام میشناسن. و قصد دارن به اون کمک کنن اما پروژه بیدار باش مستقل از هاشم فیلم عمل می کنه و یه جورایی راهشون از هم جدا شده.
بازم تشکر می کنم از مطلب خوبتون
از دوستان فارسی زبانی که یه جورایی انگلیش بلدن می خوام که برن به سایت هاشم و با احادیث و هرچیز دیگه با این عقاید و انحرافاتشون مبارزه کنن شاید از خر شیطون بیان پایین

http://www.hashemstudios-board.com/index.php
به امید اینکه ایشون دست از این عقاید تازه شون بردارن
با سپاس

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام احسان گرامی
بله کاملا درسته اما بنده منظورم از نام بردن این مستند در کنار ایشون به دلیل شناخته شدن همین فرد با این مستند بودم !
باز هم ممنون از شما

نويسنده ديدگاه :طاها

سلام خسته نباشید اگر میشه فیلمش رو هم بگذارید در داخل سایت.
و در مورد این شخص هم توضیح بیشتر بدید.
ممنون

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام طاها عزیز
ایشون یک مستند قوی هستند و به نوعی پایه ریز این طرح های مستند سازی در این باره بوده اند الحق و النصاف که خوب کار کرده اند اما اکنون دچار انحراف شده اند و به فردی کذاب به نام سید الحسن یمانی روی آوردند که امیدواریم متوجه شوند که چه راهی را انتخاب کرده اند !

در ضمن از اینجا هم میتوانید این مستند معروف را دریافت کنید
دانلود سریال مستند ظهور (The Arrivals) با زیرنویس فارسی

نويسنده ديدگاه :siya

بابا جون!! سازنده مستند The Arrivals (ظهور) Noreagaaa و Achernahr بودند نه عبد الله هاشم!!!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام siya عزیز
درسته اما قسمت دهم این سریال را دوباره مشاهده کنید !

قسمت دهم (هاشم فیلم) (حدود ۴۵ مگابایت)

نويسنده ديدگاه :آریا76

اگه ذکر کرده بودید که عبدالله هاشم تازه مسلمانه و بعد شیعه شده یا سنی زاده است بهتر بود که اگه تازه مسلمانه قطعا اطلاعاتش از اسلام و شیعه خیلی زیاد نیست و گناهی مرتکب نشده

نويسنده ديدگاه :خادم المهدی

سلام علی آل یاسین
طرح ختم صلوات به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی موعود(عج)
در آستانه نیمه شعبان ۱۴۳۲ هجری قمری
شروع : ۱۳ رجب ۱۴۳۲ مصادف با میلاد حضرت علی ع
پایان : ۱۵ شعبان ۱۴۳۲ مصادف با میلاد یگانه منجی عالم

ثبت نام : http://www.velayat110.com

باقرار دادن لوگو این طرح در وب سایت خود اسباب اطلاع رسانی به منتظران و شیعیان دیگر باشید.
باشد که مورد قبول خداوند علیم و بصیرقرار گیرد و در ظهور آن حضرت تعجیل بفرمایند.. ان شاءالله

کد لوگو :

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام خادم المهدی گرامی .
طرح فوق العاده ای است .
حتما در ان شرکت خواهیم کرد !

نويسنده ديدگاه :فرزاد

سلام
حاجی عبدالله هاشم فکر نکنم ظهور رو ساخته باشه
از حامیان اصلی بوده
در هرصورت دوستان توجه کنند که انحراف عبدالله هاشم صد در صد قطعی است وشکی در آن نیست

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام فرزاد جان
بله درسته . اما یکی از پایه گذاران این فیلم همین فرد بوده است !
یاعلی

نويسنده ديدگاه :درویش

سلام ۱ سوال داشتم, کسی هست راهنمایی کنه؟
آقای عبدالله هاشم ساکن آلمان هستند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

نويسنده ديدگاه :خادم ارضا

خداوند هیچ وقت دو قلب در وجود انسان قرار نداده است. باید گفت ایشان در همان حلقه قسمتی خود از ابوبکر و عمر به بزرگی یاد می کند و این انحراف بزرگترین انحرافی است که یک شیعه می تواند داشته باشد .

نويسنده ديدگاه :mohadese

به ماچه
این همه آدم منحرف میشه این یکی هم روش
باید فعلا فکر خودمون باشیم که منحرف نشیم

نويسنده ديدگاه :مرتضی زارع

سلام

خوب هستی

تصاویر توهین به نام الله و پیامبر

http://www.1seda.com/post-1170.aspx

نماد فراماسونی در کتاب فارسی

http://www.1seda.com/post-1160.aspx

موفق باشید

نويسنده ديدگاه :Black Flag

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام و درود
در جواب mohadese بگم كه اين شخصي كه كنحرف شده الان به عنوان نماد شخص ضدفراماسونري و ايلومناتي معروفه و خيليا رو از خواب بيدار كرده از جمله خودم پس نبايد نسبت به انحرافش بي تفاوت بود
چون ممكنه ديگران رو هم با خودش به منجلاب بكشه
در جواب اقاي خادم الرضا هم بگم مسئله فراماسونري فقط براي شيعه نيست چون اسلام رو تهديد مي كنه و اين شما مياي مسئله شيعه و سني اينجا وارد ميكني كلا اشتباه در ضمن مقام رهبري توهين به ابوبكر و عمر رو حرام اعلام كردن و امام خميني (ره)نيز اعلام كردن كه هركس حرف از شيعه و سني بزنه اصلا مسلمان نيست
اميدوارم فقط ناراحت نشده باشيد
يا علي

نويسنده ديدگاه :اين الرجبيون

سلام دوست عزيز
نمي دانم از موضوع دستگيري مغرضانه سيد مصطفي قرشي فرمانده دلاور پايگاه بسيج آيت الله خامنه اي كاشمر چقدر اطلاع داريد
خواهش دارم در اينترنت جستوجو كنيد و از وبلاگ من هم بازديد كنيد و در جريان موضوع قرار بگيريد و در حمايت از برادر همرزمتان مطلبي بنويسيد و يا حداقل در وبلاگ من نظري بدهيد
باتشكر – همرزم سيد مصطفي

نويسنده ديدگاه :trust

سلام به نظر من احتمالش هست كه اين اشتباه سهوا باشه.چون از اول نيتشون معلوم بود و كاملا حساب شده عمل كردن.ان شا ا…كه منظورشون بد نبوده.لطفا اگه ميشه دنبال اين مطلب باشين تا اصلش كاملا معلوم بشه.

