آيا ظهور بسيار نزديك است ؟

در اين مطلب نظر مدير سايت ظهور۱۲ و مقاله سجاد (ماسون یاب سابق!) را درباره مستند ” ظهور بسيار نزديك است ” خواهيد دانست…ضمن اين كه شما هم نظرتان را درباره اين مستند بيان كنيد..! وقـّاتون زمان ما . . . یک اتفاق رایگان : حتماً اسم سی دی “نشانه های ظهور” به گوشتان خورده […]

مستند ظهور بسيار نزديك است

در اين مطلب نظر مدير سايت ظهور۱۲ و مقاله سجاد (ماسون یاب سابق!) را درباره مستند ” ظهور بسيار نزديك است ” خواهيد دانست…ضمن اين كه شما هم نظرتان را درباره اين مستند بيان كنيد..!

وقـّاتون زمان ما . . .

یک اتفاق رایگان : حتماً اسم سی دی “نشانه های ظهور” به گوشتان خورده است، و شاید با توجه به سرعت و وسعت تکثیرش و محتویات این سی دی رو هم دیده باشید.

من برای بار اول از طریق یکی از آشنایان اسم این سی دی را شنیدم . آن آشنا خیلی با آب و تاب و هیجان زده مواردی را که  در سی دی دیده بود را برايم تعریف میکرد که از جمله اونها روایات مربوط به سفیانی و شعیب ابن صالح هستند که با برخی اشخاص سیاسی زمان امروز تطبیق داده شده است .

برای مثال طبق نظریات سازندگان این سی دی (که البته با قطعیت هم بیان شده) سفیانی پادشاه اردن و شعیب ابن صالح رئیس جمهور محمود احمدی نژاد هستند . . .

بنده در ابتدا فکر میکردم این مستند محتوای کلیپهایی باشد که برخی از جوانان علاقمند بصورت انفرادی و بعد از خواندن يكسري مقالات و کتب ساخته اند و در وبلاگ های خودشان قرار میدهند ، اما وقتی شنیدم در این فیلم از دو مجری و چند دوربین ، صحنه طراحی شده برای اینکار و . . . استفاده شده علاقه مند شدم ببینم . حدسم درست بود محتویات فیلم دقیقاً بازسازی همان چیزهایی بود که در کلیپ های غیر حرفه ای هم دیده بودم .

بازهم مرور یک سری روایت نه چندان معتبر و تطبق آنها بابرخی افراد . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/jsrpfc6nzybdrgpst7b.jpg

در این فیلم و مورد مشابه آن به احادیث و روایاتی دیده میشود که هیچ منبع کاملاً معتبری ندارند و اکثراً از کتابی با نام “عصر ظهور” نوشته  شخصی به نام “علی کورانی” از روحانیون لبنانی است .  نکته مهم این است که برای روایات ذکر شده در این کتاب ، همین کتاب بعنوان منبع ذکر میشه! گویا در خود این کتاب منبع خاص و معتبری ذکر نشده . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/nbk029x4twwl5l7in00j.jpg

رد پای اصلاح طلبها :

اما چیزی که باعث شد بنده این مطلب را بنویسم ، تیتر یک روزنامه شدیداً چپ گرای “شرق” (۹۰/۲۰/۱) بود . . .

تیتر این بود “سی دی جنجالی”

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/nxh1ww4nfg8x6duk4o09.jpg

اگر بخواهیم بیطرفانه روزنامه ی شرق رو در چند جمله تعریف کنیم بهتره به ویکی پدیا رجوع کنیم .

ویکی پدیا در این زمینه نوشته است :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/gctirsspzffezxwyz89d.jpg

ضمن این که ، چنین روزنامه هایی به منفی ، نا امید کننده و ضد دولت کنونی هم معروف اند . برای مثال این روزنامه همین امروز در  ضمیه خودش مقاله ای را به چاپ رساند با این تیتر “مراجع گله مند از مشکلات اقتصادی” . که خواه نا خواه ذهن به سمت دولت و سیاستها اقتصادی آن خواهد برد و ایجاد ذهنیت منفی میکند ، در حالی که مراجع بارها از طرح های اقتصادی آن حمایت کردند اما کمترین توجه از طرف این نشرات به آن حمایت ها شده ؟

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/fvgq0uz1ne10jyjzw9ug.jpg

روایت شرق :

تیتر یک امروز این روزنامه بود که باعث شد این روزنامه را بخرم و مطلب مذکور رو بخوانم . خیلی جالبه! مطلب نوشته شده ظاهراً کاملاً بی طرف بوده و حتی از خود سازنده سی دی هم مصاحبه شده بود در آن …

در این مطلب تقریباً به تمام اخبار پیرامون این فیلم اشاره شده ، از جمله نظرات مسئولین و مراجع به این شرح :

مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم مستند “ظهور بسيار نزدیک است” را رد ، مستندات آنرا برگرفته از کتب غیر معتبر و روایتی ضعیف و مردود اعلام کرد و آیت الله استادی ، امام جمعه قم ، هم تاکید کرد : نمره ی این فیلم از صفر بالاتر نیست .

آیت الله سیستانی مرجع عالی رتبه ی حوزه نجف با انتقاد از مطالب مطرح شده در این فیلم از تطبیق اشخاص و تعیین وقت برای ظهور ابراز نگرانی کرد

حتی به نقل از محمود احمدی نژاد نوشته شده : “چرا این حرفها را میزنید؟ چه کسی گفته من همان فرد هستم؟”

 

در بخشی دیگر هم به نقل از آیت الله ناصر مکارم شیرازی نوشته شده : “ایشان با نفی تعیین زمان ظهور در این فیلم ، توزیع گسترده ی آن را مشکوک دانسته و گفته است : بر اساس روایات ، تعیین وقت برای ظهور کذب  و تعیین کنندگان وقت کاذب هستند”

( اشاره به حدیث معروف و بسار معتبر کذب الوقاتون از امام صادق (ع) )

اما جالبترین بخش این مقاله که برای خودم بیشتر از بقیه ی قسمت ها تازگی داشت ، بخش صحبتهای آقای “علی اصغر سیجانی” سازنده و یکی از مجریان این فیلم بود ، بخشی از صحبتهای ایشان را هم برايتان نوشته ام : زمانی که حضرت امام زمان (عج) ظهور می کنند عده ای از خواص و علما البته نه همه شان ، مقابل امام (عج) قرار میگیرند که این مهم را باید مد نظر داشته باشیم .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/3zc882kb7px1w9x9rp5.jpg

تطبق احتمالی اگر صحیح هم نباشد ، هیچ فاجعه ای رخ نمیدهد . چندین سال پیش آقای هاشمی و سپس چند تن دیگر را به شعیب ابن صالح تطبیق داده اند ، تاکنون مشخص شده این تطبیق ها اشتباه بوده و هیچ مشکلی رخ نداده! حالا اگر تطبیق ماهم اشتباه باشد هیچ فاجعه ای رخ نمیدهد . . .

.

حاج آقا قائم مقامی که از متخصصان مباحث مهدویت هستند از کار ما استقبال کردند . یا حاج آقا شجاعی . . .

.

یا حاج آقا پناهیان تلویحاً از کار ما حمایت کردند و بیان کردند روایاتی که اسناد ضعیف السند ما هستند را نباید رد کنند . . .

بعد از خواندن این مطلب ، اولین چیزی که به ذهن خواننده میرسد ، بی طرف بودن نویسنده و نشریه مورد نظر در قبال این موضوع است . اما نباید موضوع را سطحی نگاه کرد ، چون یقیناً تبدیل چنین موضوع به تیتر یک روزنامه ی پرتیراژ قطعاً در بیشتر دیده شدن این فیلم تاثیر مثبت دارد که خودش به نوعی کمک به گسترش این فیلم هست ، ضمن این که بنده معتقدم این موارد باید فقط توسط مراکز مهدویت مورد نقد و بررسی قرار بگیرد مثل سایت ها و نشریات مهدوی و نه یک روزنامه با جهت گیری های سیاسی .

همانطور که دیديد نظر مراجع و علما درباره این فیلم بسیار شفاف و واضح است اما صحبتهای آقای سیجانی چند نکته ی بسیار مهم در خودش داشت که نمیشود به سادگی از کنارش گذشت! اول این که ایشان به علمایی اشاره میکنند که در زمان ظهور به صف مخالفان و گمراهان میپیوندند و با توجه به مطالب نوشته شده قبل از اظهار نظر آقای سیجانی (از قول آیت الله مکارم شیراز و سیستانی) ذهن به طرف آن افراد میرود که نباید تاثیر ترتیب چینش این موارد بر شکل گیری این ذهنیت را نادیده گرفت..

نمونه مشابه چنین کار گستاخانه ای را در گذشته هم از روزنامه ی شرق دیدیم . زمانی که در تیتر یک خودش سید حسن خمینی را “خمینی جوان” نامیده بود . این کار حتی باعث اعتراض خود ایشان هم شد . ضمن این که به عقیده یکی از سایت های خبری نوشتن تیتر “تولد یک رهبر” در کنار این تیتر ذهن را به عمد به سمت خاصی میبره .

در ادامه عکس این شماره خاص از روزنامه ی شرق و تحلیل یکی از سایتها ی خبری رو میبینید :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/kzbnf4mb3e9rs2fsu30c.jpg

در بخش دیگه ای از این صحبتها آقای سیجانی (سازنده ی این فیلم) از تاریخچه ی این گونه تطابیق هم اطلاعات قابل قبولی دارند و با استناد به این که تا به حال این کار باعث فاجعه (!) نشده ، آن را بی مشکل میدانند!

من نمیدونم منظور ایشون از فاجعه چیه؟ و از شما خواننده ی عزیز میپرسم : آیا فاجعه اي بزرگتر از این که جمعی از مردم و جوانان منتظر چند سال بعد و در صورت محقق نشدن ظهور حضرت (عج) از پیگیری و انتظار برای ظهور نا امید و در برخی موارد از دین خودشان زده بشوند؟

اما احساس میکنم منظور آقای سیجانی از فاجعه ، مشابه آن چیزی است که اخیراً در ژاپن و پاکستان دیدم باشه . بله درسته! تا الآن این فیلم هیچ کشته یا مجروحی در پی نداشته ، اما مرگ احتمالی اعتقادات در راه است ، شک نکنید . . .

در همین رابطه به تصویر یکی از روزنامه های قم برخوردم که تیتر یکش در همین مورد بوده :

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/52kn0nh65myrl206d67s.jpg

اظهار نظر جالب دیگر این شخص تا جایی ادامه پیدا میکنه که بعد از هشدار در مورد علمای گمراه هنگامه ظهور ، به چند شخص روحانی اشاره میکند که ازشان حمایت کردند که شناخته شده ترین این افراد حجه الاسلام پناهیان هستن که در مورد ایشان هم گفته شده “تلویحاً” از ما حمایت کردند . . .

من به شخصه نه تنها برای افراد حامی سازندگان این فیلم احترام قائل هستم (بعنوان یک مسلمان و هموطن) ، بلکه برای افراد حامی اونها هم احترام ویژه ای قائلم . اما معتقدم نادیده گرفتن نظر علمایی مثل آیت الله مکارم و آیت الله سیستانی و بعد از آن رجوع به اظهار نظر این افراد اگر نگوييم تندروی ، قطعاً جفا به روحانیت شیعه است .

البته این را هم نباید نادیده گرفت که دقیقاً ذکر نشده این حمایتها چطور بوده و آیا قبل از ساخت فیلم بوده و یا بعدش و یا قبل از اظهار نظر مراجع بوده و یا . . .

در سایت سازنده ی این فیلم مصاحبه ای با علامه کورانی درج شده که در آن بیشتر سعی شده به هر طریق از ایشون جمله ای در مورد روایات مربوط به ظهور بگويند که در اون با قاطعیت و صراحتاً به فرد خاصی اشاره بشه . اما ایشون در جواب سوالات ترجیح دادن کوتاه و غیرمستقیم جواب بدن . . .

در ادامه تصاویری از این مصاحبه و قسمتی از متن رو میبینید که در آن حتی برای کلمه ی “انشا الله” هم توضیح ذکر شده تا مخاطب همون برداشتی رو داشته باشه که نویسنده آن را میخواهد!

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/vp2utvgh3zrsmin6r84.jpg

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/v4hxhylwcgyofu3iul8t.jpg

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/n9qtj4lbedu1q17ptmi5.jpg

از این دست موارد عامدانه در تاریخ این روزنامه زیاد دیده شده . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/d4on9netds4tnoxc7jsx.jpg

 

خبر های تازه :

این سایت اعلام کرده است که قصد دارد این فیلم را به زبان عربی دوبله (ونه زیرنویس)بكنند تا جوانان کل منطقه ی خاورمیانه ازاين مستند بهره مند شوند . برای انجام این کار هم از مردم درخواست کمک مالی کردن ، كه در نوع خودش واقعا جالب و قابل تامل است . . .

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/2lmor03kl4h29ko34g7.jpg

حرف آخر :

اگر یادتان باشد چندی پیش یکی از محققين فعال و سرشناس زمینه  آخرالزمان در سایت رسمی خودش مقاله ای قرار دادند که در آن پیشنهاد قابل تاملی ذکر کرده بودند ، ایشون که خودم به شخصاً احترام خاصی برايشان قائلم و یکی از فعالترین افراد در زمینه ی آخرالزمان میدانم ، در آن مقاله پیشنهاد نصب منار رمی جمرات (ابلیسک) را در مشهد مقدس برای انجام اعمالی مشابه آنچه مسلمانان در حج بجا می آروند ، توسط زائرین امام رضا (ع) دادن!

این پیشنهاد ، پیشنهاد به ظاهر جالب و انقلابی  می آمد . یادم است که در ابتدا چند وبلاگ در این مورد اقدام به ایجاد نظرسنجی اینترنتی کردند و در تالارهای گفتگو هم بحث های داغی در این زمینه شکل گرفته بود . اما در این بین یک سايت دست به اقدام جالبی زد!

این اقدام هم استفتا از چند تن مراجع آن هم از طریق سایت رسمي آن ها کرد ، نتیجه باورنکردنی بود! علما متفق القول این عمل را رد کردند و آن را بدعت در دین دانستند . . .

در مقابل هم آن محقق که این پیشنهاد را مطرح کرده بود با کمال احترام پیشنهاد خودش را پس گرفت و حتی در متنی که در اینترنت منتشر کرد از درگاه خدا درخواست استغفار کرد و از مردم هم عذر خواهی کرد!

حال آن که ، همین شخص میتوانست بر پیشنهاد خودش پافشاری كند و چند روحانی موافق خودش را هم پیدا کند و با استناد به حرفهای آن ها ، روایات مربوط به علمای گمراه عصر ظهور رو برای من و شما یادآور شود . . .

نظر نهایی بنده در این مورد خاص این است که باید این افراد توسط مسئولین مربوطه بازخواست شوند ، تا دلیل اصلی چنین اقداماتی بدون بهره اقتصادی که در چنین سطح وسیعی انجام شده و حتی میتواند تبعات جبران ناپذیر سیاسی و اجتماعی در پی داشته باشد ، مشخص شود .

نوشته شده توسط سجاد (ماسون یاب سابق!)

ایمیل نویسنده ی این مطلب : mason_yab@yahoo.com

با تشکر از سایت ظهور ۱۲ که بعد از حذف وبلاگ ماسون یاب و مورد سو استفاده قرار گرفتن دامنه ی آن ، همکاری بسیار خوبی با بنده داشت اند…

——————————————————-

مقاله بالا توسط آقا سجاد مدير وبلاگ ماسون ياب(سابق) نوشته شده بود كه به خوبي در آن پيرامون اين مسئله صحبت شده بود اما نظر خود بنده (حاج امير) درباره اين ماجرا به شرح زير است(البته به طور خلاصه عرض ميكنم) :

اين مطالب عنوان شده در اين مستند  نظير سيدخراساني و شعيب ابن صالح سال ها پيش در انواع و اقسام سايت ها انتشار يافته بود و حالا كه تماما مردم آن را ديده اند و مورد بررسي در تفكرشان قرار داده اند عزيزان تازه در حال برخورد هستند و حتما خبر هم داريد كه سايت م-ب-ش-ر-ا-ن ظهور را ف*ي*ل*ت*ر كردند.

اينگونه حركات كمكي كه به ما نميكند بلكه ضربه اي هم ميزند چرا هميشه ما دير عمل ميكنيم ؟ چرا هميشه ما بايد دفاع كنيم ؟

اين گروه به زيبايي اين مستند را ساختند آنوقت براي رد اين مسئله عزيزان يك نشستي تشكيل دادند و در ان براي چند نفر توضيح دادند كه اين مسئله مورد قبول ما نيست ، همين وبس !

ايكاش به جاي اين همه شلوغ كاري و برخورد ناصحيح با اين مسئله عزيزان جلوتر برخورد ميكردند هميشه زماني در حال عكس العمل هستند كه كار از كار گذشته …

امام على عليه السلام:

مَن نامَ عَن عَدوّه إنتَبَهتَهُ المکائِدُ؛ : هر کس از دشمن خود غافل شود دسیسه ها او را به خود آورد (غررالحکم ص۳۳)

حرف هاي بيشتري براي گفتن است اما …

ممنون از شما

حاج امير مدير سايت ظهور۱۲

——————————————————-

  1. نقد و بررسی مستند “ظهور بسیار نزدیک است”
  2. فیلم همایش نقد مستند ” ظهور بسيار نزديك است “
  3. نظر حضرت آیت الله سیستانی درباره مستند “ظهوربسیار نزدیک است”
  4. نظر آیت الله مکارم درباره مستند”ظهور بسيار نزدیک است”
  5. نظر جالب امام جمعه قم به مستند “ظهور نزدیک است”
  6. نظر استاد پناهيان پیرامون مستند”ظهور بسیار نزدیک است”
  7. مصاحبه اختصاصی کارگردان «ظهور بسیار نزدیک است» با خبرآنلاین
  8. کارگردان فیلم اين مستند:به آیت الله مکارم درباره مادروغ گفته اند/به ماتهمت فراماسونری زدند !
  9. تحلیل حسین شریعتمداری درباره “مستند ظهور بسيار نزدیک است”

——————————————————-

بر چسب ها
۲۱ فروردین ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :کرابی

با سلام چه خوب است علما و مراجع نظرات خود را توسط دفاتر شان اعلام کنند تا مقلدین آگاه شوند تا آگاهانه برخورد شود.

خاطرمان باشد
به يادهم باشيم
شايدسالها بعددرگذرجاده ها
بي تفاوت ازكنارهم بگذريم
وبگوئيم آن غريبه چقدرشبيه خاطراتم بود .

سلام حاج امیر.روشنگری کردی.دمت گرم زیرتم تشک.
اتفاقا وقتی من این سیدی کثیف رو دیدم،همون لحظه درش آوردم و شکستمش…قپی اومدم،باور نکن.

به هر حال ممنون از پست جالبی که ارائه دادی.

شکایت یک فراماسون از مقام معظم رهبری(مدظله):

http://www.mason2012.blogfa.com/post-1.aspx

نويسنده ديدگاه :محمد

با سلام.
نگاهی به این سایت بیندازید.
منتظر روشنگری شما هستیم.

http://www.mahdyoon.info.ms
http://www.shiaupload.ir/images/95264929213763313561.jpg

یا علی

نويسنده ديدگاه :یه منتظر

درجواب این مردنماها(یاسی خانوم)
آخه پدر صلواتی این چه بساطیه که راه انداختی.کم کم دارین از او سمت بوم می اتید.بی حرمتی تا کی .آخه کی از این جهل نامه با خبر بود که شما آنرا پخش کردید تا همه بفهمند که چی ؟مثلا می خواستید بگید شما خیلی تحقیق کردید ومطالبتون تکه حتی طوری که هیچکس این اسم کذایی رو نه میشناسه نه میدونه که اصلا همچین نامه ای واقعیت داشته .با پخش این نامه که اصلا شاید خودتون نوشتید میدو نی چقدر به رهبر وبه مردم ایران توهین کردید؟بر فرض چنین چیزی وجود داشته آخه چند نفر خبر داشتند ؟اون فراماسون کذایی نفهم بود شما که عاقل بودید چرا دوباره آنرا در معرض نمایش گذاشتید که همه بخوانند وجریح شوند لطفا تا دیر نشده این مطلب رو از سایتت حذف کن ومعذرت خواهی کن وگرنه هر چی دیدی از چشم خودت دیدی!از من گفتن.
معذرت باید یکی جوابشو میداد فکر نکنه اینجا چاله میدونه.

نويسنده ديدگاه :سلام

بعضی ها مردم را آلت دست هوسها و طمعهاشان کرده اند
http://toshe.ir

نويسنده ديدگاه :یه منتظر

من اصل فيلم رو نديدم اما با خوندن اين مقاله تقريبا دستگيرم شد قضيه چيه. اولا بايد بگم به قول خودتون اين فيلم با استناد از يک محقق لبناني ساخته شده واسه عربها که مراجع تقليد ما مورد بحث نيستند بلکه مثلا براي سعوديها،مفتيهاشون مرجع تقليدند و هر کشوري يه سري مراجع دارند خوب چه جاي تعجب که زمان ظهور جلوي آقا صف بگيرند!ثانيا دشمن ميتونه اعوذ بالله خود آقا رو مصادره کنه وما خيلي ساده ازش ميگذريم وتازه دعوتش هم ميکنيم اما يه هم وطن حتي نميتونه در اسامي تتبيق بده که ما بر ميخوره.چه عيبي داره در جايي که ملک عبدالله دوم خودشو امام زمان معرفي ميکنه وتمام دنيا حمايتش ميکنند خوب احمدي نژاد رو که تو دنيا معروف هست به ضد صهيونيسم،بشه شعيب ابن صالح که بتونه روبروي سفياني(عبدالله دوم)بايسته.
يه مطلب جالبي ذهنم رو مشغول کرده خواستم راجع به اون نظر بدين:
از سال ۱۹۴۰تا ۱۹۴۵ تو ۵ سال در يک قاره(اروپا)۱۱ميليون انسان در واقعه جنگ جهاني دوم توسط هيتلر کشته ميشن(( همون هولوکاست که البته اين رو غربيهاپا فشاري ميکنن که واقعيت داره وهمه ميدونيد خيلي از دستورات وحمايت مالي که به هیتلر میشده توسط راکچیلدها وراکفلرها بوده که خودشون بزرگترین ماسونها هستند یعنی کل قضیه یه بازی بوده))اونوقت دشمنها کل دنیا رو رو سرشون میذارند ودر سازمان ملل یه روز رو برای این قضیه نام گذاری میکنندو…اما بین سالهای ۱۹۱۴تا۱۹۱۹در همون ۵سال ۹میلیون ایرانی فقط تو یک کشور(ایران) ونه قاره به دست انگلیسی ها قتل وعام میشن وما کوچکترین کاری واعتراضی نمیکنیم.حتی تو کتاب تاریخمون راجع به سیبیل بلند ناصرالدین شاه نوشته اما دریغ از یک خط …چه رسد به نام گذاری یک روز از سال در خود کشورمون ونه دنیا.کدوممون یه مقاله در این مورد نوشتیم ؟کدوممون اعتراض کردیم که چرا هنوز سفارت انگلیس بازه و زمینش اندازه یه شهره؟نه ما نمیدونیم،ما مقاله ای نمینویسیم وهیچکس تو دنیا آب تو دلش تکون نمیخوره ما رو مچل این موارد بیهوده کردن وما در رابطه با این چیزهای الکی گیریم و وقت میذاریم ومطلب مینویسیم.ما شدیم کمک ماسونها بدون اینکه بفهمیم.(من مطلب رو منکر نمیشم)آخه کلاتون رو قاضی کنیدبیایید بشماریم مهران مدیری تو ۵۰ قسمت چند تا نماد بکار برده وتو این سایتهای مختلف (که هیچکدوم تحقیق نکردن وهمه از رو هم کپی برداشتند)که راجع به قهوه تلخ نظر دادن خودشون چند تا نماد دیگه به بهانه مقایسه و درک مطلب به مردم نمایش دادن اونم تو یک صفحه ونه ۵۰ قسمت حالا کدومشون ماسونترند؟تو رو خدا به خودتون بیاین ظهور نزدیکه دیر نشه ها که همه خجالت زده بشیم واونقدر نا خواسته نوکری دشمن رو بکنیم که یه روز خودمون جلوی آقا صف بگیریم. یا علی

نويسنده ديدگاه :زینب

غم پنهانی
سرخوش ز سبوی غم پنهانی خویشم
چون زلف تو سرگرم پریشانی خویشم
در بزم وصال تو نگویم زکم و بیش
چون آینه خو کرده به حیرانی خویشم
لب باز نکردم به خروشی و فغانی
من محرم راز دل توفانی خویشم
یک چند پشیمان شدم از رندی و مستی
عمری است پشیمان ز پشیمانی خویشم
از شوق شکر خند لبش جان نسپردم
شرمنده جانان ز گران جانی خویشم
بشکسته تر از خویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
هر چند “امین” بسته دنیا نیم اما
دلبسته یاران خراسانی خویشم

سروده جان جانانمان و عزیزدلمان آقا امام خامنه ای

نويسنده ديدگاه :خشایار

ببین حاج امیر . مسیر رو اشتباه داری میری . سایتت اطلاع رسانیت شده سایت خبری سیاسی . غیر از خدا هیچ کس زمان ظهور رو نمیدونه ما هم نمیتونیم بگیم نزدیکه یا نه . فقط باید منتظر باشیم بیاد همه کار ها رو درست کنه .

نويسنده ديدگاه :خشایار

این حاج امیر اون حاج امیر نیست ها . اون موقع ها که مطلب میذاشتی و روشن فکری میکردی بی طرف کجان الان ؟ الان میای طرفداری دوستات رو میکنی بدون این که بدونی درسته یا نه ؟ میگی بالگفا بده . والت دیزنی بده . هالی وود بده . ببخشید من چی کار کنم ؟ فیلم نبینم موسیقی گوش نکنم ؟ سایت سیاسی خبری باز کردی ؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام” خشایار ” …
هنوز سايت به اون مرحله وارد نشده كه بگم چي كنيد چي نكنيد لذا تهمت نزن برادر . هرچي تا الان گفتم راهنمايي بوده انشالله كمي جلوتر بريم يكم برنامه ها عوض ميشه . بنده هم زمان ظهور رو تعيين نكردم تيتر مطلب رو نخون كامل بخون بعد تصميم بگير درباره ما
ياعلي

بسم ا…
اولا این مطالب برای اولین بار از سایتایی مثل سایت شما بیرون اومد. ثانیا چرا هر مطلبی که پیش میاد رو میخواید به اصلاح طلبا بچسبونید ثالثا این آقا برای اولین بار با سایت خبر آنلاین مصاحبه کرده….

ممنون که مطلب رو کگذاشتی ، لازم به ذکر زمانی که من این مطلب رو فرستادم سایت مربوطه فیلتر نبود ، ضمن این که در مورد نظر شخصی خودت باید بگم ، زمانی که صحبت از نظر مراجع به میان میاد وضعیت فرق میکنه!
قبل از نشر این سی دی علما در مورد این تطبیق ها (که پیشینه ی ۲۵۰ ساله در ایران داره) نظرات مخالفی میدادن ، اما اینبار چند مرجع بزرگ بصورت همزمان و در چند اجتماع مهم (مثل نماز جمعه قم) اظهار نظر کردن پس وضع فرق کرده . . .

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام
این حماقت های فرهنگی آخر کار دست مان می دهد.
دوستان سعی کنند روی چیز هایی که معلوم است مانور دهند.برای مثال رو مساله حجاب کار کنند.
بعضی ها به هر قیمتی حرف می زنند و بعضی ها حرف های قیمتی می زنند.
یا علی

نويسنده ديدگاه :س.س.الف

با عرض سلام و خسته نباشید
خوشحال میشیم نظرتونو ابلاغ کنید
BTV-NGO.IR

نويسنده ديدگاه :146

عزیز من بد نیست یک تحقیقی در مورد شیخ علی کورانی حداقل تو گوگل بکنی
فقط همین رو بدون که این شیخ چشم بسته از روی کتاب های وهابیت پاسخ شبهاتشون رو میده اونم برنامه زنده
و درسته که این مستند واقعا چرته
ولی ین وصل به شیخ کورانی نمی چسبه
و خواهش می کنم مطلبتون رو اصلاح کنید تا مردم بی خود و بی جهت گمراه نشن
ممنون

یه منتظر گفته
اولا باید بگم به قول خودتون این فیلم با استناد از یک محقق لبنانی ساخته شده واسه عربها که مراجع تقلید ما مورد بحث نیستند بلکه مثلا برای سعودیها،مفتیهاشون مرجع تقلیدند و هر کشوری یه سری مراجع دارند خوب چه جای تعجب که زمان ظهور جلوی آقا صف بگیرند!

وهابی کیه؟! علامه کورانی شیعه ۱۲ امامی و محقق برجسته ی مهدویت هستند اهل لبنان اند و الان ایران زندگی می کنند و در حوزه علمیه تدرس دارند.
البته علامه کورانی به شدت این موضوع رو که ایشون با محتویات سی دی و تطبیق ها موافقند رو تکذیب کرده.

نويسنده ديدگاه :سارا

این سیدی خیلی هم قشنگه وروایاتشم معتبره و یه عده میخوان با سیاسی کاری روایات این سیدی رو انکار کنند .چون به زودی حقیقت روشن خواهد شد…
انقدر ساده نباشید خودتون تحقیق کنید و هر چیزی که هر کی گفت باور نکنید

نويسنده ديدگاه :سارا

اقای کورانی بزرگترین محقق مهدویت است از خودتون باید خجالت بکشید که مردمو گمراه میکنین وقتی اطلاعات نداری چرا سایت میزنی

نويسنده ديدگاه :146

یکی از بچه ها
اینا یه اشتباهی کردن که حتی معلوم نیست یه تحقیقی هم در مورد این شیخ کردن یا نه واقعا خیلی زشته
زششششششششششششششششششششته
حاج امیر

نويسنده ديدگاه :یه منتظر

با سلام دوست عزیز چند نکته:اولا مطلب رو مجدد بخون کی گفته وهابی هستند این رو شما نوشتید نه بنده.ثانیا من سالهاست دارم تحقیق میکنم و بهتر از شما (باعرض معذرت)میدونم که کی چکارست ومن فقط جوابی به جبه گیری تند نویسنده مقاله دادم.در ضمن شما هم که نکته انحرافی رو چسبیدید،که من بوضوح تو نوشتم در مورد اینکه دشمن کاری کرده که ما فقط دنبال بحثهای فرعی بریم واز اصل ظهور جا بمونیم توضیح دادم.چقدر دوست داشتم یه منتظر حقیقی پیدا میشد راجع به بخش اصلی نوشته،اونجا که گفتم نظر بدید نظر میداد! یاعلی

نويسنده ديدگاه :جواد

هر کی یه حرفی میزنه و سلیقه شخصی میده!
این که نشد.
هر چی مراجع بگن همونه.
سازنده سی دی هم نیتشون خیر بوده ولی تند روی کردن.

نويسنده ديدگاه :یه منتظر

۰حاج امیر عزیزدر جواب یکی از بچه ها نوشتی اینهایه اشتباهی کردن و…ببین با توجه به اینکه روی صحبت یکی از بجه ها با من بود ونه نویسنده مقاله من رفع سوء تفاهم با اون بنده خدا کردم.واگر منظور شما از اینها نوسنده هست که من با نظزتون موافقم ومن ازش انتقاد کرده ومیگم که راجع به روحانی علی کورانی عاملی چیزی نمیدونسته باید ببخشیدش اما اگر منظور شما هم من هستم باید بگویم کار کداممان زشت تر است
ان کس که در حمایت از این روحانی ورد این مطلب مینویسه
(بنده)یا شما که اجازه میدید این مقاله تو سایتتون باشه مگه نه اینکه این عین مطلب نویسنده مقاله هست(اوایل مقاله زیر عکس سی دی ظهور نزدیک است)دقت کنید:{در این فیلم و مورد مشابه آن به احادیث و روایاتی دیده میشود که هیچ منبع کاملاً معتبری ندارند و اکثراً از کتابی با نام “عصر ظهور” نوشته شخصی به نام “علی کورانی” از روحانیون لبنانی است . نکته مهم این است که برای روایات ذکر شده در این کتاب ، همین کتاب بعنوان منبع ذکر میشه! گویا در خود این کتاب منبع خاص و معتبری ذکر نشده . . .}

سلام

حالا که این مطلب رو منتشر کردین این مطلب رو هم بخونید :

البته قبلش بگم که بنده دو ساله که با گروه مبشران ظهر همکاری میکنم .و باعث افتخار بندس این همکاری .

بيانيه گروه فرهنگي مبشران ظهور پيرامون مسائل جاري در عرصه مهدويت

http://vavp.blogfa.com/post-213.aspx

نويسنده ديدگاه :معین

سلام.
من فقط همینو می تونم بگم :
مهدی جان ، شما خودتان ، ظهورتان را از خدا بخواهید ….
همین …

نويسنده ديدگاه :soheil

اقا من نمی فهمم اینکه فلان روزنامه فلان تاریخ فلان تیتر رو زده چه ربطی به این موضوع داشت
میخوای منم ۵۰ تیتر از روزنامه کیهان بیارم ربطش بدم به این موضوع

در آخر این سیدی مزخرف بود خدا باکسانی که با اعتقادات مردم بازی میکنه خودش برخورد کنه

نويسنده ديدگاه :میثم

با سلام
به نظر بنده هم این مستند اصلا مبنای علمی ندارد
ولی چند نکته رو باید یاد آور بشم: اول اینکه علامه کورانی یکی از بهترین محققین مهدویت در کشور هستند و تا جایی که من میدونم تقریبا کل عمرشون رو صرف تحقیق در مورد مهدویت کردن وهمچنین کتاب ایشان از بهترین کتب مهدوی معاصر هست پس لازم نیست ایشون رو رد کنید، در ضمن همین چند روز پیش یکی از پایگاه های خبری با ایشون راجع به مستند مصاحبه ای داشته ،که اقای کورانی به طور کامل مستند رو رد کرده بود حتی گفته بود که من چه طور میتونم وقت تعیین کنم زمانی که روایات وقت تعین کننده رو لعن کردن
ونکته دوم اینکه چند روز پیش جلسه ای با حضور چند تن از علما از جمله اقای پناهیان در مورد نقد مستند برگزار شد که همه به اتفاق این مستند رو مردود دونستن،و همچنین اقای پناهیان گفته بود که این افراد از صحبت های من سو استفاده کرده اند( به طوری که فقط قسمتی از صحبت های من رو که یه جورایی به نفعشون بوده پخش کردن)
پس لطفا بی خودی علما رو محکوم نکنید
با تشکر از مطلب مفیدتون

نويسنده ديدگاه :رضا

راستی راستی دارین از اون وربوم می افتین.جای بسی تعجب است درحالیکه تمام علما و مراجع تقلید وسیاستمداران کشورمون دررسانه ها انتقادشون رو نسبت به سخنان واقدامات برخی اطرافیان ریس محترم جمهور اعلام کردن ،عده ای انسان غیرمتخصص بااطلاعات پراکنده و بعضاً نامعتبر وفقط براساس مطالعات قطعاًمحدود،چنین مطالبی راعنوان کنن که بیشترش نتیجه گیریهای شخصیه.خواهش میکنم خواهش میکنم ذهنهارو منحرف نکنید.همه مردم ایران ازنیات تولیدکنندگان این مستند وگروه پشت پرده باخبرندولی شما وامثال گردانندگان چنین سایتهایی ندانسته اهداف آنها راپیش میبرید..بیاییدباانصاف و عاقلانه تربه اتفاقات درحال وقوع فکرکنیم.
کجای تاریخ ایران دراین سی سال بعدازانقلاب اصلاح طلبی ادعای ارتباط با امام زمان را داشته که حالااصلاح طلبان را شـــــــــــمامحکوم به به دست داشتن دراین جریان میکنید؟
احزاب درهمه جای دنیا باعث پیشرفت کشورهامیشن چون حضوراحزاب مختلف در هرکشورباعث ایجادرقابت وتلاش برای بهتربودن وادامه کاره حزب حاکم هست ولی گویادرکشور حزب مقابل دولت محکوم به حذف است ودرتمام اتفاقات ناخوشایند دین و عرف ما انگشت اتهام سمت اصلاح طلبان نشانه میرود.

نويسنده ديدگاه :رضا

فراماسونری هم به دنبال پایان دنیاست و آغاز نظم نوین جهانی اماالحمدلله اراده ی قدرتمندخدای متعال آنهارادرتحقق اهداف پلیدشان ناکام گذاشته..اگراونها برای آخرالزمان وظهور منجیشون زمان تعیین کردن و مراجع عظام تقلید اهمیتی ندادنددلیلش بی دین بودن ماسونهاست اما دروضعیت امروز سکوت جایز نیست چون یک عده مسلمان برای ظهوری وقت تعیین کرده اند که ائمه معصومین بارهاتاکیدکرده اندکه علم آن فقط وفقط نزدخداست..آیانبایددرحقانیت اینان که باتکیه برکتابی ناموثق مستندی میسازندو با باورهای مردم بازی میکنند ،شک کرد؟..نکندفراماسونری اینبار از اعتقادمردم مابه مهدویت استفاده میکند برای آماده سازی ذهن ایرانیان- که سدی هستنددرمسیراهداف پلیدشان- برای ظهور مهدی خودشان..
الـــــــــــــــهی به حرمت امام زمان قسمت میدیم درظهور ایشان تعجیل بفرمایید تا ریشه ی انحرافات وخرافات کنده شود انشاالله.
برای تعجیل درظهور امام زمان صلوات

سلام
این پوستر رو دیدم گفتم شما هم نگاه کنید
مشکوک میاد:http://vatandownload.com/2011/04/-shadow-harvest-phantom-ops-download.php

نويسنده ديدگاه :آنا

سلام؛لطفا به سوالم جواب بدید..خیلی برام مهمه.
من یه موزیک ویدئو از خواننده مورد علاقم دیدم و میخواستم بدونم نشونه هایی در مورد فراماسون ها توی اون بکار رفته یا نه.
بیشتر میخوام بدونم این خواننده این طرفیه,یا اون طرفی.آخه این طرف یا خیلی میدونه و خواسته ضد فراماسونا بخونه یا هیچی نمیدونه و فقط خطاب به مردم صحبت میکنه.ویدئو رو ببینید فکرکنم متوجه میشید.به هرحال ممنون میشم به درخواستم رسیدگی کنید و بهم ایمیل بدید؛خیلی برام مبهمه چون خیلی رو این ویدئو کار کرده.اینم لینکش:http://davvas.com/mky4klj7exer

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

سلام ” آنا ” …
امكان دريافت فايل هاي مشكوك براي ما امكان پذير نيست خواهشا در يك ويدئو انلاين لينك دهيد
ياعلي

نويسنده ديدگاه :146

اقای نتظر
شما که داری به حرف این و اون اکتفا می کنی
بهتون گفتم که شیخ کورانی پاسخ شبهاتی که وهابیت به سمت شیعه حواله می کنند رو ,چشم بسته از روی کتاب خودشون,رودررو,و مقابل چشم مردم می ده
این شاید درست باشه که بعضی از حدیث های منقول ممکنه از کتاب شیخ کورانی باشه
اما ایشون تو کتابش نگفته که مثلا اقای خامنه ای ,خراسانیه یا احمدی نژاد, شعیب
این وصله به ایشون نچسبه
اگه می خواین معذرت خواهی کنین
که خدا راضی بشه
جوری معذرت خواهی کنید که همه متوجه شوند

وگرنه شما هم نیتتون خیر بود
ولی تندررررررررررروییییییی کردین

یا علی

بنام خدا
با مطلبی تحت عنوان “عمارهای دروغین، آقای طائب فاین تذهبون” بروزم. منتظر بازدید و نظردهی شما. یا علی

خاک برسرمون…مثلا شیعه ایم؟ما داریم اشک مهدی(عج)رو در میاریم

نیا نیا گل نرگس جهان که جای تو نیست

دو صد ترانه به لبها یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس که در زلال دلی

هزار آینه نقش و یکی ز خال تو نیست

نیا نیا گل نرگس تو را به خاک بقیع

که شهر ما نه مُهیای گامهای تو نیست

نیا نیا گل نرگس به آسمان سوگند

قسم به نام و نهادت دلی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

نیا نیا گل نرگس بدان و آگه باش

که جای سجده گه ِ ما هنوز مال تو نیست

نیا نیا گل نرگس که چون علی تنها

به فجر صبح ظهورت کسی کنار تو نیست

نیا نیا گل نرگس به مجلس ندبه

که ندبه ، ندبه خرقه است و پایگاه تو نیست

نیا نیا گل نرگس دعای عهد کجاست؟

نه این نماز جماعت به اقتدای تو نیست

نیا نیا گل نرگس به جان تشنه عشق

دعا دعای ظهور است ولی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس سقیفه ها برپاست

ردای سبز خلافت ولی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس به مادرت زهرا

کسی برای شهادت به کربلای تو نیست

نیا نیا گل نرگس نیا به دعوت ما

هزار نامه کوفی یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس فدا شوی مولا

برای عصر عجیبی که خواستار تو نیست

نويسنده ديدگاه :عارف

بسم رب المهدی
با سلام سریال ظهور بسیار نزدیک است که از صدا و سیما پخش شد بی شک دست های پنهان ماسونی را در بر دارد چند مدت قبل آیت الله نوری همئانی بیانیه مبنی بر نفوذ ماسون ها به دولت صادر فرمودند که در این بیانیه خواستار هوشیاری دولت و مسولین را شده بودند.
بنابراین اینگونه می شود استدلال نمود که افرادی پنهان در صدا و سیما (که ماسون هستند) دست به فعالیت هایی می زنند که باعث به وجود آمدن فتنه می شود.(نمونه ای از آن فتنه ۸۸)
امروز با توجه به اینکه هدف اصلی دشمن (صهیونیزم)نابود کردن اعتقادات و ارزش های دینی می باشد به نابر این سعی در نابود کردن بنیان های قدرت که در مقابل پروژه های ماسونی خود دارند دست میزنند به نابراین هدف اصلی دشمن (صهیونیزم) در ایران در حال حاضر اطراف مقام معظم رهبری می گردد!!!
باید تماما مراقب هوشیار بود فتنه خطرناک ترین صلاح است در دست صهیونیزم (ملعون) می باشد.

نويسنده ديدگاه :فیس بوت

دمت گرم سری به سایت ما بزن faceboot.ir

نويسنده ديدگاه :حميد

اين مستند قطعا داراي اشكالاتي هست اما در جايي از آن با توجه به روايتي كه در كتاب عصر ظهور علي كوراني نيز وجود دارد اشاره شده فاصله بين شعيب تا تقديم زمام امور به حضرت حجت(عج) ۷۲ ماه يا ۶ سال است و اگر آقاي احمدي نژاد همان شعيب باشدپس اگر تا پايان ماه رجب امسال صبر كرديم و سفياني ملعون در سوريه كودتا نكرد ميتوانيم با قاطعيت بگوييم كه لااقل احمدي نژاد شعيب نيست .

نويسنده ديدگاه :diar

وای از دست افراطیون
فریاد از تفریطیون

نويسنده ديدگاه :crive

خیلی نظراتت تند بود اعتدال داشته باش روز اول که اون سی دی تو اینترنت آپلود شد من دانلودش کردم دیدم. می دونی زیاد سخنرانی و کلیپ غیره دیده بودم خوشم نیومد…
به هر حال نکته مهم اینه نمیشه ینفر رو به این راحتی نقد کرد
مشکل اینجاست که اکثراً صحبت در مورد مسائل دینی رو مخصوص خودشون میدونن علما یعنی کس دیگه حق بشارت به مردم رو نداره
این سی دی خیلی نقاط مبهم و ناجور داشت شخصیت نسبت دادن ها باید تاکید می شد که حدسیات هست و … ولی ۸۰ درصد حدیث هاشو برو ببین از کافی هست حتی ترجمه سازنده های سی دی نیست

همه حرفم اینه که سیاه سفید نبینید
خیلی نامردیه
خیلی زشته
ما پای منبر همین علما یه چیزهایی یاد گرفتیم بعد می بینیم خودشون میان بعضاً(این علما کم هستند) میان اونا رو نقض می کنن
چرا آخه
وقتی شک می کنی کسی قصد سوئ استفاده داشته یا نه حق نداری بهش تهمت بزنی
باید بگذاری روی اشتباه نه اینکه شخصیتش رو ضایع کنی
———————————————————–
بعضی علما فقط سرفاً سر اینکه بعضیا رفتن سیاه نمایی کردن این قضیه رو نظر دادن
در کل یه کاری نکنید هیچ کس تا ده سال جرات نکنه در مورد امام زمان که هیچ اسلام مستند نسازه
———————————————————-
تعادل
تعادل

والسلام علی من اتبع هدی

نويسنده ديدگاه :امین

بسم الله الرحمن الرحیم

حاج امیر من این مطلبو تقریبا میشه گفت نخوندم اما فقط میخوام اینو بگم که مستند ظهور بسیار نزدیک است دروغی بیش نیست برای دور کردن ذهن مردم از حقیقت.

اینم چند عکس دیگه از بازی Assassin’s Creed Brotherhood که نشانه ماسونی در ان واضح است لطفا اگه میه این بازی را نقد کنید
http://up.iranblog.com/images/1vukmebqnzzhseklaqg.jpg
http://up.iranblog.com/images/dupz8vr30xi220yqd4og.jpg
http://up.iranblog.com/images/ibc28ihvzpq3h26givbu.jpg
http://up.iranblog.com/images/epqjtl7dmm9kw9u95hvs.jpg
http://up.iranblog.com/images/npgl7j6vo8zs2n4etsbg.jpg

نويسنده ديدگاه :شاهد

بسم رب المهدی . اولا شما اجازه تهمت به کسی را ندارید .دوما قصدشون خیر بوده ؛ حالا شما نباید به تهیه کننده گان این مستند توهین کنید. خداوند انشاءالله مارا ازخواب غفلت بیدار کند. العاقبه اللمتقین .

نويسنده ديدگاه :رجبی

خیلی جالب بود.واقعا توی اخرالزمان حق و باطل در هم تنیده می شوند .ولی چرا علما درباره مشایی کاری نمی کنند .حکم تکفیری حکم … چرا درباره تحریم کالاهای اسرائیلی یا تحریم ماهواره هیچی نمیگن ؟؟؟؟؟؟؟ما که موندیم حتما ما عقلمون نمیرسه .
اجرکم عندالله

نويسنده ديدگاه :مریم

سلام
واقعا جالبه قبل از حرف زدن خوبه آدم کمی فکر کنه
فراماسون ها که دشمنیشون با رهبر وحزب الله و سید حسن نصرالله واضح و مشخصه چرا باید کاری کنن که پیوند مردم با اونها بیشتر شه؟

نويسنده ديدگاه :غریبه

واقعیت اینجاست……….

نويسنده ديدگاه :مهدی

من کارگردان لین فیلم را دیده ام و فردی بسیار مومن و مذهبی است و محل سکونت او نیروگاه(یکی از مناطق محروم قم)است

نويسنده ديدگاه :goleyase3

با تشکراز روشن گری تون
باید این مطلب رو صفحه ی اول سایت بزنید من هم این فیلم رو دیدم حتی این سیدی بین تمام مردم پخش شده حتی در مدارس در محضر دانش آموزان به نمایش در اومده
لطفا مستند ظهور رو مورد برسی قرار دهید هر ۵۱ قسمتشرو

نويسنده ديدگاه :محسن

من از مدت ها قبل به سایت گروه مبشران ظهور می رفتم و تا آنجا که اطلاع دارم آقای سیجانی فردی مذهبی و متدین هست لطفا تهمت های بی جا به ایشان نزنید و اون دنیا رو هم در نظر بگیرید ضمن اینکه اگر سخنرانی های استاد پناهیان در مورد ظهور رو شنیده باشید متوجه می شوید که تقریبا همان صحبت ها در این مستند زده شده

نويسنده ديدگاه :علی

بعرض میرساند اولا شماهرجاکه گنگدی برمیخیزد را میخواهید به جریان مخالف ربط دهید و جریان خودتان رامطهر سازید و دوماجریان نفوذی هادر هردو جریان فعالیت شدیدی دارد مخصوصا در جریان اصولگرایان چرا که چهره شان از افراد انقلابی قابل تشخیص نیست سوما شما ببینید سودش را چه کسانی میکنند چه کسانی و کسی را اینها دارند مطهر جلوه میدهند .و پنجم این که شما کاملا از جریان حجتی ها غافلید چرا نمی آید کمی درباره این جماعت که خطرشان از فراماسونی ها کمتر نیست صحبت نمی کنید والله که این جماعت به نام دفاع از دین و انفلاب دارند در بدنه نظام نفوذ میکنند

نويسنده ديدگاه :babak

آیا به نظر شما نظامی که در مملکتش گرانی، فقر ، فساد ، فحشا و بی بند و باری ، دروغ ، دزدی ، چپاول ، بیکاری ، تهمت ، بی عدالتی ، بی شرم و حیایی ، فاصله شدید طبقاتی ، پارتی بازی ، نامردی و بی معرفتی و … هست میتواند به ظهور حضرت مهدی ختم پیدا کند؟!

نويسنده ديدگاه :شکوفه

حتی امام زمان هم نمی دونند کی ظهور می کنند.
فقط خدا می دونه که وقت ظهور چه زمانیه.
هرکس وقت ظهور رو تعیین کنه.دروغگویی بیش نیست.
می تونید به وبلاگ من هم مراجعه کنید.درباره وقت ظهور مطلبی نوشته ام.

سلام من تازه وارد هستم،راستش رو بخواید تا حالا فکر نمی کردم این همه آدم در باره ماسون و …چیزی بدونن.خوشحال شدم،خدا توفیق هدایت و یاری آقا امام زمان رو به همه ما بده. ان شاء الله.

نويسنده ديدگاه :مجید

بسم الله الرحمن الرحیم
وعده خدا حتمی است در این که بارها در قرآن مجید آمده وعده خدا حتمی است و لحظه ای به تاخیر نخواهد افتاد هیچ شکی نیست اما زمان نزد خدا در لوح اسرار الهی محفوظ است مانند زمان مرگ هر انسانی که فرشته مرگ بی خبر می آید که اگر خداوند عالم زمان را بر ما مشخص میکرد چه بسا همه بنیان و اهداف آفرینش مختوم گردیده و اصل این امر از بین میرفت مهم این نیست که وعده خدا چه زمانیست مهم این است که ما آماده بوده و شرمسار نباشیم ما اصل را فراموش نموده و به فرعیات رو نموده ایم من در ادامه به نکته ای اشاره میکنم که خود درگیر آن بودم که بسا شما نیز از این سردرگمی و آشفتگی رهایی یافته و اصل را درک نموده و فرع را رها نمایید در ادامه مطلب . . .

نويسنده ديدگاه :مجید

اینجانب زمان زیادی را برای مشخص نمودن ظهور آقا امام زمان (ع) صرف نمودم که جویا شوم آیا حقیقتا ظهور این امام معصوم (ع) نزدیک است ؟ تا جایی پیش رفتم که نزدیک بود از فرط خستگی و بیخوابی هلاک یا مجنون گردم ، تا اینکه مجبور شدم به خود آقا امام زمان (ع) متوسل گردیده و کمک و یاری از ایشان بخواهم ، ساعت ۵و۳۰ دقیقه صبح از تحقیق دست کشیده و نماز صبح را بجا آورده برای اندکی استراحت بخواب رفتم ساعت ۱۱ صبح بود که در محل کسبم شخصی کتاب بدست وارد شده و من متوجه این قضیه شدم ! اما سخنی نگفتم ایشان چند کتاب را برای فروش آورده بودند(همه کتابها مربوط به ائمه اطهار بود) من تک تک کتابها را از ایشان جویا شدم ایشان توضیح بر عنوان کتاب را با شرح کامل مینمودند ۲ کتاب خریدم در این هنگام ایشان گفتند که این کتابها را از مشهد برایم آورده من چیزی نگفتم تشکر نموده ایشان رفتند من ساکن حوالی تهران هستم (این را گفتم تا مسافت را پی ببرید)آن ۲ کتاب یکی در مورد کرامات ۱۴ معصوم و دیگری اسرار خاندان محمد رسول الله است .. نکته کجاست ؟ مطلب آخر

نويسنده ديدگاه :مجید

اینکه چه کسی برای من این کتابها را آورده و به دستور چه کسی قابل تامل است اما اینکه (چرا این کتب را؟) مهمتر است عزیزان به استنباط درک این حقیر پیام این بوده که (ای بنده خدا به دنبال چه میگردی تو که با صفات و کرامات و خلق و خوی ما معصومین (ع) ( شناخت معصومین ع) آشنا نیستی چطور منتظر ظهور من هستی یعنی اول ما را بشناس بعد دایعهء منتظر ظهور بودن داشته باش .

نويسنده ديدگاه :رهگذر

سلام
امیدوارم واقعا درست باشه و ظهور سرورمون خیلی خیلی زود اتفاق بیفته، به خدا دیگه تو این جامعه گناه نفسمون بالا نمیاد .

یاعلی مدد
والسلام علی من اتبع الهدی

نويسنده ديدگاه :SOROUSH

یک عمر بدی کردی و دیدی ثمرش را
خوبی چه بدی داشت که یک بار نکردی
۶ ساله افتادید به جون اصلاح طلبا و هنوز نتونستید کاری رو پیش ببرید . روز به روز هم تعدادشون رو به افزایشه!
انقدر تو این مقاله بد از روزنامه شرق گفتی و انقدر از سیدحسن نوشتی که فکر کنم یادت رفت مقاله درباره فیلمی بوده که اطرافیان مشایی ساختن نه انتخابات ریاست جمهوری .
حاجی شدن چه آسان آدم شدن چه مشکل !
اسم خودت رو گذاشتی حاجی تو وبلاگت؟
صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ (آنان کران، گنگها و کورانند، لذا از راه خطا باز نمیگردند)
به خودتون نگاه کنید ! کارهای خودتون رو ببینید ! اگر فردا با قلمتون به کسی جفا کردید حالا اصلاح طلب اصول گرا فردا باید جواب پس بدید !
یه روزی باید برای فکر کردن و آدم شدن به خودتون فرصت بدید ! خداکنه دیر نباشه اون روز و راه بر شما بسته نشه !

نويسنده ديدگاه :majid

باسلام من این مطالبو خوندم و باور دارم که ظهور امام زمان از اونی که فکر میکنیم نزدیک تره

نويسنده ديدگاه :علی وقات

شائول موفاز (دجال اصفهانی )در شهریور امسال در اسراییل به قدرت می رسد
حکومت او و عمر اسراییل یکسال و یکماه و یک هفته و ۳۷ روز طول می کشد ابان ماه ۱۳۹۱ اسراییل به تصرف سربازان امام مهدی در می ایدکابینه نتانیاهو در اوایل شهریور امسال سقوط میکند و دنباله دار النین در ۶ مهر یک همراستاییی دیگر با زمین و خورشید دارد کگه احتمالا زلزله شام در ان زمان رخ می دهد

نويسنده ديدگاه :علی وقات

شائول موفاز (دجال اصفهانی )در شهریور امسال در اسراییل به قدرت می رسد
حکومت او و عمر اسراییل یکسال و یکماه و یک هفته و ۳۷ روز طول می کشد ابان ماه ۱۳۹۱ اسراییل به تصرف سربازان امام مهدی در می اید

نويسنده ديدگاه :علی وقات

در پیشگوییهای دانیال نبی که در کتاب یوم الغضب سفر الحوالی تفسیر شده اورشلیم از اشغال اول توسط غربی ها (اسکندر ۳۳۳ قبل از میلاد)تا اشغال اخرین (۱۹۶۷میلادی)۲۳۰۰ روز است که الحوالی ان را به سال تعبیر کرده -و فاصله ۳۳۳ تا ۱۹۶۷ می باشد – و اشغال اخرین ۴۵ روز (سال)است که از سال ۱۹۶۷ تا اواخر ۲۰۱۲ است

http://asalemamani.persianblog.ir/1388/8/30/

سطر پایینی ان ادرس را توجه کنید

نويسنده ديدگاه :علی وقات

october mayan calendar28’اگر این عبارت را در گوگل سرچ کنید میبینید غیر از تاریخ معروف ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ این تاریخ در اصل پایان تقویم مایا هاست و این روز واقعا چه روزی است ؟در این روز دنباله دار النین در نزدیکترین فاصله از زمین است و خیلی ها معتقدند این دنباله دار همان نیبرو معروف است از طرفی روز ۲۸ اکتبر یا ۶ ابان مصادف است با نیمه رمضان تقویم ثابت اعراب قدیم و در روایات در نیمه رمضان سنگی به شرق (احتمالا شرق اسیا)برخورد می کند و از انجا که تدابیر ی برای ما شیعیان گفته شده و حتی صدای ان به اینجا برسد پس باید سنگ بزرگی باشد شاید همان برخورد باعث توقف حرکت زمین و بعد باعث چرخش برعکس ان می شود (از نظر علم نجوم این مسئله قابل قبول است)پس در این صورت النین همان دنباله دار معروف رمضان بزرگ است و ۱۳ ابان همیشه ۲۳ رمضان این تقویم است

نويسنده ديدگاه :علی وقات

اعراب قدیم یک تقویم ثابت داشتند که از نام ماهها مشخص است مثلا صفر الاول (محرم)و صفر الثانی ماههایی بود که در صحرا و بیابان گیاه نبود و صفر به معنی خالی است و ربیع هم به معنی باران بهاری و جمادی یعنی زمانی که گیاه سخت و محکم می شود و رمضان یعنی ریگزار و نیز ماه سوختن گناهان و شوال زمان جفت گیری شتران و من مشکوکم که احتمالا اکثر روایات قبل از ظهور بر اساس این تقویم باشد مثلا دهم رجب در این تقویم مصادف است با ۴ شهریور تقویم شمسی و در تقویم قمری امسال این روز روز قدس است شاید یمانی و خراسانی و سفیانی به خاطر قدس خروج و قیام میکنند که سفیانی در این بین باطل است

نويسنده ديدگاه :علی وقات

۲۲ بهمن -۱۱ February

ايران
۴۰ سال پس از شكست نهاوند، ايرانيان به دعوت مختار شمشير برگرفتند
مورخان اروپايي ماه ۱۱فوريه سال ۶۸۳ ميلادي را آغاز بپاخيزي مختار ابوعبيده ثقفي در عراق به خونخواهي حسين ابن علي ( ع ) و يارانش نوشته اند و اضافه كرده اند كه در اندك مدتي بيش از ۲۰ هزار ايراني با اسب و اسلحه به وي پيوستند و ظرف چهار سال بسياري از لشكريان بني اميه و سردارن اعزامي از شام ( سوريه ، لبنان ، اردن و فلسطين) را از پاي در آوردند .
به نوشته اين مورخان ، قيام مختار فرصت مناسبي به ايرانيان داده بود تا با عربان كه بر وطن آنان مسلط شده و نوه پيامبر اسلام را با شقاوت تمام مقتول ساخته و خانواده او را اسير كرده بودند در آويزند .
قيام مختار ۴۰ سال و چند ماه پس از شكست نهاوند آغاز شده بود. مختار در سال ۶۸۷ در جنگ با سپاه امويان شام كشته شد. « مختارنامه» كه شرح جنگهاي مختار به زبان فارسي بود از پرخواننده ترين كتابها در ايران بشمار رفته است و پس از پيدايش چاپ سنگي در ايران به چاپ رسيد . در سپاه مختار به فارسي تكلم مي شد.

http://www.khanetanhaee.blogfa.com/post-34.aspx

تحقیقی در باب معنی نام ماههای عرب

sky-eagle.mihanblog.com/extrapage/name
و اما اشتباهاتی که این تحقیق دارد اینکه رمضان از قدیم مقدس بود و به ماه سوزاندن گناه معروف بود نه سوزان چون این معنی اوایل تابستان را تداعی می کند و دیگر اینکه ان تقویم ثابت بر گرفته از تقویم ۱۳ ماهه بابلی بود و صفر الاول را به محرم تعقیر دادند تقویم ثابت ۱۳ ماه داشت و ۱۲ ماه ان ۲۸ روز و یکماه ۲۹ روزه و کبیسه همرعایت می شد و احتمالا ۱۳ فروردین سال انها شروع می شد
و احتمالا ماه بین جمادی الثانی و رجب را حذف کردند

نويسنده ديدگاه :علی وقات

روز ۲۵ بهمن یا ۱۳ محرم تقویم ثابت همیشه روز نابودی طرح های شیطانیه فتنه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ و فتنه امپراطور روم برای ممنوعیت ازدواج سربازان و قیام ولن تاین (داستان خود ولن تاین شاید ساختگی باشد اما خود او نقشه امپراطور را نابود کرد )۲۲ بهمن قیام ابراهیمی و ۲۵ بهمن گلستان شدن اتش برای او و نیز ۲۵ بهمن و ۱۳ محرم سال ظهور لشکر سفیانی در بیدا به زمین فرو می رود

نويسنده ديدگاه :ناجی

من این فیلم رو ندیدم میشه لطفا لینکی معرفی کنید که دانلودش کنم تا نقد ها رو بهتر متوجه بشم؟
متشکرم

نويسنده ديدگاه :احمد

اوست….

آری….اوست تنهاترین تنهای بی همتا

نويسنده ديدگاه :کرمی راد

با سلام در صورت امکان سری به وب اینجانب بزنید و در مرکز دانلود فایل های صوتی و تصویری از استاد رائفی پور را برای دیگران هم اطلاع رسانی کنید.
باتشکر فراوان

نويسنده ديدگاه :محمد رضا

با عرض سلام،چرا بی خود این قدر آقای احمدی نژاد را می خواهید بزرگش کنید؟ ایشان بعنوان رئیس جمهوری اسلامی هر کاری که کرده اند وظیفه شان بوده اگر ما بخواهی ایشان را باریس جمهوری های قبل مقایسه کنیم واقعا در حق ایشان جفا نموده ایم ایشان بعنوان فردی که امور مسلمین و کشور مسلمین را به دست گرفته اند و یا هر کس دیگری می باید پیشتر تلاش کنند و کمتر سود و فایده بگیرند اینجانب به بعنوان فردی که هم به آقای احمدی نژاد رای داده ام(هر دو مرحله انتخابات) از ایشان و دیگر کسانی که زمام امور کشور اسلامی را عهد دارند توقع بسیار بالاتری دارم تنها ۳۰% کارهایی که به دوشان آن ها است را انجام داده اند.

نويسنده ديدگاه :مهدي

سلام
همونطور كه ميدونيد و ما هم ميدونيم اين سي دي توسط ياران غار آقاي احمدي نژاد( به سركردگي آقاي مشايي) ساخته شد تا بصورت كاذب محبوبيت رييس جمهور سابق را نزد اذهان متدينين كشور كه بخاطر تخلفات آشكار وي و دولتش از قوانين و فرامين رهبري عزيز انقلاب، روي گردان شده بودند بالا ببرد تا بار ديگر به ايشان بعنوان يار ولايت اعتماد كنند و اثبات كنند كه مخالفت با احمدي نژاد مخالفت با ظهور منجي دوران و حمايت از كفر است. الحمدلله با هوشياري حضرات آيات عظام تقليد اين تير به سنگ خورد و رييس جمهور در سفرهاي دولت جمعيت كمتري را نسبت به دوره اول در اطراف خود مشاهده كرد بطوري كه صدا و سيما فقط تصوير بسته از مردم حاضر را مي گرفت. با توجه به افزايش تخلفات رييس جمهور در زمينه هاي مختلف ( اقتصادي، سياسي، فرهنگي، علمي و …) بزرگان نظام هم از شخص ايشان روي گردان شده و حتي بارها در سخنراني ها از عملكرد و گفتار و رفتار وي و اطرافيانش انتقاد تند كردند. از جمله ايشان آيت الله سيد احمد خاتمي، آيت الله جنتي، آيت الله هاشمي رفسنجاني، آيت الله مكارم شيرازي، آيت الله جوادي آملي، آيت الله نوري همداني، محسن رضايي، محمد باقر قاليباف، حجه الاسلام ناطق نوري و ديگر بزرگان بودند. ولي احمدي نژاد خيلي جسورتر از آن بود كه به نصايح بزرگان نظام گوش دهد بلكه صريحا پاسخ تك تك آنها را هم داد كه تا جايي پيش رفت كه در مقابل رهبر عزيز هم ايستاد و آن فاجعه ۱۱ روزه را به بار آورد كه نظام را دستمايه غربي ها كرد. البته اين شخص ديگر بجز مشايي كسي را نميديد و كور شده بود. كوري ظاهري نه بلكه باطني. چون واژه عظيم رجعت را كه ما درشان عملي بزرگي چون مرحوم آيت الله بهجت و ديگر عزيزان براي زمان ظهور آقا امام زمان(عج) بكار مي بريم براي آقاي هوگو چاوز بكار برد.ما هم آرزو ميكنيم احمدي نژاد هرچه زودتر به آقاي هوگوچاوز بپيوندند تا با ايشان رجعت كنند!
سخن كوتاه كنم. ظهور يوسف عزيز زهرا نياز به يار دارد نه بار. اكثر ما سربار آن امام عزيز هستيم.
اللهم عجل لوليك الفرج بحق الحسين(ع)

KHAMENEI