فراماسونري و ايلومناتي در فيلم ۲۰۱۲

جنازه ي يهوديت با توهماتي مانند فيلم ۲۰۱۲

زنده نخواهد شد


فيلم جنجالي  «۲۰۱۲» که هم اکنون در سينماهاي آمريکا در حال پخشه ، شايد برآيند تلاش چند ساله ي صهيونيزم براي القاي پروژه اي است که سال ۲۰۱۲ مي خواد اجرا کنه .

بگذاريد چند سال برگرديم به عقب . فکر مي کنم ۴ سال قبل يعني سال ۸۴ بود که سي دي سخنراني از يکي از حوزه هاي علميه تهران به دستم رسيد . سخنران توضيحاتي در مورد کشتار آرام مردم جهان به دست صهيونيزم جهاني به وسيله ي خراب کردن مواد غذايي مردم ارائه داد . سپس اشاره داشت که يهود براي چي در حال تلاش براي سفر به فضا است ؟ مگر بر روي زمين چه کردند که حالا مي خواند به فضا بروند ؟ ايشون ادامه دادند که صهيونيزم مي خواد در آينده يهوديان رو به فضا بفرسته و سپس کره ي زمين و انسان ها رو به وسيله بمب هايي مثل بمب نوتروني نابود کنه .

اين سخنان ، صحبت هاي دست چندم برام نبود . خيلي ذهنم رو به خودش مشغول کرد . مخصوصا اينکه يهودي ها قبلا اعلام کرده بودند سال ۲۰۰۰ سال پايان جهانه و قرار بود در اين سال يهود اعلام کند که قدرت اول جهانه . که البته به دلايلي از جمله انقلاب اسلامي تمام اين برنامه ها رو به هم ريخت و امروز اسرائيل در تمام جهان به عنوان يک غده ي سرطاني شناخته مي شه .

واقعا اين مسئله براي من جاي سوال بود . که يهود چه طور مي تونه اين پروژه اش رو عملي کنه ؟ چه طور مي تونه جلوي چشم ميلياردها نفر ، تعداد زيادي از مردم رو به فضا ببره ؟ چه استدلالي خواهد داشت ؟

حالا ۴ سال از اون مسئله مي گذره ، وقتي در مورد فيلم ۲۰۱۲ تحليل سايت رجا نيوز رو خوندم تازه متوجه شدم که داستان چيه .(۱)  تحليل سايت رجا نيوز به خوبي به اين فيلم و آسيب هاي اون پرداخته که البته با خواندنش مطالبي به ذهنم خطور کرد که لازم ديدم در وبلاگم به اونها اشاره کنم.

مدتيه فيلم ها ، بازي ها ، ترانه ها و تمام رسانه هاي غرب دست به دست هم دادند تا سال ۲۰۱۲ رو پايان دنيا و آخرالزمان اعلام کنند و در پي اون برنامه هاي شيطاني خودشون رو اجرا کنند . تحريف کتب مسيحيت و ساخت دين جعلي اونجليسم، تحريف پيش بيني هايي از جمله کتاب نوستر آداموس و تغيير پايان جهان ، تغيير دادن تقويم  مايان ها و … سير داغ پياز داغ هاي رويداد سال ۲۰۱۲ است . شايد بشه اسم اين تحول رو پروژه ي سال ۲۰۱۲ يهود ناميد .

 

 

چند ماه قبل فيلم  knowing در آمريکا در حال اکران بود . انتهاي اين فيلم نشون مي ده که زمين به وسيله ي بلاياي طبيعي ناشي از فعاليت اجرام آسماني نابود مي شه(اتفاقا ناسا رخ دادن اين واقعه را در دسامبر ۲۰۱۲ پيش بيني کرده)  و يک دختر و پسر يهودي به عنوان نسل آينده به وسيله سفينه اي به فضا فرستاده مي شن و حيات بشر رو از نو آغاز مي کنند . اين سفينه ها در نقاط مختلف زمين اين افراد رو به فضا مي بره . فيلم در انتها اشاره داره که حکومت جهاني يهود، نه با دوري از درخت نهي شده، بلکه با نزديک شدن به آن تشکيل مي شود چرا که اين حکومت يعني حکومت يهود، حکومت صالحان نيست . البته اين مطلب نياز به کاوش بيشتر داره.

قبل از اين نيز بازي کامپيوتري Assassin”s creed در مورد آخرالزمان ساخته شد و نشان مي داد که در اثناي حوادث آخرالزمان ، ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ موشکي به فضا پرتاب مي شه تا به درگيري هاي آخرالزمان پايان بده . اين بازي نشون ميده پس از فتنه هاي آخرالزمان ، حکومت جهاني به دست آمده از هيکل سليمان به يهود مي رسه .
نمونه هاي از اين دست که حکومت جهاني پس از حوادث آخرالزمان رو متعلق به يهود مي داند بسيار  زياده . همونطور که گفتم فيلم ۲۰۱۲ آخرين و مهمترين نمونه ي اين تحول رسانه ايه. وقتي داستان فيلم ۲۰۱۲ رو خوندم متوجه شدم صهيونيزم چه بهانه اي رو براي فرستادن يهودي ها به فضا خواهد داشت .

 

فيلم نشون مي ده که دنيا در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ درگير بلاياي طبيعي و زير رو مي شه . گروه ۲۰ تصميم مي گيره يک کشتي يا به عبارتي زير دريايي رو بالاي کوه هاي چين بنا نهند تا ۴۰۰ هزار نفر از بهترين انسان ها رو از نقاط مختلف زمين در اون جمع کنند. در اين فيلم جکسون به همراه پسرش <نوح> نقص فني اين کشتي رو برطرف مي کنند و منجي بشريت مي شوند . تمام مردم جهان از بين مي روند و پس از اين بلايا ، کشتي نجات پيدا مي کنه و نسل جديد بشريت از تاريخ ۰۱/۰۱/۰۱ بر روي زمين آغاز مي شه .

ببينيد اگر نگاهي به تاريخ بشريت بياندازيم مي بينيم شيطان پس از ايجاد جبهه ي باطل هميشه به دنبال گسترش اون بوده و ويهود پس از انحراف تاريخي اش اين مسئوليت رو بر عهده گرفته . حالا يهود که دين رو وسيله و ابزار سلطه ي دنيوي و شيطاني اش قرار داده هيچ وسيله اي رو بهتر از داستان حضرت نوح (ع) براي استفاده ي ابزاري اش از دين نمي بينه .

حضرت نوح (ع) به دستور الهي مومنان را در کشتي جمع کرد تا از عذاب الهي در امان باشند . و پس از نابودي مشرکين اين مومنان زندگي جديدي را آغاز کردند .

حالا شيطان مي خواد تمام مردم جهان رو از بين ببره و يهوديت رو به عنوان مومنان به شيطان و شيطان پرستان درجه يک و دشمنان حق و حقيقت درون يک سفينه و يا کشتي در محلي امن جمع کنه و پس از از بين رفتن مردم مومن به يکتاپرستي ، يهوديان شيطاني رو به عنوان نسل جديد بر روي زمين قرار بده .اين اصلا مسئله ي پيچيده اي نيست . مخصوصا که فيلم ۲۰۱۲ دقيقا به اين سناريو اي که تعريف کردم اشاره ي مستقيم داره .

همانطور که مي دانيد پسر حضرت نوح (ع) با پدر پيامبرش همراه نشد و گفت که به بالاي کوه ها مي رود و از خشم خداوند در امان مي ماند که البته از بين رفت. اما اين فيلم اعلام مي کند که با ساخت اين سازه ي عظيم برفراز کوه هاي چين اين بار مي تواند از خشم خداوند در امان بماند.  فيلم در حقيقت نشان مي دهد که حکومت جهاني يهود به وسيله ي همان پسري از نوح (ع) که با بدان نشست و خاندان نبوتش گم شد تشکيل مي شود ، چرا که اين حکومت، حکومت صالحان نيست .

 

 

قرار بود يهود حاکم باشد و بقيه ي مردم برده ي او . اين مسئله به مکرر در تورات آمده و جزء دين تحريف شده ي يهوده . پروژه ي سال ۲۰۰۰ شکست خورد و يهود روز به روز ضعيف تر شد . هنوز در سيارات ديگر نيز جايي براي زندگي پيدا نشده ، پس بهترين گزينه اينه که در يکي از نقاط زمين بنايي عظيم تاسيس بشه و مومن ترين مردم از سراسر نقاط زمين (که از نظر يهود که امروز پشت پرده ي تمام تصميم گيري هاي غرب است اين مردم مومن يهوديان هستند) در اون جمع بشوند و سپس زمين نابود بشه .


نابود شدن زمين به وسيله ي بلاياي طبيعي هم مسئله ايه که رسانه هاي غرب سالهاست به شدت به اون ميپزدازند و اصولا آخرالزمان طبيعي جزء لاينفک توليدات رسانه اي غرب شده و ما تسليم در برابر اين رسانه ها اين توليدات را به مردم نشان ميديم.

نمي دونم شايد ۲۰۱۲ تعدادي بلاياي طبيعي به وجود بياد اما براي استکبار جهاني به وجود آوردن انفجارات عظيم و منحرف کردن اذهان به مسئله ي بلاي طبيعي مسبوق به سابقه است . شايد نمونه اش پروژه هاي هارپ باشه .(۲)

بايد اين فيلم ها دقيق تر تحليل بشه و مورد بررسي قرار بگيره ،‏اما بنده خواستم چند نکته ي اساسي در مورد کليت و اصل اين فيلم و فيلم هاي مشابه رو يادآوري کرده باشم.

دقت کنيد منجي در اين فيلم جکسون همان رمان نويس ناموفقي است که شخصي معمولي است . در تحليل مذکور اشاره شد که فقط در دين يهود است که منجي شخصي معمولي است . بايد اين نکته را اضافه کرد که رمان نويس ناموفق در اين فيلم اشاره به يهوديت و صهيونيزم دارد . چرا که يهود تا به امروز چندين سناريوي طولاني براي پايان جهان به نفع خود نوشته و هيچ کدام محقق نشده اما همين رمان نويس ناموفق در اين فيلم منجي جهان مي شود و سناريوي يهود بالاخره اجرا مي شود.  اين شخصيت البته يک ويژگي مثبت دارد و آن اينکه به خانواده اش علاقه مند است. با کمي تامل به اين نتيجه مي رسيم که در حقيقت جکسون براي خانواده يهود يا همان قوم يهود تلاش مي کند . و در حقيقت تاريخ هر چه از ظلم و ستم زجر کشيده به خاطر اين بوده که يهود قوم خود را برتر مي خواند .

حالا بگذاريد پيش بيني از اين پروژه ي يهود داشته باشم . اسرائيل امروز مرده است . اين يک جنازه است که تشييع جنازه ي او کمي به تعويق افتاده . صهيونيزم پس از جنگ غزه در خانه ي سست خودش شکست خورد و حالا او ديگر مرده است. صهيونيزم از بين رفته و املاء بيشتر زمين از ظلم و جور پايان زودتر او را رقم خواهد زد و برنامه ي يهود براي سال ۲۰۱۲ در حقيقت نوعي خودکشي شيطان است فقط همين .

يهودي که با تحريف مسيحيت ، ادعا مي کرد براي ظهور مسيح مي بايست دولت يهود تشکيل شود ، حالا ديگر حتي سخني از مسيح نيز به زبان نمي آورد … چرا ؟ به دليل اينکه تمام برنامه هايش شکست خورد . مسيح اي که قرار بود ۲۰۰۷ پس از ۷ سال جنگ آرمگدون که از سال ۲۰۰۰ و تخريب مسجدالاقصي شروع شده باشد ظهور کند … اين مسيح خيالي و تحريف شد ي يهود ظهور نکرده . همه ي برنامه ها به هم ريخته . امروز چهره ي واقعي يهود معلوم شده و دوباره نفرت جهاني از يهود کثيف آشکار شده (يهود کثيف عبارتي است که مسيحيان قبلا در مورد يهوديت به کار مي بردند) .  يهوديت قبلا سال ۲۰۰۰ و سپس سال ۲۰۰۷ را پايان جهان مي خواند و حالا نيز ۲۰۱۲ اما اين بار کار بهود تمام است.

رسانه ها قدرت خودشون رو از دست داده اند و ملت ها به پا خواسته اند . سال ۲۰۱۲ که هيچ ، هزاران سال بعد نيز يهود نخواهد توانست هيچ پروژه اي را اجرا کند . يهود امروز مرده است . يهود سالهاست مرده.صدها سال برنامه ريزي کردند تا دولت اسرائيل را تشکيل دهند. از  ۶۰ سال  پيش تا کنون که اقدام به اين کار کردند هرگز موفق نشدند که يهوديان سراسر جهان را در اين کشور جمع کنند . وقتي با در اختيار داشتن حکومت بزرگ غرب نتوانستند يک حکومت چند کيلومتري در اسرائيل به وجود بياورند حالا که صهيونيزم نابود شده چه طور مي خواهند در يک کشتي جمع آوري کنند ؟

البته دستمايه قرار دادن اديان در اين فيلم ها و بازي ها به شدت به چشم مي خوره . در اين رسانه ها به زبان هاي مختلف اعلام ميکنند سال ۲۰۱۲ پايان جهان است .

اما يهود بهتر است بداند، اسلام، حقيقتِ منجي را براي اديان روشن ساخته . در تريبون خود شما يهوديان در سازمان ملل،  انقلاب اسلامي، نام حضرت حجت (عج) را فرياد کرده و تمام چشم ها به سمت اسلام دوخته شده . همه منتظر ظهور منجي واقعي و آخرالزمان حقيقي هستند که اسلام وعده داده و سال ۲۰۱۲ براي مردم دنيا تنها يک عدد است که ساختگي بودن آن مشخص شده است. دنيا منتظر است تا استکبار يک حرکت اشتباه انجام دهد تا تمام هستي اش را بر سرش خراب کند . قبل از اينکه دست شيطان به سمت ماشه برسد اين دست قطع خواهد شد.

يهود تمام خود را از وقتي منحرف شد باخت و  اين حقيقت در قرآن به صراحت تبيين شده است :

 

بسم الله الرحمن الرحيم

وَضُرِبَتْ عَلَيْهِمُ الذِّلَّةُ وَالْمَسْکَنَةُ وَبَآؤُوْاْ بِغَضَبٍ مِّنَ اللَّهِ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ کَانُواْ يَکْفُرُونَ بِآيَاتِ اللَّهِ وَيَقْتُلُونَ النَّبِيِّينَ بِغَيْرِ الْحَقِّ ذَلِکَ بِمَا عَصَواْ وَّکَانُواْ يَعْتَدُونَ  (سوره بقره/آيه ۶۱)

و (مهر) ذلت و نياز، بر پيشانى آنها زده شد؛ و باز گرفتار خشم خدائى شدند ؛ چرا که آنان نسبت به آيات الهى، کفر مى‏ورزيدند؛ و پيامبران را به ناحق مى‏کشتند. اينها به خاطر آن بود که گناهکار و متجاوز بودند.۳

خبر مرتبط: + آمريكا مي‌خواهد نيمي از مردم جهان را با واكسن آنفلوانزاي خوكي نابود كند

منبع: http://waiter.parsiblog.com/1247603.htm

————————————————————————-
۱-  نگاهي به فيلم جنجالي و در حال اکران :   ۲۰۱۲ به چه فرا مي‎خواند؟
۲-  پروژه «هارپ» سلاح مخوف و چند منظوره اربابان قدرت
۳- سکه ذلّت به نام اسراييل‌زاده‌ها
+ به صداوسيما تبريک ميگم . بالاخره براي اولين بار در برنامه به سوي ظهور شبکه ۲ سيما ، به پروژه ي غرب براي سال ۲۰۱۲ و دروغ بودن آن اشاره کرد . اين حرکت صداوسيما خيلي دير بود اما بالاخره انجام شد. بعد از اين همه فيلمي که غرب در مورد سال ۲۰۱۲  ساخت بالاخره صداوسيما هم يک حرکت در حد دو دقيقه انجام داد.

۱۴ اسفند ۱۳۸۹ | |