گران قیمت ترین بازیگر ایرانی چه کسی است + عکس

خبرآنلاين: برنامه «هفت» عنوان گران‌ترین بازیگر سال را به محمدرضا گلزار داد. برنامه «هفت» ، ترین‌های سینمایی سال ۹۰ را اعلام کرد. بر این اساس غافلگیرکننده‌ترین گیشه سال مربوط به فیلم «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان است که توانست در تهران سه میلیارد و ۳۰۰ هزار تومان فروش کند. همچنین عنوان ناکام‌ترین گیشه […]

خبرآنلاين: برنامه «هفت» عنوان گران‌ترین بازیگر سال را به محمدرضا گلزار داد.

برنامه «هفت» ، ترین‌های سینمایی سال ۹۰ را اعلام کرد.

بر این اساس غافلگیرکننده‌ترین گیشه سال مربوط به فیلم «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان است که توانست در تهران سه میلیارد و ۳۰۰ هزار تومان فروش کند.

همچنین عنوان ناکام‌ترین گیشه سال نیز به فیلم «در امتداد شهر» رسید که با وجود استفاده از بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، نیکی کریمی، آتیلا پیسیانی، فرزاد حسنی و آنا نعمتی ۳۵۰ میلیون تومان فروخت.
اما پربازیگرترین فیلم‌های سال «اسب حیوان نجیبی است» و «اخراجی‌های ۳ » شناخته شدند و عنوان پرهزینه‌ترین فیلم سال نیز به «راه آبی ابریشم» رسید که با شش میلیون دلار، ساخته شده است.

اما عنوان گران‌ترین بازیگر سینما در سال ۹۰، به محمدرضا گلزار رسید که برای بازی در فیلم «شیش و بش»، ۲۰۰ ملیلون تومان دستمزد گرفته است، هر چند به این مساله هم اشاره شد که گلزار بخشی از این دستمزد را به خاطر سرمایه گذاری‌اش در فیلم گرفته است.

۲۸ اسفند ۱۳۹۰ |
KHAMENEI