ریشه های خاندان آل سعود ، یهودی بوده اند !

قسمت بیست و دوم مجموعه مستند “راز آرماگدون ۴: پروژه اشباح” که در جریان دوبار پخش این مجموعه از شبکه خبر سیما (از اواسط آذرماه تا اواخر اسفند ماه ۱۳۸۹) به دلیل رعایت پاره ای از مصالح سیاسی ، به نمایش درنیامده بود ، برای نخستین بار روی آنتن این شبکه جهانی تلویزیونی رفت. . […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/kdttkg4njpr37bcn45ms.jpg

قسمت بیست و دوم مجموعه مستند “راز آرماگدون ۴: پروژه اشباح” که در جریان دوبار پخش این مجموعه از شبکه خبر سیما (از اواسط آذرماه تا اواخر اسفند ماه ۱۳۸۹) به دلیل رعایت پاره ای از مصالح سیاسی ، به نمایش درنیامده بود ، برای نخستین بار روی آنتن این شبکه جهانی تلویزیونی رفت. . .که در آن اسناد و مدارکی را درباره ریشه های خاندان آل سعود فاش کرد . . .


لارنس عربستان در پروژه اشباح

در این قسمت که عنوان “لارنس عربستان” دارد ، ضمن اشاره به ماموریت جاسوس مشهور انگلیسی، هامفری(همان مستر همفری) طی سالهای ابتدایی قرن هجدهم در خاورمیانه و برکشیدن عنصری به نام عبدالوهاب برای بنیانگذاری فرقه انحرافی وهابیت ، برای اولین بار به ریشه های خاندان آل سعود (حاکمان امروز عربستان سعودی) پرداخته می شود که برخلاف ادعای خود، براساس اعتراف شجره نویسان سعودی ، اصل و نسب آنها در واقع به یک فرد یهودی به نام “ابراهیم موشه” می رسد.

در اسناد این ارتباط که برای نخستین بار در این قسمت از مجموعه “راز آرماگدون ۴ : پروژه اشباح” مقابل دوربین تلویزیون قرار می گیرد، مشاهده می کنیم که در قرن نهم هجری مطابق با قرن پانزدهم میلادی ، شخصی به نام مانع احسایی(جد اول خاندان آل سعود) از قبیله یهودی “عنیزه”، زمینی را در نجد عربستان به دست آورده و بعد از او نوه پسری اش به نام موسی با جنگ و کشتار و غارت ، املاک بسیاری را برآن افزود. ابراهیم موسی یا ابراهیم موشه پسر موسی نقش مهمی در شکل گیری آل سعود داشت که نوه اش به نام مقرن سعود ، راس این خاندان به شمار می آید. مردخای ابراهیم موشه و فرزندانش با تغییر نام و انتخاب اسامی عربی ، خود را در میان مسلمانان جا زدند. از جمله اینکه با پرداخت مبلغ سی و پنج هزار جنیه مصری به محمد امین تمیمی ، مدیر کتابخانه های کشور سعودی در سال ۱۳۲۲ ، آل سعود و آل عبدالوهاب را به نبی اکرم (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) منسوب کردند!

در بخش دیگری از قسمت “لارنس عربستان” مجموعه مستند “راز آرماگدون ۴: پروژه اشباح” براساس شواهد و مدارک و اسناد معتبر نشان داده می شود که حاکمیت آل سعود و وهابی ها در سرزمین وحی که زمینه هایش از ۲ قرن پیش توسط هامفری و عبدالوهاب چیده شده بود ، در بحبوحه جنگ جهانی اول توسط توماس ادوارد لارنس(جاسوس نظامی ارتش انگلیس) عملی گردید. اسناد مذکور حکایت از آن دارد که لارنس براساس نقشه ای طراحی شده در کانون های صهیونیستی، همراهی فیصل(از سرکردگان آل سعود) را جذب کرده و او را وادار به همکاری با ژنرال ادموند آلنبی (فرمانده نیروهای انگلیسی در خاورمیانه) در هدایت شورش عرب ها علیه ترک های عثمانی با وعده برپایی امپراتوری عرب نمود. به این ترتیب حکومتی توسط لارنس در شبه جزیره عربستان برپا گردید که به عنوان یکی از متحدین استراتژیک امپراتوری جهانی صهیونیسم ایالات متحده آمریکا در سالهای بعد نقش مهمی را برای تجاوزات امپریالیسم آمریکا در منطقه خاورمیانه ایفا کرد.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/dl4eetsgxpch3li60xr.jpg

...

از جمله این مدارک معتبر ، اسناد منتشره وزارت امور خارجه انگلیس در سال ۲۰۰۰ و همچنین نظر برخی محققین و پژوهشگران است که نشان می دهد لارنس، عامل شبکه جاسوسی صهیونیسم بین الملل بوده . در این اسناد آمده که رونالد استورس یهودی ، لارنس را با شبکه جاسوسی نیلی به ریاست آرونسون مرتبط کرد که در تاریخ معاصر از معروف ترین شبکه های صهیونیستی به شمار آمده است.

سند دیگری که در این قسمت به نمایش در می آید، مطلبی در یکی از شماره های سال ۲۰۰۶ روزنامه ایندیپندنت است که سر مارتین گیلبرت(مورخ یهودی انگلیسی تبار و کارشناس معروف درخصوص مسائل اسراییل و هلوکاست) قصد دارد در کتابی براساس اسناد و مدارک معتبر اثبات نماید، توماس ادوارد لارنس بر این اعتقاد بوده که اعراب تنها در صورت ایجاد یک سرزمین اسراییلی می‌توانند برای خود موقعیتی دست و پا کنند. گیلبرت در گفتگو با روزنامه جروزالم (اورشلیم) پست می گوید:

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/kezuz799qopj4rhoofw4.jpg

“… یک نکته‌ی جالب توجه از منظر اسراییلی‌ها فردی به نام لارنس بوده…کسی که از اعراب حمایت و برای ایجاد سرزمین مستقل عربی در دهه ۱۹۲۰ تلاش بسیار کرد. او فردی بود که در عکس‌ها و تصاویر همواره ردایی مخصوص عرب‌ها به تن داشت. حال یک مساله جالب که شما در کتاب بعدی من خواهید دید این است که لارنس عربستان اساسا صهیونیستی جدی بوده است…”

گیلبرت می افزاید: “…بررسی برخی یادداشت‌های لارنس که در مرکز اسناد و اوراق ملی انگلیس موجود است نشان می‌دهد او از خواست صهیونیست‌ها حمایت می‌کرده است. به طور مثال لارنس که در سال ۱۹۲۰ برای وینستون چرچیل کار می‌کرده ، به وضوح اعلام داشت که باید اراضی فلسطینی از کرانه‌های دریای مدیترانه تا رود اردن تحت عنوان سرزمین ملی یهودیان به رسمیت شناخته شود…”

از جمله تصاویری که برای اولین بار در بخش “لارنس عربستان” مجموعه “راز آرماگدون ۴: پروژه اشباح” از تلویزیون پخش می شود ، عکس های هامفری و عبدالوهاب ، عکس های اجداد خانواده آل سعود از جمله مقرن سعود و همچنین شجره نامه این خاندان ، تصویری منحصر به فرد از خرابی قبور ائمه (علیه السلام) در بقیع به دست وهابی ها ، تصاویری از آرونسون و شبکه صهیونی نیلی (که لارنس به آنها وابسته بود) ، مارتین گیلبرت و مصاحبه تحقیقی اش با روزنامه جروزالم پست ( اورشلیم پست) درباره ارتباط توماس ادوارد لارنس به شبکه های صهیونیستی و همچنین تصویری دیدنی از بن لادن جوان که در کنار برژینسکی(مشاور امنیتی جیمی کارتر، رییس جمهور اسبق آمریکا) آموزش می بیند و عکس جالب دیگری از ملاقات سران طالبان با رونالد ریگان در کاخ سفید است.

لازم به ذکر است که بخشی از قسمت بیست و دوم مجموعه مستند “راز آرماگدون ۴: پروژه اشباح” به برآمدن فرقه های انحرافی همچون طالبان و القاعده از درون وهابیت و با حمایت مالی آل سعود و حامیان صهیونیست شان اختصاص دارد. (۱)
نگاهی به کتاب تاريخ «آل سعود» و روابط آن با «آل يهود» ، نویسنده ای که ترور شد . . .


https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/029y0h7dxu70z6b0lhbj.jpg

بررسي تاريخ آل سعود از برخي ارتباطات پنهاني سران اين خاندان قدرتمند با يهوديان حکايت دارد.کتاب «تاريخ آل سعود» در دهه هاي هفتاد ميلادي قرن گذشته توسط «ناصرالسعيد»،نويسنده سرشناس عربستاني به نوشته تحرير درآمد. وي به رغم اقامت خارج از عربستان سعودي، اما پس از چاپ و منتشر کردن اين کتاب، با حمايت مالي مستقيم خاندان سلطنتي آل سعود، به دست مزدوران آل سعود ترور شد و جان باخت.

ناصرالسعيد در کتاب هزارو چهل صفحه اي خود،به بررسي جوانب گوناگون تک تک اعضاي خاندان آل سعود از نظر فساد و انحرافات اخلاقي پرداخته و در کنار آن نيز با تحقيق و پژوهش کامل،تلاش کرده يهودي بودن اين خاندان را اثبات کند.ناگفته نماند زمان تأليف اين کتاب به دليل هم عصر بودن با دوران پادشاهي «ملک فهد بن عبدالعزيز»، نويسنده تلاش کرده بيشتر به آشکار کردن رسوايي هاي اخلاقي اين پادشاه عربستاني بپردازد. ناصرالسعيد، سي صفحه نخست کتاب خود را به بررسي شجره نامه خاندان «آل سعود» اختصاص داده و در پايان اثبات مي کند که اصل اين خاندان به يهوديان سرزمين حجاز و مدينه باز مي گردد. السعيد در ادامه کتاب خود چگونگي حمايت يهوديان از جنبش «محمد بن عبدالوهاب» را که تأسيس «انديشه وهابيت» منجرشد، شرح مي دهد. وي سپس مراحل قرار گرفتن رهبري ديني در دست محمد بن عبدالوهاب و در کنار آن واگذاري رهبري سياسي عربستان سعودي به خاندان «آل سعود» که توسط يهوديان طراحي و به اجرا درآمد را توضيح مي دهد. نويسنده اين کتاب که تلاش داشته هيچ بخشي ازجوانب و اقدامات «آل سعود» را از قلم نيندازد، در ادامه به جنايت و قتل عام هاي اين خاندان عليه قبايل عربستاني مي پردازد و براي اثبات گفته خود از برخي تصاويرو عکس هاي تاريخي که گوياي واقعيت امربوده، استفاده مي کند. در ادامه اين کتاب کمي نيز به ارتباط تنگاتنگ و عميق خاندان سلطنتي عربستان سعودي با انگليس ها درقرن گذشته ميلادي پرداخته شده است.ناصرالسعيد در کتاب خود هم چنين به ارتباط نزديک، اما محرمانه ميان خاندان «آل سعود» با «بن گوريون» بنيانگذار رژيم اسرائيل پيش و پس از راه اندازي اين رژيم اشاره کرده و بيان مي کند: بن گوريون براي تأسيس رژيم مورد نظر خود، مورد حمايت مستقيم «آل سعود» قرار گرفت.

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/cnw88orl7x8w199z30s5.jpg

تصويري که روي جلدکتاب «تاريخ آل سعود» ديده مي شود، عکس ملک فهد بن عبدالعزيز آل سعود، پادشاه سابق عربستان در جواني را نشان مي دهد که در کنار وي، يک زن روسپي قرار گرفته و ملک فهد با قرار دادن دست خود در برابر صورت، تلاش دارد تا چهره اش در تصوير مشخص نشود. نويسنده بر بالاي عکس نيز با هدف طعنه زدن به خاندان «آل سعود» سوره البقره ، آيات ۲۰۴ تا ۲۰۷ نوشته است: از مردم کساني در اين دنيا هستند که سخنشان مورد پسند تو قرار مي گيرد،اما خداوند بر آنچه در قلبشان هستند و چون از نزد تو دور شوند، کارشان فساد و فتنه است و مي کوشند تا حاصل خلق را به باد فنا دهند و نسل بشر را قطع کنند و خداوند فساد مفسدان را دوست ندارد و اگر به آنان گفته شود تقوا پيشه کنيد، غرور و خودپسندي آنان را به بدکاري برمي انگيزد تا نصيحت نشوند،جهنم آنان را کفايت کند که بسيار آرامگاه بدي است. (۲) (۳)

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/8fols8qvfeuv2hvf6py7.gif

ملک فهد و شرب خمر

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/eqbpmb2wzflsd2v2jhzz.jpg


(۱) مستغاثی دات کام
(۲)منبع:سرويس بين الملل «تابناک »فؤاد پور عبادي
(۳) منبع :نشريه موعود ،شماره۱۰۶٫

بر چسب ها
۱۶ خرداد ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :محقق

سلام حاج امیر

با تشکر از مطلب خوب و جالبتون

فقط یک اشتباه کوچیک در نگارش نام منبع رخ داده
به جای نشریه (( موعود )) نوشته شده “مدعود”
با تشکر ، موفق باشید

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” محقق ” …
ممنون از شما ویرایش شد
یاعلی

نويسنده ديدگاه :مرتضی زارع

سلام
خوب هستی

پیروزی نزدیک هست خیلی نزدیک

«برداشتن حجاب» با دلایل به ظاهر منطقی؛ برنامه جدید غرب!

http://www.1seda.com/post-1088.aspx

پر جبرائیل یعنی چه؟

http://www.1seda.com/post-1087.aspx

وقتی دست دادن و روبوسی با زنان حلال می شود!

http://www.1seda.com/post-1080.aspx

.هدیه صلواتی برای سلامتی و تعجیل در ظهور و فرج امام زمان ارواحنا فدا از طرف من و شما به آن حضرت فراموش نشه .

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” مرتضی زارع ” …
ممنون از شما و زحماتتان در سایت یک صدا . انشالله که موفق باشید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام
ممنونم از مطلب ناب شما
با اجازه!، اين مطلب را در وبلاگم قرار دادم [البته با ذكر منبع 😉 ]
خوشا بحال اين عربها! هم خدا خيلي دوستشون داره هم بنده ي خدا !

كمال تشكر را از زحمات شما دارم

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

<>
دوست من جناب Mehraboun
مگر حدیث امام حسن را نشنیده اید که می گوید این دنیا دوزخ مومن ها و بهشت کافران است پس برادر عزیز به حال عرب ها باید گریه کرد نه اینکه غبطه خورد

نويسنده ديدگاه :سلام

واقعادر شرایظ پیچیده و عجیبی زندگی می کنیم. خدا آخر عاقبت بندگانش را به خیر کند
http://toshe.ir

نويسنده ديدگاه :reza

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران سایت

لطفا اگر می شود به اجازه کپی برداری ازمطالب شما بکنم (باذکـــر مـــنـــــبـــع)چون من واقعا تحت تاثیر مطالب قشنگ شما قرار گرفتم

با تشکر از مدیران سایت ظهور ۱۲

اگر می شود جوابتان را یا در سایتتان به من ایمیل کنید

نويسنده ديدگاه :hosna

– به خدا ۳۰ ثانيه هم طول نميكشه يه زور ديگه بزنين تموم ميشه

با سلام

فكر مي كردم كه بعد از تلاش هاي بيهوده اعراب در رابطه با تغيير نام خليج فارس ، ديگه اونا اقدام ديگري نكنند. چند هفته پيش من برايتان لينك پايين رو فرستادم و ازتون بابت راي دادن خواهش كردم. اما لازم كه بدونيد ، در اون روز تقريباً ۱۵۰،۰۰۰۰ نفر راي داده بودند و سهم ما تقريباً بيش از ۷۹% در مقابل كمتر از ۲۱% بود اما امروز تعداد راي دهنده ها به بيش از ۳۶۴،۰۰۰ نفر رسيده ولي با تاسف فراوان سهم ما از ۷۹% به كمتر از ۶۵٫۵% رسيده واين يك فاجعه است. يادتون باشه كه اين راي گيري مربوط به كمپين ۱،۰۰۰،۰۰۰ امضاي شركت گوگل است و نذاريد كه دوباره نام خليج فارس به خليج ع ر ب ي تغيير پيدا كنه

خوبه بدونيد كه شركت گوگل مجبوره به هر درخواستي كه به طور همزمان از طرف ۵۰۰۰ نفر و يا هر ارگان معتبر و ثبت شده اي ، بابت به راي گذاري يك قانون ، نام ، تعريف و . . . احترام بذاره

پس رو اين لينك كليك كنيد و راي بديد

http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

بعدش اين ايمل رو به هر كسي كه ميتونيد فورواردش كنيد.

