گفته های استیلی بعد از برد مقابل داماش

استیلی پس از برد پرسپولیس چه گفت؟ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل داماش گیلان، پیروزی در این دیدار خارج از خانه را به هواداران این تیم تقدیم کرد. به گزارش مهر تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت با […]

استیلی پس از برد پرسپولیس چه گفت؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل داماش گیلان، پیروزی در این دیدار خارج از خانه را به هواداران این تیم تقدیم کرد.

به گزارش مهر تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت با نتیجه ۳ بر ۲ از سد داماش گذشت و تا رده هفتم جدول رده بندی مسابقات صعود کرد.

حمید استیلی در پایان این مسابقه که در زمینی گل آلود برگزار شد، اظهار داشت: ما در این دیدار که در شرایط جوی سختی برگزار شد موفق شدیم به پیروزی برسیم و من این پیروزی را به هواداران تیم که در این مدت خیلی اذیت شدند، تقدیم می کنم.

وی افزود: ما تیم داماش را به خوبی آنالیز کرده بودیم و همانطور که دیدید در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و حتی بهتر هم می توانستیم ظاهر شویم با این حال از کسب این سه امتیاز رضایت دارم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تعویض زودهنگام علی کریمی گفت: علی آسیب دیده است و از آنجا که ما به او نیاز داریم اقدام به تعویض این بازیکن کردیم تا مشکلش تشدید نشود.

استیلی در خصوص فشاری که روی تیم پرسپولیس به دلیل کسب نتایج ضعیف این تیم وجود دارد، گفت: ما همواره نیاز به حمایت هواداران داریم کما اینکه در بازی با مس رفسنجان از حمایت ۱۲۰ دقیقه‌ای هواداران برخوردار بودیم و در نهایت پیروز شدیم. اگر بازیکن بفهمد که از حمایت هوادار برخوردار است می تواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

وی از جذب چند بازیکن در نیم فصل خبر داد و گفت: ما به دنبال این هستیم تا در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن جدید به خدمت بگیریم ضمن اینکه در فرصت تعطیلی سه هفته‌ای چنانچه مشکل ویزای بازیکنان ما حل شود اردوی خارجی خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در ارتباط با مذاکره باشگاه با کریم باقری و احمدرضا عابدزاده گفت: مذاکره با این دو عزیز با هماهنگی خود من انجام شده و انشاء الله که بتوانیم از تجربیات آنها بهره مند شویم.

استیلی در پایان اظهار داشت: در فوتبال نباید اخلاق را فدای نتیجه کرد در حالی که در برخی از برنامه‌ها تمام اس ام اس ها در خصوص پرسپولیس است و من امیدوارم که از این پس با کسب نتایج خوب شاهد چنین مشکلاتی در پرسپولیس نباشیم.

۷ آبان ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI