ویدئو سنگسار دخترجوان توسط طالبان در افغانستان

گروه طالبان در ولایت غور افغانستان یک دختر جوان را به اتهام زنا سنگسار کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فرانسه این اقدام در ۲۵ اکتبر (۹ روز پیش) انجام شده است و فیلم ویدئویی ۳۰ ثانیه ای سنگسار روز ۳ نوامبر (سه شنبه) منتشر شده است. “رخشانه” که گمان برده می شود […]

گروه طالبان در ولایت غور افغانستان یک دختر جوان را به اتهام زنا سنگسار کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فرانسه این اقدام در ۲۵ اکتبر (۹ روز پیش) انجام شده است و فیلم ویدئویی ۳۰ ثانیه ای سنگسار روز ۳ نوامبر (سه شنبه) منتشر شده است.

“رخشانه” که گمان برده می شود بین ۱۹ تا ۲۱ سال داشته ، با نامزد ۲۳ ساله خود از خانه گریخته و سپس به دست خانواده و اعضای گروه طالبان می افتد. او می خواسته با پسر مورد علاقه اش ازدواج کند اما خانواده او می خواستند او به ازدواج مرد دیگری در آید.

گروه طالبان حکم سنگسار را برای او و برای نامزدش شلاق تعیین می کنند و در نهایت این حکم در ۲۵ اکتبر به مورد اجرای در می آید. در این فیلم رخشانه به هنگام پرتاب سنگ از سوی عوامل طالبان از آنها می خواهد این کار را متوقف کنند و می گوید او یک مسلمان است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه سنگسار رخشانه به دست جنگ سالاران مسلح و گروهی از رهبران مذهبی طالبان انجام شده است. ولایت غور در کنترل طالبان قرار دارد و پیش از این نیز برخی موارد اجرای مجازات شلاق و سنگسار در ملا عام در این ولایت به مورد اجرا گذاشته شده است.

دانلود

۱۴ آبان ۱۳۹۴ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :وب ایکسو

ای نامردا….، عجب سگ های کثیفی ان

KHAMENEI