نويسنده ديدگاه :shoma

به قول شما هر کسی در هر جایگاهی امکان انحراف دارد

حتی خود شما
حتی خود شما
حتی خود شما

نويسنده ديدگاه :حمید

به وبلاگ من حتما سر بزنید مطلبی نوشتم که میخوام نظرتون رو بدونم
http://www.ghalamtala.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :دلسوز

شما به زبان میگید که هرکسی امکان انحراف داره و نباید از کسی بت ساخت ولی در عمل بسیاری از مذهبیون بتهای فکری دارند که به هیچ عنوان احتمال خطا در کار اونها نمیدن و آنها را الی الابد معصوم میپندارن و هر حرف جدیدی رو حتی اگه قابل توجه و قابل نقد و بررسی باشه با چوب این بزرگان میرونند و اصلا به خودشان اجازه نزدیک شده به مطالب جدید رو نمیدن. معرفت رو فقط از باب اونها میدونن و معتقدند خدا هرچی خیر قراره جاری کنه از دایره وجود این آقایان است و هرکس حرف جدیدی زد (بخصوص اگر در خصوص دین باشه و بخصوص تر اگه طرف تحصیلکرده حوزه نباشه) به جای نقد و پاسخگویی باید توی دهنش زد و دستگیرش کرد و انداخت توی زندان. مثلا آقای مصباح از نظر اینان معصوم است و محال است که جایی حرف اشتباهی بزنه حتی اگه حرفاش عجیب و نامعقول باشه و … . امیدوارم که این نظر رو درج کنید و براش پاسخی داشته باشید

نويسنده ديدگاه :مرتضی زارع

عکس هایی ۱۸+ از جهنم -« بیان معراج پیامبر اسلام(ص) از زبان آن حضرت و اهل بیت(ع) »

http://www.1seda.com/post-1175.aspx

نويسنده ديدگاه :admin e zibapix

با سلام خدمت شما دوست عزیز،من مایل به تبادل لینک با شما هستم،اگر مایل هستین من رو با نام زیباپیکس لینک کنید و بهم خبر بدین تا لینکتون کنم،من بازدید روزانه ام بین پنج تا شش هزار هستش شاید بالاتر یا پایین تر،رنک گوگلم هم ۲ هستش،منتظرتون هستم

نويسنده ديدگاه :mehr

………………این بار هم مجبور شدم نظر بدم…………..
من اطمینان دارم که دشمن از شیعه به شدت حراث داره.
از کجا؟از اینکه ماهارو اینجوری انداخته به جونه هم.اول از مهد شیعه(ایران),بعد از چهره ای که تا چند ماهه پیش همه با افتخار اسمشو میبردن(هاشم).دشمن ماهارو خوب شناخته(مفسران بزرگ)هر کدوم از ما ادعاهایی رو میکنیم که یک محقق از گفتنه اونا وحشت داره.کاریم نداریم به اینکه این خودیه اون قریبه.
اینجا ایرانه و اونجا…بالاخره نظره دیگه میدیم شاید مارو هم حساب کردن.
اما دوستان هر متنی که شماها مینویسین یک دین به گردنتون گذاشته میشه.با همتون شرط میبندم ۹۹%از کسایی که در بالا نظر دادند اصلا این مستند رو ندیدندوحتی اسمشم تا حالا به گوششون نخورده.ولی…
خدابا من که به شیعه بودنم اعتباری نیست*
.بیا و با ظهورش اعتبارم بخش.

نويسنده ديدگاه :احسان خلیلی

چرا روی مسئله مستند ظهور بسیار نزدیک است مانور می دهید
اولا تاکید این مستند روی شخصیت آقای احمدی نژاد و رهبر به اندازه ای مستند ظهور بسیار نزدیک است نبوده
به نظر من باید با آنها برخورد شود چرا که بعد از آن همه مسائلی به به دنبال داشت سازندگان آن همچنان بر درستی کار تاکید داشتند و حتی شایعه ای مطرح شد که ظهور بسیار نزدیک است ۲ هم قرار است ساخته شود، که با وارد عمل شدن دستگاه قضایی همه ی این بحث ها تمام شد.
در مورد رنگین تر بودن خون آنها باید گفت که کار آنان به اندازه ای مستند ظهور بسیار نزدیک است جامعه را تحت تاثیر قرار نداده، در مستند ظهور بسیار نزدیک است جو به گونه ای شده بود که برخی می گفتند که ((این کار سیاسی است و آقایان برای اثبات حقانیت خود این کا را انجام داده اند ودر صورتی که آنها از حقیرترین افراد هستند))
در مورد برخورد منطقی با احادیث باید گفت که مستند ظهور بسیار نزدیک است اصلا منابع را ذکر نکرده شاید آن هم از این دست احادیث اسنفاده کرده باشند
به نظر من اگر این مستند در سطحی که مستند ظهور بسیار نزدیک است پخش شود ، درست که نمی توان با سازندگان برخورد کرد ولی می توان با کسانی که در داخل آن را پخش کرده اند برخورد نمود و از این طریق به مقابله با آن برخواست.
در ضمن فکر نمی کنید(خطاب به نویسنده) شما هم از حد اعتدال فراتر رفته اید و فقط بر درستی کار سازندگان مستند ظهور بسیار نزدیک است نظر داشته اید نه مسائلی که بوجد آورد.

نويسنده ديدگاه :matey

باسلام،

دوستان توجه داشته باشین که نگارنده این مقاله جناب “خادم الامام!” مدیر سایت وعده صادق هستند که سابقه طولانی در خراب کردن سریال ظهور دارند … سریال ظهور هیچ ارتباطی به عبدالله هاشم نداره و فقط در سریال از عبدالله هاشم بعنوان کسی که پیش تر از سازندگان در این راه قدم برداشته تایید گرفته میشه و بیان میشه که کارشون تقلید از هاشم نیست و همچنین بخشی از فعالیت های هاشم در هالیوود ذکر میشه .

و البته شیخ عمران حسین رو نمیتوان به همین راحتی بعنوان رهبر معنوی سازندگان “سریال ظهور” و “فاز۳” عنوان کرد …

سربلند و کامیاب باشید .

نويسنده ديدگاه :matey

باسلام خدمت ادمین سایت ،

ادمین جان شما هم ترکوندیا !!! خود وعده صادق تو عنوان مقاله ننوشته “سازنده سریال ظهور” که شما نوشتی … هرچند منظور ایشون هم همین بود !
لطفا ملاحظه گردد .

یاحق .

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام matey
قبلا هم فکر کنم گفته بودم که ایشون یکی از مهم ترین عوامل سازنده این فیلم بوده و فکر ساخت ان مستند کار ایشون بوده به علاوه یک قسمت در باره ایشون هم حرف زده اند کامل و گفتن به این نام برای این بود که دیگران که با شخص ایشون آشنایی ندارند به نام این مستند میتونند ایشون رو بشناسند

خود وعده صادق تو عنوان مقاله ننوشته “سازنده سریال ظهور” که شما نوشتی …

البته این رو هم بدونید که وعده صادق هم نام فارسی این مستند را گفته است | ظهور = The Arrivals

ممنون از شما
یاعلی

نويسنده ديدگاه :matey

سلام ،
بخدا همون ظهور هم ننوشته … نوشته “انحراف عبدالله هاشم مستند ساز مسلمان” !!! عنوان رو گفتما !
باتشکر.

نويسنده ديدگاه :منتظر

خوب … حالا نتیجه چی شد؟؟
آیا ایشون منحرف هستند یا نیستند؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام
—بخدا همون ظهور هم ننوشته … نوشته “انحراف عبدالله هاشم مستند ساز مسلمان” !!! عنوان رو گفتما—
بنده بر اساس گفته شما حرف زدم این یک ، دوم اینکه دلایل دیگری آوردم . که دیگر بیشتر از این نیازی به ادامه این بحث نیست
هدف این مطلب چیزه دیگری است که امیدوارک متوجه شده باشید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :matey

حاج امیر من فقط مشکلم اینه که چرا تقریبا همه میخوان عبدالله هاشم رو بچسبونن به سریال ظهور و انحراف هاشم رو انحراف ظهور نشون بدن … سریال ظهور ۵۲ قسمته که فقط یه قسمتش به عبدالله هاشم مربوطه !!!

البته میدونم چرا وعده صادق همچین کاری کرده ولی برام سوال بود که شما دیگه چرا از وعده صادق هم جلو افتادین !؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام
اگر میدونید دیگه چرا میپرسید ؟
صد بار قبلا گفتم چون ایشون رو با این فیلم میشناسند و ما هم خلاف واقعیت حرفی نزدیم و این رو هم باید بدونید که از هرکسی برای خودمون بت نسازیم . انشالله اگر نیازی بود در آینده بیشتر حرف خواهیم زد
یاعلی

نويسنده ديدگاه :دوست

مریدان احمد الحسن الیمانی هم اکنون در paltalk و روم انصار الامام مهدی فعالیت زیادی به زبان فارسی دارند . لطفا پیگیری مجدانه ای انجام دهید و ردیات قوی ای در مورد ادعای های آنها بیاورید .
یکی از ردیات این است که صدایی از احمد الحسن پخش کرده اند و در آن کلیپ صوتی ایشان قران را غلط تلفظ می کند . این چه امامی است که قران را غلط می خواند ولی امام است من نیم دانم .
لینک آن
http://www.youtube.com/watch?v=XZ3nCPdut7A
لینک دوم هم عربی است که در رد ایشان است و کمی طولانی است حدود ۳۰ دقیقه
http://www.youtube.com/watch?v=UoP9ApZ0GzM&feature=related
لطفا بصورت قوی ردیات آنها را بیاورید

نويسنده ديدگاه :mohammad

نه فهمیدم که راست می گید

نويسنده ديدگاه :mohammad

مریدان احمد الحسن الیمانی هم اکنون در paltalk و روم انصار الامام مهدی فعالیت زیادی به زبان فارسی دارند . لطفا پیگیری مجدانه ای انجام دهید و ردیات قوی ای در مورد ادعای های آنها بیاورید .
یکی از ردیات این است که صدایی از احمد الحسن پخش کرده اند و در آن کلیپ صوتی ایشان قران را غلط تلفظ می کند . این چه امامی است که قران را غلط می خواند ولی امام است من نیم دانم .
لینک آن
http://www.youtube.com/watch?v=XZ3nCPdut7A
لینک دوم هم عربی است که در رد ایشان است و کمی طولانی است حدود ۳۰ دقیقه
http://www.youtube.com/watch?v=UoP9ApZ0GzM&feature=related
لطفا بصورت قوی ردیات آنها را بیاورید

اگر میدونید دیگه چرا میپرسید ؟
صد بار قبلا گفتم چون ایشون رو با این فیلم میشناسند و ما هم خلاف واقعیت حرفی نزدیم و این رو هم باید بدونید که از هرکسی برای خودمون بت نسازیم . انشالله اگر نیازی بود در آینده بیشتر حرف خواهیم زد
یاعلی
………………این بار هم مجبور شدم نظر بدم…………..
من اطمینان دارم که دشمن از شیعه به شدت حراث داره.
از کجا؟از اینکه ماهارو اینجوری انداخته به جونه هم.اول از مهد شیعه(ایران),بعد از چهره ای که تا چند ماهه پیش همه با افتخار اسمشو میبردن(هاشم).دشمن ماهارو خوب شناخته(مفسران بزرگ)هر کدوم از ما ادعاهایی رو میکنیم که یک محقق از گفتنه اونا وحشت داره.کاریم نداریم به اینکه این خودیه اون قریبه.
اینجا ایرانه و اونجا…بالاخره نظره دیگه میدیم شاید مارو هم حساب کردن.
اما دوستان هر متنی که شماها مینویسین یک دین به گردنتون گذاشته میشه.با همتون شرط میبندم ۹۹%از کسایی که در بالا نظر دادند اصلا این مستند رو ندیدندوحتی اسمشم تا حالا به گوششون نخورده.ولی…
خدابا من که به شیعه بودنم اعتباری نیست*
.بیا و با ظهورش اعتبارم بخش.

چرا روی مسئله مستند ظهور بسیار نزدیک است مانور می دهید
اولا تاکید این مستند روی شخصیت آقای احمدی نژاد و رهبر به اندازه ای مستند ظهور بسیار نزدیک است نبوده
به نظر من باید با آنها برخورد شود چرا که بعد از آن همه مسائلی به به دنبال داشت سازندگان آن همچنان بر درستی کار تاکید داشتند و حتی شایعه ای مطرح شد که ظهور بسیار نزدیک است ۲ هم قرار است ساخته شود، که با وارد عمل شدن دستگاه قضایی همه ی این بحث ها تمام شد.
در مورد رنگین تر بودن خون آنها باید گفت که کار آنان به اندازه ای مستند ظهور بسیار نزدیک است جامعه را تحت تاثیر قرار نداده، در مستند ظهور بسیار نزدیک است جو به گونه ای شده بود که برخی می گفتند که ((این کار سیاسی است و آقایان برای اثبات حقانیت خود این کا را انجام داده اند ودر صورتی که آنها از حقیرترین افراد هستند))
در مورد برخورد منطقی با احادیث باید گفت که مستند ظهور بسیار نزدیک است اصلا منابع را ذکر نکرده شاید آن هم از این دست احادیث اسنفاده کرده باشند
به نظر من اگر این مستند در سطحی که مستند ظهور بسیار نزدیک است پخش شود ، درست که نمی توان با سازندگان برخورد کرد ولی می توان با کسانی که در داخل آن را پخش کرده اند برخورد نمود و از این طریق به مقابله با آن برخواست.
در ضمن فکر نمی کنید(خطاب به نویسنده) شما هم از حد اعتدال فراتر رفته اید و فقط بر درستی کار سازندگان مستند ظهور بسیار نزدیک است نظر داشته اید نه مسائلی که بوجد آورد.

نويسنده ديدگاه :mohammad

خدا

نويسنده ديدگاه :محمد

باسلام از مطلب خوبی که گذاشتین استفاده کردم.
به وبلاگ من هم سر بزنید. اگه صلاح دونستید لینکم کنید شما را با اسم ظهور ۱۲ لینک کردم. منتظر حضورت هستم نظر فراموش نشه!

نويسنده ديدگاه :داود

سلام خسته نباشيد ميگم به همه دست اندر كاران ضد فراماسون و ….
آقاي عبد الله هاشم درسته جزو يكي از كسانيه كه مستند ظهور رو ساخته اما بايد قدري تامل كرد كه ببينيم در آينده چه كارهايي منحرف كننده از اين شخص سر ميزنه خيلي دوست دارم به اين جمله تفكر كنيد: دنيا همين كه هست نميماند.
اميدوارم كسي باشه كه جواب حقير رو بده
ياحسين

نويسنده ديدگاه :abbas

سلام.تو هم خوب میگی ولی قضاوت زود نکن…اولا به قول بقیه دوستان سازنده فیم عبدالله نیست بعدش هم آقای نور آق و ارکنر شاید در برنامه های آینده به اشتباهاتشون اشاره کنند…اونا که زبانم لال پیغمبر نیستند همه رو راست بگن

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام abbas خان .
نیازی به زود قضاوت کردن نیست خود عبدالله هاشم هم به این موضوع اشاره کرده است ، دلیل از این واضح تر دیگر چه بیاوریم؟
درباره ان دو مستند ساز هم فعلا حرفی نزدیم ، درباره رابطه عبدالله هاشم با این مستند هم که قبلا توضیح دادیم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :A.H

هاشم کاری که کرد انقدر به مضاق دشمن بداومد انقدر براشون پر خطر شد که حالا گرفتنش وجونشو میخوان اون از دل کفر حقیقتو پیدا کرده جلو همه وایساده تو اون شرایط سخت…ممکنه که اشتباه کنه اما ما چی فقط ادعا میکنیمو میگیم لنگش کن!!!!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام a.h
بحث لنگ کردن نیست اونقدری که ما ایرانیا ازش حمایت کردیم هیچ جا نکردند ، بحث سر اینه که کسی هر موقع انحراف پیدا کنه فرقی هم نداره چه سایت ظهور۱۲ چه رائفی پور و چه استاد شفیعی سروستانی هرکی هرموقع انحرافی پیدا کنه ما اطلاع رسانی میکنیم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :سارا

چه خوبه قبل از اینکه مطلبی رو در موردش تبلیغات کنیم اول در مورد درستی مطالبش تحقیق کنیم.ظهور ۵۲ قسمتی فیلمی بود که خیلی تبلیغاتشو میکردن ولی حالا عنوان میشه که از اباهریری جاعل بزرگ نقل قول کرده یا حرفایی که از ابوبکر و عمر زده و…

نويسنده ديدگاه :محمد

اخوی !
تکلیف این انگشتان دستتون رو با افکارتون معلوم کنید.
از همان روزهای اول گفتم به اعراب نمیشود بهیچ وجه اعتماد کرد ، حتی اگر شیعه باشند !
اون موقعش سنی بود و تو همه وبلاگهای ارزشی ، به حد پرستش رسیده بود ، بدتر از امریکن آیدل !
حالا که روند واقعی این بشر رو دیدین ، منحرف شناسیتون گل کرده؟

ظهور رو ، از کتب علماء بزرگ خودمون بررسی کنیم !
کم به فکر کپی کردن و اطاعت از دانسته های دیگران باشیم !
الله اکبر !
اللهم عجل لولیک الفرج…

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام آقا محمد ، نمیدونم ولله هر سایت یا وبلاگی کاری میکنه شما از دید ما میبینید ، حتی یک لینک دانلود از مستندهای ایشون رو هم در سایت قرار ندادیم و حتی یک مطلب هم درباره ایشون ارسال نکردیم . نمیدونم ولله شما چی میگید . انشالله موفق باشید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :محمد

بطور کلی ، وقتی موجی از ایجاد محیط ارزشی در فضای سایبر ایجاد میشه ، همانطور که به هم از طریق لینک ، بنر و یا تصویر و … کمک و تبادل ترافیک میکنید ، همانطور هم نسبت به پیشرفت و یا پسرفت و اشتباهات همدیگر هم کمک میکنید.
سابقه فعالیت ۱۱ ساله بنده در اینترنت این موضوع رو به من اثبات کرده که هر وقت موجی از حرکات جدید در اینترنت باشد ، انتهای آن یکسری مسائل و مشکلات سختی را بهمراه خواهد داشت.
امروز بگوئیم این نماد فلان است و فردا اگر آن نماد را در جای مقدسی ببینیم و تکذیب کنیم این نماد آن نماد نیست ، یا امروز یک فردی را بزرگ کنیم و از آن غولی بسازیم و فردا بگوئیم بزغاله ای بیش نبود.
اینگونه رفتار برادر عزیز تر از جان من که ارزش کارهایت بیشتر از هزار نماز و روزه است از دید من ، مصداق بی برو برگرد افراط و تفریط هست و تنها چیزی که در تمام ادوار به ما ، دین ما ، عصمت ما و شان ما ضربه زده ، همین افراط و تفریط هاست.
این نظر فقط به شخص خود شماست حاج امیر جان و تائید نکن این نظر رو ، اگر جوابی بود به ایمیل من ارسال کن.
هنوز مردم سر اصل و فرع دین خودشان ماندند ، آنوقت بیاییم به آنها با استدلال بگوئیم که چه چیزهای ضد دینی وجود دارد ، نتیجه عکس میده.
بعد بیایم و عده ای را با زحمت هوشیار کنیم و بعد بگوئیم که تمامی مواردی که ما گفته بودیم و منبعشان فلان فیلم از فلان سازنده بود و آن فیلم تماما” منحرف بوده و سازنده اش منحرف است ، محال ممکنه که حتی یک نفر از اون درصد کم افرادی که جذب شده بودند ، برگردند … مگر اینکه ریشه آنها در تدین و حقیقت پذیری قوی باشد.
یا حق.

نويسنده ديدگاه :تلنگر

ديدگاه خوب مردم ، بهترين پشتيبان برگزيدگان است

سلام
به همه دوستان خسته نباشید عرض میکنم
یه حقیقتی هست که باید یادآور بشم…تقریبا مدت زیادیه که اخبار و اقدامات مرتبط به گروه های فری ماسونری(freemasonary) و فرقه های منحرف دینی رو به شدت پیگیری میکنم.تحقیقات و مباحث از این دست برای عده ای جذاب و سرگرم کننده شده…!!!
باید واقع بین بود…یه نگاه درست و حسابی به اطراف و اشخاص داخل کشور خودمون بندازید!
خط مقدم مبارزه ما کجاست…؟

نويسنده ديدگاه :haj ali

dadashe man manzoreto nafahmidam vali man in mostanado dost daram va rast ham hast to mitoni esbat kuni k doroghehafash?

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

متاسفانه تیترخوانی باعث اشتاباهات خیلی از دوستان مانند شما میشود ، تیتر را مطالعه کردید مطلب را هم مطالعه کنید
حرفی از مستند نزدیم
یاعلی

نويسنده ديدگاه :asikan

salam. man nemidoonam ke khodet film (the arrivals) ro didi ya na , sazande in film norega boode na hashem va norega az hashem komak gerefte.
dar zemn ham hashem va ham norega midoonand ke setare 6 gooshe namade chie. pas motmaen bash be manaie emza ino baraie khodeshoon entekhab nemikonand.
shaiad oon dar bazi az mavared be gofteie kheili ha (albate be nazare man harfe “kheili ha” cherte) monharef shode bashe ama az man va shoma ke neshastim tooie yek jame’eie mosalaman va shi’e va hame ina ro mibinimo hichi nemigim mard tare

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام دیگر عزیزان نظر asikan را مطالعه کنید
متاسفانه تیترخوانی برخی کاربران باعث این مسئله شده . به شما هم توصیه میکنم که به جای تیتر خوانی و اظهار نظر نابجا حتما کل مطلب ونکات ان را مطالعه کنید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :AHMAD

حضرت علي ميفرمايند
هيچوقت ادمها را ملاك شناخت حق قرار ندهيد چون آدمها هرلحظه در معرض سقوطند

سلام طاعات قبول درگاه احدیت
یک سئوال برام پیش آمده آنهم اینه که اگر عبدالله هاشم منحرف شده پس چرا دربرنامه راز از شبکه چهار اینقدر ازایشان تعریف وتمجید کردند ومی خوان به برنامه همدعوتش کنن چرامحمد طیب اینقدر شیفته ایشان هست چراچرا؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام علی احمدپورمبارکه
ولله ما مسئول برنامه راز نیستیم که جواب گوی هر اظهار نظری باشیم
شاید عبدالله هاشم از لحاظ شخصیتی آدم خوبی باشد اما از لحاظ اعتقادی بسیار منحرف است(بر طبق شواهد)
یاعلی

سلام می دونم مسئول نیستید فقط یک شبهه بود حاجی یک سئوال پرسیدیم چرا دعوا می کنی؟انشاءهمه مابه راه راست هدایت شیم .باتشکر

نويسنده ديدگاه :ر

مستند ظهور که خداییش لنگه نداشت
من که موندم حرفه کی رو باور کنم

نويسنده ديدگاه :علی

لینک برنامه راز
http://www.raztv.ir/video+cuxjju6j3m

سلام حاج امیر تواینترنت خوندم نوشته بود عبدالله هاشم بدست دکتر رائفی پور شیعه شده حقیقت داره یانه باتشکر التماس دعا

با عرض سلام
بعد ۳ روز دیدن همین الان مستند ظهور رو تموم دیدم،
لطفا اینهمه همدیگه رو لجن مال نکنین.
۱- فیلم بسیار عالی بود، اونقده نکات عالی و مستند توش داره که بخوایم از بعضی جاهاش چشم پوشی کنیم. اگه توش مستقیم راجع به ایران حرف نمیزنه چون شعورش میرسه که غیرمستقیم تبلیغ بکنه، اونجاهایی که لازمه تبلیغش رو هم میکنه. اگه یادتون باشه یه جاهایی اواسط سریال میاد راجع به شیعه تبلیغ میده که به مذاق خیلیا خوش نیومد و نشون داد که حرف رو باید تو این دوره زمونه غیر مستقیم زد.
۲- اینکه همه مشکل شما اینه که چرا اسم عمر و ابوبکر رو آورده باز هم دلیلش همون حرف بالاست چون اگه قرار باشه شیعه و سنی مسلمون با این همه مشترکات بخوان حول اختلافات بگردن تا ابد دهر جمع نمیشن، همون جور که امام خمینی به ما دستور میده برای حفظ وحدت در مکه پشت سر امام جماعت سنی وهابی نماز بخونیم
۳- ولی آیا شما اگه منصف باشین از این فیلم بهتر چیزی رو سراغ داشتین که به این خوبی پشت پرده فراماسونها را رو کنه؟ یا نه شبکه خبر تی وی خودمون براتون عالیه؟
۴- جایی خوندم که عزیزی فرمودن که من از همون اولم گفتم که به عربها اعتماد نکنیم، خواسم بگم که شما از بیخ اسلام رو درک نکردی برادر من که میگه برتری شما به نژادتون نیست بلکه به ایمانتونه!!
۵- یادتون باشه که این دوستان فیلم رو برای اشل بین المللی ساختن نه برای بچه حزب اللهیای ایران، و طبیعیه که جاهایی از فیلم اونم خیلی ظریف حرفش رو جهانی میزنه.
۶- خسته ام شد، جان مولا یکبار برای همیشه دست از ایرانی بازی بردارین و به جای لعن و نفرین دیگران خودتون هم یه حرف حقی رو تو سطح بینل بزنین بینیم چقدر از دنیا میاد فیلمتون رو ببینه.

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

محمدباقر میگلی نژاد از بوشهر
سلام عزیز دل ، ولله حرف شما درباره مستند بود ، که اولا ما درباره مستند حرف نزدیم دوما سازنده اصلی مستند دو نفر دیگه بودند طرح فکر از ایشون بود ، کسی هم به ایشون حرف بدی نزد واقعیت رو گفتیم
یاعلی

من جمع بندی کامنتایی رو خوندم اینجا گذاشتم.
دوم اینکه هیچ کس معصوم نیست و امام علی با اون ظلم بزرگی که بش شد برای حفظ جبهه اسلام حتی به خلفا کمک فکری میداد و حتی در برابر حمله به کاخ عثمان بنی هاشم رو حایل بین کاخ و مردم قرار داد.
به قول امام خامنه ای ما کاری نکنیم که برخی دوستان رو به سمت دشمن هل بدیم.

نويسنده ديدگاه :انتظار

با سلام
مدتی است درحیرت به سر میبرم از اینکه چرا مردم بدون تحقیق حرف این و اونو قبول میکنند بدون فکرکردن عمل میکنندو…انگار قران نخوانند:*اتخذذوا احبارهم ورهبانهم اربابا من دون الله یعنی حرفشان را بدون تحقیق قبول کردنند*یا تاریخ نخواندند که اولین کسانی که با اولیای خدا نبردکردنندهمان حکام ومرفهان وعلمای دین سابقشان(دینی که قبل از پیامبر زمانشان بوده)بوده اندویاران اولیای خدا همان فقیران درنزد انانند.ای مردم چرا بجای تحقیق دست به اتهام عبدالله هاشم میزنیدازکجا مطمئنیدکه خودتان اشتباه نکردید! چراازخود او نمیپرسیدکه چطورعقیده اش را عوض کرده یاادله یمانی رابرسی کنید. مثلاقران خواندن احمدالحسن اشتباه نیست بلکه مطابق قرائت اهل بیت ع قران میخواند که این قرائت در احادیث صحیح ذکر شده است
عبدالله هاشم مطمئنا تحقیق کرده! ماهم بریم تحقیق کنیم تا حجتی بر ما نباشد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام انتظار
در مذهب شیعه با کمی تحقیق میتوان جایگان مراجع را در راهبرد دین پیدا کرد
این فرد کذاب مخالف تقلید از مراجع است و …
همین یک دلیل شاید کم ، کافی است برای هزار و یک نفر دیگر
شما میتوانید تحقیقق کنید
اما به نظر بنده مسائل خیلی مهم تر از یمانی هست که باید بدانیم
بنده به شخصه با مریدان این فرد هم صحبت شده ام هیچ دلیل عقلی جز یک شباهت اسمی و چند حدیث با منابع بسیار ضعیف ندارند ، مذهب ما علمایی همچون آیت الله خامنه ای و آیت الله بهجت و دیگر مراجع را دارد اگر نیازی بود مراجع ما ، مارا به سمت این آدم سوق میدادند
ضمن اینکه عبدالله هاشم که نمیتواند دلیل عقلی برای گرئیدن به سمت چنین فردی را بیاورد میگوید در خواب دیدم که پیامبر به من چنین گفت ، ضمن این که بر حرکات خود عبدالله هاشم هم شکیات بسیار است که بیشتر از این حرفی نمیزنیم
در ضمن عزیزان به هیچکس و هیچ چیز اطمینان کامل نکنند و از این بت سازی های ناشی از جو برخی رسانه ها آگاه باشند
یاعلــی

نويسنده ديدگاه :انتظار

ایشان به هیچ عنوان مخالف تقلید نمیباشند بلکه بارها وبارها برعلمای سلف رحمت فرستادند وبنده شخصا درکتابهای ایشان خواندم که از امام خمینی وشهید صدر و…تمجیدکرده اند
تاجایی که مطالعه کردم او مخالف تقلید کورکورانه (بت پرستی)میباشدونظرشان در موردعلمای حاظر همان نظر پیامبر ص در احادیث منجمله حدیث قوی معراج است. (همه احادیث ضعیف نیستند)همچنین سنت خداوند که تاریخ شاهد است
نگفتم بدون تحقیق و دلیل حرف این واونو میپذیریم
البته اگه راه تحقیق را بعضیها باز بزارن وسایت ایشان را فیلتر نکنند

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

انتظار

از اول میدانستم که برای تبلیغ وارد شده اید و قصد دیگری دارید ، امیدوارم حق با شما باشد
همه میتوانند تحقیق کنند اما ما گشتیم نبود . نگرد ، نیست!
یاعلی

نويسنده ديدگاه :زهرا

با سلام
پست وبلاگ شما رو بطور کامل خوندم و همچنین تمام نظراتش رو. من فکر میکنم شما دشمن رو جداً دست کم گرفتید. من خودم درباره ی مطالبی که شما عنوان کردین تحقیق میکنم اما انحراف و اشتباه رو باید از هم جدا کرد.
با تشکر

با سلام و آرزوی ظهور آقا امام زمان

دوست عزیزی که با حالت تمسخر آمیز گفتید که پس برن برنامه های شبکه خبر رو نگاه کنند؟؟

بنده یک سووال از شما دارم، آیا غیر از این است که شبکه خبر در تمام طول روز سعی در اطلاع رسانی و رسوا کردن دشمنان نظام اسلامی دارد؟

چه اشکالی به برنامه های شبکه خبر وارد است و چه کاری میبایست میکردیم که نکردیم که شما این حرف مغرضانه را میزنید؟!

شما به جای حمایت از رسانه های ایرانی دست به حمایت از افرادی که ادعای امام زمانی و خدایی دارند میکنید، بهتر است به جای وطن فروشی و پرستش غریبه ها، قدری فعالان صادق و بی ریای داخلی را که بدون هیچ چشم داشتی و برای رضای خدا تلاش میکنند،اندکی حمایت کنید!

با تشکر از مقاله خوب شما

نويسنده ديدگاه :هیچ کس

عبدالله هاشم شیعه نشده .
تحقیق کن

نويسنده ديدگاه :یا مهدی

سلام شما که میدونید دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینم یکی دیگه از ظاهر نمایی های فراماسوناست

