حسن عباسی از رویای چینی دولت یازدهم و اقتصاد فحشا محور می گوید

این کلیپ بخشی از سخنرانی استاد حسن عباسی است و به مخاطبین توصیه می شود برای درک بهتر مطلب حتما سخنرانی کامل را گوش کنند.

به گزارش ظهور ۱۲ به نقل از ۸دی، این کلیپ کاری از کانال جدال احسن با سخنرانی استاد حسن عباسی است و به مخاطبین توصیه می شود برای درک بهتر مطلب حتما سخنرانی کامل مربوط به این کلیپ را که در پایان مطلب قرار داده شده است مشاهده کنند.

لازم به ذکر است این سخنرانی مربوط به مراسم رونمایی از مستند پرونده ناتمام زمان ۸ شهریور ۱۳۹۵ می باشد و همچنین می توانید کیفیت HD این کلیپ را از کانال جدال احسن در سایت آپارات دانلود و مشاهده کنید.

لینک دانلود فیلم کامل سخنرانی با کیفیت بالا
download-h
لینک دانلود فیلم کامل سخنرانی با کیفیت متوسط
download-m
۲۴ شهریور ۱۳۹۵ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :محمد

خل دیوونه!
یعنی هتل درست نشه؟ این چه ربطی به سیاست درهای باز داره.
نفت که نفروشیم، جهانگردی هم تعطیل کنیم؟ شما دلواپس ها بگید از چی پول در بیاره این کشور؟ که توی کارمند بتونی حقوق سر ماه بگیری؟

نويسنده ديدگاه :امیر

جواب سوال اولتو که دادن جواب دومی هم اینه که اتفاقا این فرصت بسیار خوبیه برا نشان دادن دین اسلام و فرهنگ اسلامی_ایرانی اما متاسفانه از کنترل خارج شده همه ی اینها باید با نظارت قوی اعمال بشه وسومی هم اینه : حکایت از تولید وشرکت های دانش بنیان و در ضمن کی میگه نفت نفروشیم میگیم به فروش نفت وابسطه نباشیم.

نويسنده ديدگاه :محمد

تولید غیر نفتی و محصولات شرکت‌های دانش بنیان و خشکبار و…. اصلا عددی در مقابل فروش نفت نیست. یه چیزی شنیدی همینجوری برای خودت شعار میدی. وابسته نباشیم!!! کشور از زمان ملی شدن صنعت نفت تا الان درآمدش از فروش نفت بوده، اصلا نمی دونی کشور داره با چه پولی اداره میشه! حتی مالیات مضاعف امروز هم به گردپای فروش نفت نمی رسه.
هیچ لزومی نداره دنبال صادرات دین و فرهنگ از طریق جهانگردی باشی، چون اصلا پا نگرفته که به این موضوعات علی حده بخوای برسی. پولی که ما از نفت در میاریم و حقوق کارمند دولت باهاش می دیم و پروژه های عمرانی باهاش انجام می دیم کشوری مثل ترکیه از جهانگردی در میاره. حجم جهانگردی در کشور ما اصلا رقمی نیست حالا میگی از کنترل خارج شده!!!!. پس خیلی بی کفایتیم ما، که دوتا توریست راه گم کردند آمدند اینجا همه چی از کنترل خارج شده وای به روزی که میلیون میلیون بخواد توریست وارد کشور بشه.
افکار پوسیده ی شما در مسئولین کشور هم جاری و ساری هست که وضعمان اینه.

نويسنده ديدگاه :Keydren

This is a neat suymmra. Thanks for sharing!

KHAMENEI