سلطه سردمداران صهیونیستی و ایلومناتی بر صنعت غذاها

سکوت و خفه خان لایه های مردم در برابر سردمداران صهیونیستی و ایلومناتی غرب عوامل زیادی را دربرمی گیرد ، یکی از راه های که این طبقه توانسته بر مردم حاکمیت پیدا کند سلطه بر مواد غذایی است.در قسمت اول این مقاله کمی درباره برخی از این موارد صحبت کردیم در این مقاله که ادامه […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/atmkijchon0gx1etnlw.jpg

سکوت و خفه خان لایه های مردم در برابر سردمداران صهیونیستی و ایلومناتی غرب عوامل زیادی را دربرمی گیرد ، یکی از راه های که این طبقه توانسته بر مردم حاکمیت پیدا کند سلطه بر مواد غذایی است.در قسمت اول این مقاله کمی درباره برخی از این موارد صحبت کردیم در این مقاله که ادامه مطلب فراماسونری در صنعت غذاها میباشد نیز به موارد دیگری در صنعت غذاها خواهیم پرداخت . . .

فراماسونری در صنعت غذاها قسمت دوم: مواد غذایی و واکسن ها

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/wpaxy5q63izzox58xxsv.jpg

اگرچه همه می دانند که جیوه باعث انحطاط سلول های عصبی مغز و مختل شدن سیستم عصبی می شود، هنوز به عنوان پردازشگر در غذاها به صورت اجباری استفاده می شود. در این قسمت به بررسی خاموش کردن سطح پایین جامعه توسط واکسن ها و استفاده مشترک جیوه در غذاها به صورت عمدی می پردازیم. . .

در قسمت اول این مقاله به بررسی اثرات استفاده از آسپارتام، فلوراید و قرص های تجویز شده توسط پزشکان پرداختیم و نشان دادیم که تمام این مواد باعث کاهش قدرت شناخت و در مقیاس بزرگتر منجر به خاموش شدن جمعیتی است که این مواد توسط آن ها مصرف می شود. در این مقاله تمرکز بر یکی دیگر از محصولات سمی است که در غذاهای روزمره و واکسن ها تعمدا استفاده می شود: جیوه!

جیوه یک فلز سنگین است که به صورت طبیعی در محیط اطراف انسان وجود دارد. با این حال، این ماده اصلا برای مصرف انسان مناسب نیست چرا که برای بدن انسان بسیار مضر است. در حالی که بسیاری از افراد اعتقاد دارند که استفاده از هر چیزی در حد تعادل ضرری ندارد اما بسیاری از کارشناسان معتقدند استفاده از جیوه حتی در مقادیر بسیار ناچیز برای بدن انسان مفید نیست! با این حال مطالعات ثابت کرده است که جیوه به صورت عمدی به بسیاری از غذاهای فراوری شده و واکسن ها اضافه می شود.

این فلز دلیل اصلی انحطاط نورون های مغز و در نتیجه بر هم زننده سیستم مرکزی اعصاب انسان است. قرار گرفتن به صورت مستقیم این فلز اثرات آنی و تهدید آمیزی دارد:

قرار گرفتن در معرض سطوح بالایی از مواد معدنی یا آلی فلز جیوه منجر به صدمه دائمی مغز، کلیه ها و گسترش آن در جنین می شود. از اثرات این فلز بر عملکرد مغز می توان به تحریک پذیر شدن، کم رویی، لغوه، تغییر در بینایی یا شنوایی و مشکلات حافظه اشاره کرد.

اکثر افراد در معرض مستقیم جیوه قرار ندارند، اما همیشه در معرض مقادیر کم آن قرار می گیرند که اکثرا موجب مسمویت و آسیب دیدن آهسته و پیوسته مغز می شود. در طول عبور سال ها اثرات مصرف این مواد باعث اختلال حافظه و اختلال در منطق و قضاوت، کاهش حافظه و اختلال ثبات عاطفی انسان می گردد. به عبارت دیگر باعث خاموش شدن تدریجی انسان است.

این فلز قابلیت انتقال از مادر به جنین را دارد، به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست، جیوه در دوران بارداری پیامدهای پایداری روی جنین دارد. از جمله می توان به اختلال حافظه، تقلیل مهارت های زبانی و دیگر عوارض شناخته شده اشاره کرد.

استفاده از جیوه با مقادیر خطرناک در غذاهای دریایی مانند تن، پرورش اره ماهی و حتی در صید ماهی بسیار شایع است و این دقیقا بر خلاف تبلیغی است که برای غذاهای دریایی می شود. چرا که همیشه در تبلیغات گفته می شود که غذاهای دریایی منابع غنی امگا ۳ هستند که باعث پرورش مغز می شود! در حالی که به دلیل سم موجود در جیوه دقیقا تاثیر معکوس بر مغز خواهند داشت.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/8eyfwgvfjl2uqy65wdm1.jpg

متاسفانه جیوه در سایر محصولات مانند واکسن ها و شربت فروکتوز ذرت با مقادیر زیاد نیز مصرف می شود.

واکسن

در واکسن های اجباری مقادیر زیادی از جیوه وجود دارد! قبل از این که جزئیات را در اختیار شما قرار دهیم، در اینجا حقایقی در مورد واکسن های آمریکایی که توسط دکتر Sherry Tenpenny بیان شده است، ارائه می دهیم:

دولت ایالات متحده یکی از بزرگترین خریداران واکسن های تولید شده است. در واقع حدود ۳۰ درصد از مراکز کنترل بیماری ها (C. D. C.) بودجه سالانه خود را از دولت می گیرند تا اطمینان حاصل شود که واکسن های مورد نیاز کودکان در این کشور تولید خواهد شد.

شرکت های بیمه خصوصی باید افراد را تحت پوشش کامل بیمه در موارد زیر قرار دهند: صدمات جانی و مالی به دلایل جنگ های هسته ای، حوادت ناشی از انرژی هسته ای و … و اکسینانسیون.

قوانین تصویب شده ای مبنی بر محافظت از کودکان وجود دارد و همزمان قوانین ایالتی پدر و مادر را وادار می کند که فرزندان خود را پیش از فرستادن به مدرسه با حدود ۱۰۰ آنتی ژن که توسط واکسن به آن ها تزریق می شود محافظت کنند و چناچه پدر یا مادری از این کار سر باز زند، هیچ مسئولیتی در قبال بیماری و مرگ و صدمه متوجه پزشکان، شرکت های دارویی و دولت نیست و چنانچه خانواده ای از پزشکان، سیستم واکسیناسیون و دولت شکایت کند. پروسه ای آغاز خواهد شد که ممکن است سال ها طول بکشد و اغلب با اخراج شاکی از دادگاه پایان می پذیرد.

در هر ایالت طبق قوانین مدرسه، پذیرش تنها در صورتی انجام می شود که واکسیناسیون کودکان در سنین قبل از دبستان، در برابر بیماری های مختلف و واگیر دار انجام شده باشد. و اگر این کار انجام نشده باشد مانع از حضور کودک در مدرسه می شوند و پدر و مادر یا قیم کودک نیز به خاطر این مسئله جریمه خواهد شد چرا که از انجام قانون امتناع کرده است.

پزشکان طرفدار واکسیناسیون، اغلب از پدر و مادر کودک می خواهند که انجام واکسیناسیون کودک در هر دوره تحت مراقبت خودشان انجام شود. بخش قابل توجهی از درآمد پزشکان از بازپرداخت حق بیمه واکسیناسیون مشتق می شود. برنامه واکسیناسیون همیشه در حال گسترش است و واکسن ها به طور فزاینده ای باعث بالا رفتن حقوق پزشکان می گردد.

تیمِروسال (THIMEROSAL)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/t1mpujvuogwzmdczdc7m.jpg

کودکان تا قبل از سن شش سالگی حدود ۲۱ نوع واکسن دریافت می کنند و از سن شش تا هجده سالگی حدود ۶ نوع واکسن! یعنی حدود ۲۷ واکسن؛ که اکثر آن ها حاوی ماده سمی THIMEROSAL است. همانطور که در عکس نیز دیده می شود این ماده در بردارنده ۴۹ درصد جیوه است که استفاده از این مقدار جیوه باعث ایجاد اختلال حافظه در نسل کودکان می شود.

یعنی نسلی از کودکان که مغزهای آن ها به شدت آسیب دیده است. بسیاری از دانشمندان معتقدند استفاده از واکسن THIMEROSAL باعث افزایش سرسام آور بیماری اوتیسم در دو دهه اخیر شده است. آیا این به معنای خاموش کردن سطح ابتدایی جامعه نیست؟

با توجه به رابطه مشکوک بین واکسن ها و بیماری اوتیسم، بیش از ۵۰۰۰ خانواده در ایالات متحده در یک دادگاه فدرال علیه شرکت های تولید کننده واکسن B اقامه دعوی کرده اند. در حالی که این شرکت پرداخت هرگونه خسارت را رد کرده و وجود رابطه بین بیماری و واکسن های تولید شده اش را تکذیب کرده است. هنوز هیچ مبنایی بر رد یا اثبات رابطه بین واکسن ها و بیماری اوتیسم وجود ندارد، در حالی که تمام این مطالعات نیز توسط همان شرکت های تولید کننده واکسن انجام می شود!

با وجود این بحث ها، استفاده از THIMEROSAL بدون جلب توجه و به تدریج از واکسن ها حذف شد و جالب است که مبتلایان به بیماری اوتیسم نیز کاهش پیدا کردند.

استفاده از THIMEROSAL به تدریج در واکسن های کودکان حذف شد و به جای آن از مواد نگهدارنده دیگری استفاده می شود. اما هنوز در بسیاری از واکسن های مربوط به بزرگسالان از این ماده استفاده می شود. مقدار جیوه موجود در واکسن های کودکان آن ها را بیمار و در نهایت عقیم می کرد اما برای بزرگسالان موجب گنگی و پایین آوردن سطح درک آن ها می شود. طبقه حاکم نه تنها به دنبال ایجاد یک نسل مبتلا به اوتیسم که نیاز به مراقبت همیشگی دارند بوده است، همچنین به دنبال ایجاد یک عده احمق مفید بوده که می توانند کارهای تکراری انجام دهند اما ذهن آن ها بیحس است و بدون هیچ سوالی هر آنچه به آن ها گفته می شود را می پذیرند.

در حال حاضر از THIMEROSAL در واکسن آنفولانزا، که عموما به عنوان ضربه آنفولانزا شناخته می شود استفاده می شود. واکسن هایی که واکسن های فصلی هستند و در هر زمستان افراد را تشویق می کنند تا واکسن سالانه خود را به همراه دوز مناسبی از جیوه دریافت کنند!

...

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/2yo07jndcfm9x7ti39dm.jpg

سازندگان واکسن های آنفولانزا می گویند که دارای سابقه سلامت جامد هستند به این معنا که به نظر نمی رسد که علت بیماری قابل مشاهده باشد، موضوعی که اصلا قابل بحث نیست، اما انحطاط نورون های مغز اکثر افراد دریافت کننده واکسن به صورت تدریجی و آهسته در طی سال به دلیل مسمومیت جیوه ثابت است. این روند کند کردن عملکرد مغز به راحتی قابل مشاهده و ثبت نیست و نه حتی قابلیت سنجش دارد، اما هنوز هم در مقیاس جهانی اتفاق می افتد. اگر جیوه می تواند ذهن شکننده کودکان را به طور کامل مختل کند تا آن ها به اوتیسم مبتلا شوند، پس مطمئنا لطماتی را برای ذهن های کاملا رشد یافته خواهد داشت.

تقریبا به دلیل تقاضا برای تولید واکسن برای بیماری های جدید، دوره ای در سراسر جهان به کمک تبلیغات به وجود آمده است که مردم خودشان متقاضی تولید واکسن هستند چرا که به این اعتقاد رسیده اند که واکسن ها معجزاتی دارند که هر مشکل جسمی آن ها را رفع می کند.

H1N1 که تحت عنوان آنفولانزای خوکی شناخته می شود، آخرین بیماری بود که میلیون ها نفر در سراسر جهان برای چند ماه در وحشت و ترس فرو برد! و موجب ترویج بیشتر واکسن ها و استقبال از انجام واکسیناسیون در جهان شد و این حقیقت که آنفولانزای خوکی نیز نوعی دیگر از آنفولانزای عادی است و اغلب به راحتی قابل درمان است کاملا نادیده گرفته شد. حقیقت دیگر اثبات وجود THIMEROSAL در عکس هایی بود که از این واکسن ها گرفته شده است.

کاهش جمعیت؟

به سادگی می توان گفت که نه تنها سطوح پایین جامعه خاموش شده اند بلکه واکسن ها به تلاش برای کاهش جمعیت نیز کمک می کنند. بیل گیتس در سخنرانی که در سال ۲۰۱۰ انجام داد به نقش واکسن ها جهت کاهش جمعیت جهان اشاره کرده است.

شربت ذرت با دوز بالای فروکتوز (HFCS)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/nhjnxdfujuedotr33hz.jpg

این ماده ی سمی است در جراحت، بیماری، مرگ کاربرد دارد و به خصوص دارای استفاده شیمیایی فراوانی است. طبق این تعریف،(HFCS) یک سم واقعی است. شربت HFCS از فرآیندهایی که بر ذرت صورت می گیرد در سال ۱۹۷۰ ساخته شده است. این ماده به جای قند سفید در غذاهای فرآوری شده استفاده می شود و در حال حاضر در بسیاری از مواد غذایی موجود در سوپر مارکت ها به آسانی یافت می شود. مطالعات نشان داده است که آمریکایی ها به طور متوسط ۱۲ قاشق چایخوری در روز از این شربت استفاده می کنند. در اینجا نموداری ارائه شده است که استفاده از HFCS در رژیم های غذایی را نشان می دهد:

مصرف سرانه از شیرین کننده های انتخاب شده

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/46ve9a86bh6fljkmpr1.png

با توجه به خاصیت شیرین سازی آن، واضح است که HFCS در محصولات قندی مانند مربا، نوشابه و موادی که قبل از بسته بندی کاملا پخته می شوند وجود دارد، با این حال بسیاری از مردم متوجه استفاده از آن در بسیاری از مواد غذایی دیگر مانند سوپ، نان، سس ماکارونی، غلات، حبوبات، مواد منجمد، فرآورده های گوشتی، سس سالاد و چاشنی ها نیستند. همچنین HFCS در محصولات به اصطلاح سلامتی مانند پروتئین ها، کافئین ها، غذاهای کم چرب و نوشابه های انرژی زا به وفور استفاده می شود.

چگونه می توان چیزی را که طعم خیلی خوبی دارد بد بدانم؟ در اینجا برخی از حقایق در مورد HFCS بیان شده است:

پژوهش ها وجود ارتباط بین HFCS و افزایش نرخ چاقی و دیابت در شمال آمریکا، به ویژه در میان کودکان را ثابت کرده است. فروکتوز موجود در این ماده بسیار بیشتر از قند تبدیل به چربی می شود و چون مایع است انتقال ان به خون با سرعت بیشتری انجام می شود.

نوشیدنی های حاوی HFCS که دارای ترکیبات بالای کربونیک هستند، با آسیب رساند به سلول ها و بافت ها منجر به دیابت می شوند.

شواهدی مبنی بر تاثیرات متفاوت قند نیشکر و فروکتوز در بدن وجود دارد که منجر به احساس سیری و کاهش پتانسیل فرد می شوند و فرد را به استفاده بیشتر از این مواد برای کسب انرژی متمایل می کنند.

مطالعات انجام شده توسط محققان دانشگاه میشیگان و یو سی دیویس نشان می دهند که مصرف فروکتوز، که به آسانی توسط کبد جذب شده و تبدیل به چربی می گردد در سطوح تری گلیسیرید خون بدن افزایش ایجاد می کند.

بر خلاف دیگر انواع کربوهیدرات های متشکل از گلوکوز، فروکتوز باعث تحریک لوزالمعده برای ایجاد انسولین نمی شود. پیتر هاوِل، محقق تغذیه دانشگاه دیویس که مطالعاتی در زمینه اثرات متابولیک فروکتوز انجام داده است، نشان داده که فروکتوز تنها کمی به ترشح لپتین، هورمون تولید شده توسط سلول های چربی، کمک می کند.کمبود لپتین و انسولین هر دو سیگنال هایی به مغز مخابره می کند که باعث کاهش اشتها و سرکوب گرسنگی می گردد.

بدن فرآیندهای متفاوتی در برابر HFCS دارد که کاملا با فرآیندهای وجود نیشکر یا چغندر قند متفاوت است و در نهایت سوخت و ساز بدن را مخدوش کرده و هورمون های تابع آن را از کار می اندازد! به بیان دیگر بدن ما تمایل به خوردن بیشتر دارد در حالی که همزمان ذخبره چربی در آن بیشتر می شود.

مطالعاتی که در مجله موسسه ملی سرطان منتشر شده نشان می دهد که زنانی که در رژیم های غذایی آنان کربوهیدرات بالایی وجود داشت که به معنای مصرف بیشتر فروکتوز است، بیشتر در معرض سرطان روده بزرگ بودند.

HFCS به دلیل داشتن عناصر کلیدی مانند منیزیم، مس و کروم در عملکرد قلب تداخل می کند.

همچنین HFCS فعالیت های سیستم ایمنی بدن را توسط کنترل گلبول های سفید مهار می کند و در واقع قدرت بدن برای مقابله با مهاجمان مضر خارجی کاهش می یابد.

تحقیقات نشان می دهد که فروکتوز در هر سلول از بدن به آسانی و کمک گلوکوز تجزیه می شود در حالی که فروکتوز باید تنها در کبد متابولیزه شود. در آزمایشی که روی حیوانات مصرف کننده فروکتوز انجام شده است، مشکلاتی که در کبد به دلیل توسعه رسوب چربی و سیروز به وجود آمده است شبیه به مشکلاتی است که در کبد افراد الکلی وجود دارد.

HFCS تحت تصفیه بالایی قرار می گیرد، حتی بیشتر از شکر سفید.

HFCS که از ذرتی مشتق می شود که تحت اصلاح ژنتیکی قرار دارد و آنزیم های مورد استفاده تحت فرآیند پالایش قرار می گیرند و باعث افزایش نگرانی در مورد سیاست اقتصادی تخصیص یارانه برای تولید ذرت و اثرات مضر کشاورزی ناشی از تولید این نوع آن شده است.

مطالعات فراوانی رابطه قوی بین افزایش HFCS در سال گذشته و افزایش چاقی مشابه را نشان داده است.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/8buipjxsx7ec7baokdq3.jpg

پیشگیری و درمان چاقی به شدت برای بدن ضروری است و به طور مستقیم عملکردهای مغز را تحت تاثیر قرار می دهد. بعضی از محقیقن حتی این پرسش را مطرح کرده اند که چاقی در انحطاط مغز نیز نقش دارد!

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/06wlyaopyjih7q98w6q3.jpg

البته این بدان معنا نیست که افراد چاق خنگ هستند، بلکه باعث کاهش موثر پردازشگری مغز می شود. اما حتی اگر نقش HFCS را به عنوان نگه دارنده چربی در خون در نظر نگیریم، باز هم اثرات منفی منحصر به فرد خود را دارد. مطالعات نشان داده است که این شیرین کننده حاوی… سعی کنید حدس بزنید… جیوه است!

در اینجا جدول مطالعات IATP در مورد این شیرین کننده آورده شده است. فروکتوز و جیوه زیاد با شرح کامل در محصولات روزمره ای که در سوپر مارکت ها یافت می شود کاملا مشخص است.

البته شرکت های تولید کننده این شیرین کننده را کاملا طبیعی می دانند و نتایج حاصل از مطالعات را کاملا رد کرده اند که عجیب به نظر نمی رسد! حتی برخی تبلیغات به صورت عجیب و غریبی مردم را به خوردن و نگه داشتن این محصولات سمی تشویق می کنند.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/pu9nm7hbruqu57isd9ka.jpg

نتیجه گیری:

با وجود مطالعات فراوان در مورد خاصیت و اثرات منفی جیوه، دولت هنوز هم از جیوه در واکسن ها استفاده می کند و آن ها را با ماده سمی THIMEROSAL واکسیناسیون می کند. علاوه بر این، از شرکت های داروسازی و مواد غذایی که محصولات حاوی HFCS تولید می کنند کاملا حمایت می کند و حتی افرادی از رده های بالای دولتی مدیران این شرکت های دولتی یا خصوصی هستند که در واقع همان نخبگان یا طبقه حاکم بر جامعه می باشند. بسیاری از این افراد تخصصی در مورد مواضع دولتی ندارند و بیشتر برای سیاست های عمومی که ارتباط مستقیم با منافع آن ها دارد تصمیم گیری می کنند. عضوهای گروه بیلدربرگ، کمیته ۳۰۰، شورای روابط خارجی، گروه شرکت های تولید کننده مواد غذایی و دارو...

از آنجا که هیچ مقام دولتی به هم صنفان خود خیانت نمی کند و صندوق raisers whistleblower برای همین مسئله در نظر گرفته شده است، هر یک از افراد جامعه را با همین جمله کلیشه ای خواندن برچسب قبل از خرید قانع می کنند. اما آیا شما به عنوان جزئی از این جامعه واقعا می دانید گلوتامات یا مونو سدیم چیست؟ این مجموعه از مقالات با هدف افزایش آگاهی در مورد اساسی ترین موادی است که به صورت روزمره استفاده می شوند. من شخصا نمی توانم ادعا کنم که در رژیم غذایی خود کاملا مراقب آنچه می خورم و می نوشم هستم! من فرزند دهه ۸۰ هستم و عاشق طعم غذاهای فرآوری شده مانند آب نبات، نوشابه، همبرگر… هستم، اما همانطور که داشتن اطلاعات بیشتر به درک بهتر انسان کمک می کند تا قدم های درست بردارد، به احساس بهتر داشتن و آسان تر تصمیم گرفتن نیز کمک می کند. کاری که هیچ کس حق ندارد آن را برای شما انجام دهد! قدم بعدی شما چیست؟ باور این مطلب یا رفتن به رستوران های فست فود ؟

