حرف های محمد نصرتي بعد از شلوغ کاری درباره حرکتش

اولين اظهارنظر نصرتي درباره حركت غيراخلاقي‌اش مدافع تيم فوتبال پرسپوليس با عذرخواهي از جامعه فوتبال بابت اتفاقي كه در ديدار روز شنبه اين تيم برابر داماش گيلان رخ داد، گفت كه اين اتفاق عمدي نبوده است. محمد نصرتي در گفت‌و‌گو با ايسنا، گفت: سال‌هاي سال است كه در سطح اول فوتبال ايران براي تيم ملي […]

اولين اظهارنظر نصرتي درباره حركت غيراخلاقي‌اش

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس با عذرخواهي از جامعه فوتبال بابت اتفاقي كه در ديدار روز شنبه اين تيم برابر داماش گيلان رخ داد، گفت كه اين اتفاق عمدي نبوده است.

محمد نصرتي در گفت‌و‌گو با ايسنا، گفت: سال‌هاي سال است كه در سطح اول فوتبال ايران براي تيم ملي و باشگاه‌هاي مختلفي بازي كرده‌ام و حتي در تمامي اين سال‌ها كوچك‌ترين مشكلي نداشته‌ام. بعضي وقت‌ها به يك بازيكن كم حاشيه‌مي گويند اما من بي‌حاشيه بودم. نمي‌دانم شايد اگر اين اتفاق برايم با پيراهن تيم ديگري مي‌افتاد رسانه‌ها آنقدر به اين موضوع نمي‌پرداختند.

وي افزود: تيم ما در شرايطي قرار داشت كه پيروزي در خارج از خانه و آن هم در شرايط جوي گيلان مي‌توانست بسيار خوب باشد و من پس از گل پرسپوليس از فرط خوشحالي نمي‌دانستم چه كار بايد انجام بدهم به همين خاطر در حلقه شادي بازيكنان پرسپوليس اضافه شدم. اگر به آن صحنه دقت كنيد، صورت من به طرف ديگري بود و به دنبال وحيد هاشميان مي‌گشتم و متوجه نشدم دستم به كدام سمت مي‌رود. قسم مي‌خورم كه عمدي در كار نبود. با اين حال وقتي خودم تصوير تلويزيوني را ديدم به عنوان يك بيننده تلويزيوني استنباط ديگري داشتم اما خدا را شاهد مي‌گيرم كه در آن صحنه هيچ عمدي نداشتم.

وي افزود: امشب به كميته انضباطي باشگاه آمدم تا توضيحاتم را ارائه كنم. برايم عجيب بود كه چطور شبكه‌هاي تلويزيوني صحنه آهسته آن اتفاق را پخش كردند. در حالي كه در شرايط عادي و فيلم معمولي، آن صحنه قابل تشخيص نبود.

وي افزود: هرچند تاكيد مي‌كنم عمدي در كارم نبود اما از همه فوتبال‌دوستان عذرخواهي مي‌كنم. اصلا چنين شخصيتي ندارم كه بخواهم چنين كارهايي را انجام دهم. من چندين سال در سطح اول فوتبال ايران بازي كرده‌ام و دو، سه سال در خارج از كشور بوده‌ام اما هيچ گاه كسي از من حاشيه‌اي سراغ ندارد.

وي درباره احتمال احضارش به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: به كميته انضباطي مي‌روم و از خودم دفاع مي‌كنم. به آن‌ها مي‌گويم كه هيچ گاه سابقه بدي نداشته‌ام و توضيحات لازم را ارائه خواهم كرد اما بار ديگر به خاطر اين اتفاق سهوي عذرخواهي مي‌كنم.

۹ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI