شیث و نصرتی نقره داغ شدند

بر اساس اعلام کمیته انضباطی شیث و نصرتی نقره داغ شدند جام جم آنلاین: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از مشاهده فیلم دیدار تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس رای خود را در خصوص دو بازیکن متخلف پرسپولیس صادر و آنها تا اطلاع ثانوی از حضور در فوتبال محروم شدند. شیث رضایی و محمد نصرتی بازیکنان […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/11/100858121693.jpg

بر اساس اعلام کمیته انضباطی
شیث و نصرتی نقره داغ شدند

جام جم آنلاین: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از مشاهده فیلم دیدار تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس رای خود را در خصوص دو بازیکن متخلف پرسپولیس صادر و آنها تا اطلاع ثانوی از حضور در فوتبال محروم شدند.

شیث رضایی و محمد نصرتی بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات انتسابی تا اطلاع ثانوی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه و حضور در تمامی مسابقات رسمی و کلیه اماکن ورزشی محروم و تعلیق شدند. رای صادره قطعی و لازم الاجراست. جلسه رسیدگی متعاقبا تعیین و اعلام خواهد شد.

این حکم به ستاد رسیدگی تخلفات حرفه‌ای فوتبال ارسال شده و تخلفات دیگر بازیکنان در دست بررسی برای صدور حکم لازم است.

دیدار تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر که روز شنبه برگزار شد به برتری ۳ بر ۲ سرخپوشان تهرانی انجامید. در این مسابقه محمد نصرتی و شیث رضایی پس از گلزنی تیم‌شان حرکات زشتی انجام دادند که به احتمال فراوان جرایمی سنگین را برای آنها به دنبال خواهد داشت.(مهر)

۱۰ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI