آخرین وضعیت پرونده ستار بهشتی

آخرین وضعیت پرونده ستار بهشتی

گیتی پورفاضل وکیل خانواده ستار بهشتی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت این پرونده اظهار داشت: پرونده برای رفع اختلافات به دادگاه ارسال شده ولی هنوز جوابی از سوی دادگاه اعلام نشده است. وی در تشریح اختلافات موجود در این پرونده گفت: یک اختلاف بین بنده به عنوان وکیل خانواده ستار بهشتی و […]

گیتی پورفاضل وکیل خانواده ستار بهشتی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت این پرونده اظهار داشت: پرونده برای رفع اختلافات به دادگاه ارسال شده ولی هنوز جوابی از سوی دادگاه اعلام نشده است.

وی در تشریح اختلافات موجود در این پرونده گفت: یک اختلاف بین بنده به عنوان وکیل خانواده ستار بهشتی و بازپرس پرونده است با این توضیح که بازپرس قائل به ارتکاب قتل شبه‌عمد است اما بنده معتقد هستم که قتل عمد رخ داده است.

وکیل خانواده ستار بهشتی ادامه داد: اختلاف دوم بین دادستان و بازپرس پرونده و مربوط به رضایتی است که با عجله از خانواده ستار بهشتی اخذ شده است؛ دادستان این رضایت را قانونی می‌داند ولی بازپرس چنین نظری ندارد.

پورفاضل در پایان خاطرنشان کرد: هنوز دادگاه نظر خود را درباره این موارد اعلام نکرده و باید منتظر بمانیم تا مشخص شود دادگاه چه نظری دارد.

۷ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI