خط و نشان بازیگر سینما برای جبهه پایداری + عکس

این که به چه دلیل برخی سینماگران مشکلات موجود در حرفه خود را نمیبینند و خود را غرق در مسائل سیاسی میکنند نیاز به یک بررسی متخصصانه دارد اما به گزارش ظهور۱۲ ؛ علی صالحی از بازیگران مرد ایرانی که سابقه بازی در فیلم هیوا رسول ملاقلی پور و سریال کمربندها را ببندیم را دارد […]

این که به چه دلیل برخی سینماگران مشکلات موجود در حرفه خود را نمیبینند و خود را غرق در مسائل سیاسی میکنند نیاز به یک بررسی متخصصانه دارد اما

به گزارش ظهور۱۲ ؛ علی صالحی از بازیگران مرد ایرانی که سابقه بازی در فیلم هیوا رسول ملاقلی پور و سریال کمربندها را ببندیم را دارد با انتشار مطلبی بر روی صفحه اینستاگرامش برای نمایندگان مجلس خط و نشان کشید.

به گزارش ظهور۱۲ ؛ بیست و نهم مرداد ماه امسال بود که مجلس شورای اسلامی پس از اعلام وصول امضاها کار را برای استیضاح وزیر علومی که عملکردش حواشی زیادی به دنبال داشت آغاز کرد.

ماجرای استیضاح این وزیر دیگر از بُعد مخالفت یک جریان خاص گذشته بود و اکثریت مجلس با وی مخالف بودند که سرانجام هم در روز استیضاح و با رای گیری این وزیر برای همیشه از کابینه دوست یازدهم کنار گذاشته شد.

اما در این میان شانتاژهای رسانه ای زیادی چه از داخل و چه از خارج کشور آغاز شد که مسئله استیضاخ فرجی دانا را کار عده ای خاص برای کینه توزی های سیاسی جلوه دهند.

در همین حال این بازیگر سینما در مطلبی که بر روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود نوشت : فرجی دانا وزیر علوم استیضاح و برکنار شد!! بی درنگ در انتخابات آتی مجلس حضور پررنگ خواهم گذاشت تا امروز افسوس آن را نخورم که چرا رسایی ، کوچک زاده ، بذرپاش ، زارع و امثالهم به عنوان نماینده من و تهران برای من تصمیم بگیرن…

این سری حرف ها از بازیگران ایرانی تازگی ندارد ؛ در فتنه ۸۸ هم تعدادی از بازیگران سینما و حتی صدا و سیما با حضور در میتینگ های جنبش سبز و حتی در حوادث روزهای بعد از انتخابات در خیابان حاضر شدند تا آنچه در درونشان میگذرد را علنی کنند. چندی قبل هم امیر جعفری با انتشار چند تصویر از خود در کنار محمد خاتمی سعی داشت تا همراهی خود با لیدر اصلاح طلبان را به رخ سایرین بکشد.

وی همچنین در یک مطلب خاص صحبت های اخیر رئیس جمهور خطاب به منتقدان که باعث جنجال زیادی در کشور شد را بازنشر داد و نوشت : یک عده شعار میدهند ولی بزدل سیاسی اند ؛ هروقت میخواهد مذاکره شود یک عده میگوند داریم میلرزیم ؛ خوب به جهنم ، بروید یک جای گرم پیدا کنید … ای ناز نفست با همین فرمون برو که پشتتیم روحانی منتظریم

این که به چه دلیل برخی بازیگران سینما تمامی مشکلات موجود در حرفه خود را نمیبینند و خود را غرق در مسائل سیاسی میکنند نیاز به یک بررسی متخصصانه دارد اما امیدواریم این مسائل سیاسی بیش از این دامن گیر فرهنگ کشورمان نشود تا انشالله بتوانیم در سال جهاد فرهنگی دستورات رهبری را به خوبی اجرا و کارهارا به جلو پیش ببریم.

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

جلبکها همیشه جلبک میمانند و نمیتوانند خودشان را عوض کنند.

نويسنده ديدگاه :علی

بهتراست بروندسگ بازیشان رابکنند

نويسنده ديدگاه :ناشناس

انشاا… خدا با هم محشورشون کنه.

نويسنده ديدگاه :حمید

لیاقت شما وزیر علومیست که در اسانسور عشق بازی میکند…

نويسنده ديدگاه :hossein

خب مگه چیه !!!!
اینم طرفدار رییس جمهورشه !!
مگه چیه که تخریب هویت ، ترور شخصیتی میکنید آدمهارو !!!!
اگر اونا بدن پس ما با مسخره کردن چی هستیم ؟؟؟؟
اگر ما طرفدار جلیلی هستیم و اونا مارو مسخره میکنن و ما ناراحت میشویم و میگیم بد هستند!!! پس ما با این کارمون چی هستیم ؟؟؟؟
با خوب بودن و حق دادن به افراد ثابت میشه خوب و بد کیه !!!!!
پس لطفا دیگه از اینکارا نکنید !!!!
همچین عکس انداختی بالای وب انگاری یارو کاره غیره شرعی کرده که طرفداری میکنه !!!!
مشکلی نیست بگذارید طرفداری کنند تا ببینیم در ۳ سال بعد چی میشه !!!
با مسخره کردن ما هم دسته کمی از اینهایی که مسخره میکنید نداریم !!!!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

آب بریزید همون جای که میسوزه شما ها

نويسنده ديدگاه :شاه صنم

قشر بازیگر بلا نصبت تعداد انگشت شمار فرصت طلب هستند وفقط به منافع شخصی خودشون فکر میکنندومثل نقشهاشون هر روز به یه رنگ درمیان.وثابت کردن که بی فکر ترین قشر جامعه هستن.

نويسنده ديدگاه :نورا

چه بخواید چه نخواید آقای روحانی رئیس جمهور کشورمونه مثل احمدی نژاد!! بهتره انقدر به مردم گیر ندید هر کس یه نظری داره و نظرش هم محترمه.
اگه واقعا دین دارید تو زندگی مردم تجسس نکنید!!!!

نويسنده ديدگاه :مردم

هرکسی حق داره نظر شخسی خودشو بگه
حال نوبت شما پایداریا نشده بخرید به دل اونا هم زهر نکنیند حالا هاشمی و مصباح نداریم
یه سفره پهنه دور همدیگه بخورید دیگه گور پدر ما هم کرده

نويسنده ديدگاه :دوست

چه هنرپیشه معروف وتاثیر گذاری هم هستند……

KHAMENEI