رئال مادرید برای خرید استعدادهای ایرانی قرار داد بست

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس ، قرارداد همکاری یک شرکت ایرانی با باشگاه رئال مادرید برای انتقال استعدادهای فوتبال ایران به اسپانیا امضا شد. در همین خوصوص قرار است مدیر بخش فوندانسیون باشگاه رئال مادرید اوایل سال ۹۳ به ایران سفر کند. این قرارداد بین خواکین مسئول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس ، قرارداد همکاری یک شرکت ایرانی با باشگاه رئال مادرید برای انتقال استعدادهای فوتبال ایران به اسپانیا امضا شد. در همین خوصوص قرار است مدیر بخش فوندانسیون باشگاه رئال مادرید اوایل سال ۹۳ به ایران سفر کند.

این قرارداد بین خواکین مسئول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید و محمد محمدی راد مدیرعامل گروه ساحل آفتاب به امضا رسیده و براساس آن نمایندگی انحصاری رئال مادرید در ایران به این گروه واگذار شده تا زمینه انتقال نونهالان و نوجوانان مستعد ایران به بخش فوندانسیون رئال مادرید فراهم شود.

بر این اساس قرار است خواکین به همراه گروهی از مسئولان بخش فوندانسیون رئال مادرید اوایل سال ۹۳ به ایران سفر کنند. همچنین قرار است ثبت نام از علاقمندان برای اعزام به مدارس فوتبال باشگاه رئال مادرید اوایل سال آینده آغاز شود.

همچنین پس از سفر خواکین به ایران قرار است در نشستی خبری جزئیات همکاری گروه ساحل آفتاب با باشگاه رئال مادرید تشریح شود.

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ |
KHAMENEI