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

“سرباز امام زمان”
سلام دوست عزيز ،
جمله من نسبت به عربها از روي طعنه و كنايه است .(علامت !داره ;))

منظورم اين هست كه : واي به روز و روزگار اونها كه (شايد خدا) و بنده خدا هم از دست اونها راضي نيست و همه اونها را ، به بدي ياد ميكنند .

البته جمع بستن در اينجا شايد درست نباشه ، چون به هر حال آدم خوب هم شايد در بين آنها بالاخره پيدا بشه ، ولي به قول معروف گرگ زاده ، آخر گرگ ميشود .

نظر من راجع به عرب ها ، اينگونه كه شما فكر ميكنيد هر گز نيست و نخواهد بود .
به نظر من خيانت كارتر از عربها روي زمين وجود نداره . اينان نوكران حلقه بگوش ستمكاران و ظالمان و غرب هستند .
انشاءالله كه خداوند اينان را هدايت بفرمايد و اگر قابل هدايت شدن نيستند ، نابودشان بگرداند .

همين عرب ها بودند كه با بله قربان ، بله قربان گفتنهاشون به فنته گران ، موجب تخريب رمي جمران شدند . اگر اونها حتي اندازه سر سوزن عقل و شعور داشتند اينگونه نمي كردند . اونها همه چيز خود حتي غيرت خود را هم به غرب فروخته اند .

انشاءالله كه خداوند ، به راه راست هدايتشان بفرمايد .

شايد اين جمعه بيايد ، شايد …

http://MahdiBiya.blogfa.com

البته من بد برداشت کردم متاسفم اما باید دانست که همه ی عرب ها بد نیستند بسیاری از علمای شیعه عرب هستند اما باید یدانیم ما شیعه ها برتری داری نسبت به عرب ها زیرا ما محب اهل بیت هستیم و اهلبیت شفاعت کننده مومن و به خصوص شیعه ی خود است

مدیریت محترم من ایرانی هستم اما در لیست پیام ها پرچم من را کویت گذاشته
http://www.foadg.mihanblog.com

نويسنده ديدگاه :مرتضی زارع

سلام حاج امیر و همه دوستان

خوبی

ببخشید گاه گاهی مزاحمت میشم
ا زشما هم به خاطر سایت خوبت ممنون

پخش انیمیشن صهیونیستی-ضد ایرانی از رسانه ملی

http://www.1seda.com/post-1096.aspx

موفق باشید

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

“سرباز امام زمان”

سلام دوست عزیز ،

شیعه همیشه مظلوم عالم بوده و هست .
«شیعه مانند پرنده ایست که دو بال دارد ، یک بال آن به رنگ سرخ و به نشانه ی “شهادت” است و بال دیگر به رنگ سبز به نشانه ی “انتظار” است »

* * *
شیعه کیست ؟
http://www.andisheqom.com/Files/whoisshia.php
* * *
جورج جرداق مسیحی می نویسد: «شیعه دارای دو عاطفه بارز و قوی است كه مرجع ادبیات حماسی شیعه هستند: عاطفه خشم و عاطفه حزن و اندوه . . .
http://www.andisheqom.com/Files/whoisshia.php?idVeiw=2033&level=4&subid=2033
* * *
همایشِ «عناصر کلیدیِ شیعه ی اثنی عشری» که با شرکت سیصد اسلام شناس و شیعه شناس در سال۲۰۰۵ در اسرائیل بر پا گشت نیز اعلام کرد: « تشیّع دو نگرش دارد؛ نگرش سرخ(عاشورا) و نگرش سبز (انتظار موعود)».

از همان زمان ترویج نظام مند خرافات در مورد هر دو آموزه (به عنوان نمونه؛ با ترویج روضه های انحرافی و بی محتوا در مورد عاشورا، و ملاقات گرایی و… در مورد امام غایب) شدّت گرفت. یک مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی به نام «مؤسسه ی شیعه شناسیِ اورشلیم» در اسرائیل، وظیفه ی تحقیق در مورد تشیّع و کلیه ی انشعابات آن را بر عهده دارد. این مرکز غیر از انتقال یافته های مهم به لابیِ صهیونیسم برای تهیه ی پروتکلها، وظیفۀ نشر مطالب نادرست و مغرضانه در مورد مذهب تشیع را نیز بر عهده دارد. لازم به ذکر
است که رئیس جمهور آمریکا در سال ۲۰۰۷ رسماً به مرکز مطالعات و تحقیقات کاخ سفید دستور تحقیق درباره ی امام دوازدهم شیعیان و مسئله ی انتظار را داد . . .
http://yazid-2011.blogfa.com/post-2.aspx
* * *
شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

“سرباز امام زمان”
سلام دوست عزیز ،

من فکر کنم اگر جملاتی را که بین ما رد و بدل میشه سر هم کنند ، یک کتاب از توش در بیاد 😉 .

هر چقدر بیشتر بهش فکر می کنم مطالبی بیشتری به ذهنم میاد و در جاهای مختلف می بینم و می خونم که حیفم میاد ناگفته بمونند :

بعضی عرب ها را همین بس که ، امیر المؤمنین شان یزید میمون باز و معاویه شراب خوار و بعضی خاندان های آنان است و همین تعداد از عرب ها بودند هنگامی که میمون امیرالمؤمنینشان مُرد ، عزای عمومی اعلام کردند .

اصلا چرا راه دور میریم ، کافیه همین زیارت عاشورای امام حسین (علیه السلام) خودمان را ورق بزنیم . چندین بار در آن لعن و نفرین بر ال یزید ، ال زیاد ، ال ابوسفیان ، ال معاویه و ال مرجان فرستاده شده است . شاید یکی از دلایل مهم تأکید شده برای خواندن هر روز زیارت عاشورا ، همین باشد که ما دوست و دشمن خود را از هم بشناسیم .
حال ما با مشاهده وقایع آن زمان به اهمیت و سختی رسالت پیامبر و امامان برای راهنمایی و هدایت آن مردمان ، پی خواهیم برد .

شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :elia

طرح آزادی زندانیان بی گناه آغاز شد منتظر حمایتهای نقدی وغیر نقدی شما هستیم

نويسنده ديدگاه :وجدانی

چگونه یک نماز خوب بخوانیم ؟
موضوع سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان
خیلی قشنگه حتما حتما گوش کنید
حجمش حدود ۴ مگابایته

http://fars.tv/audio/1392/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AD%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B9

نويسنده ديدگاه :علی کارآمد

چطور می تونم با استاد رائفی ارتباط برقرار کنم ؟
یه سری اطلاعاط دارم که تو هیچ کدوم از کلیپ هاشون ندیدم
می خواستم اینا رو باهاشون در جریان بذارم
آخه من خودم نزدیک به دو ساله که دارم روی این مساله تحقیق می کنم

نويسنده ديدگاه :محمد

با سلام
امیر فیصل جز آل سعود نبود غلط است ، فیصل جز خاندان هاشمی بود و پدرش حسین بن علی آل هاشمی ، شریف مکه بود و آل سعود در سال ۱۹۳۲ حسین بن علی شریف مکه را سرنگون کردند . ملک عبدالله شاه اردن از نسل حسین شریف مکه است بخاطر همین به کشور اردن ، اردن هاشمی می گویند .

لنت الله علیه وهابی سلفی آل سعود
بدنید این بی شرفها تروریست هستند دارند تو مکه پشت فقبرستان بقیع شیعه کشی آموزش میدند بدونید افغانی و تاجیکی و اقوام دیگر رو آموزش بدند سر بچه های شیعه رو ببرند بکشند برند بهشت اینها همش کار سر همفرد عبداوهاب و بن عبدالعزیز بدونید خون شعیاه رو مباح و تجاوز به ناموسش رو حلال میدونند بیدار بشید هیچ اتحادی بین ما و اونها نیست

الشعب یرید اسقاط آل سعود اسقاط وهابی اسقاط سلفی لنت الله علیه

KHAMENEI