یک مطلب تکراری . . !

مطلبی خواندنی و درد آور و صدالبته پند آموز که توسط آقا سجاد(ماسونیاب سابق) نگاشته شده که از جذابیت خاصی برخوردار است . . . البته بعد از این همه حرف و مقاله درباره دشمن شناسی دیگر زمان کمی تحرک و مقابله عملی با دشمن رسیده است که باز هم در این مطلب به آن […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/4dsit97hdi30drht48es.jpg

مطلبی خواندنی و درد آور و صدالبته پند آموز که توسط آقا سجاد(ماسونیاب سابق) نگاشته شده که از جذابیت خاصی برخوردار است . . . البته بعد از این همه حرف و مقاله درباره دشمن شناسی دیگر زمان کمی تحرک و مقابله عملی با دشمن رسیده است که باز هم در این مطلب به آن اشاره شده است . . . منتظر نظرات شما عزیزان درباره این مطلب نیز هستیم . . .


حتماً چندی پیش تصویر زیر گرفتن یک نوجوان فلسطینی توسط یک صهیونیست رو از تلوزیون دیدید . . !

حتماً فکر میکنید این حرکت به قدری وحشیانه بوده که حتی در خود سرزمینهای اشغالی هم محکوم شده . اما اشتباه فکر میکنید .  . .
خودرویی که این نوجوان توسطش زیر گرفته شد ساخت شرکت سوبارو بود ، شرکت مذکور هم فرصت رو مغتنم شمرد و از تصویر این حرکت وحشیانه برای تبلیغ محصولات خودش در فلسطین اشغالی استفاده کرد ، اونهم با این شعار “وقتی سوبارو سوار هستید ، کسی جلودار شما نیست”

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/vqysye4nev0qo8sci0ng.jpg

شاید فکر کنید که این اقدام از طرف این شرکت یک ریسک بوده!
اما باز هم اشتباه میکنید . . .
چون این نوع تبلیغ در فلسطین اشغالی که در اون به شهروندان مسلمان و مقدسات اونها توهین کرده باشه ، قبلاً امتحان خودش رو پس داده و تضمین فروش در این منطقه محسوب میشه . شاهد این ادعا هم تبلیغات ضد اسلامی شرکت کوکوکالا در این کشور که حتماً قبلاً تصاویرش رو دیدید :
تصویر اول ، نه نفر مسلمان رو در حال سجده نشون میده که به شکل قوطی های نوشابه ترسیم شدن :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/2f8j8l3yul99hfd3er1d.jpg

و تصویر دوم هم مسجد قبه الصخره رو به شکل بسته بندی کوکا کولا نشون میده .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/r41ts1iifrq0wj2oc.jpg

اما این تصویر یک نکته ی مهم دیگه هم داره و اون هم این که شعار بالای تصویر این جمله است .
we are moving to a new location !
معنی این جمله هم اینه : ما در حال حرکت به سمت یک مکان جدید هستیم .
حتماً از خودتون میپرسید چه ربطی داره؟
ربطش اینه که این مسجد در مجاورت مسجد الاقصی واقع شده ، به طوری که بسیاری از مسلمانان هم اون رو با مسجد الاقصی اشتباه میگیرین . و همونطور که میدونید صهیونیستها از روزی که این خاک مقدس رو غصب کردن در فکر تخریب این مکان و ساخت معبد خیالی سلیمان هستن ، و در واقع منظور از مکان جدیدی که ما در حال حرکت به سمتش هستیم همون معبد سلیمان بوده :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/1rnmkusdd817qe53ukuq.jpg

اما این موارد و توهینها باعث شد یکبار دیگر به مساله ی تکراری تحریم کالاهای صهیونیستی اشاره کنم که گویا با سیاستهایی که مسئولین در پیش گرفتن قرار نیست به نتیجه برسه . من خودم قبلاً بارها در وبلاگ غصب شده ام (ماسون یاب) به این موضوع به تفصیل اشاره کردم ، در همین سایت ظهور ۱۲ هم بارها به این مساله اشاره شده .
اصلاً بگذارید خلاصه کنم حرفهام رو . این تصویر مربوط میشه به استفتا کتبی از دفتر رهبر معظم ، آیت الله خامنه ای :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/pbzofbijo3l2gdrjfy45.jpg

طبق تخقیقات من شما به هر مرجعی که مراجعه کنید جوابی مشابه میگیرید . اما تا امروز با وجود اثبات صهیونیستی بودن بسیاری از شرکتها و  این حجم از توهینها به اسلام و مسلمین هنوز اقدام خاصی در این زمینه صورت نگرفته .
طبق این استفتا خرید و فروش این کالا ها “به خاطر مفاسد و ضررهایی که برای اسلام و مسلیمین دارند” جایز نیست . و این میتونه به این معنی باشه که حتی شرکت ژاپنی الاصل سوبارو هم که در تبلیغات خودش علناً از کشتار وحشیانه ی مسلمین به دست اشغالگران حمایت میکنه شامل این فتواست .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/ql9z6l05nxzxiprrh0.png

و البته ذکر این نکته هم ضروریست که در سئوال ۲۶۳ کتاب اجوبه الاستفتائات مقام معظم رهبری هم پرسیده شده که آیا برای مسلمانان خرید کالاهای اسرائیلی که در سرزمین اسلامی به فروش می رسند جایز است ؟ که حضرت آیت الله خامنه ای اینچنین پاسخ فرموده اند : ” بر آحاد مسلمین واجب است که از خرید و استفاده از کالاهایی که سود تولید و فروش آنها عاید صهیونیست ها که با اسلام و مسلمین در حال جنگ هستند، می شود، اجتناب کنند .
که با این اوصاف هیچ توجیهی برای خرید و فروش (و حتی تلبیغ) این اجناس باقی نمیمونه . اما فکر میکنم بازهم این مطلب مثل مطالب دیگه حکم کوبیدن آب در هاون رو داشته باشه . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/vqw9rxyqe6ioqqunc95.jpg

باز هم به امید رسیدگی مسئولین . . .
نوشته شده توسط سجاد (ماسون یاب سابق!) – mason_yab@yahoo.com


 

مطلب بسیار عالی و تکان دهنده ای بود اما باز هم برای شما لیست کالا های صهیونیستی را قرار خواهیم داد تا بیشتر آشنا شوید … لیست و اطلاعات برخی کالاهای صهیونیستی

البته خیلی از کاربران میگویند که به جای این مارک ها و برند های معروف چه چیزی استفاده کنیم که اینجا دوباره بحث های پیچیده و زیادی باز میشود که ما مسلمانان کم کاری کردیم یا نتوانستیم هنوز جایگزینی برای آن ایجاد کنیم . . . البته از بعد از انقلاب مردم با تمام سرعت سعی در جبران گذشته کم کار نیاکان خود دارند که انشالله با همین وضع تا چند دهه آینده یکی از قدرت های بلامنازع جهانی خواهیم شد گرچه این حرف بنده در هشت سال دفاع مقدس این کشور اثبات شد اما برای جهانی شدن هنوز باید با وحدت و دوری از هرگونه تفرقه کار کرد تا انشالله بتوانیم به جای خرج برای اسرائیل به سود کشوذ و دینمان عمل کنیم . . .

خوب است که گذری هم بر صحبت های رهبر عزیزمان هم در این باره بزنیم . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/y5muf397ytg7nj7g7vly.jpg

حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) :

به وضع کشورهاى مسلمان دنیا نگاه کنید، گرسنگى و فقر و ضعف سیاسى و ناآگاهى و عقب‏ افتادگى و دنباله ‏روى سیاسى و اقتصادى را در این کشورها ببینید. چرا؟ چه کم داشتند؟ منابع طبیعی شان کم بود؟ نه. نیروى انسانیشان کم بود؟ نه. از لحاظ موقعیت جغرافیایى مشکلى داشتند؟ نه. چرا در این وضع اسفبار قرار گرفتند؟ زیرا دشمنان در طول صد یا دویست سال، از غفلت مردم و خیانت سران استفاده کردند و در کنار حمله‏ ى اقتصادى و نظامى، حمله‏ ى معنوى و فرهنگى کردند و بتدریج کشورهاى اسلامى را به این وضعى که مى‏بینید، درآوردند. این، وضع طبیعى عالم اسلام نیست.

از دورترین نقاط غرب دنیاى اسلام در وضع کنونى – یعنى از غرب آفریقا – تا اقصاى شرق عالم – یعنى تا شرق آسیا – عالم اسلام و منطقه‏ى مسلمان‏ نشین است. حساس ترین مناطق عالم، در اختیار مسلمانان است. یک قسمتش همین خلیج فارسى است که همه ‏ى دنیا در صفند، براى این‏که بتوانند کوله ‏بار خودشان را از ذخایر این منطقه پُر کنند و برگردند و بروند. همه‏ ى دنیا، محتاج نفت این منطقه‏ اند. اگر مسلمین با هم متحد باشند، دنیاى اسلام خیلى سود خواهد برد.

شیعه و سنى نباید بگذارند دشمن از اختلافاتشان سوءاستفاده کند

کسانى که شعار اتحاد و وحدت و برادرى مسلمین را مى‏دهند، اینها دشمن مسلمانان نیستند؛ دوست مسلمانانند، خیر مسلمانان را مى‏خواهند و مایلند همه‏ ى مسلمین عالم عزیز باشند. چه فایده‏ اى دارد که در داخل جامعه ‏ى اسلامى، مسلمانان از مذاهب مختلف، روبه‏ روى هم بایستند و به همدیگر ضربه بزنند؛ از آن طرف هم دشمن بیاید، هر دوى اینها را محاصره کند، سرشان را به هم بکوبد و خودش بنشیند، تماشا و استفاده بکند؟ این، خوب است؟

اگر ما مى‏گوییم که شیعه و سنى در کنار هم قرار بگیرند، یعنى شیعه، شیعه بماند؛ سنى هم سنى بماند. ما چه موقع به عالم تسنن گفته‏ ایم که منظورمان از وحدت این است که شما شیعه بشوید؟! ما چنین چیزى نگفته‏ ایم. هر کس خواست شیعه بشود، از طریق علمى و از راه مباحثات عالمانه شیعه بشود. آنها هم آزادند که بروند کار خودشان را بکنند. ما نمى‏گوییم شما مذهبت را عوض کن؛ ما مى‏گوییم شیعه و سنى باید همیشه سر عقل باشند؛ همچنان که بحمداللَّه در دوران انقلاب اسلامى، در کشور ما مشاهده شد. نگذارند دشمن از اختلافات اینها سوءاستفاده کند. برگزارى هفته‏ ى وحدت، براى این است.

سخنرانى در دیدار با گروه کثیرى از آزادگان و اقشار مختلف مردم، در اولین روز از هفته‏ وحدت | ۱۱/۷/۱۳۶۹

 

حدیث (۱) پیامبر صلى ‏الله‏ علیه‏ و‏ آله:

اِعلَموا اَنَّ اللّه‏َ تعالى قَد فَرَضَ عَلَیکُم الجُمُعَهَ فَمَن تَرَکَها فى حَیاتى وَ بَعدَ مَماتى وَ لَهُم اِمامٌ عادِلٌ اِستِخفافا بِها وَ جُحودا لَها فَلا جَمَعَ اللّه‏ُ شَملَهُ وَ لا بارَکَ لَهُ فى اَمرِهِ اَلا وَ لا صَلاهَ لَهُ اَلا وَ لا زَکاهَ لَهُ اَلا وَ لا حَجَّ لَهُ اَلا وَ لا صَومَ لَهُ اَلا وَ لا بَرَکَهَ لَهُ حَتّى یَتوبَ؛

بدانید که خداوند متعال نماز جمعه را بر شما واجب ساخته است پس آنان که در زندگى و پس از مرگ من، از روى سبک شمردن و یا انکار، آن را ترک کنند، با وجود این‏که پیشواى عادلى دارند، خداوند وحدتشان نبخشد و در کارشان برکت ندهد، آگاه باشید نه زکات، نه نماز، نه حج و نه روزه آنان پذیرفته است. بدانید که زندگى آنان برکتى نخواهد داشت، مگر توبه کنند.

عوالى اللالى، ج ۲، ص ۵۴، ح ۱۴۶

۲ خرداد ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :Mehraboun

سلام ،

شیعه همیشه مظلوم بوده و هست .
شاید به ظاهر همه اینها پیروز باشند ولی پیروز اصلی میدان ،ما مسلمونها هستیم . به امید ظهور مولا و سرورمان آقا امام زمان (عج)

شاید این جمعه بیاید ، شاید …

http://MahdiBiya.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :مهدی

با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم به کارنامه شرکت کوکا کولا چیزی اضافه کنم:
همین شرکت کوکا کولا بود که چند سال پیش به صورت نیمه علنی اعتراف کرده بود که در بطریهای آب معدنی خود از آب لوله کشی شده شهری استفاده می کرده.