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/nktv1pwitlm73axfqxhp.jpg

پخش شده از شبکه دوم.
زمان : ۸۰ دقیقه
حجم : ۳۷۵ مگابایت

حضور در جشنواره ها:
برنده بهترين فيلم مستند در جشنواره گاتهم در سال ۲۰۰۹
برنده بهترين فيلم مستند در جشنواره انجمن منتقدان فيلم جنوب شرقي۲۰۰۹(SEFCA)
برنده بهترين فيلم مستند در جشنواره انجمن منتقدان فيلم ناحيه واشينگتن ۲۰۰۹(WAFCA)
نامزد بهترين فيلم مستند در جشنواره آكادمي اسكار

food inc قویترین مستندی است که سيستم جديد غذايي آمريکا را مورد بررسي قرار مي دهد. در اين برنامه به مافيايي بودن صنايع غذايي اين کشور که دست چند کمپاني خاص است و همچنين روش هاي پرورش غيرطبيعي مرغ و گاو و گوشت پرداخته مي شود.
از ديگر موضوعاتي که در اين برنامه مورد بررسي قرار مي گيرد مي توان به آسيب هايي که تهيه اين نوع غذاها از جمله غذاهاي آماده به انسان مي زند، اشاره کرد.

«مرغهایشان درشت تر، میوه هایشان زیباتر و هرگز فاسد نمی شوند اما در عوض باکتری خطرناک E.Coli وارد چرخه مواد غذایی آنها شده که سالانه ۷۳۰۰۰ آمریکایی را راهی بیمارستان می کند.»

حقایقی تلخ و شوک دهنده در مورد آنچه می خوریم، چگونگی تولید آنها، اینکه چطور بودیم و کجا می رویم…

از سال ۱۹۵۰ صنعت غذای فست فود رشد چشمگیری پیدا کرد. تنها چیزی که کمپانی های تولید کننده غذا به آن توجهی ندارند، سلامتی مردم و مزرعه داران و حیوانات و دامها می باشد و فقط هدف تولید ثروت بیشتر می باشد.


https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/4h7p31uvojt23w6aarps.jpg

در آمریکا نهضتی مردمی برای برگشت به غذاهای سنتی راه افتاده و هر سال نمایشگاه های بزرگی محصولات طبیعی را به مردم عرضه می کند. امید است که در ایران نیز برگشت مردم به غذاهای طبیعی و سنتی محقق شود.

دانلود قسمت اول مستند تجارت غذا (۱۰۰ مگابایت)
دانلود قسمت دوم مستند تجارت غذا (۱۰۰ مگابایت)
دانلود قسمت سوم مستند تجارت غذا (۱۰۰ مگابایت)
دانلود قسمت چهارم مستند تجارت غذا (۷۶ مگابایت)

درآخر هم برای شما عزیزان دانلود مستند تجارت غذا(Food inc) با دوبله فارسی را قرار دادیم تا قسمت دوم از این مقاله به پایان برسد. انشالله که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد . . .عزیزان حتما رعایت نکات غذایی را بکنند زیرا یکی از مهم ترین عوامل کم شدن عبادت در برابر خداوند همین پرهیز غذایی صحیح است . . .

منبع : ظهور۱۲

۲۵ خرداد ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :سلام

مقاله جالبی بود
ای کاش مسئولین و تاجران هم چنین مقالاتی را می خواندند.
http://toshe.ir

اینـــــه غذایی که ما می خوریم.
خدا عاقبت همه ما رو بخیر کنه.

نويسنده ديدگاه :مرتضی زارع

سلام
خوبی
خسته نباشی
روز مرد و تولد سالروز تولد حضرت علی و امام جواد به همه تبریک میگم

دختران جوان و زیبا ، خدای نپالی ها

http://www.1seda.com/post-1126.aspx

داستانی واقعی

دختری دارم كور و شل و كر، باید او را به همسری قبول كنی!!

http://www.1seda.com/post-1120.aspx

سلام
ممنون از زحمات ارزشمند شما در اين پايگاه.
خوشحال ميشيم در صورت تمايل تبادل لينك داشته باشيم.

ياعلي ع

.:: دانلود کتب شیعی ::.
http://shiabooks.ir

نويسنده ديدگاه :نفس

سلام.وب خوبی داری.درمورد شهرهاهم میتونی مارو لینک کنی.
ناشربزرگترین سایت مذهبیemam8.com

با سلام خدمت شمادوست عزیز باز هم مثل همیشه مقاله ی خوب میگذارید و
اولین بار ویروس ایدز توسط خون آلوده وارد ایران شد اما هیچ مقام مسئول بین الملی پاسخگو نبده ونیست این برای تضعیف ایران نیست
http://www.foadg.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام

بسيار از لطف شما سپاسگزارم .

به نظر من همانطوري كه اينان از اون طرف مرزها (شايد حتي داخل) مي شينند و برنامه ريزي چند ساله براي من جوان و نسل بعد از ما ميكنند ، كه چه كار بكنيم و چه كار نكنيم ، همانطور هم ما بايد براي اينان هوشيارانه تعين تكليف كنيم ! ، حركتشان را محكوم ، هدفشان را شوم و ضربه هايشان را جدي بگيريم .

در زمان حال فرمان برداري و اطلاعت از فرمايشات مقام معظم رهبري بسيار امر ضروري و مهم است . اين مطلب را قطعا يقين داشته باشيد كه هر حركتي يا هر كاري كه بر خلاف نظر رهبري باشد ، قطعا به اسلام ضربه خواهد زد .

به زبان ساده به نظر من ما فقط كافيه ي زمينه ظهور امام زمان (عج)را فراهم كنيم ، همه كارها خود به خود همه حل مي شوند ، كار خيلي سختي نيست !، هرگز فراهم كردن زمينه ي ظهور امام زمان (عج) را براي خودتان كوه نكنيد !.
وقتي از خودمون به صورت جدي اين حركت را آغاز كنيم ، به جنس قاطع بسيار زودتر از اينكه فكرش را بكنيم ، زمينه ظهور امام زمان (عج) و در نهايت ظهور ايشان را فراهم نموده ايم .

مگر نه اينكه به لطف خداوند ، دشمنان ما از احمق ها آفريده شده اند ، بنابراين هر كاري كه در جهت پيشبرد اهداف شومشان به كار ببندند ، چيزي جز تف سر بالا برايشان نيست و ما نبايد هرگز ضره ايي ترس به خودمان راه بدهيم !، نداده ايم و نخواهيم داد .

يكي از فرمايشات بسيار مهم مقام معظم رهبري :
” شكي نيست كه بر اساس حقايقي كه خداوند متعال تقدير كرده است ، خاورميانه جديد شكل خواهد گرفت و اين خاورميانه ، خاورميانه اسلام است . ”

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام

فرامايشي كه از مقام معظم رهبري نقل كردم ، از home page يه وبسايت بسيار ارزشمند خوانده بودم .
اطلاع رساني راجع به اين وبسايت را لازم دونستم .

” اولين راديو اينترنت جهان اسلام در حمايت از بيداري اسلامي و جريان مقاومتي ”
http://radiomoqavemat.com

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :محمد

عزیزان سخنرانی های دکتر روازاده رو حتما حتما گوش بدین و در زندگی خودتون و خانواده بطور عملی اجرا کنید
http://www.Ravazadeh.com
دوستان بخاطر اهمیت موضوع این سخنرانی ها رو بین دوستان پخش کنید تا آگاهی در این ضمینه بیشتر بشود.
یا حق

نويسنده ديدگاه :فرزاد

سلام
مطلب تون جالب بود …
سخنرانی دکتر روازاده رو اگر گوش کنید این مسئله براتون ۱۰۰ درصد اثبات میشه.
مخصوصا شما حاج امیر , که رشته تخصصی تون هم همینه …
یا علی

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

” اطلاع رساني ”

سلام دوستان عزيز ، حتما اين لينك را مشاهده نمائيد و به دوستان نيز اطلاع رساني كنيد .

” گاف بزرگ ” – ” جواب دكتر رائفي پور به … ”
http://antisemitism.blogfa.com/post-49.aspx

قسمتي از متن :
” عزیزانم اگر اصرار دانشجویان و پژوهشگران عرصه صهیونیزم نمی بود ابدا حتی یک دقیقه وقت خود را حرام نمی کردم تا پاسخ لندن نشینان را بدهم اما در عوض قول می دهم تا در باره پوشاک یک سخنرانی مفصل نمایم و از دستهای پنهان داخلی در صنعت پوشاک پرده بر دارم! ”

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شما

در راستای وحدت و همراهی وبلاگها و وبسایتهای ضد فراماسونری و ضد فرقه های نو ظهور لینك باكسی فراهم آوردیم كه در آن تنها لینكهای وبلاگهای ضد ماسون قرار میگیرد

وب شما نیز به عنوان یكی از پایگاه های فعال مهدویت و آخرالزمان در این لینك باكس قرار گرفته است

لذا اگر ممكن است به این لینك باكس بیایید و برای حمایت از این لینك باكس كد لوگو یا كد لینك باكس را در وب خود قرار دهید

یا علی مدد

لينك هاي ارزشي : اولین لینك باكس تخصصی وبلاگهای ضد ماسون

http://www.nooromahdi.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :aliziraee

سلام اگه تمایل به تبادل بنر و لینک داری بهم خبر بده تا با هم به تبادل بنر و لینک بپردازیم

با سلام و آرزوی توفیقات روز افزون لطفا ما را در امر نظر سنجی انتخابات ۱۱ ریاست جمهوری یاری دهید . التماس دعا

نويسنده ديدگاه :محمد

چند سایت مورد تائید در ضمینه تغذیه و بهداشت
http://www.Ravazadeh.com

http://www.Sinayesalamat.com or .ir

http://www.Ehyayesalamat.com or .ir
یا حق

نويسنده ديدگاه :عشاق الحسین

با سلام و خسته نباشید
در سایه الطاف الهی انجمنی را راه اندازی نمیودیم تا مکانی مقدس و محفلی گرم برای مباحث مذهبی داشته باشیم تا بصیرت خود را افزایش دهیم
لذا از شما خواهشمندیم تا لوگوی کوچک ما را در وبسایت خود قرار داده و پشتیبانی از ما باشید تا در این راستا قدم برداشته
با تشکر و احترام فراوان
آدرس لوگو:
http://oshagholhosein.ir/up/images/oshaghlogo-1298830767.gif
آدرس انجمن:
http://oshagholhosein.ir

لطفا لوگوی ما را در سایت خود قرار دهید و ما را مطلع سازید در سایه حق پیروز باشید
در صورتی که امکان قرار دادن لوگو نیست ما را لینک نمائید

اللهم ارزقنا شفاعة الحسین

به نام خداي مهدي
سلام
لطفا ما را با نام لينك هاي ارزشي لينك كنيد و لينك خود را درلينك باكس ما ذخيره كنيد
بعد با قرار دادن لينك باكس ما در وبلاگ خود جزوه برترين ها باشيد وباعث بالارفتن آمار وبلاگ خود شويد
ياعلي
http://nooromahdi.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام امير جان ،

عزيز از ۲۵ خرداد تا امروز آپ نداشتيدها ، چرا ؟! دلمون براتون تنگ شده ، الان حدود ۸ روز ميشه .
ديگه از بس هر روز اومدم سر زدم ، خسته شدم 😉 (شوخي)

يقين دارم كه خيلي زحمت ميكشيد و با هر مطلبي كه در ظهور۱۲ قرار ميدهيد ، قدم به قدم به ظهور امام زمان (عج) ، نزديك تر ميشويم !. اجرتون با امام زمان (عج) .

موفق و پيروز باشيد .

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :بسیجی گمنام

سلام همسنگر
خدا خيرتون بده وبتون هم عالیه مطالب زيبا و پرمحتوايي داره
اگه قصد تبادل لینک يا لــوگــو داری خبرم کن .
اگه خواستی منو لینک کنی با نام :
بسیجی گمنام لینک کن
آدرس http://bgomnam.tk/
التماس دعـــــآ

نويسنده ديدگاه :م.ج

سلام امیر آقا خدایی نکرده مشکلی براتون پیش اومده آخه الان بیش تر از یک هفته هست که به روز نشدیدوبه نظرات جواب ندادید.

نويسنده ديدگاه :Augustina

So extceid I found this article as it made things much quicker!

نويسنده ديدگاه :جعفر دائی

سلام خدا خیرتون بده
من میخوام از مطالب سایتتون در مورد مواد غذایی مقاله بنویسم لطفا اگه راضی هستین مطالبتونو با رفرنس معتبر به ادرسم ایمیل کنید ممنون میشم قول هم میدم ذکر منبع کنم
درضمن من نمیتونم زیاد آن بشم لطف میکنین اگه میل کنید

نويسنده ديدگاه :11،28

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما وهمه فعالان عرصه بیداری اندیشه.مطلب ارائه شده بسیار جالب بود .آنچنان که ما متأسفانه در مشترکاتمون از هم متفرقیم و در خواب غفلت .دشمنان ما بیدارند ودر متفرقاتشون باهم متحد.بس است دیگر…بهتر نیست بیدار شویم دارد دیر میشود….

نويسنده ديدگاه :حامد

به خدا دارم شاخ درمیارم از درستی احادیث پیغمبر درمورد غذاها.به خدا پیغمبر راسته،خدا راسته، دین راسته،قسمت اول رو که می خوندم دیدم دستورات اسلام رو زدید.برق گرفتتم!ماهرچی سرسفره به پدرم می گفتیم اول و آخر غذا نمک نخور،مگه نمی بینی این همه می گن نمک فشار خون میاره؟می گفت پیغمبر گفته هرکی ابتدا و ختم غذا به نمک بکنه خدا هفتاد درد و آنچه او نمی داند را از او دور کند،توحلیة المتقین …اینا غلط کردند می گن نخور! من به حرف پیغمبر باشم یا اینا.من هم موقع خوندن دستورات اسلام و…الان اینجا فایده این دستور پیغمبر رو دیدم.انگار حضرت اش این روزها رو می دید،انگار به شیعه نقشه راه داده.

KHAMENEI