خاطرات خواندنی عموپورنگ و امیرمحمد در دیدار با رهبری +‌ عکس

این خاطرات به نقل از خود امیر محمد است. خاطرات شیرین و جالبی است حتما مطالعه کنید. خاطره ديدار با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مربوط به سال ۸۵ است. يكي دو روز بعد از اين كه عمو‌پورنگ و گروه هنرمندان از سفر حج واجب برگشتند، خدمت آقا رسيديم البته من اصلا در جريان نبودم. شب قبلش […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/100858011468.jpg

این خاطرات به نقل از خود امیر محمد است.

خاطرات شیرین و جالبی است حتما مطالعه کنید.


خاطره ديدار با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مربوط به سال ۸۵ است. يكي دو روز بعد از اين كه عمو‌پورنگ و گروه هنرمندان از سفر حج واجب برگشتند، خدمت آقا رسيديم البته من اصلا در جريان نبودم. شب قبلش تهيه‌كننده تماس گرفت و گفت فردا ساعت ۹ صبح آماده باش كه مي‌خواهيم براي ديدار با آقا به بيت رهبري برويم.

همه خانواده با شنيدن اين خبر خوشحال شدند. براي خودم هم عجيب بود چون هميشه دوست داشتم آقا را از نزديك ببينم. خلاصه روز بعد من، عمو و آقاي آقاجانزاده (تهيه‌كننده برنامه)‌ همراه با آقايان حسن پورشيرازي ـ كه آن موقع با ايفاي نقش شوكت در سريال نرگس چهره شده بود ـ كمال تبريزي،‌ سيروس مقدم، فرزاد جمشيدي، سهيل محمودي، دكتر ميرباقري (معاون وقت سيما)‌ و… وارد سالن كوچكي كه مخصوص مهمانان بيت بود، شديم و منتظر مانديم. آقا كه تشريف آوردند تا چشم‌شان به من افتاد فرمودند: «به‌به!‌ مرد مينياتوري!» در اين لحظه عمو بغلم كرد تا با آقاي روبوسي كنم.

ايشان همه مهمانان را با كارهايشان مي‌شناختند و بخش زيادي از صحبت‌هايشان را به برنامه ما اختصاص دادند و بر توليد شادي سازنده براي بچه‌ها تاكيد كردند و گفتند: «برنامه خوبي داريد. نوه‌هايم كارهايتان را مي‌بينند.» سپس از اجراي شاد، مسلط و داراي جهت و هدف عمو تشكر كردند و با اشاره به من از عمو پورنگ پرسيدند: «ايشان را از كجا پيدا كرديد و همراه خودتان كرديد؟»

قبل از اين كه عمو جواب بدهد، گفتم از تو لپ‌لپ! و همه خنديدند. در پايان جلسه هم دوباره جلو رفتم و به آقا گفتم چفيه‌تان را به من بدهيد. ايشان هم فرمودند: «چشم‌چشم» و دادند منتها عمو چفيه را از من گرفت تا ببرد خانه و به ۳ قسمت تقسيم كند و سهم هر كس را برايش بياورد، اما برد كه برد و ديگر نياورد. البته ۵ سال بيشتر نگذشته و احتمالا هنوز دارد دنبال قيچي مي‌گردد (با خنده)‌ آقاي جمشيدي هم خودكار آقا را به عنوان يادگاري گرفت.

ضمیمه قاب کوچک – جام جم

۸ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI