رکورد پیش فروش توسط آیفون ۶ شکسته شد

آماری که توسط اپل منتشر شده نشان می دهد تنها در عرض ۲۴ ساعت اول عرضه آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس چهار میلیون نفر گوشی‌های مذکور را پیش خرید کرده‌اند. اولین سری از گوشی های آیفون ۶ روز جمعه تحویل خریداران خواهد شد، اما بسیاری از آنهایی که این گوشی را پیش خرید کرده […]

آماری که توسط اپل منتشر شده نشان می دهد تنها در عرض ۲۴ ساعت اول عرضه آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس چهار میلیون نفر گوشی‌های مذکور را پیش خرید کرده‌اند.

اولین سری از گوشی های آیفون ۶ روز جمعه تحویل خریداران خواهد شد، اما بسیاری از آنهایی که این گوشی را پیش خرید کرده اند باید تا ماه آینده باید منتظر تحویل آن بمانند.

پیش بینی می شود در روزهای آینده صف های طویلی در برابر فروشگاه های عرضه کننده گوشی آیفون ۶ تشکیل شود و برخی نیز به خرید و فروش جایی که برای خود در این صف ها گرفته اند بپردازند.

اپل در سال ۲۰۱۲ اعلام کرده بود که در عرض ۲۴ ساعت حدود دو میلیون نفر گوشی آیفون ۵ را پیش خرید کرده اند و حال با عرضه آیفون ۶ این رقم دو برابر شده است. هجوم کاربران برای خرید این گوشی باعث شد ثبت آنلاین سفارشات توسط کاربران مختل شده و به دشواری صورت بگیرد./فارس

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI