۱۸ مکان در کربلا آماده واگذاری دینار به زوار است

سرکنسول ایران در عراق گفت: از شب گذشته دوستان ما آماده و مسئولان بانک مستقر هستند که در ۱۸ مکان در کربلا و برخی صرافی‌ها دینار به زوار پرداخت شود. به گزارش پایگاه خبری ظهور ۱۲، میرمسعود حسینیان در گفت‌و گو با میزان با اشاره به وقوع بارندگی و طوفان در عراق، گفت: در مسیر […]

۱۸ مکان در کربلا آماده واگذاری دینار به زوار است

سرکنسول ایران در عراق گفت: از شب گذشته دوستان ما آماده و مسئولان بانک مستقر هستند که در ۱۸ مکان در کربلا و برخی صرافی‌ها دینار به زوار پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری ظهور ۱۲، میرمسعود حسینیان در گفت‌و گو با میزان با اشاره به وقوع بارندگی و طوفان در عراق، گفت: در مسیر نجف به کربلا سیل جمعیت در حرکت است و مواکب آماده شده اند.

وی افزود: عزیزان باید فقط از راهی که تعیین شده حرکت کنند؛ متاسفانه عزیزان بدلیل ترافیک از مسیر دیگر تردد می‌کنند.

حسینیان با اشاره به عدم دقت رانندگان عراقی افزود: تا کنون چند مورد تصادف در مسیر‌ها رخ داده است؛ بنابراین زوار از مسیر‌های مشخص شده تردد کنند.

وی اظهار داشت: کماکان مشکل ویزای جعلی را داریم و روز گذشته نیز چند مورد را به کشور بازگرداندیم.

حسینیان گفت: از شب گذشته دوستان ما آماده و مسئولان بانک مستقر هستند که در ۱۸ مکان در کربلا و برخی صرافی‌ها دینار به زوار پرداخت شود. با توجه به مشکلات کنونی، صبر و بردباری را از زوار درخواست داریم. امسال در زمینه صدور ویزا و در مرز‌ها مشکلاتی وجود دارد؛ بنابراین از زوار می‌خواهیم صبور باشند. پیمودن مسیر کربلا با راحتی همراه نیست و زوار با این دید قدم در راه بگذارند و ان شاالله سفر خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/.

۳۰ مهر ۱۳۹۷ |
KHAMENEI