هاشمی از دختر صدام خواستگاری کرد

معاون فراری رئیس جمهور سابق عراق همچنین افزود: امیدوارم با ازدواج با “رغد” دختر صدام در راستای بنای عراق جدید و بدون روافض (شیعیان) سهیم باشیم. اخبار رسیده از امان پایتخت کشور اردن حاکی از آن است که «طارق هاشمی» معاون فراری رئیس جمهور سابق عراق که بدلیل دست داشتن در عملیات های تروریستی به […]

معاون فراری رئیس جمهور سابق عراق همچنین افزود: امیدوارم با ازدواج با “رغد” دختر صدام در راستای بنای عراق جدید و بدون روافض (شیعیان) سهیم باشیم.

اخبار رسیده از امان پایتخت کشور اردن حاکی از آن است که «طارق هاشمی» معاون فراری رئیس جمهور سابق عراق که بدلیل دست داشتن در عملیات های تروریستی به اعدام محکوم شده، از دختر دیکتاتور سابق عراق یعنی «رغد صدام حسین» خواستگاری کرد.

“هاشمی” در نامه ای خطاب به دختر “صدام” نوشت: هدف از این ازدواج، تعمیق روابط میان مخالفان حکومت عراق و همبستگی گروه های مخالف علیه نظام حاکم در عراق است.

معاون فراری رئیس جمهور سابق عراق همچنین افزود: امیدوارم با ازدواج با “رغد” دختر صدام در راستای بنای عراق جدید و بدون روافض (شیعیان) سهیم باشیم.

۱۶ شهریور ۱۳۹۳ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :شاه صنم

رغد چند بار اعلام امادگی میکنی .مگه تازگی هادر شغل شرافت مندانه جهاد نکاح اعلام امادگی نکردی؟ای کلک همش تبلیغات بود.؟

نويسنده ديدگاه :هموطن

اخه کسی حاضر به ازدواج با این عجوزه نشد حتی داعشیها!هاشمی هم فقط به خاطر مسائل سیاسی حاضر به این کار شده!البته هاشمی خونخوار هم از زوج نحسش در بدی
چیزی کم ندارد!!

واقعا خجالت باره نباید تیترهای خبری رو از سایت‌های مفتضحی مثل ” صراط نیوز” بگیری؛ این تیتر واقعا تهمت و گناه کبیره است؛ اگر کسی وارد این لینک نشه و فکر کنه که مراد هاشمی رفسنجانی است شما در گناه او شریک هستید شما که خودتون رو به رائفی‌پور متصل می‌دونید با این کارا هم اونو خراب می‌کنید و هم حرفای اونو دیگه یکی مثل من می‌گه اینا همشون از سر یه کرباسن و هیچ فرقی با هم ندارن پس حرفاشونم مثل خودشون چرت و پرته…. یه کم یاد آخرت داشته باشید بدک نیست.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

با این تیتر زدنهاتون آدم در دین داریتون شک میکنه …..سلام بر هاشمی مظلوم

نويسنده ديدگاه :مرتضی

بیش از این هم توقع نیست

تنهای تنها دمت گرم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

با این تیتر ها میشه فهمید فتنه گران واقعی کیا هستن. خبرگزاری سالم این کار هارو نمی کنه. حقا که پیشواتون مصباح هست.

نويسنده ديدگاه :ساسان

باسلام واقعا براتون متاسفم بااین تیترتون شمامیخاین اسلام روتبلیغ کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

متاسفام با این تیترتون!! اسم سایتو ظهور گذاشتید؟؟؟!!! امام زمان راضیه ازین کار؟؟؟!!

واقعا واستون متاسفم شما مسیولین هر کس وارد این سایت نشه فکر میکنه منظور از هاشمی رفسنجانیه تیترم که میزنین اینطوریه
اینم واسه دختر نحس و نجس صدام بد بخت داعشیا حاضر نشدن باهات ازدواج کنن این مرده بخت برگشته حتما از جنسه خودته….

نويسنده ديدگاه :ش

مگر نمی گویند تهمت نزنید و مگر نمی گویند از مواضع تهمت به دور باشید واقعا مگر اینها از اسلام نیست چرا از افرادحتی غیر مسلمان رفع تهمت نمی کنید چه رسد به هاشمی حتما به خیا ل خودتان اطلاع رسانی می کنید خدا شما راهدایت کند چون غیر از خداوند کسی کاری نمی تواند بکند

واقعا هاشمی اینقدرمظلوم است چرا مادرتو بهش نمیدی؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام.منم واقعا متاسفم ک ی همچین تیتری زدن واسه این خبر ولی کسی حق نداره ب دیگران توهین کنه رفتار اشتباه این سایت رو ب پای خودش بذارید نه دیگران..وقتی ک شما با توهین کردن دفاع کنید رفتارتون تفاوتی با رفتار اشتباه این سایت نداره…لطفا حواسمون باشه ک با دفاع کردن از ی کسی دیگه ب ی فرد بی اطلاع از این موضوع ظلم نشه..

KHAMENEI