آیا گناه بیشتر زمان ظهور امام زمان (عج) را نزدیک تر میکند ؟

آیا گناه بیشتر زمان ظهور امام زمان (عج) را نزدیک تر میکند ؟

ظهور۱۲ : حجت الاسلام حسنعلی مازندرانی امروز در جمع خبرنگاران افزود: حرکت ‎های غلط، اثرات نامطلوبی در جامعه خواهد گذاشت و نباید گفته ‎ها با عمل افراد متفاوت باشد. به گفته وی، برای بازداشتن مردم از فساد باید راه ‎حل‎ های مناسبی پیشنهاد شود که ایجاد مراکز تفریحی، ورزشی می‎تواند در کاهش آسیب‎ ها موثر […]

ظهور۱۲ : حجت الاسلام حسنعلی مازندرانی امروز در جمع خبرنگاران افزود: حرکت ‎های غلط، اثرات نامطلوبی در جامعه خواهد گذاشت و نباید گفته ‎ها با عمل افراد متفاوت باشد.

به گفته وی، برای بازداشتن مردم از فساد باید راه ‎حل‎ های مناسبی پیشنهاد شود که ایجاد مراکز تفریحی، ورزشی می‎تواند در کاهش آسیب‎ ها موثر باشد.

وی تصریح کرد: دلاوری و ایثار هشت سال دفاع مقدس را باید در عمل به دیگران نشان دهیم ،یعنی ابتدا از خود شروع کرده و سپس دیگران را امر به نیکی کنیم.

مسوول نهادنمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های گلستان ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر باید همانند نماز در جامعه اسلامی فراگیر شود تا به یک نتیجه موثر برسیم.

مازندرانی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه آحاد جامعه است، اظهارکرد: احیای این فریضه ،رسالت یک تشکیلات خاص نیست بلکه همه نسبت به این مهم مسوولیت دارند که باید آن را در راس امور قرار داده تا به اهداف جامعه ‎ای اسلامی نزدیک شویم.

مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های گلستان درادامه افزود: نامگذاری هفته اول محرم به عنوان امر به معروف و نهی از منکر همه مشکل در این بخش را حل نمی کند، بلکه پیام این نامگذاری احیای آن باید باشد.

وی اضافه کرد: مسوولان میراث‎ دار پیام و رسالت بیش از ۲۰۰ هزار شهید هستند و باید بدانند امر به معروف و نهی از منکر با نصب بنر و ارسال پیامک ادا نمی‎ شود.

مازندرانی درادامه یادآور شد: هیچ کس کار فرهنگی را انکار نمی‎ کند، قوه قهریه نیز باید وجود داشته باشد اما در کنار این مسائل آگاهی دادن و بصیرت‎دهی یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بر ضرورت راه اندازی کرسی‎ های آزاداندیشی نیز تاکید کرد و گفت: برگزاری این کرسی‎ ها سبب می‎ شود تا آنچه درون انسان‎ ها وجود دارد به بیان گفتار ارائه شده تا به سوالات و شبهات آنها پاسخ داده شود.

۵ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI