بابک زنجانی از دست های پشت پرده میگوید

بابک زنجانی از دست های پشت پرده میگوید

ظهور۱۲ : بابک زنجانی مالک و رئیس هیئت مدیره ی هلدینگ سورینت اکنون و با گذشت فقط چند سال توانسته است در سن ۴۳ سالگی به سرمایه ای بالغ بر ۰۰۰ . ۰۰۰. ۰۰۰. ۰۰۰. ۲۵ تومان دست یابد ، او می گوید این رقم عجیب و غریب در این مدت تنها با «یاری خدا» […]

ظهور۱۲ : بابک زنجانی مالک و رئیس هیئت مدیره ی هلدینگ سورینت اکنون و با گذشت فقط چند سال توانسته است در سن ۴۳ سالگی به سرمایه ای بالغ بر ۰۰۰ . ۰۰۰. ۰۰۰. ۰۰۰. ۲۵ تومان دست یابد ، او می گوید این رقم عجیب و غریب در این مدت تنها با «یاری خدا» حاصل شده و هیچگونه دست های پشت پرده و یا سفارش های آقایان از بالا در کار نبوده ؛ او معتقد است تنها گاهی اوقات شانس به یاری اش می آمده و فقط و فقط «خدا برایش خواسته» است.

بابک زنجانی که همچنان مجرد است ، اکنون مالک ۶۴ شرکت داخلی و خارجی است و مدیریت حدود ۱۷ هزار کارمند را بر عهده دارد ؛ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم، اولین بانک سرمایه گذاری اسلامی در مالزی، سهامدار شرکت هواپیمایی انور ترکیه، مؤسسه مالی اعتباری در امارات ، بانک ارزش تاجیکستان ، باشگاه فوتبال راه‌آهن و هواپیمایی قشم بخشی از دارایی های بابک خان است.

گذشته از این نکات و با تأمل در معدود مصاحبه های وی با رسانه ها می توان شاه کلیدهای موفقیت آقای بانکدار را از وی به سرقت برد و بدین وسیله دری از درهای خوشبختی را به روی خود باز کرد.

نکات پند آموز زیر از جمله مواردی است که بابک خان چاشنی فعالیت های روزانه و افکار خود کرده است تا امروز به اینجا برسد :

* در دوران خدمت مقدس سربازی مودب باشید و ضمن رعایت اوامر فرمانده و بالادستان ، تمام تلاش خود را کنید تا بتوانید پس از دوران آموزشی از شهرستان دورافتاده محل خدمت تان خود را به تهران منتقل کنید و راننده بانک مرکزی شوید. در موارد احتمالی راننده وزرا ، نمایندگان مجلس ، ریاست گمرک ، ستاد سوخت ، سازمان بازرسی و … نیز مورد قبول است.

*پس از خدمت به درآمدهای روزانه ۱۷ میلیون تومانی اکتفا نکید و برای دستیابی به افق ها دور تر گهگاه به دل بازار ارز و سکه هم بزنید.

* تا می توانید شرکت تاسیس کنید ، این کار گرچه سرمایه ای اندک می طلبد اما در آینده چنان عصای دست تان شود که فوائد زائدالوصف آن از حوصله ی این نوشتار خارج است.لازم نیست شرکت های اقماری تان تماما در داخل کشور به ثبت برسد ، کشورهای آسیایی نظیر مالزی ، چین و امارت هم برای این امر بسیار مناسب اند.

*گذراندن چند دوره دوساله حبس ، ترجیحا در زندان اوین برای بروز رسانی اطلاعات و ارتباط گیری با اهالی فن از ملزومات ضروری برای این مسیر دشوار ثروت اندوزی است.از یاد نبرید به محض خروج از زندان ارتباط خود را با این افراد قطع کنید .

*فراملی فکر کنید و حتی اگر در شهرهای حاشیه ای ترکیه احدی را هم نمی شناسید ، سری به آنجا بزنید ، می گویند در انجا پوست گوسفند را خوب می خرند.

*نکته ی بعدی مقوله ی واردات است ؛ این فن همچنان هم خیلی از افراد را به جرگه ی ثروتمندان هدایت می کند .واردات هر نوع کالایی با هر درجه کیفیتی با جدیت در دستور کار قرار دهید.

*به مدیران زیر دستتان اعتماد کنید ، تفویظ اختیار در این مرحله موضوع مهمی است ، از یاد نبرید هر انسانی که دارای نبض تپنده ای است می تواند شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کند ، گذشته از این قبول مسئولیت چندین شرکت و یک لشگر کارمند بیش از یک شخص مسئولیت پذیر می طلبد .

*سیاسی نباشید ؛ حتی نیازی نیست بدانید چه کسی هم اکنون در کشورتان رییس جمهور است و در اخرین نشست خبری خود در مورد مذاکرات با غرب چه رویکردی را دنبال کرده است ، شما ماموریت ویژه تری دارید ، شما فقط آمده اید تا ثرومندترین در ایران شوید.

*به تمامی عرصه ورود کنید ، از آدامس خروس فروشی گرفته تا باشگاه داری .در همه ی این بیزنس ها پول های سرگردان برای خواص ریخته است ، تنها کافی است قدری مانند بابک خان شانس بیاورید.

*اشتباه نکنید ، به گفته ی بابک خان تنها موضوعی که هیچ تاثیری در پولدارشدنتان ندارد ، سفارش های آقای x ، نامه از آقای y و لابی با آقای z است ، در اینجا فقط کافی است “خدا برای تان بخواهد” .

*سراغ تحصیلات و آموزش های خاص نروید ، زمان برای شما بیشتر از آن ارزش دارد که خود را وقف استاد و کتاب و واحد های درسی کنید ، بی شک تمامی این دروس را در یک معامله ی نفتی و جابجایی پولش می آموزید.

*از آنجا که مرد ۲۵ هزار میلیاردی کشورمان همچنان مجرد است پس از یاد نبرید که دوران پیش از ازدواج بهترین زمان برای ثروت اندوزی است.

۱ مهر ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مهدي قاسمي

با سلام ۲۱ ساله هستم مهندس معماری ودرخواست کار دارم خواهشمندم در صورت نیازتماس بگیرید با احترام میباشم

KHAMENEI KHAMENEI