زمان قرعه‌كشي عمره مشخص شد

سازمان حج و زيارت اطلاعيه‌اي را درباره‌ي زمان قرعه‌کشي تعيين اولويت‌هاي اعزام عمره منتشر كرد. به گزارش ايسنا، در اطلاعيه‌ي جديد سازمان حج و زيارت آمده است: «پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، به اطلاع آن دسته از هموطنان که در ثبت نام عمومي عمره‌ي سال ۹۰ به سپرده‌گذاري اقدام كرده‌اند، مي‌رساند نظر به لزوم برنامه‌ريزي‌هاي لازم و […]

سازمان حج و زيارت اطلاعيه‌اي را درباره‌ي زمان قرعه‌کشي تعيين اولويت‌هاي اعزام عمره منتشر كرد.

به گزارش ايسنا، در اطلاعيه‌ي جديد سازمان حج و زيارت آمده است: «پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، به اطلاع آن دسته از هموطنان که در ثبت نام عمومي عمره‌ي سال ۹۰ به سپرده‌گذاري اقدام كرده‌اند، مي‌رساند نظر به لزوم برنامه‌ريزي‌هاي لازم و تهيه‌ي نرم‌افزارهاي مربوط، پايش و تطبيق اطلاعات سپرده‌گذاران از حيث صحيح بودن اطلاعات و تکراري نبودن سپرده‌گذاري در دو بانک عامل ثبت نام و هماهنگي‌ها و رايزني‌هاي مورد نياز با بانک‌هاي عامل ثبت نام و ديگر دستگاه‌هاي اجرايي، ان‌شاءالله با تلاش‌ها و پيگيري‌هاي پيش رو، امر قرعه‌کشي و تعيين اولويت‌هاي اعزام، در نيمه‌ي دوم دي‌ماه امسال انجام خواهد شد.

متذکر مي‌گردد هرگونه اعلام زمان و اظهار نظر درباره‌ي قرعه‌کشي عمره از طريق اطلاعيه‌هاي بعدي سازمان حج و زيارت به اطلاع خواهد رسيد.»

ثبت نام عمومي عمره از ۲۴ شهريور تا ۲۴ مهرماه امسال در بانك‌ها ملي و ملت انجام شد و به‌دنبال آن شش‌ميليون و ۷۰۰هزار نفر ثبت نام كردند. براساس اعلام سازمان حج و زيارت اعزام اين افراد از سال ۱۳۹۳ آغاز خواهد شد.

همچنين اين سازمان گفته بود كه ظرفيت اعزام سه ساله را كه جمعيتي را حدود دوميليون و ۴۰۰هزار نفر شامل مي‌شود از ميان شش‌ميليون و ۷۰۰هزار نفر در قرعه‌كشي انتخاب مي‌كند، البته اين سازمان هنوز درباره‌ي تعيين تعداد پذيرفته‌شدگان عمره نظر قطعي و شفافي را اعلام نكرده است.

۳۰ آذر ۱۳۹۰ |
KHAMENEI