نويسنده ديدگاه :آریان

نشر الکترونیک کتاب ” کابالا و پایان تاریخش ” برای دانلود رایگان:
دانلود پی دی اف در سایت بینش نو
http://www.binesheno.com/Files/books.php

سلام.
به قول استاد عباسی و به نقل از استاد رائفی:
ایندیبیدوالیزم،این جنبش به معنای اینه که انسان هر کاری دلش خواست می کنه.(این کار رو فقط خودِ انسان انجام میده.)
ایندیبیدوالیزم.بنده به شخصه معتقدم که اینا از این جنبش که کثیف تر از آتئیزم(جنگ با خدا)هست پیروی و تبعیت می کنن.
حاج امیــر پست خوبی بود…موفق باشی.
اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” یاسی خانوم ” …
از شما ممنون . واقعا با نظرتون موافقم
خسته نباشید
یاعلی

نويسنده ديدگاه :abbas

سلام.از اینکه به دنبال دشمن شناسی هستید، کارتون درست، اما چندتا صحبت دارم باهاتون:
۱٫ به نظر حقیر باید با احتیاط بیشتری قدم برداریم که موضوع دشمن شناسی به مرض و وسواس تبدیل نشه، هرچی که دیدیم و شنیدیم، وسواس نشون بدیم و با دوتا تحلیل خودرأیانه بگیم فراماسونی و چی و چی و چی و علنی بگیمش و رواجش بدیم … حواسمون باشه.
۲٫ لیست کالاهای اسرائیلی رو با مستندات معتمد و معتبر اعلام کنیم بهتره. ادعا، اثبات می خواد.
۳٫ بحث کالاهای اسرائیلی نبایدایجاد آنارشیسم کنه(تضاد نباید ایجاد کنه). تو مملکت مدعی ظهور و زمینه سازی ظهور، چرا پپسی تولید میشه؟!خب جواب چی داریم بگیم؟ یا اینکه می گید اینتل یا آی بی ام صهیونیستی است،ok?خب شما با چی اطلاعات کامپیوترت رو پردازش می کنی؟ با کدوم قطعات کامپیوتر، با کدوم فضای مجازی داری تبلیغ اسلام می کنی؟ شما cpu غیر از این دوتا شرکت سراغ داری؟ شما غیر از اینترنت فضای مجازی دیگه ای میشناسی؟ جواب نداریم عزیز دل…
۴٫یه چیز مهم تر اینکه ما باید الگوی مصرفمون درست شه، البته باید قوای سه گانه مملکت هم حواسشون جمع باشه، ولی ما مردم چی؟ آقا جون نوشابه خوردن صهیونیستیِ، چه زمزمش،چه کوکاکولاش…
آقا جون همبرگر خوردن اسرائیلیِ، چه کاله، چه مک دونالد…
حالا بیا تا فردا بگو مک دونالد نخور، میرندا نخور…کوبیدن آب تو هاونِ،درجا زدنه، دشمن هی می خنده و مسخرمون می کنه…
معذرت میخوام که بین اساتید اظهار نظر کردم…

نويسنده ديدگاه :سمانه

باسلام
ازتمام زحماتی که برای تهیه این مطالب کشیده اید تشکرمیکنم.اجرتان باخدا.
امیدواریم شیعه از خواب غفلت بیدار بشه…

نويسنده ديدگاه :حیدری

سلام علیکم
در خواست تبادل لوگو رو با سایت شما داشتم برای همین منظور لوگوی سایت شما در سایت ماسون نیوز قرار داده در صورت تمایل لوگوی سایت ما را نیز در سایت خود قرار دهید
با تشکر
لینک لوگوی سایت ماسون نیوز
http://masonnews.ir/images/slw9iungf8483suf4if6.gif

نويسنده ديدگاه :جنگ نرم.

پروژه ۹۹۴۴ یک پروژه انحرافی از یک جریان انحرافی.
http://online9944.wordpress.com
http://online1111.blogfa.com

سلام لوگوتون رو در قسمت همسنگران گزاشتم زحمت لو گو ما هم گردن شما

نويسنده ديدگاه :دینا

ببخشید برای چی گوشه تصویر سیاه زدیدن ؟
نکنه بخاطر ناصر حجازی ؟

نويسنده ديدگاه :حسنا

آقای عباس ما به دشمن چکار داریم؟ میخواد بخنده میخواد گریه کنه… چه دخلی به ما داره… اقا شما وقتی داری از یارو کوکا کولا استفاده میکنی یعنی داری پول تو صندوق اونا میریزی تا گلوله بخره یا بسازه و بیاد قلبمونو نشونه بگیره….

آقا فرق داره …..

اقای وبلاگ دار میشه من ازین مطلب استفاده کنم و تو وبلاگم بذارم؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” حسنا ” …
بله با ذکر منبع موردی نداره
ممنون از شما یاعلی

خداوند خودش به داد مسلمین برسد البته از عرب جماعت انتظار نیست وقتی ملک عبدا.. لعنت الله علیه با مردم خود آنجور برخود کند دیگر انتظار نمیرود که به کمک مردم فلسطین بشتابد

KHAMENEI