عذرخواهی حضوری رئیس فدراسیون فوتبال تایلند از قلعه نویی

عذرخواهی حضوری رئیس فدراسیون فوتبال تایلند از قلعه نویی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: رئیس فدراسیون فوتبال تایلند با حضور در فرودگاه از قلعه‌ نویی و سایر اعضای تیم استقلال عذرخواهی کرد. به گزارش فارس، میرشاد ماجدی در خصوص بازگشت استقلال از کشور کره اظهار داشت: نزدیک به یک شبانه روز طول کشید تا ما از کره برگردیم و اصلا استراحت نداشتیم.امیدواریم بازیکنان خوب […]

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: رئیس فدراسیون فوتبال تایلند با حضور در فرودگاه از قلعه‌ نویی و سایر اعضای تیم استقلال عذرخواهی کرد.

به گزارش فارس، میرشاد ماجدی در خصوص بازگشت استقلال از کشور کره اظهار داشت: نزدیک به یک شبانه روز طول کشید تا ما از کره برگردیم و اصلا استراحت نداشتیم.امیدواریم بازیکنان خوب ریکاوری شوند تا شرایط برای بازی روز چهارشنبه ایده آل شود.

وی در خصوص دیدار برگشت مقابل اف سی سئول گفت:این بازی بالاتر از یک فینال است و باید نتیجه را طوری رقم بزنیم که اگر و اما باقی نماند. ای کاش در سئول یک گل می زدیم ولی باز هم نا امید نیستیم.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: حضور هواداران در بازی برگشت خیلی مهم است. فکر می کنم اگر استادیوم پر شود کره ای ها از این جو بترسند. همه چیز هم دست خودمان است. هر نتیجه ای می خواهیم باید چهارشنبه بگیریم.

ماجدی در خصوص اینکه تایلندی ها خیلی کاروان استقلال را اذیت کردند گفت: شب قبل از بازی کارهای غیر اخلاقی انجام دادند و کار آنها غیر حرفه ای بود. البته روز گذشته که به تایلند برگشتیم رئیس فدراسیون فوتبال تایلند آقای وراوی ماکودی حضورا از بازیکنان و قلعه نویی عذر خواهی کرد.

وی افزود: او علاوه بر عذرخواهی از ما اعلام کرد پیگیر اتفاقات شب قبل از بازی خواهد بود تا این حرکات وارد فوتبال این کشور نشود.

ماجدی در پایان ضمن تاکید بر تعطیلی تمرین امروز آبی پوشان گفت: به امید خدا از فردا تمرینات برای بازی با اف سی سئول پیگیری خواهد شد.

۵ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI