نماینده جبهه پایداری،کم سن ترین عضو مجلس نهم +‌ عکس

فارس: ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوان‌ترین نماینده راه یافته به مجلس ، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند. به گزارش خبرنگار فارس در ستاد مرکزی حوزه انتخابیه بندرعباس، در حالی انتخابات در این حوزه که شهرستا‌ن‌های قشم، ابوموسی، بندرخمیر، حاجی‌آباد و بندرعباس را […]


فارس: ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوان‌ترین نماینده راه یافته به مجلس ، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

به گزارش خبرنگار فارس در ستاد مرکزی حوزه انتخابیه بندرعباس، در حالی انتخابات در این حوزه که شهرستا‌ن‌های قشم، ابوموسی، بندرخمیر، حاجی‌آباد و بندرعباس را زیر پوشش دارد به پایان رسید که جراره جوان متولد شهریور ۱۳۶۰ شگفتی‌ساز و رکورد شکن شد.

ابوالقاسم جراره کاندیدای جبهه پایداری با کسب ۱۲۷ هزار و ۱۷۲ رای توانست به‌عنوان جوان‌ترین نماینده حوزه یاد شده علاوه بر مطرح کردن خود به‌عنوان جوان‌ترین نماینده مجلس نهم موفق شد نمایندگی مردم حوزه بندرعباس را نیز به دست آورد.

محمد آشوری عضو هیئت رییسه مجلس و چهره خوشنام هرمزگانی‌ نیز که در این دور در لیست جبهه متحد قرار گرفته بود نیز با کسب ۱۱۳و ۳۷۶ رای موفق به کسب رتبه دوم شد.

منصور آرامی دیگر فرد قرار گرفته در لیست جبهه متحد و شهردار سابق بندرعباس که در تبلیغات انتخاباتی خود، به‌عنوان متحد محمد آشوری در بین طرفدارانش شناخته شد نیز با کسب ۱۰۲ هزار و ۳۷۱ رای به‌عنوان سومین بهارستان نشین از حوزه انتخابیه بندرعباس معرفی شد.

مهران شاهی دیگر کاندیدای جبهه متحد، سید مصطفی ذوالقدر و موسی مولاپرست نیز هر کدام به ترتیب با بیش از ۹۱، ۷۳ و ۶۸ هزار رای در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

۱۴ اسفند ۱۳۹۰ |
KHAMENEI