تیزر انیمیشن عصر یخبندان ۴ + فیلم

به گزارش فارس ، پیش تولید قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم انیمیشن کامپیوتری عصر یخبندان آغاز شد. چهارمین قسمت این مجموعه فیلم به صورت سه بعدی تهیه خواهد شد. کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه‌کننده مجموعه فیلم عصر یخبندان است، تاریخ ۱۳ ژولای سال ۲۰۱۳ را به عنوان زمان اکران عمومی آن انتخاب کرده است. […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/10/lmzc0syln34w4o1kka.jpg

به گزارش فارس ، پیش تولید قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم انیمیشن کامپیوتری عصر یخبندان آغاز شد. چهارمین قسمت این مجموعه فیلم به صورت سه بعدی تهیه خواهد شد.

کمپانی فوکس قرن بیستم که تهیه‌کننده مجموعه فیلم عصر یخبندان است، تاریخ ۱۳ ژولای سال ۲۰۱۳ را به عنوان زمان اکران عمومی آن انتخاب کرده است.

تازه‌ترین قسمت این مجموعه انیمیشین با نام عصر یخبندان:رانش اقلیمی تولید و روانه پرده سینماها خواهد شد. تهیه‌کنندگان فیلم هنوز کارگردانی برای آن انتخاب نکرده‌اند و معلوم نیست که آیا کریس وج سازنده سه قسمت قبلی، با این پروژه همکاری خواهد کرد یا خیر. مایکل برگ ‌کار نگارش فیلم‌نامه عصر یخبندان جدید را تمام کرده است. سازندگان فیلم قصد دارند تا زمان نمایش عمومی فیلم، خط اصلی قصه آن را فاش نکنند.

در قسمت چهارم این اکشن ماجراجویانه و فانتزی سینمایی ری رومانو، جان لگوئیزامو، جک بلک و کوئین لطیفه یک بار دیگر صدای خود را به کاراکترهای اصلی قصه قرض می‌دهند. گفته می‌شود در قسمت جدید این انیمیشن، چند کاراکتر تازه‌ وارد ماجراها می‌شوند. مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم هم‌اکنون در حال مذاکره با چند بازیگر مطرح هستند، تا از صدای آنها برای جان بخشیدن به این کاراکترهای کارتونی استفاده کنند.

قسمت اول فیلم سال ۲۰۰۲ با هزینه‌ای ۵۹ میلیون دلاری تهیه شد و در اکران عمومی خود در آمریکای شمالی، ۱۷۷ میلیون دلار فروش کرد. استقبال تماشاگران از ماجراجویی‌های کمدی و خانوادگی کاراکترهای فیلم، تهیه‌کنندگان آن را ترغیب کرد تا قسمت‌های بعدی آن را نیز تهیه کنند. دو قسمت بعدی فیلم در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ ساخته شد و با استقبال خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان روبرو شد.

خط اصلی قصه این مجموعه فیلم که در دوران کهن اتفاق می‌افتد،‌ درباره چند حیوان ماجراجو است که در هر قسمت با یک ماجرای تازه روبرو می‌شوند. هزینه تولید قسمت چهارم فیلم هنوز اعلام نشده است.

دانلود

۷ آبان ۱۳۹۰ |
KHAMENEI