حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !

حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !

چند سالی است که کار برخی سایت ها نظیر صراط نیوز شده است تا برای بزرگ تر کردن خود به مخالفت از افراد صاحب نام بپردازند تا بدین گونه شهرتی برای خود دست و پا کنند ! دوستان رسانه ای حتما وب سایت خبری صراط نیوز و عملکردهای خاص و مقطعی این وب سایت را […]

چند سالی است که کار برخی سایت ها نظیر صراط نیوز شده است تا برای بزرگ تر کردن خود به مخالفت از افراد صاحب نام بپردازند تا بدین گونه شهرتی برای خود دست و پا کنند !

دوستان رسانه ای حتما وب سایت خبری صراط نیوز و عملکردهای خاص و مقطعی این وب سایت را میشناسند ! نیازی هم به کالبدشکافی این سایت هم نیست .کافی است به شعار بالای این وب سایت یعنی ” ما با کسی عقد اخوت نبسته ایم ” و تیترهایی که در روز میزند دقت کنید تا کل ماجرا را در کمتر از ثانیه متوجه شوید !

حتما هم از مطلب اخیر وب سایت خبری صراط نیوز علیه دکتر حسن عباسی خبر دارید.جدیدا صراط فیلمی ۳۰ ثانیه ای ! منتشر کرده است از سخنرانی دکتر حسن عباسی در نشست خوب،بد،زشت در نبردی مشکوک که مربوط به اردیبهشت سال ۸۵ در همدان می باشد. و این جای تعجب دارد که چطور صراط قسمت ۳۰ ثانیه ای از یک سخنرانی ۳ ساعته ! آن هم مربوط به ۷ سال پیش را یکباره منتشر می کند ! و اینطور می نویسد که ” به تازگی ! بخشی از کلیپ تصویری سخنرانی حسن عباسی، رئیس مرکز بررسی‏های دکترینال امنیت بدون مرز در حال دست به دست شدن است !!” و در جای دیگر صراط می نویسد ” هنوز مشخص نیست این فایل تصویری که حسن عباسی در آن پیرامون مسئله موعود اینگونه وقیحانه اظهار نظر می کند مربوط به چه سالی و در چه محلی ضبط شده است !!”

این فایل مربوط به سخنرانی تحت عنوان «خوب بد زشت در نبردی مشکوک» که در حوزه سیاست خارجی در اردیبهشت سال ۸۵ در دانشگاه بوعلی سینا همدان است .

ما قصد نداریم که دوباره در این مطلب پاسخ تفصیلی و کامل به اراجیف نوشته شده در این سایت را بدهیم زیرا عملکرد و سابقه این فرد برای همه و مخصوصا حزب اللهی های ایران مشخص و معلوم است .

اما شمارا دعوت میکنیم که به پاسخ های داده شده نسبت به این خبر در سایت های دوستانمان سری بزنید و پاسخ های نوشته شده را مطالعه کنید .

وبسایت«صراط المتحجرین»پس از هفت سال به کشف جدیدی دست یافت!

بیانیه وبلاگ دکتر حسن عباسی

جواب توهین صراط نیوز به استاد حسن عباسی

در ادامه این ماجراها که هر از چند گاهی توسط این سایت های جهت دهی شده برای دکتر عباسی میزنند، وب سایتی به نام وارث در مصاحبه ای با حسین سازور از مداحان ایران جملات توهین آمیزی را علیه دکتر حسن عباسی مطرح میکند و صرفا جای تاسف دارد .

متن اصلی مصاحبه :گفتگوی اختصاصی وارث با حاج حسین سازور در واکنش به سخنان موهن حسن عباسی + عکس

دوستان بهتر است یک بار بیطرفانه این سخنرانی را به طور کامل دانلود کنند و گوش دهند تا متوجه بحث اصلی مطرح شده در این کلیپ شوند .

کلیپ پخش شده توسط صراط نیوز (بدون سانسور) !

این نکته قابل توجه است که شیطنت کلیشه ای این سایت ها در دفعات قبل باعث شد تا استاد عباسی برای مدتی کلاس های خود را تعطیل کنند و تا کنون هم جلسات سخنرانی خود را به صورت عمومی منتشر نمیکند .این سایت ها با مطرح کردن این موضوعات علاوه بر دامن زدن بر طبل اختلاف و تفرقه خوراک خبری را به صورت آماده تحویل رسانه های بیگانه و زمینه سازی برای سواستفاده درست میکنند .

همچنین شما میتوانید این سخنرانی ۳ ساعته را به طور کامل دانلود کنید و گوشی دهید ، اتفاقا این موضوع سبب خیر شد تا این سخنرانی که مربوط به ۷ سال است را بسیاری دوباره گوش دهند زیرا مسائل بسیار مهمی در ان مطرح میشود که سرتاسرش شنیدنیست .

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت متوسط

دانلود با کیفیت پایین

دانلود صوتی

۱۵ آذر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :رضا

یعنی چرت از صراط ندیدم
به همه توهین میکنه فقط مونده …

نويسنده ديدگاه :تملیخا

متشکر

نويسنده ديدگاه :اسدی

سلام لطفا مطالعه بفرمایید
http://beroooooz.blogfa.com/post/44

نويسنده ديدگاه :على

بر منکر حضرت رقیه لعنت

نويسنده ديدگاه :محمد

(رقیه دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/)
این مرد حتی نمی فهمه که باید با خاندان رسول الله و ائمه اطهار با ادب حرف بزنه.

نويسنده ديدگاه :على

این اقا کى هست که به خودش اجازه مى ده در هر زمینه اى صحبت کنه .(بر منکر حضرت رقیه لعنت )

نويسنده ديدگاه :امیرحسین

از اینکه در قرن ۱۴شمسی و ۲۱میلادی هنوز آدمنماهای بی سوادی هستند که تریبونها در دستشان است واقعا متاسفم و متاسفتر آن که علمای مدعی ما هیچ قدم مثبتی در راه مقابله با این ها برنمی دارند که نکند شاید مورد توهین قرار بگیرند.
دیگه بالاتر از امام حسین علیه السلام هم مگه داریم که هر چه توهین بود به خودش و اهل بیتش علیهم السلام شد.
رقیه همان است که بدن مطهرش سه روز و سه شب در دست خادم حرم بود تا قبر مطهرش باز سازی شد. نام رقیه اش هم از نام رقیه خاتون دختر گرامی و شهیده پیامبر صلی الله علیه و اله به دست عثمان لعنت الله علیه گرفته شد که زن یزید در کنار خاک رقیه بنت الحسین شعری از رقیه رسول الله خواند و نام فاطمه امام حسین ملقب به رقیه شد.
خداوند از سرشان نگذرد و ملعون در ملعون هستند آنها که منکر رقیه بنت الحسین علیهاسلام باشند.

نويسنده ديدگاه :ابراهیم

در مورد دکتر عباسی ظلم شده ایشان چنین چیزی نگفته بلکه در موردی بخث کرده که بعضیها میگویند خضرت رقیه کیست ؟وایشان جواب انها رو داده.
emamkhamenei91.blogfa.com

نويسنده ديدگاه :وحید

لطفا این جوابی که به توهین مداح ها به دکتر
در وبلاگ شیعیان منتظر (http://shiamontazer.blogfa.com/)
داده شده را شما هم منتشر کنید

نويسنده ديدگاه :امیدی

آقای عباسی، محب اهل بیت درباره اهل بیت بااحترام سخن میگوید.
همین مام زملنی که شما در موردش سخن میگویید در زیارت ناحیه خطاب به شهدای کربلا که یکی از آنها حضرت علی اکبر بود میفرماید: بابی انتم و امی.
دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین
دل دیوونه ی اون شده دیوونه ی حسین
عاشقا دیوونگی رو که به هر کس نمیدن
پر طاووس قشنگه و به کرکس نمیدن
ما یه جو دیوونگیمونو به عالم نمیدیم
شور و مستیمونو بر عالم و آدم نمیدیم…
الهی برقیه سلام الله علیها….
اگه دیوونه ندیده ای به ما میگن دیوونه
اگه دیوونه شنیده ای به ما میگن دیوونه
هر کی عاقله غمی داره روزگار درهمی داره
عاشق نشدی نمیدونی دیوونگی عالمی داره
به جرم عشق و عاشقی به ما میگن دیوونه
بزار ملامت بکنند یه خوب و بد میمونه…
حب الحسین اجننی…
برمنکر دردانه سیدالشهدا لعنت….

نويسنده ديدگاه :علی

آیا پدر و مادرهای ما نیتشون از انقلاب این بود که بعداز ۳۴-۳۵سال سرفرهنگ و باورهای فرزندانشون این بلاها بیآد (متأسفانه هیچکیم به حرفای رهبرفرزانه ی انقلاب عمل نمیکنه و همه واسه خودشون تحلیل و تفسیر دارن)؟
بلاهایی که سرمون اومده: دیگه جامعه جوان ما خیلی هنر کنند فقط اسم مذهب شیعه روشنه نه دینی نه دیانتی نه اعتقادی…
اونیم که به عشق هیئت و سینه زنی برای امام حسین(ع) و خاندان مطهرش میره مراسم مذهبی اینقدر سؤال تو ذهنش ایجاد میکنن که دیگه همونم دیگه شرکت نکنه.
آیا تضعیف شعائر مذهب تشیع فتنه نیست؟!
همین دیوانه ها بودند که انقلاب کردن همین دیوانه ها بودند که به عشق شاهزاده حضرت علی اکبر(ع)۸سال تکه پاره شدند.
همین دیوانه ها بودند که به عشق سه ساله اباعبدالله(ع) دختر سه ساله شون از یتیمی و داغ باباش دق کرد(وگرنه عقل حکم میکنه که زن و طفل سه ساله رو رها کنی؟ «بقیه که رفتن جنگ من که زن وبچه دارم واسه چی برم؟»)
جناب!!! آقای!!! دکتر!!! عباسی …
تاحالا فکر میکردم این شخص فردی انقلابیست ولی ظاهراً ایشان هم دست نشانده ی بعضی عوامل خارجیست…
شخصی که اینطور تشویش در جامعه ی مذهبی ایجاد میکند سؤالات(شبه) اعتقادی متعددی برای جوانان ایجاد میکند…
کسی که به آیات قران و روایاتی که در مورد حضرت مهدی(عج)ست هیچ توجه ای ندارد (البته شایدهم سوادش را ندارد) و بلد نیست شخصیت اول عالم(حضرت بقیهالله العظم روحی و ارواحنا التراب المقدم الفداء) را چگونه خطاب کند
غیر از اینهم ازش بر نمی آید که اینقد گستاخ شود که به اهل بیت(ع) بی احترامی کند….

نويسنده ديدگاه :علی

ضمنا به این آقای دکتر بفرمائید بله ما دیوونه ایم وافتخار می کنیم که بگیم انامجنون الحسین جننی حب الحسین وتیمارستان ما کربلاست البته بعید ایشون بفهمه چون زیادی عاقله

نويسنده ديدگاه :محمد

من خودم توی صراط همون روز اول توی بخش نظرات لینک کلیپ اصلی رو گذاشتم ولی بعد ۳ -۴ هنوز نظرم رو قرار ندادند .

نويسنده ديدگاه :كارمند

یکی به این آقای دکتر بگه که امام زمانی که ازش دم میزند یکی از کارهای مهمش خونخواهی خون حسین و فرزندانش و یارانش هست…
این الطالب بدم المظلوم…
عشق موهبتی است که هرکسی لیاقت چشیدن طعم آنرا ندارد، مخصوصاً عشق به حسین و عباس و علی اکبر و رقیه و علی اصغر …
بابی انت و امی یا رقیه بنت الحسین المظلوم

نويسنده ديدگاه :تیمور

سلام
احسنت به دکتر
به قول بزرگی میگه
حسین بیشتر از آب تشنه لبیک بود ولی افسوس بجای افکارش زخم های تنش را به ما نشان دادن و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند

نويسنده ديدگاه :سهیلا

ممنون از مطلبتون
خیلی خوبه که سایت هایی مثل شما هستند که هوای دکتر عباسی رو بین این رسانه ها دارند

متاسفانه عده ای کور کورانه در حال تخریب شخصیتی هستند که کل دنیا میخواد تخریب بشه.
بنده هم در حد خودم مطلبی نوشتم که خالی از لطف نیست
لینک :‌http://sayberi174.persianblog.ir/post/1469/

نويسنده ديدگاه :وسیله

دکتر کاملا درست و منطقی هستند و بودند و خواهند بود و همه این گفته هاشون با ارزش و قیمتی ولی کو گوش شنوا. بعضیا دیگه شورشو در آوردن به خدا یکی از این دیوانگانی که منظور نظر استاد است اعتراف می کرد که پارسال شب عاشورا دختری روتو خونشون فلان کرده و با همان حال هم روز عاشورا بیست تا قمه بر سر نکبتش زده و افتخاری هم می کرد که نگو و نپرس و دیگری هم چون دوربین به هنگام قمه زدنش خاموش بوده دوباره به خاطر دوربین ده تا به سر نکبتش زد تا مثلا خودی نشون بده و خوراکی برای سوسمارخوران عرب پخته باشه . و از همین نکبتا هم هم قمار میکنه هم و هم دایم الخمر . امام حسین (ع) اینارو میخواد چیکار . دکتر بخدا حرف دل همه مومنین را زدن و اگه کسی مثل ایشون این حرفت را نزنن پس کی بگه ؟

نويسنده ديدگاه :uy

متن قسمت حذف شده توسط صراط:

حسن عباسی : دوستان عزیز این خطر رو در مورد ظهور به شما میدهم. یک تفکر آرماگدونی وجود دارد که در آرماگدونیزم می گوید بمانید تا آرماگدون (جنگ آخرالزمان بین حق باطل در صحرای آرماگدون در فلسطین اشغالی) رخ بدهد تا مهدی شما ظهور کند ، این تفکر غلطه ؛

یک تفکر هم در ایران هست که می گوید که ما دم در خونمون رو آب و جارو کنیم و بگیم آقا ما نوکرتیم شما حتما میایید ،، اگر این تفکر درست بود چرا نیامد؟؟ چرا برای ما بیاید؟؟ چرا برای نسل های گذشته نیامد؟؟ اگر با آب و جارو آمدنی بود اصلا چرا رفت ؟؟؟
“مهدی نمی آید مهدی جایست ما باید برویم این پارادایم باید تغییر کند”
انتظار یعنی مهدی جایی هست یک سری کارها رو باید انجام بدیم انقلاب انفسی رو باید ایجاد کنیم شیطان رو عینی کنیم و نابودش کنیم بعد برویم تا بشویم، “مهدی منتظر ماست…کی گفته ما منتظر مهدی هستیم؟”
دیدید یک کودکی می شود ، چی؟ نوجوان ، می شود جوان ، می شود بزرگسال آیا میشه جلوش را گرفت نشه ! به این حرکت می گن سیرورت ما باید بشویم در رسیدن به آرمانی که مهدی داره و الا عاشق چشم و ابروی ما که نیست بیاید.
انتظار معنیش این نیست که ما دمه در خونمون بمونیم ، مثلا عصر جمعه دیدید تلوزیون دعا و سرود پخش میکنه که “من منتظرم آقا زیره سایتون بشینم / شما سروی و مولا منه بنده خاک نشینم” آقا این حرفا چیه ما خیلی هم بزرگیم خیلی هم بالاییم راه میوفتیم می رویم تا بشویم مهدی آدم لایق می خواد آدم ذلیل و ضعیف که نمی خواد.

و اما تکه ای صراط منتشر کرده :

اینهایی که هیئت عزاداری راه می اندازند دیوانگاه علی اکبر (س) خب اینها دیوانه اند بروند تیمارستان و میکفرون رو میگیرند و میکوبند به سر و میگویند رقیه (س) رقیه (س) ،رقیه کی هست؟ ،حسین (ع) پدر اونا با همه عظمتی که داشت گفت اگر دین جدم جز با کشته شدن من پابرجا نمی ماند ای شمشیرها مرا دریابید ،حسین(ع) معصوم بود حالا بچه هاش که دیگر معصوم نبودند ، اینها میشوند دیوانه رقیه (س) و دیوانه علی اکبر (س) رو عباس (س) و …

و باز تکه ای که صراط منتشر نکرده:

اینها پوستر هایی می کشند با چشم های درشت صورت چاک خورده ، این پوستر ها از کاریکاتور دانمارکی ها که بدتره ؛ مهدی آدم لایق میخواد و این نسل لایق است و این مردم لایق هستند

برای دانلود فیلم کامل سخنرانی هم ابتدای این پست مراجعه کنید.

انگار آقایان صراط در نوع سانسور کردن و تخریب و دروغ گویی هم تخصص ندارند نکته ای که وجود دارد و باید به آن دقت کرد این دست که صراط ۳۰ ثانیه از فیلم را منتشر میکند و جالب است متنی از فیلم می نویسد که در ۳۰ ثانیه وجود ندارد:

” در ادامه این ویدئو کلیپ، در قیاس مع الفارق احساسات پاک عزاداران اباعبدالله(ع) با بازیگری هالیوودی همچون “بروس لی” می گوید: «… حسین [ع] معصوم بود، بچه هایش که دیگر معصوم نبودند. اینها [عزاداران] می شوند دیوانه رقیه [س] و دیوانه علی اکبر [ع] و دیوانه عباس [ع] و…، یک پوسترهایی می کشند، مثل بروس لی در فیلم اژدها وارد می شود که چنگ می زد بر سینه اش؛ همچون قمه کش های میدان شوش تهران با صورتی چاک خورده و چشمانی درشت، اینها چه کسانی هستند”

نويسنده ديدگاه :علمدار جبهه

از شهید خرازی در رابطه با این که از حزب راست هستی یا چپ سوال شد و ایشون طبق معمول با لبخند جواب دادند ما در حزب ثوابیم.
خب به نظر من اگه کسی نمیدونه که(کامل)حق با کی هست نباید قضاوت کنه …
وسلام

و فی قلوبهم مرضا
این آیه شأن نزولش درباره آقای دکتر !!!!! عباسی و طرفداراشه
از صمیم قلب برات آرزو میکنم به زمین گرم بخوری عباسی نفهم

نويسنده ديدگاه :سم آبی

این افرادی که اینهمه دفاع از اهلبیت میکنندو به سرو سینه میزنند و میگویند: رقیه رقیه یا زینب و …. خودشان چقدر شناخت و معرفت نسبت به اهلبیت دارند؟اینها تعصبات و حرفهاشون سنتی است وگرنه اگراز همین آدمها بپرسید که اهلبیت رابه ما بشناسانید نمیتوانندبه ما شناخت بدهند… اما تا ته ته اخبار و اطلاعات مربوط به هنرپیشه ها و فوتبالیستهارو دارند…

آقا یا خانوم سم آبی
بارها گفته شده ، همه رو با هم قاطی نکنید
با یه بی نماز در مسجد رو نمیبندند
منم یکی از اونام که برای اهل بیت جون میدم
اگه خواستی بگو تا شناخت و معرفتت رو نسبت به اهل بیت علیهم السلام تا حد توانم بالا ببرم
یا علــــــــــــــــی

ممنون از مدیر سایت
سایت خوبی دارید
به سایت ما سر بزنید http://www.sitesazi.com
موفق باشید

نويسنده ديدگاه :عبدالله

کسایی که فقط به ظاهر کلمات اهمیت میدهند لطفا در مورد اشخاص قضاوت نکنند.
آقای دکتر عباسی در اوج یک سخنرانی بی نظیر درباره ی آماده سازی نفس در حال صحبت است و منظورش روو به کسانی بوده که در عذاداری ها کارهایی می کنند که به دین اسلام و مذهب تشیع ضربه های جدی وارد کرده است.
به سایت های ضد شیعی سر بزنید و ببینید همین چیزها که شما از آنها طرفداری می کنید باعث تخریب شیعه شده است.
یا علی

نويسنده ديدگاه :حسین

سلام دوستان . من تعجب میکنم به حال بعضی افراد مخصوصا کسانی که ادعای خادمی اهل بیت رو دارن.
طی این سالها چقدر سعی شده برای تخریب دکتر عباسی ؟؟
چقدر این آقایون مدعا ساده هستند . باحرف یکی دوتا سایت ضعف و بی علمی خودشون رو نشون میدن .
سریع بر علیه دکتر عباسی موضع میگیرن بدون اینکه اصلا بدونن موضوع چیهه .

حق دارن البته 🙂 . حرف حق تلخه خیلیی

خدا حفظ کنه دکتر عباسی رو

یا علی

نويسنده ديدگاه :عبدالقائم

با سلام لازم میدانم به دوستانی که ادعا میکنند حاضرند برای اهل بیت جان بدهند مانند بعضی ازکامنتهای بالا عرض کنم
دوستان این سخنرانی مربوط به هفت سال پیش است با کمال احترام تاحالا کجا بودید فرض کنید هفت سال پیش کربلا به وقوع پیوست شما تازه خبری شنیده اید از نوکران معاویه(مثل همین سایتهایی که انشاالله بامعاویه محشور شوند) که پسر پیغمبر خروج کرد وکشته شد چه تصمیمی میگرفتید؟گرچه ازهتاکی هایتان ناگفته پیداست چه میکردید
با وجود شما شیعه نماها که به جرات قسم میخورم یکبار وتنها یکبار هم به طور کامل سخنرانی راگوش نکرده اید مظلومیت سالار شهیدان بیشتر آتشمان میزند
شاید با کمی دقت متوجه شویم چرا لایق ظهور مولایمان نیستیم

نويسنده ديدگاه :علی sa

سلام
احسنت به دکتر
به قول بزرگی میگه
حسین بیشتر از آب تشنه لبیک بود ولی افسوس بجای افکارش زخم های تنش را به ما نشان دادن و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند

سلام علیکم
باعرض خسته نباشید به دست اندرکاران این سایت
درموردسخن دکترحسن عباسی که ایشان درموردحضرت رقیّه سلام الله علیها فرمودنده بودند:« ایشان دیگرکیست؟!» باید توجه داشته باشید که ایشان در موقعیت سخنرانی بوده اند. مقصودایشان که متنبّه کردن مخاطبان از بیراهه رفتن در امورمذهبی(یعنی نام های ناصحیحی که بر هیئت های عزاداری می گذارند و باعث ازبین رفتن هویت اسلامی وانسانی مسلمانان می شود) بوده است و جوّ حاکم برسخنرانی مانع صحیح و جامع ومانع رسیدن پیام ایشان شده است. یعنی قصد توهین به حضرت رقیّه(سلام الله علیها) را نداشته اند بلکه ایشان یکی از دوست داران خاندان عصمت وطهارت هستند.
آخردعوانا والسّلام علیکم ورحمه الله
باتشکر

ممنون از سایت خوبتون

KHAMENEI KHAMENEI