نويسنده ديدگاه :صالح

بسم الله فاطمه الزهراء
با سلام
در خصوص علائم قطعی و غیر قطعی ظهور امام عصر(عج)منابع متقن بسیاری هست و البته در این میان یکه اصل بطور جدی در تمام روایات و احادیث بر آن تاکید شده و ان اینکه مدعیان دروغین ظهور خواهند یافت.
نکته مهم بعدی مصداق سازی از دو شخصیت عزیز سید یمانی و سید خراسانی است که هر کسی از ظن خود شده هوادار کسی یا کسانی.
خروج سید یمانی قبل ظهور، از علائم قطعی است و پرچم او اولی بر سید خراسانی است و در واقع پس از خروج آن حضرت،سید خراسانی برای کمک به سمت عراق پرچم بر می افشاند و ایرانیان شجاع در نبرد با سپاه سفیانی وارد کار زار می شوند.
بنده با شبکه مدعی یمانی و برخی اعضاء آن ارتباط برقرار کردم،پایگاه آنها در مالزی بود و البته در امارات و قطر هم عناصری از آنها حضور دارند.چند سال پیش و پس از اشغال عراق توسط آمریکای جنایتکار،آنها بشدت با مرجعیت دینی و شخص آیت الله سیستانی به مخالفت بر خواستند و مدعی انحراف در حوزه نجف بودند!
در درگیری مسلحانه هواداران مدعی سید یمانی با نیروهای نظامی و امنیتی عراق،تعدادی کشته و تعدادی دستگیرشدند.واین امر در زمان دولت آقای مالکی اتفاق افتاد.پس از آن فضا آرام و دیگر خبری از درگیری گزارش نشده است. پایگاه اصلی آنها بصره است.
برخی هواداران حتی ستاره داودی را بعنوان سمبل بر گردن نیز دارند.در مباحثه با برخی از آنها که اتفاقا ارادت ویژه هم به اهل بیت و شخص امام عصر-عج- دارند، بوضوح فقر فرهنگی و معرفتی را می توان درک کرد.
مثل همین عوام خودمان که در اطراف کرج و تهران توسط برخی مدعیان عرفانهای کاذب مورد غفلت قرار می گیرند.
نکته بعدی اینکه مدیران شبکه هیچگاه به این چند سئوال بنده که اشاره می کنم، پاسخ ندادند:
– علیرغم عراقی بودن عمده هوادارانشان،سئوال شد چرا کمترین اقدام انتقام جویانه علیه اشالگران آمریکایی انجام نمی دهید؟
– چرا در نبرد ۳۳ روزه حزب الله عزیز لبنان و ۲۲ روزه حماس قهرمان، حتی یک بیانیه ساده هم در حمایت از مقاومت صادر نکردید؟
– منابع مالی شما از کجا تامین می شود در حالیکه نه عقبه اقتصادی دارید و نه از دولتمردانی هستید که از بودجه کشورتان بهره ببرید؟
در مباحثه با برخی از آنها این نکته قابل توجه بود که در کار خود تشکیک دارند و این نشان از عدم معرفت از حقیقت قیام امام و اینکه امام معصوم، هوادارانش برای هدف مشروع عمل و اقدام مشروع رادنبال می کنند.
نکته بعد اینکه انها بر این باورند که سید یمانی فرزند امام مهدی-عج- بوده و بعد آن امام همام ، دوازده مهدی دیگر وجود دارد!!
بخاطر همین در صلوات در لوگوی سایتهایشان ، در پایان سلام بر ” مهدیین” هم سلام و صلوات دارند در حالیکه منظور از آن قطعا تایید باور دوازده مهدی نیست.
برخی کتب مدعی سید یمانی را خوانده ام، باورتان نمی شود اگر بگویم در حد مطالب بینش اسلامی سال اول دبیرستانمان بود و هر نوجوان ایرانی هم می تواند آن مطالب را بیان کند!
مدعی یمانی در برخی کتب خود ، صریحا به مرجعیت حمله کرده و مدعی است ولایت فقها در عصر ظهور مردود و در حالیکه سید یمانی و امام عصر -عج- وجود دارند، نباید به آنها رجوع شود و حاکمیت آنها ، حاکمیت غیر معصوم در عصر وجود معصوم ، باطل است!
به نظرم، باید دوستان شیعه و با سواد با تدبیر و دلایل و البته محبت و نه خصومت، در تلاش برای ارشاد هوادران آنها برآیند. با تکفیر ، صورت مسئله عوض نمی شود.
بنده ب این امر رسیده ام، بسیاری هوادرانشان، فقر فرهنگی و حتی معیشتی دارند ولی، به نوعی از سوی این جریان مشکوک توجه به معیشتشان نیز می شود. البته در بین هوادارنشان که دو نفرشان نیز سال گذشته در قم دستگیر شدند، مهندس و پزشک و … هم هست.
والسلام علی عبادالله الصاحین
صالح فاطمی

نويسنده ديدگاه :دوست خدا

باسلام ودرود خداوند برهمه شمابندگان خدا
راستش وقتیسایت رو بااین نوشته هاش خوندم به خودم گفتم که باید برای بندگان خدا باید چیزی بنویسم برادر ه و خواهر های من را دارید باهم دعوامیکنیدکه سنییا شیعه بوده این اقای عبدالله هاشم انگار توای کشور نیستید بودنید من نه سنی هستم نه شیعه ونه یهودی و….من مسلمانم دینم اسلام هست و از کتب خدا الهام میگیرم مگه سنی یا شیه یا مسیحی بودن چی توش داره که شما بهش چسپیدید بذر خدا رو تودلتون بکارید سنی یعنی اهل سنت پیغمبر و شیعه یعنی پیرو پیغمبر خدامون یکیه قران نمون یکیه مادرامون و پدرامون ادم وحوا بودن از چی دارید حرف میزنید وقتییه عده المه بلانسبت بی شرف و بیحیا و ناانسان دارن اموالتون رو غارت میکنن
و به شما که برادر دینی هم هستید رو از هم جدا کنند تا به منافعشون برسن از خودت بپرس چرا سنی یا شیعه شدی مگه برای این نیست با خدا ارتباط برقرار کنی خوب اینکارو تو دلت بکن ببین چی میفهمی از این کار یا مثل عرب های جاهل زمان پیغمبر وقتی ازشون میپرسی چرا بت پرست شدی مگه چون بابا م بت پرسته اخه اگه بابا بلانسبت …… بود توهم اره برادرای من وخواهران من بشنوید
با خداباش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه واهی کن اخرالزمان به من تو نیومده فقط خدا میدونه
به خدا میسپارمتون حق نگهدارتون
mylovegod@yahoo.com

نويسنده ديدگاه :سورنا

عبدالله هاشم بدون شک از قبل برنامه ریزی شده بود برای اینکار
خدا لعنتش کنه

نويسنده ديدگاه :shia

عالی بود
عبدالله هاشم توی مستندش نشون داد چه حیوونیه

نويسنده ديدگاه :بنده خدا

سلام خدمت تمام بینندگان سایت.خدمتتون عرض کنم که این علامتها که به یهودیها و فراماسونها نسبت داده میشه به خودی خود بد نیستن.مثل مساجد یا کلیساها یا ساختمان ها و غیره.مهم نیت بکارگیری اونهاست که بد یا خوبشون میکنه.تو سریال ظهور دیدیم که مسجد به خاطر اعمالی که داخلش انجام میشه به عنوان منبعی برای انرژی های مثبته.یا ساختمانهایی که درونشون اعمال شیطانی انجام میشه انرژی منفی صادر میکنه.مثل بلندترین آسمان خراش دوبی که اطرافشو مه گرفته.در حالی که کشور امارات مکانی هست که اغلب جاهاش بیابانیه و مه در اونجا غیر قابل توضیحه.پس علامت خوب و بد نداریم.بلکه طرز استفاده از اون علامت هاست که اونو شیطانی یا مقدس میکنه.مطمئن باشید اگر داخل مسجد،زبونم لال اعمال شیطانی انجام بشه طبعا اطراف مسجد رو انرژی منفی دربر میگیره.کاش قبل از اینکه مطلبی تو سایت بذارید قبلشیه کم فکر کنید.والسلام

نويسنده ديدگاه :م.رضایی

سلام
با توجه به قدرت و فعالیت شدید شیاطین و ایلومناتی ها و قدرتهای عجیب شیطانی آنها معلوم نیست چه بلایی سر عبدالله هاشم در دستگیریش آوردن که مدت کوتاهی بعدش اینطوری شده.اینا پایگاههای فکر و برنامه ریزی دارن حواسمون باشه از اصل موضوع منحرف نشیم .حقیقت روشنه.امیدوارم اتفاق عجیبی براش نیوفتاده باشه.اما آن راهی که شروع شده بسیار مهم و حساسه و اونها هم نشستن نگاه کنن اینا افشا گری کنند.حواسمون شش دنگ باشه.والسلام

نويسنده ديدگاه :امیر

اقای عبدل ا… هاشم با چه نیتی فیلم ساختن خدا میداند اما استقبال از این مستندهای ساخته … !!؟ در ایران نان از کوتاهی ما والبته دوستان محصل در امور دینی و مدعیان فرنگی (فرهنگی) کشور را در ساخت فیلمی با ستفاده از احادیث محکم را نشان می دهد بوجه هایی که صرفه ساخت وکمک به فیلم سازان … میشود ولی …!!

نويسنده ديدگاه :هایرو

هوالحق
ضمن تشکر از نظرات دوستان عزیز، باید بگم که جای امیدواری داره که میبینم جوونای ما اینقدر مشتاق حقیقت هستن.همانطور که دوستان گفتن سازنده سریال ایشون نبوده وحتی در یکی از قسمت ها سازنده به این نکته اشاره کرده که کار اون تقلیدی از مستند های قبلی عبدا هاشم نبوده و تنها از اون الهام گرفته. اما در مورد مستند مورد نظر همنظر با دوستان خود باید بگم که هیچ کس در حال حاضر معصوم نیست و اشتباعات پیش خواهد آمد.سازندگان این فیلم هم در حد اطلاعات و فهم خودشون شروع به ساخت اون کردن و مسلما دانای کل نیستند، ولو اشتباهات ساده ای که شاید از نظرما انجامشون نادانی محض باشه.در این مورد نباید به این شدت برخورد کرد.این نکته رو هم باید توجه کنید که دیدن این سریال خیلی از ماها رو بیشتر به این مباحث کشوند.حالا که در سریال چندیت اشتباه رخ داده، بهترین کار این هست که ضمن حفظ احترام اشتباهات رو گوشزد کرد و چه بهتر میشه که مستند هایی با منابع معتبرتر که جای شکی همم باقی نگذاره ساخته بشه.
و من الله توفیق.

نويسنده ديدگاه :مهدیار

هو العالم
سلام خدمت همه برادران عزیز
نظرات دوستان رو خوندم خیلی استفاده کردم و خیلی هم متاسفم شدم برای بعضی از دوستان که عجولانه قضاوت می کنند به قاضی می رند حکم صادر می کنن.
نقلی نیست آقای عبدالله هاشم خوب یا بد ، تکلیف ما چیه برادر ؟؟؟
دوستی نوشت قضیه یمانی زیاد مهم نیست فکر میکنم سطح معلوماتش در این زمینه محدود بوده، چرا که شخصیت یمانی(ع) در روایات اهل بیت (ع) به صورت متواتر تکرار شد و این خود صحت بر محکم بودن روایت های از این دست می باشد.
سرتون درد نیارم برادرا،در روایات شخصیت یمانی بعنوان علائم قبل از ظهور آمده است و همچنین تصریح شده که پرچم ایشان پرچم هدایت و دعوت کننده به سوی صاحبمان امام مهدی (ع) قبل ظهور آقا هستند با توجه به مطالبی که ذکر شده حتی اگر کسی آمد و ادعای کرد نباید سریع آن رد کرد بلکه با مطالعه و تحقیق و متوسل شدن به اهل بیت (ع) از اونا بخواهیم که راه حق رو به همون نشون بدنن تا بتونیم در واقعه یارشون باشیم نه بارشون . ان شاالله.
برای برادرای که اهل مطالعه ، می تونند به کتابهای کمال الدین و تمام النعمه ،غیبت نعمانی ، غیبه شیخ طوسی ،
اصول کافی و کتابهای از این دست مراجعه کنند و با مطالعه و تدبر به معرفت بیشتری نسبت به شناخت اوضاع پیرامونمون داشته باشند .
علی مع الحق و الحق مع علی
وفقکم الله …

نويسنده ديدگاه :مهدویون

مهم نیست
وقتی ماهی تو حوض نبباشه قورباغه پادشاه میشه
وقتی ایرانی ها که در اوج قدرت شیعی شون هستند و در این مسائل هیچ کاری نمی کنند باید امثال عبدالله هاشم بیایندد و کار کنند
الحق کاری عاقلانه هم کرده سعی کرده دشمنو تو جون دشمن بندازه(اونهایی که فیلم را خوب دیدند می فهمند)
تنها جایی هم که به ایران پرداخته بود متاسفانه۲ کاریکاتور درباره ی مقام معظم رهبری گذاشته بود و یکبار هم تصویر آقای احمدی نژاد را نشان داد به نظر من برخوردش نسبت به سنن مخصوصا برادران اهل سنت فوق العاده عاقلانه بود

نويسنده ديدگاه :مهدویون

اونهایی که به عبدالله هاشم دشنام می دهند هرگاه کاری در حد و اندازه ی اون کردند صحبت کنند
به مهدوی بودن یا نبودنش کاری ندارم نکته اینه که اذهان زیادی را نسبت به شیعه نرم کرده و حقایق تلخی را به روی صحنه کشیده
من از جناب م.رضایی تشکر می کنم که این بصیرت را داشتند و شرایط عبدالله هاشم را درک می کنند

نويسنده ديدگاه :سپهر

اولا سازنده این فیلم عبد الله هاشم نبوده
عبد الله هاشم تو قسمت نهم این مستند گفت این دو تا فیلم ساز رو قبول داره….نه این که فیلم رو اون ساخته برو این قسمتش رو یه بار دیگه نگاه کن…
بعدشم هر انسانی ممکنه یه جاهایی یه اشتبهاتی بکنه …به نظر من این فیلم شروع خیلی خوبی بوده و کار خیلی بزرگی انجام دادن
هر چند بعضی از قسمتاش ممکنه درست نباشه چون فکر کنم بعضی الز سازنده های این فیلم سنی بودن و اخرای فیلم پی به حقانیت شیعه بردند…
و این دلیل نمیشه بخاطر چند تا اشتباه این کار بزرگ رو ببری زیر سوال این فیلم خیلی ها رو بیدار کرد…
بعدشم خودشونم گفتنتد برای اینکه بتونن توی بعضی از مراسم های (شیطانی!)شرکت کنند مجبور هستن بعضی جا ها خودشونو مثل اونا کنن و از علامت های اونا استفاده کنن
ببین اگه مطلبی میذاری خودت کامل روش تحقیق کن بعد بگو الکی همچین کسی رو زیر سوال نبر…
در اخر بگم اره قطعا یه سری اشتباهاتی هم داره ولی در کل حق نداریم این کار بزرگ رو زیر سوال ببریم
و عبد الله هاشم هم سازنده این فیلم نبوده…فقط گفته سازنده ای این فیلم رو قبول داره و تاعیدشون میکنه

KHAMENEI