جنجال بودن جوانفکر در نمایشگاه مطبوعات

در ساعات پایانی هفتمین روز نمایشگاه؛بدرقه جوانفکر با شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه در ساعات پایانی هفتمین روز نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا با شعار “مرگ بر ضد ولایت فقیه” بدرقه شد. به گزارش خبرنگار فارس از هجدهمین نمایشگاه بین‌الملل مطبوعات و خبرگزاری‌ها […]

در ساعات پایانی هفتمین روز نمایشگاه؛بدرقه جوانفکر با شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه

در ساعات پایانی هفتمین روز نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا با شعار “مرگ بر ضد ولایت فقیه” بدرقه شد.


به گزارش خبرنگار فارس از هجدهمین نمایشگاه بین‌الملل مطبوعات و خبرگزاری‌ها ، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا پس از پایان نشست پرسش و پاسخ خود در غرفه روزنامه ایران در حلقه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گروهی چند نفره در ابتدا شعار “جوانفکر دوستت داریم” سر دادند و سپس مردم در واکنش به این شعار، شروع به هو کردن شعاردهندگان و سردادن شعارهایی علیه جوانفکر کردند.این شعارها تا پایان حضور جوانفکر ادامه داشت.

این جمع، شعارهای “مرگ بر جریان انحرافی”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه” و “مرگ بر منافق” سر می‌دادند.علی‌اکبر جوانفکر در میان شعارهای شعاردهندگان معترض، فضای نمایشگاه را ترک کرد.

۱۰ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI