علت اصلی حادثه اتوبان قم چه بود ؟

علت اصلی حادثه اتوبان قم چه بود ؟

ظهور۱۲ : عضو کمیسیون عمران مجلس گفت که این کمیسیون در بررسی‌های اولیه خود، ترکیدگی لاستیک و وجود تینر در اتوبوس را علت اصلی سانحه رانندگی مرگبار در اتوبان تهران – قم دانست. خبرگزاری فارس گزارش داد : علی‌نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق بررسی‌های اولیه توسط کمیسیون عمران […]

ظهور۱۲ : عضو کمیسیون عمران مجلس گفت که این کمیسیون در بررسی‌های اولیه خود، ترکیدگی لاستیک و وجود تینر در اتوبوس را علت اصلی سانحه رانندگی مرگبار در اتوبان تهران – قم دانست.

خبرگزاری فارس گزارش داد : علی‌نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق بررسی‌های اولیه توسط کمیسیون عمران درباره سانحه تصادف دو اتوبوس در اتوبان تهران – قم، ترکیدگی لاستیک علت تصادف بوده است.

وی افزود: این کمیسیون همچنین در بررسی‌های اولیه خود، وجود تینر در اتوبوس و نیز نزدیکی باتری ماشین به سپر را عامل آتش‌سوزی به‌هنگام تصادف تشخیص داده است.

چهاردولی ادامه داد: از سوی دیگر طبق اطلاعات به دست آمده، راننده اتوبوس در حال رقابت با راننده سواری پژو در اتوبان بوده و این نیز باعث شده تا راننده اتوبوس نتواند اتوبوس را در مسیر خود به درستی هدایت کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دو کمیته به‌طور جداگانه در مجلس و دولت مرکّب از نمایندگان منتخب و وزرای راه و شهرسازی، کشور و صنعت برای بررسی سانحه تصادف اتوبان تهران – قم تشکیل شده که نتیجه کار آنان تجمیع و نظر نهایی درباره حادثه اعلام خواهد شد.

۵ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI