كواكبيان شروط خاتمي را رد كرد

كواكبيان شروط خاتمي را رد كرد عضو فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي،تلويحا شروط خاتمي را رد كرد و از حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتي خبر داد. مصطفي كواكبيان نماينده سمنان در مجلس شوراي اسلامي در بازديد ازغرفه باشگاه خبرنگاران در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها با بيان اينكه هيچ كدام از […]

كواكبيان شروط خاتمي را رد كرد

عضو فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي،تلويحا شروط خاتمي را رد كرد و از حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتي خبر داد.

مصطفي كواكبيان نماينده سمنان در مجلس شوراي اسلامي در بازديد ازغرفه باشگاه خبرنگاران در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها با بيان اينكه هيچ كدام از اصلاح طلبان فضاي انتخاباتي را تحريم نساخته اند اظهار داشت: شركت در انتخابات بايد با شرايط مطلوب همراه شود و تنها شرط اساسي ما اجراي قانونمند برگزاري انتخابات توسط دستگاه هاي اجرايي و نظارتي است.

وي همچنين در واكنش به اظهارات كلينتون گفت: كلينتون در فضايي بسيار مجازي صحبت مي كند و از فضاي حقيقي دور است لذا بهتر است به مشكلات داخلي خود بپردازد و به نقش حقوق بشر در آمريكا توجّه نمايد.

كواكبيان با تأكيد بر اين كه دلسوزي هاي كلينتون براي ما يك پرستيژ شخصي است تا نگاه طرفدارانه افزود: ما اصلاح طلبان نيز بر سر منافع ملي كشورمان با هيچ كسي شوخي نداشته و هيچ فردي حق دخالت در امور داخلي كشورمان ندارد.

كواكبيان با بيان اينكه ممكن است به صورت فردي در انتخابات شركت كنم خاطرنشان كرد: مجموعه اصلاح طلبان منتقد به نظام از فضاي انتخابات بهترين استفاده را خواهند كرد.

۱۰ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI