آگهی استخدام شرکت فولاد هرمزگان – hosco.ir

آگهی استخدام شرکت فولاد هرمزگان – hosco.ir

ظهور۱۲ : سیدرضا شاه جهان پور افزود که این شرکت استخدام ۳۲۲ نفر را در برنامه خود دارد که از این تعداد ۱۵۹ نفر در مقطع تحصیلی دیپلم، ۸۷ نفر در مقطع تحصیلی فوق دیپلم، ۵۵ نفر در مقطع تحصیلی لیسانس و ۲۱ نفر در مقطع فوق لیسانس استخدام خواهد کرد. وی افزود: ثبت نام […]

ظهور۱۲ : سیدرضا شاه جهان پور افزود که این شرکت استخدام ۳۲۲ نفر را در برنامه خود دارد که از این تعداد ۱۵۹ نفر در مقطع تحصیلی دیپلم، ۸۷ نفر در مقطع تحصیلی فوق دیپلم، ۵۵ نفر در مقطع تحصیلی لیسانس و ۲۱ نفر در مقطع فوق لیسانس استخدام خواهد کرد.

وی افزود: ثبت نام متقاضیان برای شرکت در آزمون استخدامی این شرکت از ۲۳ شهریور ماه سال جاری شروع و تا پایان ۱۰/۷/۹۲ ادامه دارد.

مدری امور اداری شرکت فولاد هرمزگان اظهار کرد: پس از اخذ مجوز هیئت مدیره و براساس شرایط و ضوابط تامین نیرو شرکت، این افراد در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

شاه جهان پور با بیان اینکه پذیرش در مقطع دیپلم به افراد بومی هرمزگان اختصاص دارد تصریح کرد: ملاک احراز بومی بودن متقاضیان، محل تولد مندرج در شناسنامه افراد و یا گذراندن دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در استان هرمزگان است.

مدیر امور اداری فولاد هرمزگان بیان کرد: آزمون استخدامی نهم و دهم آبان ماه سالجاری برگزار خواهد شد که در صورت تغییر در تاریخ های برگزاری آزمون از طریق سایت های اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط پذیرفته شدگان، جدول نیاز رشته های تحصیلی و منابع آزمون می توانند به سایت فولاد هرمزگان به نشانی http:/www.hosco.ir مراجعه کنند.

مدیر اموراداری فولاد هرمزگان خاطر نشان کرد: اسامی پذیرفته شدگان به صورت ۵/۱ برابر ظرفیت اعلام می شود و پس از انجام مراحل مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفرات نهایی دعوت به کار می شوند.

۳ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI