فیلم “Clash Of The Titans” زمینه ساز جنگ جدید علیه اسلام

این فیلم ۲۶ مارس سال ۲۰۱۰ میلادی به روی پرده های سینما رفت و با تنش های فعلی اسرائیل و لبنان برای از سرگیری جنگی جدید علیه لبنان و کشورهای منطقه حتی ایران، بی ارتباط نیست و فاصله چندانی ندارد و می توان گفت این فیلم بطوری مقدمه برای جنگ علیه لبنان و یا حتی […]

این فیلم ۲۶ مارس سال ۲۰۱۰ میلادی به روی پرده های سینما رفت و با تنش های فعلی اسرائیل و لبنان برای از سرگیری جنگی جدید علیه لبنان و کشورهای منطقه حتی ایران، بی ارتباط نیست و فاصله چندانی ندارد و می توان گفت این فیلم بطوری مقدمه برای جنگ علیه لبنان و یا حتی ایران است…به ادامه مطلب بروید…http://sdi14.persiangig.com/image/clash/001.jpg

این بار ارباب سینمای هالیوود همچون براداران وارنر، دست به اقدامی صریحانه برای زمینه سازی جنگ علیه کشورهای اسلامی همچون لبنان و ایران زده اند و در پی اهداف صهیونیست ها، فیلمی ساخته اند که در قالب تاریخی، به وضوح به این مسائل پرداخته است :

– دشمنی صریح و آشکار با خدا

– عاجز نشان دادن خدا

– وابستگی خدا به محبت و عبادت انسان

– زمینه سازی برای جنگ در خاورمیانه (انتقام اسرائیل از لبنان از جنگ ۳۳ روزه)

– منجی نشان دادن غرب (آمریکا و اسرائیل)، به عنوان قیام کنندگانی در برابر خدایان

– به طور صریح، جنگ با خدا و الهیون (که نمونه الهیون، چندین ملت اسلامی همچون ایران و لبنان و فلسطین و … می باشند)

اما قبل از پرداختن به نقد این فیلم صهیونیستی باید به معرفی شخصیت های اصلی فیلم پرداخت :

پرسیوس “Perseus” : نقش اصلی فیلم و منجی شهر آرگوس از دست خدایان.

هیدس “Hades” : دشمن اصلی پرسیوس و آرگوس ها.

مدوسا “Medusa” : دشمن درجه ۲ پرسیوس و آرگوس ها.

کراکن “Keraken” : غولی وحشتناک در دریا، به عنوان دشمن درجه ۳ پرسیوس و آرگوس ها.

دیجن “Dijnn” : گروهی با لباس های عربی که جادوگر بیابان نام دارند و به کمک پرسیوس و سربازان آرگوس می آیند تا در نابودی دشمنان آرگوس ها شریک باشد.

آرگوس ها : همان یاران پرسیوس و سربازان شهر آرگوس.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/Clash%20Of%20The%20Titans%20%282010%29-2.jpg

مشاهده عکس

حال اگر به جریان فیلم دقیق بنگرید مشاهده می کنید که این فیلم در پی تحقق یافتن سناریو جدید جنگ امریکا و اسرائیل در منطقه است.

به عنوان مثال : در این فیلم مشاهده می کنیم که گروهی با شمایل و لباس های عربی و چهره ای زشت که “Djinn” نام دارند، به کمک لشکر اندک آرگوس ها می آیند و آنها را تا تپه ای که سربازان قبلی آرگوس توسط (“هیدس” یکی از خدایان) کشته شده بودند می رسانند.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/009.jpghttp://sdi14.persiangig.com/image/clash/020.jpg

۱. مشاهده عکس (کیفیت HD)

۲. مشاهده عکس (کیفیت HD)

اینطور می توان تحلیل نمود :

از آنجایی که این روزها سناریو جدید امریکا و اسرائیل را برای جنگی جدید در خاورمیانه مشاهده می نمائیم بطوریکه از عربستان سعودی استفاده ابزاری نمودند تا با سفر خویش به سوریه و نشست سه جانبه عربستان و سوریه و رئیس جمهور لبنان، سناریو جدید خود را پیاده کنند، شاید بتوان اینطور برداشت نمود که عربستان هم یکی از نیروهای کمکی غرب برای حمله نظامی در منطقه است.

انتقام از لبنان

اگر به فیلم دقت کنید ، منطقه ای که لشگر “آرگوس” برای جنگ با مدوسا به آنجا می روند، روی تپه ای است که شباهت بسیاری به منطقه “بنت جبیل” در جنوب لبنان دارد که برادران حزب الله توانستند آنجا را از چنگ اسرائیل غاصب دربیاورند و پرچم اسرائیل را پائین آورده و پرچم با عزت حزب الله را آنجا به احتزاز در بیاورند.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/014.jpghttp://sdi14.persiangig.com/image/clash/017.jpghttp://sdi14.persiangig.com/image/clash/022.jpg

۱. مشاهده عکس HD

۲. مشاهده عکس HD

۳. مشاهده عکس HD

در آنجا یکی از سربازان آرگوس می گوید : “اینجا جایی است که کراکن تایتان ها رو شکست داد”

از آنجا که کراکن یکی از دشمنان اصلی آرگوس هاست = فلسطین یکی از مهمترین دشمنان اصلی اسرائیل است

شباهت Meduse (دشمن درجه۲ پرسیوس)، با حزب الله لبنان

اگر به مدوسا دشمن درجه ۲ پرسیوس و آرگوس ها بنگرید، مشاهده می کنید که شباهت نوع جنگ او با “آرگوس ها” همچون مطلبی است که اسرائیل در مورد حزب الله لبنان اعتراف کرد که گفت : “نیروهای حزب الله همچون روح بودند” و تشخیص آنها در جنگ غیرممکن بود.

مدوسا در فیلم همینگونه بود (البته اشاره فیلم به مخفی بودن Meduse در دنیای مردگان و ارواح، بی ارتباط با همین اعتراف اسرائیل نیست).

– در فیلم می بینیم که نحوه جنگیدن مدوسا اینگونه است که به راحتی دیده نمی شد و وقتی دیده می شد آنها را تبدیل به سنگ می کند و از بین می برد. همانچیزی که در جنگ لبنان ما شاهد آن بودیم و نیروهای حزب الله به راحتی دیده نمی شدند. اما فرقش این است که در فیلم اینبار شکست می خورد (یعنی اینبار حزب الله شکست می خورد) و “Dijnn” (که در فیلم گویا همان عربستان و دولت های عربی ذلیل است) گویا به صورت انتحاری خود را منفجر کرده و سبب می شود تا حدودی به مدوسا ضربه وارد کند.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/030.jpghttp://sdi14.persiangig.com/image/clash/028.jpghttp://sdi14.persiangig.com/image/clash/031.jpg

۱. مشاهده عکس HD

۲. مشاهده عکس HD

۳. مشاهده عکس HD

تحلیل : روش انفجار های انتحاری، همان روشی است که بسیاری از اوقات، وهابیت کثیف برای از بین بردن شیعیان ایران و افغانستان و عراق و پاکستان استفاده می کند.

– و جالب اینجاست که نگاه سنگ کننده ی “مدوسا” تائیری در سنگ کردن “Dijnn” ندارد.

تحلیل : شاید این سکانس فیلم، در پی ناتوان جلوه دادن ایدئولوژی حزب الله لبنان (ایدئولوژی تشیع) در برابر ایدئولوژی و معنویت توخالی وهابیت (اسلام امریکایی) باشد

القاء کفریات

یکی از مهمترین انحرافات فاحش و یا مهمترین مسئله کفرآمیز این فیلم این است که تا ۱۵ دقیقه اول فیلم بطور فراوان مشاهده می کنیم که کاراکتر های مختلف فیلم، خدا را وابسته به عبادت و محبت انسان معرفی می کند.

چیزی که در قرآن حکیم از خداوند متعال نفی شده است. خداوند متعال در آیه ۵۶ سوره مبارکه الذاریات می فرماید : « ما خلقت الجن و الانس الاّ لیعبدون » « ما انسان و جن را فقط برای عبادت خدا آفریدیم ». مسئله ای که در فیلم به کرار در آن تاکید می شود که خداوند نیازمند عبادت و محبت انسان است.

و یا در آیه ۹۷ سوره مبارکه آل عمران خداوند می فرماید : « فان الله غنی عن العالمین » « ما از عالمین بی نیازیم » و یا در آیه ۲ سوره اخلاص می خوانیم : « الله الصمد » « خداوند از عبادت شما بندگان، بی نیاز است »

این فیلم از این آیات قرآن سوء برداشت می کند و خداوند را وابسته و عبادت انسان را سبب ابدیت خود معرفی می کند. در حالی که اعتقاد به نیازمندی خداوند، شرک و کفر است.

تشابه و مقایسه کاراکترها و اتفاقات فیلم با وضعیت فعلی

بیائید یک جایگزینی و تشابه، در فیلم قرار دهیم، ببینیم چه نتیجه ای بدست می آید ؟ :

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/Clash%20Of%20The%20Titans%20%282010%29-3.jpg

مشاهده عکس (اندازه بزرگتر)

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/Clash%20Of%20The%20Titans%20%282010%29-4.jpg

مشاهده عکس (اندازه بزرگتر)

نقش اصلی فیلم یعنی همان منجی فیلم “پرسیوس” = نماد لشکر اسرائیل

سربازان همراه پرسیوس = نماد لشکر امریکا

محل برخورد و جنگ با خدایان = تپه ای که توسط حزب الله لبنان از اراضی لبنان فتح شد و اسرائیل در آنجا شکست مفتضحانه ای از نیروهای حزب الله خورد.

مجسمه زئوس و تخریب آن توسط سربازان آرگوس = اماکن اسلامی در فلسطین اشغالی و تخریب آن توسط اسرائیل

شهر آرگوس با حاشیه دریا = فلسطین اشغالی و یا همان سرزمین فعلی اسرائیل با حاشیه دریا

نیمه خدایی بودن پرسیوس = دادن وجهه یهودی و دینی اسرائیل به دولت و ملت خود و خود را برترین نژاد دانستن نسبت دیگر ملت ها و ادیان

گروهی که با لباس های عربی به کمک او رفتند = عربستان سعودی و ملت عای عربی ذلیل و وهابیت کثیف

همکاری “Dijnn” ها (همان گروه عرب شکل) = همکاری و ایفای نقش عربستان به نفع اسرائیل و امریکا برای جنگ علیه لبنان و ایران

عده از مردم شهر آرگوس به عنوان مخالفان قیام پرسیوس علیه خدایان = یهودیان ضد صهیونیست در سرزمین های اشغالی که با جنگ علیه فلسطین و لبنان مخالفند.

وقتی این گونه کاراکتر های فیلم و جریان آن را با مسائل روز منطقه جایگزین می کنیم مشاهده می کنیم که یک ترفند بسیار زیرکانه پشت پرده فیلم نهاده شده که درصدد به تصویر کشیدن وضعیت فعلی جهان اسلام و کفر است و در پی زمینه سازی برای جنگی در منطقه بین اسلام و کفر.

ناگفته های فیلم :

۱٫ در ابتدای فیلم، بعد از کشته شدن خانواده پرسیوس توسط هیدس، قطعه از کشتی خود پرسیوس او را نجات می دهد که بر روی آن تخته چوب باقیمانده از کشتی، نماد چشم همه بین (مهمترین علامت فراماسونری) حک شده است.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/007.jpg

مشاهده عکس HD

تحلیل : منجی نشان دادن فراماسونری در اذهان مخاطبین بطور غیرمستقیم

——————————————

۲٫ در قسمتی از فیلم که “Dijnn” افسار عقرب نفربر خود را گرفته، نمادی از سر بُز بافومت (علامت معروف شیطانپرستان و فراماسونری) را مشاهده می کنیم.

http://sdi14.persiangig.com/image/clash/012.jpg

مشاهده عکس HD

تحلیل : اسلامِ دولت های عربی ذلیل همچون عربستان، اسلام فراماسونی و امریکایی است. (بدون شرح!)

——————————————————–

با توجه به تمام جریان فیلم، این اثر را می توان گامی به جلو برای مقدمه چینی صهیونیست ها برای جنگ علیه اسلام (ملت های فلسطین و لبنان و ایران) دانست….

دانلود مقاله

این تنها گوشه ای از نقد این فیلم بود و به عنوان تیرخلاصی نیست. اگر خوانندگان محترم پیشنهادی یا نظری داشتند به کمال میل استقبال می کنیم و از نقدهای دیگر آنها بهره مند خواهیم شد.

البته این فیلم نقد های محتوایی بسیاری دارد که بدان اشاره نشد. انحرافاتی همچون تکثر در وجود اقدس خداوند متعال یا نیازمندی خداوند یا فرزنددار بودن خداوند و بسیاری از کفریات این فیلم که جای بحث آن نیست و فقط جهت اطلاع عزیزان عرض شد…

برگرفته از وب راه- ما

۱۴ مرداد ۱۳۸۹ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :nadiya

سلام این کلمه “ماسونری”ک استفاده میکنی کی هستن؟

نويسنده ديدگاه :admin

سلام…
ماسون : بر گرفته از کلمه فراماسون هست…
اصل کلمه فراماسون هم به این شکل هست : فری ماسون

فری یعنی آزاد و ماسون یعنی بنا

در کل یعنی بنای آزاد … که کار این فرقه که تقریبا تمام اعزای آن یک جوری جزو صهیونیست ها هستند که با بکار گیری یک سری اعمال به نام کابالا(بحثش خیلی زیاده) سعی دارن تا کنترل جهان را بدست بگیرند البته با برنامه بسیار دقیق و منظم…
اکثر افراد مشهور و سیاسی جهان جزو این گروه هستند هرکس هم که باهاشون مخالف باشه میکشند…

این فرقه خداود رو قبول ندارد و سعی در برپایی نظامی ضد مهدویت و برپایی دجال دارند همون (نظم نوین جهانی) که بوش پدر در چند سال پیش به آن اشاره کرد…
آگاه باش که کار این گروه فعلا در حد نماد…بزودی چیزهایی جدیدی از این گروه بُروز میدهیم…دنبال وب ما باش…یا علی

نويسنده ديدگاه :nadiya

مرسی بابت توجه و شکیباییت لینکت میکنم تا بازم بیام…

نويسنده ديدگاه :mordak

salam azatoon be shedat shakiyam har filmi ke miyad shoma ye sangi jelosh mindazid harry poter va kheili haye dige in che vazeshe asln dost daran har galati ke mikonan be khodeshon barbote be shoma che rabti dare onam az farsi1 ke harchi dost darid baresh mikonid vagean vasatoon motasefam

نويسنده ديدگاه :مهدی

سلام
“djinn” یا “jinn” همون جن خودمونه و از عربی گرفته شده نه “دیجن”!!!!!!!!!! . “d” قبل از “j” خونده نمیشه . البته اگر فیلم رو دیده باشید متوجه تلفظ واضح کلمه میشید.
دیدم خیلی سوتیه بدیه گفتم در جریان قرار بگیرید!

نويسنده ديدگاه :دانا

خیلی ساده ای یا مردم رو ساده فرض کردی اولن که پرسیوس در یونان به معنای پارسه یا ایرانه که نمی دونستی.
دوم اینکه این فیلم داستان افسانه کتاب ادیسه یونانه که مربوط می شه به ۴۵۰۰ سال پیش و قبل از این یعنی می خوای بگی اسرائیل ۵۰۰۰ سال پیش می دونسته همچین فیلمی می خواد ساخته بشه!!!!!
لطفا به همه چیز وصله نچسبونید و یک کم منطقی باشید.

نويسنده ديدگاه :فائزه

من هم با نظر “دانا” موافقم . لطف کنید و اینقدر عدم اطلاعاتتون رو از اسطیر یونانی همه جا جار نزنید. اسرائیل و آمریکا اینقدر وقیحند که بدون زمینه سازی هم تهدید به حمله می کنند. احتیاجی نیست یه همچین فیلمی بسازند که تاثیر روی اذهان و ناخودآگاه ذهن آدمها برای توجیه حمله به ایران، آخرین کاریه که انجام میده, اولا
دوما : یعنی تخیل نویسنده های صهیونیست اینقدر کار نمیکنه که یه داستان تخیلی جدید با نشانه ها و نمادهای ملموس تر بسازند که اینقدر تفسیر نخواد و مجبور نشن دست به دامن داستانهای هومر بشن؟
سوما: کتاب ایلیاد و ادیسه هومر فقط بین ایرانیها ناشناخته است . بین غربیها کاملا شناخته شده و ملموسه . هیچکس این فیلم رو به تعبیر به وضعیت دنیای عرب و اسلام و … نمیکنه . مطمئن باش اونا فقط از دیدن فیلم لذت می برن و اگه نقد شما رو بخونن و از خنده نمیرن شانس آوردن
چهارما: در نظر داشته باشین طبق اساطیر یونان فرزندان پرسیوس و آندرومدا اجداد پارسیان هستند. پس پرسیوس باید ایران باشه و کلا نقدت زیر سوال میره
پنجما: طبق اساطیر، تمام خدایان هرکدوم وسیله ای به پرسیوس میدن که با مدوسا بجنگه . اگه مدوسا یعنی ایران و خدایان یعنی فلسطین، اینو چطوری نقد می کنین؟
ششما: اگه دنبال نشانه های الکی بریم میتونیم یه تعبیر کشکی دیگه هم داشته باشیم : طبق اساطیر حامی پرسیوس ،الهه آتنا بود. حالا اگه شباهت اسم آتنا رو با کلمه آتنا در قرآن در نظر بگیریم پس پرسیوس یعنی مسلمونا و کل نقدت برعکس میشه. (که البته هیچ ربطی نداره. چون ریشه آتنا از آتن گرفته شده و آتنا الهه محافظ شهر آتن بوده) فقط میخواستم بگم اگه دنبال نشونه های کوچیک باشیم و بخوایم الکی مته به خشخاش بذاریم اونقوقت کلی نشانه های ضد صهیونیستی هم از توی فیلم درمیاد.

نويسنده ديدگاه :علیرضا

فائزه خانم و بقیه دوستان توجه کنند که اول باید یه اطلاعاتی از جهان داشته باشین تا بتونین ماهیت این جهان رو بررسی کنین . اولا عرض کنم که کل دنیا طبق تمام احادیث و روایات و همچنین طبق پیشگویی ها و هر چی که فکرشو بکنین در حال جنگ هستند یک جنگ بزرگ بین خوبی و بدی ، دوما در حال حاضر طرف بد داستان چه شما باور کنین چه باور نکنین فراماسونر ها هستند و طرف خوبی فقط ما هستیم البته نه شخص ما بلکه فکر و عقیده ما اعتقاد ما به امام زمان و شیعه بودنمون اونها با این فکر دشمن هستند ، بازم اگر یه بررسی کوچیک تو مذاهب داشته باشین میبینین که تمام علاماتی که در این وب نقد شده همه از ابزار و ادوات شیطانی و بت پرستی هستند ، من خودم بار اول که فیلم رو دیدم حالم از داستانش بهم خورد،اغراق نمی کنم که در همون ۲ دقیقه اول فیلم کل فیلم لو رفت، چرا ؟ چون میدونستم تهش به کجا میرسه چون یه چیزایی از این فرقه ها و از این عقیده ها میدونم ، شما چه کار به اساطیر یونان قدیم دارین ، اصلا گیریم که داشته باشین ، خوب فکر میکنین اساطیر یونان قدیم کی بودند ؟یعنی اون موقع همه خوب بودند همه خداپرست بودند؟نه فائزه خانم جنگ خوبی و بدی از همون ابتدا هم بوده و الانم داره ادامه پیدا میکنه ، البته این رو هم عرض کنم که این عده یعنی همون ماسون ها تعدادشون شاید زیاد نباشه ولی ابزارشون قدرتمنده ، فلسفه اخلاقیشونم اینه که باید مردم رو با خودشون همراه کنن واسه هر کاری که میخان انجام بدن ، اینم حتما میدونی که مردم در مقابل بدی خود به خود گارد میگیرند پس باید از یه طریقی بتونن فکر اونها رو مسموم کنن تا بتونن اونها رو ok کنن . واسه همین از فیلم و …. استفاده میکنن تا بتونن عملشون رو توجیه کنن ، خواهشم از شما اینه که یه کم بیشتر مطلب بخونین ، باور کنین این دنیا فقط اینی نیست که ما به ظاهر میبینیم چیزی فراتر از اینها در جریانه وگرنه این همه پیامبر نمیومد این همه خدا واسه ما پیغام نمیداد، جمله آخرمو میگمو میرم دشمن رو احمق فرض نکن

نويسنده ديدگاه :علی

سلام دوستان
من فیلم رو ندیدم و چیزی در موردش نمی دونم
ولی به این نتیجه رسیدم که هالیوود کاملا ابزار دست کسانی هست که بر اون استیلا دارند و برام محرز شده که اونا هر حرکتی رو که بخوان انجام بدن از خیلی قبل تر از وقوعش روی اون برنامه ریزی می کنن و با جهت دهی به افکار عمومی دنیا مردم رو با خودشون به راحتی همسو می کنن
اگر کمی در مورد ۱۱ سپتامبر تحقیق کنیم متوجه می شیم که دلیل این حرکت ساختگی چه بوده ! و به بهانه ی اون چه حرکاتی از اونها سر زده که روی تمامی امپراطور های خونخوار اعصار گذشته رو ، سفید کرده ( یعنی رو سفید شدن اون قبلیا که اینا از اونا بیشتر آدم می کشن !:)

نويسنده ديدگاه :مهدی

به نظر من ، واقعا نقد کامل و صحیحی می تونه باشه . کاری ندارم که این داستان در کتابی نوشته شده یا نه ، اما نویسنده یا کارگردان ، این فیلم را طوری تهیه کردند که دقیقا تمام جزئیاتی که هم اکنون در جهان سیاست می بینیم در این فیلم هم مشاهده می کنیم .

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام.نظر همه ي شما تا حدودي درسته اما طبق آخرين نظريات اگه شماها به فيلمها دقت كنيد ميبينيد كه چشم جهان بيني كه علامت چشم شيطان در صيهونيست به شمار ميره در كليه فيلهاي اين سبكي هست كه وقتي پرسيوس رو لاشه ي كشتي افتاده معلومه اون علامت..دوم اينكه درسته شخصيت ها كاملا باستاني و جزوه خدايان يونان هستند و نبايد خيلي موضوعات رو بزرگ جلوه داد اما كمي دقت كنيد ميبينيد گاهي ميشه از اونها به عنوان ابزار هاي انتقال عقيده هاي خود استفاده كرد.سوم و جالبتر اينكه در فيلم زئوس كه نماد خداست با هيديس كه نماد شيطان به عنوان برادر معرفي ميشوند.

نويسنده ديدگاه :خشایار

۲۰۱۲ پایان دنیا ! ساعت شنی مایا ها در سال ۲۰۱۲ به پایان میرسه ! شیطان با زنی همبستر میشود در ۲۰۱۲ ! نماد فراما سونری ها زیاد میشود . ظهور دجال نزدیک است . و بعد از آن ظهور حق …

نويسنده ديدگاه :wxesajimf

iYynk3 ygqvbuikzxdt, [url=http://xxibpgxnjnys.com/]xxibpgxnjnys[/url], [link=http://foicuuzetpeg.com/]foicuuzetpeg[/link], http://xomhoerxkgly.com/

خوب حالا چرا نظرو پاک می کنی. راستی یه چیز دیگه این فیلم تو ۱۹۸۱ یک نسخه دیگه هم داره همین شکلی نکنه اون موقع جنگ ۳۳ روز ه رو پیش بینی کرده بود

نويسنده ديدگاه :ahmad

باعرض سلام
دلم برات خیلی می سوزه بد جور توهم زدی از حول حلیم افتادی توی دیگ
شیعه گری سلفی تداشتیم که جناب عالی داری بدعت می گذاری
بابا جان مواظب باش از اونور پشت بام نیفتی
اگر مثل خودت بد بین باشم می توانم بگوییم با این دیدگاه افراطی مستقیم یا غیر مستقیم داری به اسلام ضربه می زنی
رندی گفته اگر می خواهی به چیزی ضربه بزنی از آن بد دفاع کن
نکنه این هم یک نقشه ماسونی که تو را جلو انداختن ناقلا

نويسنده ديدگاه :Ninja

شما اول بفرمایین دیجن رو از کجا شنیدین ؟
نکنه چون میخواستی بگی موجودات زشت ترسیدی از واژه جن استفاده کنی ؟
نترس حاجی جن ها تمدنشون از ما انسانها بیشتره و به شما کاری ندارن
اگه خواستی با جنها بیشتر آشنا بشی به من میل بزن
Mehdi.zx@gmail.com

نويسنده ديدگاه :روان پزشک

سلام به آقا/خانم لطفا چرند ننویسیم…
درست بود بگی : لطفا چرند ننویسند
چون بعضی ها دیگه واقعا حال آدم رو به هم میزنن
ادمین محترم مزخرفات توهم انگیزانه رو برای خودتون نگه دارید. آخه به جز ایران، همه جا این آدما رو میبرن تیمارستان
تشخیص : اسکیزوفرنی پارانویایی
درضمن :”دقیقا تمام جزئیاتی که هم اکنون در جهان سیاست می بینیم در این فیلم هم مشاهده می کنیم ”
نه خیر مشاهده نمیکنیم
شما اینجوری تعبیر میکنید که اینا واقعیتهای سیاسی هست
تشخیص : پارانویای حاد

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جناب ” روان پزشک “…
تعداد زیاد مقالات این سایت از سایت های انگلیسی زبان و از قلم اساتید دانشگاهی و برخی دکتر ها نیز است البته برای سطحی نگر هایی مانند شما این نوع نظراتی که صرفا برای خنده و شوخی است این سایت، خیلی مناسب این کار نیست
یاعلی

نويسنده ديدگاه :علی

به عرض دوستان برسانم که در مورد جن اگر توجه کنید در اون قسمت می گوید اطعیعوالجن یعنی از جن اطاعت کنید که به زبان عربی است و می تونه نقد دوستمون درست باشه

نويسنده ديدگاه :ح

سلام
دقت كرديدجايي كه عقربها در فيلم ظاهر مي شوند وپرسيوس وافرادش با آنها مي جنگندشباهت زيادي با خرابه هاي تخت جمشيد خودمان داره! به سر ستونها دقت كنيد!

نويسنده ديدگاه :حمید

چقدر آخه شما غیر منطقی هستید داستان این فیلم۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰سال پیش نوشته شده مرد حسابی!!!!!!HANGOVER missed it Dont Do it Please

نويسنده ديدگاه :سارا

سلام به همه دوستان من اين فيلمو ديدم و ميدومنم دارين درباره چي حرف ميزنين.منم با نظر بقيه دوستان موافقم اين فيلم فقط براي تفريح و سرگرم شدن ما ساخته نشده. شما الان همتون تمام كتاب هاي اساطيري يونان رو ازبرين كه ميگين ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سال پيش نوشته شده، بابا ايول پس حتما تمام اسطوره هاي كشور خودتم از بري!اگر اين فيلم اسطوره يونان چرا دوبرادر آمريكايي بايد اين همه سرمايه بذارن و فيلم اونارو بسازن اصلا شما هايي كه دم اطلاعات روز دنيا و متفكر بودن و روشن فكر بودن ميزنين چرا يه كم با خودتون فكر نميكنين چرا اكثر فيلم هايي كه ما داريم به اين سبك نقد مي كنيم مال كمپاني اين دو برادره! نه دوستان هاليوود بيكار نيست هزاران دلار رويه داستان هاي تخيليه يه كشور ديگه سرمايه گذاري كنه تا مارو سرگرم نه! حالا چرا تويه تمام اين اسطوره ها خدايانشون اينقدر بدبخت ميشن كه هي بايد يكي از بچه هاشون بهشون كمك كنه، يكي آذرخششو گم مي كنه يكي ديگه ازش پيروي نميكنن و يكي ديگه در برابر سه تا هيولاي جهنمي عاجزه، آخي چه خدايان ….دارن. جالبيش اينه همه اين اتفاقا براي زئوس مي افته خداي خدايان يونان. بجاي اينكه بشينين دفاع هاي بيمورد بكنين اول فكر كنين. آقايي كه دم از دوستي با اجنه مي زني اول بدون چي ميگي بعد حرف بزن فكر نكن خيال توهم يا خرفه است نه همش واقعيت اگر نه فراماسون ها اينقدر قدرتمند نبودن. براي كسب اطلاع بيشتر درباره ربط اين موضوع با فراماسونري سخنرانيه استاد رائفي پور رو دانلود كنين. كلام آخر اول گوش كن بعد تحقيق كن بعد فك كن بعد حرف بزن دوست عزيز…!

نويسنده ديدگاه :پوریا

دوستان خواهش می کنم هر حرفی رو قبول نکنید این داستان حدود ۳۰۰۰ سال پیش نوشته شده یعنی اون موقع نویسنده اش می خواسته اسلامی رو که هنوز به وجود نیومده رو بد جلوه بده؟

نويسنده ديدگاه :عربشاهی

از دوستانی که نوشتن این داستان های اسطوره ای یونان و روم، هزاران سال یا میلیونها سال پیش نوشته شده واقعاً تعجب میکنم؟! این داستانها همون دوره اوج تمدن یونان و رم نوشته شده که اذیان مختلف هم وجود داشته اند و کارگردان این فیلم و نویسندگانش، با تغییراتی اندک و سطحی در همین داستان های اسطوره ای، به اهداف خودشون رسیدن و هر چیزی رو نماد مسائل کنونی قرار دادن. درکش بسیار بسیار آسونه.

نويسنده ديدگاه :رهگذر

با سلام
گفتم ذکر یک نکته خالی از لطف نیست اونهم درباره کسی بود که از طرف هایدس اومد پرسیوس رو بکشه یه شمشیر دو تیغه داشت عزیزان سوء تعبیر نکنن لطفا . راستی از نقد جالبتون ممنون در ضمن بد نیست ادامه این فیلم رو هم ببینید با اکثر بازیگرهای قبلی ساختنش محصول۲۰۱۲ است فکر کنم اسمش هم هست warth of titand که در آخر فیلم همه خداین می افند می میرن و فقط پرسیوس باقی می مونه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

نويسنده ديدگاه :حسن

یه جایی از فیلم صحنه هابیی از تخت جمشیدو نشون میداد.اونجایی که پرسیوس تو صحرا میفته دنبال اکرایسیوس که بعدش عقربها میان دنبالشون!

نويسنده ديدگاه :nasim

با سلام
منم ی نکته بگم علاوه بر شمشیر ۲سر اون موجود شیطانی فرق شکافته هم داره، ضمنا اونایی کهه میگن داستان مال اساطیر یونان چرا با اون موجود شیطانی تو جایی میجنگند که کوهی فوق العاده شبیه دماوند داره یا فضایی عینا تخت جمشید ایران(خب برن تو یونان بجنگند) و چرا یاران(عقرب ها) اون اکرایسیوس تو همون سرزمین(مثلا شبیه ایران)به وجود میان یه چیزه دیگه وقتی اون چند هزار سال پیش نویسنده پوششی شبیه به پوشش الان عرب ها رو در تخیل خودش میدونسته و اصلا کارگردان منظوری نداشته با این استدلال مکان هایی شبیه لبنان و ایران و شمشیر دوسر و فرق شکافته هم بی منظورن(نه واقعا همچین پوششی اونموقع بوده ک تو فیلم استفاده شده و اگر نبوده چرا تو فیلم استفاده شده؟)،کاملا مشخص که فیلم اسلام ستیزه در حد المپیک

تان پرسیوس

منبع: تاریخ یونان( ویل دورانت)

پرسئوس یا پرسیوس اولین قهرمان افسانه های یونان باستان است. مادر وی دانائه بود. وی از زئوس حامله شد(مسیحیان این داستان را شباهت به سرگذشت حضرت مسیح میدانند) آکرسیوس پدر دانائه (در فیلم همسر دانائه است)،دختر ونوه ی خود را درجعبه ایی قرار دادو به دریا انداخت تا کشته شوند، زئوس آتها رابه سلامت به جزیره سریفوس رساند ودر آنجا پولودکتس پادشاه جزیره نجاتشان داد.بعدها پولودکتس عاشق مادر پرسیوس شد و چون او را مانع وصال با دانائه میدید او را به امید آنکه هلاک شود مامور آوردن سر مدوسا کرد(زنی که با نگاهش مردان را به سنگ تبدیل میکند)برای موفقیت در این ماموریت هر کدام از خدایان چیزی به او اعطا میکنند.کرونوس شمشیری به پرسیوس میدهد،هدیس (خدای مردگان) کلاهی به وی میدهد که با آن نامرئی میشود،هرمس کفشهای بالدار به او میدهد. وی توانست سر مدوسا را به آتنا تقدیم کند که او آن را بر روی سپر خویش قرار میدهد.پرسیوس در راه بازگشت در جزیره ی توقف نمود. زن پادشاه به خاطر تمجید و مقایسه زیبایی دخترش با پریان دریایی خشم خدای دریا را برنگیخت و پوزیدون برای تنبیه او یک هیولای دریایی را فرستاد تاشهر را نابود سازد،کاهنان تصمیم به قربانی کردن اندرومدا میگیرند و او را به صخره ایی میبندند،پرسیوس که این صحنه را میبیند با غول دریایی مبارزه و آن را از پادر می اورد وبا اندرومدا ازدواج میکند.

اما آیو یا یو(محافظ پرسیوس که در اخر فیلم با هم ازدواج میکنند)

یو یا آیو، زئوس عاشق وی شد. هرا همسر زئوس به این علاقه پی برد،زئوس به خاطر هرا او را به گاو سفیدی تبدیل کرد. او در کنار رود نیل دوباره شکل انسانی خود را باز یافت و در آنجاپسری برای زئوس به دنیا آورد.

جالب تفاوت آیو در فیلم با شخصیت واقعی آن است در فیلم او دختری است که از خدایان بیزار است،خدا شدن را رد کرده و حاظر به نزدیکی با خدایان نشده به همین دلیل نفرین شده.وحال، در اساطیر یونان او یکی از معشوقه های زئوس بوده

و اما کراکن موجودی که در افسانه های یونان وجود ندارد این اسم سالها بعد از اساطیر یونان در نروژ و ایسلند شنیده شد که به هشت پایی عظیم الجثه میگفتند،چرا باید در فیلم حظور داشته باشد و از گوشت یکی از خدایان باشد.

هر یک ازشخصیتهای فیلم با افسانه های یونان متفاوت اند. از پرسیوس که نقش اصلی فیلم ما است که از خدایان بیزار است تا پرسیوس افسانه های یونان که از خدایان کمک میگیرد.

دلیل این همه تضاد چیست؟

به غیر از اینکه هدف از این، تغییر افکار بینندگان،القاء اخر زمان و ظهور منجی است.

منجی در فیلم؛،پرسیوس است که زئوس برای انتقام از اکرسیوس با دانائه نزدیکی میکند. در حالی که در داستان واقعی دانائه همسری ندارد.

چرا دانائه با این که ازدواج نکرده زنی شوهر دار معرفی شده؟

چرا اکرسیوس که پدر دانائه بود ، همسر وی معرفی شده؟

تنها دلیلی که به ذهن من میرسد این است که هالیوود نمی خواهد منجی ما انسان پاکی باشد ا

نويسنده ديدگاه :ناشناس

برو بابا. این فقط یه فیلم که آدم رو ساعاتی سرگرم کنه، اون خدایان ساخته افسانه انسان ها هستند، نه چیزه دیگه چرا صداتون از فیلم ۳۰۰ در نمیاد؟ که خشایارشاه مضحک و ایرانی هارو وحشی نشان دادند، واقعاً که

نويسنده ديدگاه :ناشناس

چرا واسه خودتون داستان میسازید…اونو به شیعه تشبیه میکنین…اینو به وهابی و فلانی رو به عربستان…بابا یه کم روشن فکر باشین…واقعا تایید میکنم که به خدا توهین شده تو این فیلم و فیلمهای زیاده دیگه…ولی انقد تشبیهات الکی نکنین

KHAMENEI